Page 1

Olympský Speciál


Percy Jackson Druhý díl Percyho Jasckona-Moře nestvůr-se oběví v koně!! 15. srpna bude premiéra!! O co tam jde? Luke otráví Thaliin strom. Umíra a tak se Percy, Annabeth a Tyson(Kyklop) vydají do moře nestvůr. Náhodou tam se nachází Grower a tak ho musí zachránit. Povede se jim zachránit Tábor a Growera? Jak to dopadne se stromem? Dozvíte se v kině!!


D ělá si Riordan srandu? Toto se objevilo na jeho profilu na twiteru:

Překlad:

Tak že, poj ďme se domluvit. Necháte percabeth Lea a Nico sám a zabije i Piper a Jason místo. / A lidé říkají, že jsem krutý?


Nej hláška! Reyna rozdávala rozkazy svým důstojníkům. „… Řekni legiím, aby se stáhli. Dakoto, upozorni duchy v kuchyni. Řekněte jim, ať připraví uvítací hostinu. A Octaviane-“ „Necháváš tyto vetřelce jí do tábora?“ řekl vysoký chlap s provázkovitými blond vlasy razící si cestu k nim. „Reyno, bezpečnostní riziko,“ „Nebereme je do tábora, Octaviane.“ Reyna po něm blýskla přísným pohledem. „Budeme jíst tady, ve fóru.“ „Ach, mnohem lepší,“ zabručel Octavian. Zdálo se, že byl jediný, kdo nerespektoval Reynu jako vedoucího, a to navzdory skutečnosti, že byl hubený a bledý a z nějakého důvodu mu z opasku trčeli tři medvídci. „Vy chcete, abychom si odpočinuli ve stínu jejich válečné lodi.“ „Jsou to naši hosté.“ Řekla Reyna úsečně. „Uvítáme je, a budeme s nimi mluvit. A měl bys spálit oběť, jako poděkování bohům za navrácení Jasona bezpečně zpět k nám.""Dobrý nápad,“ přidal se Percy "Jdi si obětovat svoje medvědy, Octaviane.

Díl: Bohové Olympu -Neptun ův syn Část:Bojová loď přiletí do římského táborya. Autor: Ethan Nakamura


Po časí:

Olympský speciál  

Olympský speciál je plný novinek.

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you