Page 1

Product News 30 kwietnia 2012

www.aplauzaudio.pl

Niecodzienna gazeta z nowościami

aplauz@aplauzaudio.pl

JamHub®: Twoja własna sala prób, Twoje własne studio. Gdziekolwiek zechcesz ®

Sąsiedzi nic nie słyszą. Rodzice nic nie słyszą. Policjanci nic nie słyszą.

Nie uwierzysz, co słyszy kapela!

Powiedzmy otwarcie: być muzykiem znaczy grać z innymi ludźmi. Ale próby czy jamy na konwencjonalnym sprzęcie zwykle są bardzo głośne. Dlatego wymagają specjalnej sali prób czy studia - a te są drogie i nie zawsze dostępne, lub wymagają zabezpieczenia. Efekt? Zespoły mniej próbują, muzycy mniej grają, scena muzyczna jest mniej aktywna.

Oto rozwiązanie: JamHub® - Twoje własne, ciche studio nagraniowe lub sala prób.

Wiadomo nie od dziś, że aby się rozwijać, trzeba ćwiczyć. Dotyczy to zarówno pojedynczych muzyków, jak i zespołów jako całości. W zwykłej sali prób problemy się mnożą: nieumiejętność ustawienia właściwego brzmienia (zwłaszcza wśród mniej doświadczonych muzyków), stałe podgłaśnianie wzmacniaczy, „znikanie” głosu wśród instrumentów. Nie wspominając o kosztach najmu i kłopotach z sąsiadami. Steve Skillings, amerykański producent i inżynier współpracujący m. in. z firmami Line6 i Bose, wpadł na rozwiązanie tych problemów. Stworzył JamHub® - produkt, który pozwoli muzykom grać częściej, więcej i wspólnie. JamHub® to opatentowane urządzenie, które pozwala muzykom na podłączenie ich urządzeń z wyjściem słuchawkowym (wzmacniacz gitarowy, keyboard, perkusja elektroniczna lub akustyczna „zebrana” mikrofonami). Każdy muzyk podłącza się do własnego modułu SoleMix i ustawia sobie proporcje oraz panoramę pozostałych muzyków tak, jak chce. Dzięki tej kontroli zespół może szybciej się rozwijać. JamHub® to nowy, prosty w użyciu produkt, który pozwoli Ci grać więcej i stawać się coraz lepszym.


Najważniejsze korzyści systemu JamHub®: • Jamuj wszędzie, kiedykolwiek. Teraz możesz grać o 22:00 we własnej sypialni! • Rozwijaj się szybciej. Słyszysz dokładnie to, czego potrzebujesz i masz lepszą kontrolę. To prowadzi do lepszych prób i szybszego rozwoju. • Działaj prościej. Zrozumienie jednego modułu SoleMix sprawi, że zrozumiesz całe urządzenie. Nagrania przy pomocy JamHub® stają się łatwe i nie wymagają skomplikowanego sprzętu czy pomieszczenia.

1299,- zł

®

BedRoom

2199,- zł

®

GreenRoom

2999,- zł

®

399,- zł

TourBus

- 15 kanałów audio dla maksymalnie 5 muzyków. - 5 indywidualnych sekcji z unikalnym miksem każda. Sekcja R jest zaprojektowana do nagrywania lub podłączenia odtwarzacza MP3 (lub jedno i drugie). - Każdy muzyk ustawia sobie indywidualny miks w swojej sekcji SoleMix, jak na scenie. - 1 gniazdo na pilota SoleMix Remote (sprzedawany osobno). - Przełącznik 1-R w sekcji 1 pozwala na szybki odsłuch miksu nagrania. - Wbudowana platforma efektów cyfrowych 24 bit (delaye, pogłosy, modulacje). - 21 kanałów audio dla maksymalnie 7 muzyków. - 7 indywidualnych sekcji z unikalnym miksem każda. Sekcja R jest zaprojektowana do nagrywania lub podłączenia odtwarzacza MP3 (lub jedno i drugie). - Każdy muzyk ustawia sobie indywidualny miks w swojej sekcji SoleMix, jak na scenie. - 1 pilot SoleMix Remote w zestawie (dla muzyka oddalonego od urządzenia, np. perkusisty). - Przełącznik 1-R w sekcji 1 pozwala na szybki odsłuch miksu nagrania. - Wbudowana platforma efektów cyfrowych 24 bit (delaye, pogłosy, modulacje). - Zasilanie Phantom do podłączenia mikrofonów pojemnościowych. - Wyjście USB do połączenia z komputerem. - 21 kanałów audio dla maksymalnie 7 muzyków. - 7 indywidualnych sekcji z unikalnym miksem każda. Sekcja R jest zaprojektowana do nagrywania lub podłączenia odtwarzacza MP3 (lub jedno i drugie). - Każdy muzyk ustawia sobie indywidualny miks w swojej sekcji SoleMix, jak na scenie. - 2 piloty SoleMix Remote w zestawie (dla muzyków oddalonych od urządzenia, np. perkusisty i klawiszowca). - Przełącznik 1-R w sekcji 1 pozwala na szybki odsłuch miksu nagrania. - Wbudowany rejestrator, nagrywający w formacie Wave na karcie SD (dołączona). - Wbudowana platforma efektów cyfrowych 24 bit (delaye, pogłosy, modulacje). - Zasilanie Phantom do podłączenia mikrofonów pojemnościowych. - Wyjście USB do połączenia z komputerem. - Wbudowany metronom.

SoleMix Remote - pilot do sterowania jedną z sekcji SoleMix na odległość. Już w magazynie Aplauz!


Kliknij w obrazki, aby obejrzeć filmy demonstracyjne JamHub® (wymagane połączenie z internetem):

W KILKU ZDANIACH: Ciche studio nagraniowe JamHub® pozwala muzykom na rozwijanie umiejętności i jamowanie wszędzie, o dowolnej porze. Muzycy słyszą swoją muzykę tak głośno jak chcą, a na zewnątrz nie słychać ich niemal wcale. Każdy muzyk ustawia sobie indywidualny miks i panoramę pozostałych muzyków w zespole. Koniec z wojną o słyszalność. Ćwicz lepiej i rozwijaj się szybciej. To nie ćwiczenie czyni mistrza, lecz dobre ćwiczenie! Kto może używać studia JamHub®? Zespoły amatorskie – w sali prób, w domu, w pokoju, niezależnie od pory. Nauczyciele – podczas prywatnych lekcji instrumentu. Domy kultury – podczas grupowych zajęć z instrumentami. Sklepy – dla klientów do cichego testowania instrumentów przed zakupem. „Chciałbym posiadać ten niesamowity produkt. On rozwiązuje podstawowy problem mojego zespołu!” – 22-letni gitarzysta. „To doprowadzi nas do punktu w którym spytamy »Jak mogliśmy bez tego żyć?« – 28-letni basista. „Chcę go. Teraz!” – ojciec nastoletniego gitarzysty i perkusisty.

Nagrody w USA:

Aplauz Sp. z o. o. KRS: 0000179872 REGON: 015566419 NIP (VAT No): 1181710940 kapitał (wpłacony w całości): 200 000 PLN nr ewidencyjny GIOŚ: E0010285W BANK HANDLOWY w WARSZAWIE SA nr konta: 87 1030 1582 0000 0008 5177 7008

Product News - JamHub 30042012  

Informacja prasowa nt. urządzeń JamHub - przenośnych sal prób/studiów nagrań.

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you