Page 1

Potwór ze stajni ABT Prezentowanym przeze mnie samochodem jest nietuzinkowe Audi RS6+ R ABT Nogaro Edition jest to limitowana edycja tego modelu, zostało wyprodukowanych ich 50 egzemplarzy. Pojazd dysponuje mocą 735 koniami mechanicznymi, oraz momentem obrotowym wynoszącym 920Nm.

Te osiągi przyczyniają się do rozpędzenia tej bestii do pierwszej setki w czasie 3.3 sekundy. Poza modyfikacjami jednostki pojazdu,został również zmieniony kolor nadwozia, który nawiązuje do lakieru ze słynnego modelu RS a dokładniej Audi RS2, mowa tu oczywiście o lakierze Nogaro Blue.

ABT również zadbał o to aby ten model wyglądał bardziej agresywnie, dlatego zastosowano liczne wstawki z włókna węglowego m. in. obudowy lusterek, dyfuzor, końcówki układu wydechowego oraz akcenty na przednim zderzaku. Wnętrze zostało również poprawione według norm ABT a mianowicie zastosowano więcej alcantary oraz włókna węglowego.


SUV Lamborghini? Urus jest to drugi SUV marki Lamborghini, jak pamiętamy pierwszym był LM002. Najświeższe dzieło marki już otrzymało miano najszybszego SUV’a świata, gdyż rozpędza się do ponad 300 km/h. Pojazd dysponuje 4-litrową jednostką V8, oraz napędzie na cztery koła. Jego moc to 650 koni mechanicznych oraz jego moment obrotowy wynosi 850 Nm.

Pierwsza ,,setka” pojawia się po zaledwie 3,6 sekundy a bariera 200 km/h jest pokonana po 12,8 sekundy. Cena tego modelu waha się miedzy mln a półtora mln złotych. Urus lada moment będzie miał dwa lata od zaprezentowania,a już tunerzy zajęli się nim.


Jeszcze lepsze 911 Nowa generacja Porsche 911 jest jeszcze lepsza niż poprzednia. Jak to możliwe? Poprzednik już był doskonały, lecz nowa generacja jest jeszcze lepsza. Jedną z najważniejszych zmian jest zastosowanie nowej dwusprzęgłowej skrzyni ośmiobiegowej PDK.

Model 911 Carrera 4S w porównaniu do poprzednika 911 GTS, odziedziczyła moc, aż 450 koni mechanicznych.

Z momentem obrotowym sięgającym 530 Nm pozwala rozpędzić pojazd do pierwszej ,,setki” w 3.5 sekundy, z pakietem Sport Chrono w 3.4 sekundy. Za te emocje w salonie musimy zapłacić za wersję Carrera 4S przeszło 630 tyś złotych.


Pierwszy elektryk Audi to SUV! Audi E-tron to pierwszy samochód w pełni elektryczny od producenta z Inglostadt.Ten SUV mający 408 koni mechanicznych i 664 Nm, pomimo ogromnej masy 2565 kg rozpędza pojazd do setki w 5,7 sekundy.

Samochód ma swoje wady i zalety, do wad możemy zaliczyć stosunkowo krótki zasięg w porównaniu do konkurencji, natomiast na pewno do zalet możemy zaliczyć komfortowe warunki podróżowania.

Ograniczenie prędkości wynosi równe 200 km/h. W salonie za ten egzemplarz trzeba zapłacić pół mln złotych za bogato wyposażoną wersję.

Profile for patryklewandowski00724

Patryklewandowski  

Patryklewandowski  

Advertisement