Page 1

Інформація та ілюстрації цього каталогу ґрунтуються на технічних характеристиках, наявних на момент його видання. У ньому представлено як серійне, так і виконане на замовлення обладнання. Відповідно до прийнятої в компанії Peugeot політики постійного вдосконалення продукції, що випускається, технічні характеристики, комплектація обладнання, кольори та оздоблювальні матеріали можуть бути змінені в будь-який момент без попереднього оголошення. Компанія Peugeot не може гарантувати точного відтворення колористики на ілюстраціях автомобіля та його інтер’єру. Цей каталог містить тільки довідкову інформацію і не може розглядатися як документ, на основі якого здійснюється продаж автомобіля. При купівлі автомобіля всю необхідну інформацію Вам надасть дилер. Повне та часткове відтворення матеріалів цього каталогу заборонене без письмового дозволу компанії Peugeot .

www.peugeot.ua

Печатка дилера

PEUGEOT

208


ОНОВЛЕННЯ

Завітайте на сайт та дозвольте тілу керувати www.peugeot208.com.ua


ПРОБУДЖЕННЯ ПОЧУТТІВ

Порівняно з технологічними продуктами сьогодення, котрі невпинно розвиваються, Peugeot 208 є справжнім еволюційним стрибком уперед. Ця компактна, спритна та ефективна автівка безперечно випереджає час. Її ергономічність та інтуїтивність підносять вас на хвилю сучасності. Демонструючи потужне оновлення, до якого так прагнула компанія Peugeot, модель 208 допоможе вам втілити ваші бажання й пробудити почуття. Пежо.


ОНОВЛЕННЯ

СТИЛЮ

Peugeot 208 робить більш чіткими та піднесеними нові естетичні закони свого бренда, миттєво викликаючи захоплення. Витягнута донизу решітка радіатора, передні та задні світлодіодні фари — кожна деталь співзвучна із цілісним образом цієї автівки. Скульптурна та атлетична, проста та водночас вибаглива — її стиль підносить марку на новий рівень сучасності, демонструючи неперевершені чуттєвість та рухливість. Пежо.


НЕВИМОВНИЙ

ЗАТИШОК

Інноваційний дизайн нової моделі Peugeot 208 помітний як ззовні, так і зсередини автомобіля. Новітній та вдосконалений дизайнерський підхід втілений в оригінальному й сучасному інтер’єрі, що поєднує в собі комфорт, елегантність і технології. Завдяки інтуїтивному керуванню та надзвичайній зручності оновленої моделі 208 ви одразу поринете у відчуття абсолютної легкості й комфорту. Пежо.


ІНТЕР’ЄР,

ВИНАЙДЕНИЙ НАНОВО

Дизайнерам нового Peugeot 208 вистачило сміливості по-новому обладнати салон. Абсолютно нова конструкція місця водія забезпечує неперевершений комфорт. Завдяки своїй справжній та очевидній ергономічності, зменшеному розміру керма й сидінню з високим підголівником,

ця автівка набула більшої маневреності, інтуїтивності й, разом із тим, безпечності у керуванні, а м’яка оббивка сидінь та приємне освітлення у сучасному й удосконаленому інтер’єрі дарують своїм пасажирам справжню насолоду. Пежо.


ІНТУЇТИВНІСТЬ

І ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ

Ергономічність інтер’єру нової моделі Peugeot 208 була повністю переосмислена й спрощена. Сенсорний екран інтегровано у панель керування на відстані руки, що вкрай зручно. Починаючи з 2-го рівня гами*, водій має доступ до різних функцій (радіо, комплект Bluetooth, можливість програвання музичних файлів за допомогою потокового аудіо або Функціональність та інтуїтивність роблять Peugeot 208 автомобілем свого часу й створюють міцний та надійний зв’язок між ним та водієм. Нова модель 208 стає втіленням у життя

прагнень компанії Peugeot. * Серійні або відсутні, залежно від версії. Пежо, Блютуз, Ю Ес Бі.


ПРОСТІР, ЯКИМ ХОЧЕТЬСЯ

ПОДІЛИТИСЬ Peugeot 208 вдало поєднує у собі загальну компактність розмірів із підвищеною місткістю: достатній простір для задніх сидінь та більш місткий багажник свідчать про ефективну будову цієї моделі. Скляний панорамний дах* підсилює відчуття простору і дарує пасажирам неймовірне відчуття комфорту. * Опція залежно від версії. Пежо.


КОНЦЕПЦІЯ НОВОГО

ПОКОЛІННЯ Спритний та ефективний Peugeot 208 пропонує вам новий досвід керування: завдяки розробникам компанії була зменшена вага цієї автівки, що неабияк знизило рівень споживання пального й викидів СО2 та покращило технічні характеристики автомобіля, зокрема надійність. Пежо.


НОВА ЛІНІЯ

ДВИГУНІВ Технологічна інновація марки Peugeot у сфері оснащення двигунів дозволила модельному ряду автомобілів Peugeot 208 перейти на новий етап: 5 можливих варіантів двигунів надають вам можливості гармонійно пристосувати характер автомобіля до вашого власного. Нове покоління двигунів з трьома циліндрами Це покоління моторних блоків істотно покращило показники споживання пального й викидів СО2, демонструючи при цьому високий рівень робочих характеристик. Версії 1,0 і 1,2 л VTi в автомобілі Peugeot 208 дозволяють утримувати витрати пального на рівні 4,3 л/100 км та викидів СО2 на рівні 99 г/км.

Модельний ряд Peugeot 208 на дизельному пальному: 1,6 HDi, 68 кВт (92 к. с.), механічна 5-ступенева коробка передач

Модельний ряд Peugeot 208 на бензиновому пальному: 1,0 VTi 50 кВт (68 к. с.), механічна 5-ступенева коробка передач 1,2 VTi 60 кВт (82 к. с.), механічна 5-ступенева коробка передач 1,2 VTi 60 кВт (82 к. с.), роботизована 5-ступенева коробка передач 1,6 VTi 88 кВт (120 к. с.), автоматична 4-ступенева коробка передач Пежо, Ві Ті ай, Ейч Ді ай.


PEUGEOT

І ДОВКІЛЛЯ Кожен автомобіль марки Peugeot пройшов належну експертизу на зменшення витрати пального та зниження рівня шкідливих викидів, зокрема й модель 208. Вага, аеродинамічність, автомобільні шини та виробничий досвід у сфері технологій — все було продумано й опрацьовано для зменшення негативного впливу на довкілля. Полімерна маса Peugeot 208 на 25 % складається з матеріалів, отриманих внаслідок повторного використання сировини, та з матеріалів

природного походження. Це світова прем’єра, якою ви можете скористатись і якою може пишатися компанія Peugeot! Нове покоління 3-циліндрових двигунів доповнюється гамою сучасних двигунів і широкою пропозицією установок електронної технології HDi, що поєднує в собі контроль над споживанням пального й насолоду від керування.

25

%

ВИТРАТА ПАЛЬНОГО Пальне

Коробка передач

Витрата пального (л/100 км)*

З ПОЛІМЕРНОЮ МАСОЮ, ЩО НА 25% СКЛАДАЄТЬСЯ ІЗ «ВТОРИННОЇ СИРОВИНИ ТА МАТЕРІАЛІВ ПРИРОДНОГО ПОХОДЖЕННЯ» модель 208 перетинає новий етап у форматі екоконцепції.

СО2 г/км

міський цикл

заміський цикл

змішаний цикл

змішаний цикл

Бензин 1 VTi 68 к. с.

5 МКПП

5,2

3,7

4,3

99

1,2 VTi 82 к. с.

5 МКПП

5,5

3,9

4,5

104

1,6 VTi 120 к. с.

4 АКПП

8,1

4,5

5,8

134

Дизель 1,6 HDi 92 к. с.

МКПП — механічна коробка передач. АКПП — автоматична коробка передач. Пежо, Ві Ті ай, Ейч Ді ай.

5 МКПП

4,5

3,4

3,8

98

* Витрати пального, наведені у таблиці, відповідають коефіцієнтам, засвідченим згідно з європейськими нормами, які застосовуються для усіх виробників та усіх пасажирських автомобілів, що продаються в Європі. Коефіцієнти дозволяють вам порівняти автомобілі та допомагають зробити вибір: – показники міського циклу були

отримані на дорозі міського типу протяжністю приблизно 4 кілометри; – показники заміського циклу були отримані на дорозі заміського типу протяжністю 7 кілометрів; – показники змішаного циклу були отримані для комплексу міського та заміського водіння, а саме 11 км. Ці коефіцієнти отримані при суворому

дотриманні умов випробування (температура, маса, роликовий стенд для перевірки тормозної рідини тощо) з дуже помірним режимом їзди. Реальні умови водіння, атмосферні умови, режим навантаження автомобіля, стиль водіння, тиск у шинах, наявність багажника на даху (навіть без завантаження), інтенсивний режим кондиціонування

повітря та/або підігріву та стан автомобіля звісно в результаті можуть призвести до коефіцієнтів викидів, які не засвідчені. (Ви можете знайти корисну інформацію з еководіння, щоб отримати більше інформації про ваш автомобіль на сайті: www.peugeot .ua.)


ПОСИЛЕНИЙ

ЗАХИСТ

Автомобіль Peugeot 208 захоплює своїм дизайном, спокушає характеристиками та переконує у безпеці численними перевагами. Він став більш компактним та легким завдяки масштабній та цілеспрямованій роботі інженерів, що зменшили його масу, посиливши тим самим надійність автомобіля та контроль над витратою пального. Завдяки впровадженню багатьох допоміжних систем керування, значною мірою було підвищено рівень безпеки та комфорту. Моделі 208 притаманна відмінна динамічна стійкість та наявність додаткового обладнання, як-от 6 подушок безпеки, що дозволяють зменшити негативні наслідки для пасажирів у разі удару. Пежо.


ПЕРЕВАГИ Переваги Peugeot 208 настільки відчутні, що ця автівка нікого не залишить байдужим. Ергономіка в Peugeot 208 — на найвищому рівні, тож водію годі й жалітися. Прибори на панелі дуже легко «читати», оскільки вони розміщені під найоптимальнішим кутом зору — дивишся на дорогу та водночас охоплюєш спидометр. Peugeot 208 обладнано численним серійним та додатковим обладнанням, яке не пропонують більшість конкурентів цього класу: регулятор-обмежувач швидкості, допомога під час паркування (задній парктронік), світлочутливе дзеркало заднього огляду всередині салону, зовнішні електричні складні дзеркала заднього огляду, тощо. Розробники Peugeot 208 потурбувались про іноваційну систему освітлення як зовні (фари передні та задні), так і всередині: панорамний дах та приладова панель підсвічується блактиним. Пежо, Хай-Фай Джі Бі Ел, Комета ЛЕД.


ОББИВКА

КОЛЬОРИ

Залежно від бажаного рівня оздоблення оберіть найбільш вподобану оббивку. Оздоблення представлені у чотирьох різних варіантах залежно від рівнів. Широка гама пропозицій неодмінно підкреслить вашу індивідуальність, сучасність та елегантність.

Peugeot 208 пропонує вам 10 можливих відтінків, які зможуть віддзеркалити вашу особистість. Вибір за вами.

*

віДтіНКи «МетАЛіК»

Access Код: (7AFX)

Active Код: (7BFX)

Allure Код: (7BFX)

Тканинне оздоблення салону TiSSu eTNiCal

Тканинне оздоблення салону TiSSu CuRVe

Тканинне оздоблення салону TiSSu CuRVe

Active Код: (7CFP)

Allure Код: (7CFP)

Тканинне оздоблення салону Maille Rayul CoRail Доступний з кольорами: G5M0, K4M0, M7M0, WPP0, ZRM0, 9PM0

Тканинне оздоблення салону Maille Rayul CoRail Доступний з кольорами: G5M0, K4M0, M7M0, WPP0, ZRM0, 9PM0

Сірий (G4m0)

теМНо-Сірий (9Pm0)

СиНій (K4m0)

СеребриСтий (ZRm0)

ЧервоНий (PYm0)

Allure* Код: (0P3U)

біЛА еМАЛь (WPP0)

* Опція. Ектів, Алюр, Тісью Етніка, Тісью Кьорв, Кюр Клаудіа.

Шкіряне оздоблення салону CuiR ClauDia

теМНо-ЧервоНий (М7М0)

ЧорНий (9Vm0)

* Компанія Peugeot не може гарантувати точного відтворення колористики на ілюстраціях автомобіля та його інтер’єру. Пежо.

Сірий (G5m0)

Peugeot 208  
Peugeot 208  

Peugeot 208 Marketing info

Advertisement