Page 1

Jau Lietuvoje


KAIP MANOTE, KAS SIEJA OLIMPIEČIUS, KOSMONAUTUS IR GRUPĘ THE „BEATLES“ ? VERŽLUMAS, TALENTAS, PASITIKĖJIMAS SAVIMI? ŽINOMA, ŠIOS SAVYBĖS BŪDINGOS VISIEMS, DAUG IR ATKAKLIAI DIRBANTIEMS, ORIENTUOTIEMS Į TIKSLĄ. TAČIAU TAI DAR NE VISKAS. RYŠKIOS IR STIPRIOS ASMENYBĖS PRIVALO ATRODYTI ATITINKAMAI.

SAVO RANKOSE LAIKOTE LEIDINĮ, KURĮ JUMS DOVANOJAME DEŠIMTIES METŲ DRAUGYSTĖS SU PIERRE CARDIN PROGA. BŪTENT TIEK LAIKO LIETUVOJE OFICIALIAI ATSTOVAUJAME ŠĮ PREKĖS ŽENKLĄ. PER TĄ LAIKĄ STEBĖJOME, KAIP AUGA JO GERBĖJŲ BŪRYS, KAIP LIETUVIAI IŠMOKO PAŽINTI IR SAVO KASDIENIAM GYVENIMUI PRITAIKYTI AUKŠTOS KLASĖS ITIN KOKYBIŠKUS DRABUŽIUS. DIDŽIUOJAMĖS GALĖJĘ TIESIOGIAI PRISIDĖTI PRIE ŠIO PROCESO. VERSLO KLASĖS VYRIŠKŲ DRABUŽIŲ SEGMENTAS ŠALYJE PLĖTĖSI SU PAGREIČIU. 2006-AISIAS PRADĖJĘ NUO OFICIALIOS PIERRE CARDIN PARDUOTUVĖS ATIDARYMO, ŠIANDIEN TURIME 14 PARDUOTUVIŲ. ŠALIA PIERRE CARDIN Į LIETUVĄ ATVEDĖME JAUNATVIŠKĄ IR PROGRESYVŲ PREKĖS ŽENKLĄ OTTO KERN, VILNIAUS BEI RYGOS SENAMIESČIUOSE ĮSTEIGĖME PRESTIŽINIUS BALDESSARINI SALONUS, PLATESNEI VYRIŠKAI AUDITORIJAI PRISTATĖME DU ĮDOMIUS PREKĖS ŽENKLUS – PIONEER IR JUPITER. LAPKRITĮ PREKYBOS CENTRE „MEGA“ BUS ĮGYVENDINTA DAR VIENA SENA MŪSŲ SVAJONĖ – „CASUAL“ DRABUŽIŲ PARDUOTUVĖ ELSBACH DENIM LIBRARY, KURIOJE PASIŪLYSIME IŠTISĄ VYRIŠKO GARDEROBO „BIBLIOTEKĄ“, SKIRTĄ LAISVALAIKIUI IR PENKTADIENIAMS BIURE. BĖGANT LAIKUI, KEITĖMĖS NE TIK MES, BET IR „PIERRE CARDIN“ KOLEKCIJOS. SU MALONUMU STEBIME, KAIP JOS MODERNĖJA: IŠ KLASIKINIO IR KONSERVATYVAUS PREKĖS ŽENKLO JIS TAMPA PATRAUKLIU IR SKIRTU DIDESNIAM RATUI PIRKĖJŲ. JAUNIEMS IR VERŽLIEMS „PIERRE CARDIN“ IMPONUOJA ORIGINALIAIS KIRPIMAIS, „SIAURAIS“ MODELIAIS BEI, KAIP VISAD, IŠSKIRTINAI KOKYBIŠKAIS, GERIAUSIŲ EUROPOS GAMINTOJŲ AUDINIAIS, NUOLATINĖMIS NAUJOVĖMIS KIEKVIENĄ SEZONĄ. PAVYZDŽIUI, ŠĮ PAVASARĮ BUVO PRISTATYTA PIERRE CARDIN FUTUREFLEX DŽINSŲ LINIJA, RUDENĮ NUDŽIUGINSIME DAR KELIAIS „FUTUREFLEX“ MODELIAIS, O NUO KITO PAVASARIO

„FUTUREFLEX“ LINIJĄ PAPILDYSIME MARŠKINIAIS, POLO MARŠKINĖLIAIS IR KELNĖMIS. DAR VIENA DĖMESIO VERTA ŠIO SEZONO NAUJIENA – IŠSKIRTINĖS KOKYBĖS BLUE LABEL „SLIM“ MARŠKINIŲ KOLEKCIJA. SUPRANTAMA, JOG NE VISI ESAME MADOS ŽINOVAI, TAD, NET IR NORĖDAMI PAEKSPERIMENTUOTI, KARTAIS ŠIEK TIEK SUSIVARŽOME: O JEI PRAŠAUSIME PRO ŠALĮ? TAČIAU MŪSŲ KONSULTANTAI NE VELTUI KAUPĖ PATIRTĮ IR ŽINIAS – KRUOPŠČIAI PARUOŠTI PROFESIONALAI VISUOMET PADEDA IŠRINKTI JUMS TINKAMIAUSIUS DERINIUS PAGAL INDIVIDUALŲ SKONĮ IR FIGŪRĄ. DIDŽIUOJAMĖS SAVO KOLEKTYVU, KURIS DIRBA TIESIOGIAI SU PIRKĖJAIS PARDUOTUVĖSE BEI BIURO KOMANDA, KURI UŽTIKRINA, JOG PAČIOS GERIAUSIOS KOLEKCIJOS MUS PASIEKTŲ LAIKU IR SKLANDŽIAI. MŪSŲ MISIJA – PADĖTI VYRAMS SAVO IŠVAIZDA NENUSILEISTI ŽYMIAUSIŲ EUROPOS SOSTINIŲ GYVENTOJAMS. O TAM REIKIA NE TIEK IR DAUG. NESIBAIMINKITE KEISTI NUSISTOVĖJUSIO GARDEROBO, IŠBANDYKITE NETIKĖTUS DERINIUS, EKSPERIMENTUOKITE, PASITIKĖKITE PROFESIONALAIS. SU PIERRE CARDIN KOLEKCIJOMIS BEI MŪSŲ PATARIMAIS PATAIKYSITE TIESIAI Į DEŠIMTUKĄ. GRAŽAUS IR TURININGO RUDENS.

P I E R R E C A R D I N JAU 10 M E T Ų L I E T U V OJ E !

BŪTENT ŠIS MADOS PASAULIO GALIŪNAS RENGĖ SPORTO LYDERIUS, ŽVAIGŽDŽIŲ TYRINĖTOJUS IR MUZIKOS LEGENDAS.


klasika KIEKVIENĄ SEZONĄ „PIERRE CARDIN“ SALONUOSE PRISTATOME NAUJĄ KOSTIUMŲ KOLEKCIJĄ. KERTINIS ŠIO SEZONO MODELIS YRA PRIGLUDUSIO SILUETO KOSTIUMAS SU DVIEJŲ SAGŲ ITIN TRUMPU, DVIEJŲ SKELTUKŲ ŠVARKU. ŠIAM MODELIUI MODERNUMO SUTEIKIA SIAUROS TRUMPOS KELNĖS IR TENDENCINGI, PLATESNI NEI PASTARUOJU METU, ŠVARKO ATLAPAI. MŪSŲ KOSTIUMAI SIUVAMI IŠ 100% VILNOS AUDINIO, TAIP PAT SUDĖTYJE GALI BŪTI KAŠMYRO, ŠILKO, – TAI SUTEIKIA DRABUŽIUI PLONUMO IR LENGVUMO. KOLEKCIJOJE KIEKVIENAS KOSTIUMAS YRA IŠSKIRTINIS, NAUDOJAMA FAKTŪRINĖ ARBA NERYŠKAUS RAŠTO MEDŽIAGA.

ATSIŽVELGDAMI Į INDIVIDUALIUS PIRKĖJŲ POREIKIUS, TURIME IR NUOLATINĘ KOSTIUMŲ KOLEKCIJĄ, KURI GALI BŪTI IŠKOMPLEKTUOTA, DERINANT SKIRTINGO DYDŽIO ŠVARKUS IR KELNES. MŪSŲ KOSTIUMAI SIUVAMI IŠ 100% VILNOS AUDINIO.

Siūlau turėti bent arba kostiumus ir rekomenduoju nedėvėti to paties vilnonio kostiumo visą darbo savaitę. Po dviejų dienų leiskite vilnai pailsėti, atsistatyti. Pakabinę kostiumą, nesuspauskite jo kitais drabužiais, leiskite audiniui kvėpuoti. Edgaras Sekmokas


P I E R R E C A R D I N JAU 10 M E T Ų L I E T U V OJ E !


GYVENIMAS KAIP RX

Partnerių maketas

2

TYLUS TOLYGUS TAUPUS

LEXUS VILNIUS

Naujasis RX


laisvalaikiui NORS „PIERRE CARDIN“ LABIAU ŽINOMAS KAIP KOSTIUMŲ PREKĖS ŽENKLAS, 60% „PIERRE CARDIN“ KOLEKCIJOS SUDARO LAISVALAIKIO DRABUŽIAI: KELNĖS, DŽINSAI, MEGZTINIAI, STRIUKĖS, MARŠKINIAI IR MARŠKINĖLIAI.

BEJE, BEVEIK VISI DRABUŽIAI GAMINAMI EUROPOJE. POPULIARIAUSIA PREKĖ „PIERRE CARDIN“ SALONUOSE — DŽINSAI. JŲ YRA ĮVAIRIAUSIŲ RŪŠIŲ, SPALVŲ IR APDIRBIMO. PRIEŠ KELETĄ METŲ „PIERRE CARDIN“ ATSISAKĖ TRINTI DŽINSUS CHEMINĖMIS MEDŽIAGOMIS. DABAR VISŲ MŪSŲ TINKLE PARDUODAMŲ DŽINSŲ EFEKTAS PASIEKIAMAS MECHANINIU BŪDU.

ATKREIPKITE DĖMESĮ, KAD 99% MŪSŲ DŽINSINIŲ GAMINIŲ SAVO SUDĖTYJE TURI ELASTANO, DĖVINT DŽINSUS, TAI LEIDŽIA JAUSTIS PATOGIAI IR KOMFORTIŠKAI.


P I E R R E C A R D I N JAU 10 M E T Ų L I E T U V OJ E !


P I E R R E C A R D I N JAU 10 M E T Ų L I E T U V OJ E !


15


Ramia prancūziška elegancija

DVELKIANČIOJE

KOLEKCIJOJE NAUDOJAMOS TIK GERIAUSIŲ GAMINTOJŲ ITALIŠKOS MEDŽIAGOS, NESIGLAMŽANTI VILNA, VILNOS

KOLEKCIJOJE ĮSITVIRTINUSI MINKŠTA VILNA IR MEGZTI DRABUŽIAI NE TIK SAUGO KŪNĄ NUO ŽVARBAUS ORO, BET IR STEBINA SAVO NEPAPRASTU ŠVELNUMU. DIDELĮ DĖMESĮ SKIRIANT KOMFORTUI, NELIEKA PAMIRŠTOS IR PUOŠNIOS SMULKIOS DETALĖS BEI AKSESUARAI, LEIDŽIANTYS REIKŠTIS JŪSŲ VYRIŠKAM INDIVIDUALUMUI IR ASMENINIAM STILIUI. TAIP NOVATORIŠKI „PIERRE CARDIN“ SPRENDIMAI SUTEIKIA KLASIKAI NAUJĄ GYVENIMĄ IR PATOGUMĄ.

P I E R R E C A R D I N JAU 10 M E T Ų L I E T U V OJ E !

IR ŠILKO MIŠINIAI, FAKTŪRINIAI AUDINIAI.


judėjimo laisvė LABAI MINKŠTI, JUDESIŲ NEVARŽANTYS DŽINSAI, KURIUOS ĮVERTINS KIEKVIENAS VYRAS. ABSOLIUČIAI INOVATYVAUS „FUTUREFLEX“ DŽINSINIO AUDINIO PAGRINDINIAI BRUOŽAI YRA DIDELIS ELASTINGUMAS, PUIKUS FORMOS IŠLAIKYMAS NET PO ILGO DĖVĖJIMO IR AUKŠČIAUSIOS KLASĖS KOMFORTAS. TAI DŽINSAI, KURIE PAKEIS JŪSŲ LAISVALAIKIO KELNES. NUO STORESNIŲ DŽINSŲ ŽIEMAI, DŽINSŲ SU PAMUŠALU IKI NEĮTIKĖTINO PATOGUMO „FUTUREFLEX“ – VISA TAI RASITE „PIERRE CARDIN“ PREKĖS ŽENKLO PARDUOTUVĖSE.


P I E R R E C A R D I N JAU 10 M E T Ų L I E T U V OJ E !

Pirkdami „Futureflex” pasimatuokite vienu dydžiu mažesnius džinsus – liksite maloniai nustebinti. Edgaras Sekmokas


DRĄSŪS DERINIAI SU LAŠELIU AVANGARDO


TAI PREMIUM SEGMENTO PREKĖS ŽENKLAS, SKIRTAS SMALSIAI, DINAMIŠKAI ASMENYBEI, MĖGSTANČIAI NAUJOVES. ČIA LAISVAS STILIUS DERINAMAS SU TOTALIU VYRIŠKUMU: ŠALIA TAMPRIŲ DŽINSŲ TIKRI DŽINSAI BE ELASTANO, MINKŠTA, PRABANGI FLANELĖ IR NERYŠKUS „ŠKOTIŠKŲ“ LANGELIŲ RAŠTAS, FAKTŪRINĖS ŠVARKŲ MEDŽIAGOS, STAMBŪS MEZGIMAI, SPALVŲ PERĖJIMAI. TAIP PAT ŠĮ SEZONĄ „OTTO KERN“ PRISTATO GARINTO VELVETO „SUPERSLIM“ KELNES IR KVIEČIA EKSPERIMENTUOTI DETALĖMIS IR AKCENTAIS: NAUDOJAMA AUDINIO PUSĖS YRA SKIRTINGŲ SPALVŲ. LAISVAS, NOVATORIŠKAS, LENGVAI ATSAINUS, BET KARTU LABAI VYRIŠKAS „OTTO KERN“ SU KURIUO NELIKSI NEPASTEBĖTAS.

P I E R R E C A R D I N JAU 10 M E T Ų L I E T U V OJ E !

„DOUBLE FACE“ MEDŽIAGA, KAI ABI


KOKYBIŠKOS MEDŽIAGOS IR GERAI PRIGLUNDANTIS „PIONEER“ DŽINSŲ SILUETAS


ŠĮ SEZONĄ PRISTATOMI PATOGŪS DŽINSINIAI AUDINIAI SU PAŠIAUŠTA, ŠVELNIA, O SVARBIAUSIA, ŠILDANČIA IŠVIRKŠČIĄJA PUSE, KURI SULAIKO KŪNO SKLEIDŽIAMĄ ŠILUMĄ. ATŠALUS ORAMS ŠIOS SAVYBĖS UŽTIKRINA MAKSIMALŲ PATOGUMĄ. VISUOSE „PIONEER“ DŽINSUOSE NAUDOJAMAS ELASTANAS.

P I E R R E C A R D I N JAU 10 M E T Ų L I E T U V OJ E !

PIONEER ženklas demonstruoja tikrą meistriškumą džinsinių audinių gamyboje:


MADINGA, PATOGU IR FUNKCIONALU

„JUPITER“ SIŪLO JUMS PRIGLUDUSIUS SILUETUS IR VYRIŠKĄ KOMFORTĄ. KOLEKCIJOJE GAUSU STRIUKIŲ IŠ MEDVILNĖS IR NAILONO MIŠINIO, ILGŲ STRIUKIŲ SU ĮVAIRIOMIS FUNKCINĖMIS DETALĖMIS: RAIŠČIAIS, NUSEGAMAIS GOBTUVAIS, SLAPTOMIS KIŠENĖMIS IR APLIKACIJOMIS. SPECIALIA MEMBRANA DENGTI DRABUŽIAI SAUGOS JUS NUO LIETAUS IR VĖJO BEI REGULIUOS KŪNO TEMPERATŪRĄ. DAR VIENAS UNIKALUS „JUPITER“ PASIŪLYMAS – STRIUKĖS IŠ VILNONIO AUDINIO, KURIOS ATRODO KAIP MEGZTINIAI.

Apsilankę mūsų parduotuvėse, atkreipkite dėmesį į gausią JUPITER marškinių pasiūlą, ypač į siluetą „Modern Fit”, kuris yra tarpinis variantas tarp įliemenuotų ir plačių marškinių. Kokybės ir kainos santykis Jūsų tikrai nenuvils. Edgaras Sekmokas


P I E R R E C A R D I N JAU 10 M E T Ų L I E T U V OJ E !


Mūgė laisval


laikis


TOBULI

džinsai

KIEKVIENAI MOTERIAI

AUKŠČIAUSIO LYGIO DIZAINAS, MALONIOS LIESTI MEDŽIAGOS - JAU KELETĄ METŲ „PIERRE CARDIN“ SIŪLO YPATINGĄ DŽINSŲ MOTERIMS LINIJĄ, PAVADINTĄ „MY FAVOURITE“. INOVATYVŪS IR YPATINGAI TAMPRŪS „PIERRE CARDIN“ DŽINSAI FORMUOJA FIGŪRĄ, LIEKNINA SILUETĄ IR PARYŠKINA MOTERIŠKOS FIGŪROS LINKIUS. SPECIALI „DUOCORE“ TECHNOLOGIJA LEIDŽIA PASIEKTI YPATINGĄ DŽINSŲ ELASTINGUMĄ: DŽINSAI GRĮŽTA Į PRADINĘ PADĖTĮ, NEIŠSITAMPO, NENUKARA. „SKINNY FIT“, „SLIM FIT“, „RELAXED FIT“ – TRYS DŽINSŲ MODELIAI, KURIUOS TIESIOG PRIVALAI PASIMATUOTI. KADANGI TURIME TRIS KIRPIMUS KIEKVIENA RAS, KAS JAI TINKA.

P.S. Mūsų komandos moterys nuoširdžiai rekomenduoja „Pierre Cardin” džinsus, nes pačios jiems teikia pirmenybę. Edgaras Sekmokas


P I E R R E C A R D I N JAU 10 M E T Ų L I E T U V OJ E !


P I E R R E C A R D I N JAU 10 M E T Ų L I E T U V OJ E !


NAUJIENOS, INFORMACIJA APIE NAUJAS KOLEKCIJAS, AKCIJAS IR NUOLAIDAS

Kaupiamoji lojalaus kliento kortelė

DAUGIAU APIE LOJALUMO PROGRAMĄ : WWW.PCBALTIC.LT

!

PIERRE.CARDIN.LIETUVA

PIERRE CARDIN PARDUOTUVĖS

BALDESSARINI PARDUOTUVĖS:

ELSBACH DENIM LIBRARY:

PREKYBOS CENTRUOSE:

Vilnius: Aušros Vartų g. 1

Kaunas: PLC MEGA

Vilnius: PPC AKROPOLIS,

Ryga: Tērbatas iela 6/8

Nuo lapkričio mėn.

PLC PANORAMA.

SPECIALIZUOTA VOKIEČIŲ

VIENINTELĖ PIERRE CARDIN

PPC Kauno AKROPOLIS

GAMINTOJŲ DŽINSŲ PARDUOTUVĖ:

IŠPARDUOTUVĖ BALTIJOS

PPC Klaipėdos AKROPOLIS

Vilnius: Žirmūnų g. 27

ŠALYSE. PC PARKAS OUTLET,

Ryga: DOMINA, SPICE, PLAZA

facebook.com/dzinsucentras27

OGMIOS MIESTAS, Vilnius

PC EUROPA, PPC OZAS,


mileston e for mo

The amb ition :

T he id ea : WELCOME TO THE LIBRARY FOR MODERN ST YLE

smar t casu al & busi ness look s

M U LT I L A B E L S T O R E

Pierre Cardin zurnalas 2016 ruduo ziema  

Pierre Cardin žurnalas - Jau 10 metų Lietuvoje

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you