Page 1

STUDIO REKLAMA A DIZAJN

PREČO SI VYBRAŤ NÁS

Od roku 2005 sa venujeme tvorbe grafiky a reklamy. Máme za sebou množstvo zaujímavých a úspešných projektov. To, čo robíme, robíme pretože nás to baví. Poskytujeme služby grafického štúdia od návrhu loga, cez vytvorenie tlačových materiálov až po tvorbu internetových stránok na mieru.

NECHAJTE SA UNÁŠAŤ NA VLNE DOBRÝCH NÁPADOV. AK MÁTE ZÁUJEM O ČOKOĽVEK, ČO SI TYKÁ S REKLAMOU. Pozrite si portfólio na www.studio1.sk alebo nás hneď kontaktuje na 0902 475 001 alebo na hello@studio1.sk WEBDIZAJN

Pekné webstránky, internetové obchody, firemné prezentácie, portály. Tvorba webstránok na mieru s vlastným administračným systémom. Penetrácia internetu dosiahla úroveň vyše 70%, čo znamená, že takmer tri štvrtiny slovákov si vie nájsť Vašu prezentáciu na internete.

GRAFICKÝ DIZAJN

Tlačená reklama má stále pevné miesto vo Vašej marketingovej komunikácii. Vieme Vám ponúknuť profesionálne služby v oblasti tvorby plagátov, letákov, bilboardov a iných tlačových materiálov v súlade s Vašou identitou a podľa Vašich predstáv.

FIREMNÁ IDENTITA

Odlíšte sa od ostatných. Vytvoríme Vám výstižné logo, ktoré bude sedieť Vašej oblasti podnikania. K tvorbe logotypu patrí aj vytvore nie všetkých prvkov korporátnej identity od vizitiek, obálok, cez reklamné predmety až po firemné odevy.

SPRÁVA KAMPANÍ

Reklamné kampane cez Facebook alebo Google. Na Facebooku je už dnes viac ako tretina populácie Slovenska. Vytvoríme Vám firemný profil s rôznymi podstránkami podľa Vašich požiadaviek pre lepšiu komunikáciu s Vašimi zákazníkmi.


studio1  
studio1  

lorem ipsum dolor sit amte