Page 1

Product News 9 lipca 2013

www.aplauzaudio.pl

Niecodzienna gazeta z nowościami

aplauz@aplauzaudio.pl

Zaprojektowane dla zmysłów, zbudowane dla indywidualistów. Nowe stylowe słuchawki Sennheiser Momentum On! Piękne, wyrafinowane, kolorowe. Dla niezależnych, dla aktywnych, dla stylowych. Takie są słuchawki Momentum On. To kontynuacja nowego rozdziału firmy Sennheiser, otwartego modelami Momentum i Momentum Black. Przedstawiamy nową linię tej rodziny słuchawek. To nie produkt, to styl życia. Dla ludzi, którzy cenią swoją wolność. Sennheiser Momentum On. Colour to the People. Wiedzieliśmy, że miłośnicy dźwięku Sennheiser chcą słuchawek, które wyrażają także ich styl. Jednym słowem, ludzie chcieli koloru. Teraz dostają go w czterech smakach: •  Momentum On Blue - wyjątkowy, głęboki błękit. To kolor modny tego lata! •  Momentum On Pink - boski różowy. Dla każdej diabelskiej duszy, która pragnie pozostać zasłonięta pod anielskimi pozorami! •  Momentum On Green - pastelowy zielony, który zachwyca w projektach designerów i twórców mody! •  Momentum On Ivory - nieśmiertelna kość słoniowa. Dawno nie ma nic wspólnego ze słoniem, ale ze stylem jak najbardziej! Fashion is Music. Music is Fashion. Zatrudniliśmy wybitnych twórców mody, dziennikarzy i blogerów. Daliśmy się ponieść ich wyobraźni, dopiero potem pozwoliliśmy działać naszym inżynierom. Ten produkt to dzieło sztuki, łączące w sobie najwyższej jakości, piękne i funkcjonalne materiały: •  Alcantara® - wynaleziony przez japońskich inżynierów, firmowany przez włoskich krawców materiał o przyjemnej fakturze i dowolnym kolorze, przypominający naturalną skórę. Stosowany w jachtach, meblach czy samochodach Maserati i Lamborghini. •  Stal szczotkowana - piękny, matowy metal, stosowany przez firmy, które podobnie jak ich klienci nie akceptują plastikowego świata. Solidny materiał, którego chłód dodaje produktom elegancji. Aplauz Sp. z o. o. KRS: 0000179872 REGON: 015566419 NIP (VAT No): 1181710940 kapitał (wpłacony w całości): 200 000 PLN nr ewidencyjny GIOŚ: E0010285W BANK HANDLOWY w WARSZAWIE SA nr konta: 87 1030 1582 0000 0008 5177 7008 ®


•  Magnesy neodymowe - dzięki nim słuchawki brzmią ciepło i mocno, z pełnym basem. Stosowane we wszystkich przetwornikach akustycznych firmy Sennheiser, które są produkowane w Niemczech. Tak jak w słuchawkach Momentum On. •  Miedź beztlenowa - materiał, z którego wykonuje się wysokiej jakości przewody. Stosowana tam, gdzie nie są akceptowane nawet najmniejsze straty sygnału. Substance meets Style. •  Substancją firmy Sennheiser zawsze był dźwięk, a esencją - jakość. Teraz dodaliśmy dokładnie to, czego ludzie poszukiwali - styl. Równomierne połączenie dźwięku ze stylem determinuje najwyższą jakość produktu. W słuchawkach Momentum On nic nie jest przypadkowe. Każdy element jest ściśle dopracowany i szczegółowo przemyślany. Jesteś miłośnikiem muzyki, masz swój styl, stawiasz na bezkompromisowość i unikasz masówki? Słuchawki Sennheiser Momentum On są dla Ciebie. Dadzą Ci tak dobre wrażenie z użytkowania, jak dobrze wyglądają. Express yourself. •  Podkreśl swój indywidualizm, tak jak kilkoro europejskich blogerów, których sfotografowaliśmy w specjalnej sesji studyjnej w Berlinie. Daliśmy im słuchawki Momentum On, postawiliśmy przed nimi światowej sławy fotografów i poprosiliśmy, by sami zaaranżowali sesję zgodnie z inspiracją dźwiękiem. Oto ich dzieła! Kliknij, aby zobaczyć w zdjęcia pełnej rozdzielczości oraz obejrzeć film, w którym opowiadają o swoich odczuciach.


Product News www.aplauzaudio.pl

Niecodzienna gazeta z nowościami

aplauz@aplauzaudio.pl

Enjoy Premium Life. Słuchawki Momentum On reprezentują całą tradycję firmy Sennheiser. Dlatego najwyższej klasy dźwięku należy po nich po prostu oczekiwać. I to dostarczają. A oto ich pozostałe cechy: •  Konstrukcja nauszna, zamknięta •  Pasmo przenoszenia: 16-22000 Hz •  Dynamika: 112 dB •  Impedancja: 18 Ohm (dostosowana do urządzeń mobilnych) •  Wymienny przewód z pilotem do rozmów i sterowania iPhone/iPod/iPad (kompatybilny także z większością innych urządzeń przenośnych) •  Wtyczka o małym profilu i superwytrzymałej budowie •  Drugi przewód bez pilota w komplecie •  Stylowy i solidny pokrowiec w komplecie •  Waga z pilotem: 160 g Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej na temat rodziny Momentum.

Informacje o Sennheiser: Sennheiser Group, z siedzibą główną w miejscowości Wedemark koło Hanoweru w Niemczech, jest wiodącym na świecie producentem mikrofonów, słuchawek i systemów transmisji bezprzewodowej. Ta rodzinna firma, utworzona w 1945 roku, odnotowała sprzedaż rzędu 584 milionów Euro w 2012 roku. Sennheiser zatrudnia ponad 2100 ludzi na całym świecie i posiada zakłady produkcyjne w Niemczech, Irlandii i USA. Firma jest reprezentowana na całym świecie przez działy własne oraz przez partnerów handlowych. Oficjalnym przedstawicielem w Polsce jest firma Aplauz Sp. z o. o. www.sennheiser.pl Aplauz Sp. z o. o. KRS: 0000179872 REGON: 015566419 NIP (VAT No): 1181710940 kapitał (wpłacony w całości): 200 000 PLN nr ewidencyjny GIOŚ: E0010285W BANK HANDLOWY w WARSZAWIE SA nr konta: 87 1030 1582 0000 0008 5177 7008 ®

Firmy Aplauz oraz Sennheiser udostępniają niniejsze zdjęcia wyłącznie do publikacji prasowych. Jakiekolwiek inne użycie jest naruszeniem prawa. Przekazanie zdjęć osobom trzecim jest możliwe jedynie za zgodą firm Aplauz i Sennheiser.

Productnews momentumon 09072013  

Informacja prasowa nt. nowych słuchawek Sennheiser Momentum On

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you