Page 1

iWhite produkciju rekomendējam lietot zobu dabīgā baltuma atjaunošanai, ja lietojat krāsojušus dzērienus, kā kafiju, tēju, sarkano vīnu un smēķējat!

iWhite zobu foto balināšanas sistēma Optimizētā gaisma kompaktajā un ērti lietojamajā iWhite kapītē, katalīzē un pastiprina balināšanas sūklīša iedarbību uz zobiem, sūklīši pielāgojas zobu formai. Klīniskie pētījumi pierāda, ka iWhite balinošie sūklīši balina jūsu zobus ātri un efektīvi – vidēji par 5 toņiem, tajā pašā laikā, uzrāda mazu vai nekādu jutību. Patentēta gaismas tehnoloģija, sūklīši ir pH neitrāli. 20 minūtes, 5 dienas pēc kārtas. Iepakojums satur 10 sūkļus un kapīti ar gaismas avotu (baterija komplektā). Pieejami papildus iepakojumi ar balinošajiem sūklīšiem un kapīti. Komplektā 10 balinošie sūklīši un gumijas uzmava higiēniskai lietošanai.

iWhite zobu balināšanas komplekts aktivēts ar skābekli Unikāla kapīte, kas paredzēta vienlaicīgai augšējo un apakšējo zobu balināšanai, komfortablākai balināšanai kombinācijā ar maigiem sūklīšiem, perfekti pielāgojas sakodiena formai. Inovatīva gaisa plūsmas piegādes sistēma nodrošina īsāku procedūras laiku un palielina efektivitāti ilgākam, labākam un noturīgākam rezultātam. 20 minūtes, 7 dienas pēc kārtas. Iepakojums satur 14 sūkļus un kapīti. Klīniskie pētījumi pierāda, ka iWhite balinošie sūklīši balina jūsu zobus ātri, droši un efektīvi. Klīniskie pētījumi uzrāda mazu vai nekādu jutību.

iWhite zīmulis pēc zobu balināšanas Zobu baltuma optimizēšanai un uzturēšanai pēc zobu balināšanas. Ar daudzkārtīgu iedarbību - vienā pusē ir birstīte ar attīrošu gēlu, ar kuras palīdzību zobs tiek notīrīts no aplikumiem un no otras puses galviņa ar balinošu vasku. Vienkārši lietojams – attīrīšana, balināšana un mutes atsvaidzināšana - minūtes laikā. Paredzēts smaida zonai - gan augšējiem, gan apakšējiem zobiem. Lietojams jebkurā vietā, laikā un ietilpst Jūsu kabatā.

iWhite baltinošā zobu pasta iWhite zobu pasta apvieno sevī zobu baltināšanu ar pilnīgu mutes veselības aizsardzību. Ar maigu ikdienas baltinošu iedarbību. Palīdz novērst zobu krāsu maiņu, aizsargā emalju un palīdz cīnīties pret zobu bojājumu rašanos. Nodrošina svaigu elpu uz ilgu laiku. 3 soļu baltināšana: 1. pirofosfāts atvieglo aplikuma noņemšanu 2. silicija dažāda izmēra daļiņas notīra un pulē zoba virsmu 3. trigricerīds apgrūtina jauna aplikuma veidošanos Zobu pasta ir optimāli abrazīva (RDA 80) un ar ļoti labām tīrīšanas īpašībām (PCR 75). Iepakojums - 100 ml.

iWhite zobu balināšanas produkti  
iWhite zobu balināšanas produkti  

iWhite zobu balināšanas produkti

Advertisement