Issuu on Google+

Product News 20 listopada 2013

www.aplauzaudio.pl

Niecodzienna gazeta z nowościami

aplauz@aplauzaudio.pl

Sennheiser Gaming: Dźwięki, z których zbudowane są gry Sennheiser prezentuje dwa najwyższej klasy zestawy słuchawkowe do gier: G4ME ZERO oraz G4ME ONE. A także ogłasza współpracę z jednym z najbardziej cenionych deweloperów gier: Io-Interactive. Ta duńska firma na co dzień korzysta z rozwiązań marki Sennheiser przy tworzeniu ścieżek dźwiękowych do swoich dzieł. Dzięki tej współpracy gracz używający słuchawek Sennheiser może być pewien, że słyszy grę dokładnie tak, jak życzył sobie jej twórca. Io-Interactive, twórca takich produkcji jak Hitman oraz Kane&Lynch, korzystał ze sprzętu nagraniowego oraz zestawów słuchawkowych marki Sennheiser m.in. przy dziele Hitman: Rozgrzeszenie. Zachwyceni rezultatami programiści postanowili wesprzeć nowe modele Sennheisera swoim doświadczeniem. „Dzięki urządzeniom Sennheisera nasze gry brzmią lepiej - zarówno dla nas, jak i dla gracza. Zestawy słuchawkowe tej marki są świetne tak do rozwoju gier, jak i korzystania z nich, ale wykorzystanie sprzętu Sennheiser przy produkcji gier zapewnia stałe i konsekwentne doświadczenie audio na całej ścieżce od twórcy do konsumenta.” - mówi Frans Galschiøt Quaade, główny inżynier dźwięku w Io-Interactive. Nowe modele Sennheiser G4ME ZERO i ONE reprezentują nową erę wśród zestawów słuchawkowych do gamingu. Położono szczególny nacisk na komfort używania ich nawet podczas długich sesji grania. Najnowsza technologia wyciszania szumów, opracowana przez markę Sennheiser - zapewnia doskonałą komunikację pomiędzy graczami, na przykład podczas rozgrywek online. Oczywiście nowe zestawy słuchawkowe czerpią z 70 lat doświadczenia firmy Sennheiser z dźwiękiem. To jedyny producent na świecie, który wciąż produkuje własne przetworniki. Komponenty nowych modeli ZERO i ONE są ściśle dobrane i zoptymalizowane do dźwięków pochodzących z gier. A dobrze przemyślane szczegóły, jak łatwo dostępna regulacja głośności na nauszniku czy wyciszenie mikrofonu przez uniesienie jego ramienia, powodują, że gracz pozostaje całkowicie skupiony na rozgrywce. Aplauz Sp. z o. o. KRS: 0000179872 REGON: 015566419 NIP (VAT No): 1181710940 kapitał (wpłacony w całości): 200 000 PLN nr ewidencyjny GIOŚ: E0010285W BANK HANDLOWY w WARSZAWIE SA nr konta: 87 1030 1582 0000 0008 5177 7008 ®


Product News www.aplauzaudio.pl

Niecodzienna gazeta z nowościami

aplauz@aplauzaudio.pl

G4ME ONE - Poczuj grę, nie słuchawki

G4ME ZERO - Najwyższy komfort dla ostrych graczy

Ten zestaw słuchawkowy został stworzony po to, by być ostatecznym wyborem do domowego grania. Otwarta konstrukcja nauszników dostarcza dźwięk takim, jaki zamierzali twórcy gry, a przepływające powietrze zapewnia chłód głowy, ważny przy intensywnych rozgrywkach.

Ten model jest zaprojektowany w jednym celu: aby być najlepszym zestawem słuchawkowym na rynku. Jest wyposażony w specjalnej konstrukcji poduszki nauszników, wykorzystujące doświadczenie Sennheisera w produkcji profesjonalnych słuchawek dla pilotów. Kilka warstw wyściółki i gąbki zapamiętującej ułożenie ukształtowano tak, by maksymalnie wyciszyć szumy docierające do gracza z zewnątrz, a także by dźwięki gry nie przeszkadzały innym osobom w pomieszczeniu. Te słuchawki - choć pozwalają graczowi doskonale słyszeć to, co powinien - są najcichszym zestawem słuchawkowym w ofercie Sennheiser. Zaś dzięki składanej konstrukcji oraz kompaktowemu futerałowi są doskonałe dla gracza podróżującego.

O firmie Sennheiser: Grupa Sennheiser, z siedzibą główną w miejscowości Wedemark koło Hanoweru w Niemczech, jest wiodącym na świecie producentem mikrofonów, słuchawek i systemów transmisji bezprzewodowej. Ta rodzinna firma, utworzona w 1945 roku, odnotowała sprzedaż rzędu 584 milionów Euro w 2012 roku. Sennheiser zatrudnia ponad 2100 ludzi na całym świecie i posiada zakłady produkcyjne w Niemczech, Irlandii i USA. Wszystkie produkty Sennheiser są wykonane z najlepszej jakości materiałów, przetestowane pod kątem trzymania parametrów i obowiązuje na nie dwuletnia międzynarodowa gwarancja. W Polsce przedstawicielem Sennheiser jest firma Aplauz. www.sennheiser.pl Aplauz Sp. z o. o. KRS: 0000179872 REGON: 015566419 NIP (VAT No): 1181710940 kapitał (wpłacony w całości): 200 000 PLN nr ewidencyjny GIOŚ: E0010285W BANK HANDLOWY w WARSZAWIE SA nr konta: 87 1030 1582 0000 0008 5177 7008 ®

Firmy Aplauz oraz Sennheiser udostępniają niniejsze zdjęcia wyłącznie do publikacji prasowych. Jakiekolwiek inne użycie jest naruszeniem prawa. Przekazanie zdjęć osobom trzecim jest możliwe jedynie za zgodą firm Aplauz i Sennheiser.


Productnews g4me zero one 20112013