Page 1

Tandex ir kompānija no Dānijas ar lielu pieredzi zobu kopšanas produktu ražošanā - jau no 1931. gada. Specializējas zobu un interdentālu birstīšu ražošanā. Efektīvai, precīzai un maigai interdentālu vietu, implantu, tiltiņu un ortodontisko aparatūru tīrīšanai.

FLEXI interdentālās birstītes Ergonomiski veidots un lietotājam draudzīgs dizains. Kātiņš ir lokans un neslīdošs. Ergonomiskais kātiņš nodrošina precīzu un efektīvu interdentālo vietu tīrīšanu. Pieejami izmēri – 0.35, 0.40, 0.45, 0.50, 0.60, 0.70.

FLEXI MAX interdentālās birstītes Interdentālās birstītes „L” veida formā. Ar šīm birstītēm var viegli piekļūt grūtāk aizsniedzamām vietām un viegli manevrēt. Tās dizains ir veidots ērtai lietošanai cilvēkiem ar pirkstu kustību traucējumiem! Neslīdošs rokturis – labākam satvērienam. Labs satvēriens ir pirmais solis, lai sasniegtu labus rezultātus ... Pārdomāti izliekts rokturis viegli aizsniedz pašas tālākās interdentālās vietas, breketes. Pieejami izmēri – 0.40, 0.50, 0.60, 0.80.

PROXI interdentālās birstītes Interdentālā birste ar maināmām galviņām. Rokturis ir veidots neslīdošs no metāla. Ideāli piemērota darbam ar pacientiem. Plastmasas galviņa cieši stiprinas metāla rokturī, nav brīvkustības – nebojā mīkstos audus. Pieejami izmēri – 0.40, 0.45, 0.50, 0.60, 0.70, 0.80.

Visām interdentālajām birstēm - drāts ir pārklāta ar plastmasas kārtiņu, lai novērstu nepatīkamo metālisko garšu un jutību! Katrs izmērs ir savā krāsa, lai būtu viegli iegaumēt nepieciešamo izmēru.

Tandex GEL (15 ml.) Tandex gēls piedāvā efektīvu kombināciju - Nātrija fluorīds (Sodium fluoride, 900 ppm), stiprina zobu emalju un aizsargā zobus no bojāšanās un Hlorheksidīna diglukonāts (Chlorhexidine digluconate, 0,2%), kas ir efektīvs antibakteriāls līdzeklis, veic lielisku dezinfekcijas funkciju, kā arī aizsargā mutes dobumu un smaganas, novēršot iekaisumu rašanos. Palīdz novērst zobu aplikuma veidošanos uz zobiem. Gēls cīnās gan pret aplikuma, gan karies veidošanos un padara zobus izturīgākus pret demineralizāciju. Klīniskie pētījumi parāda, ka Streptococci mutans baktērijas 3 nedēļu laikā pēc gēla lietošanas siekalās samazinājās par 60,5% un aplikumā par 86,7%. Tandex gēlam ir patīkama piparmētras garša un tas nesatur abrazīvas vielas, un alkoholu.

Tandex interdentālās birstes  

Tandex interdentālās birstes

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you