Page 1

Mayıs & Haziran ’11

Türkiye’de mikserin adı..

OMİS

Omis Mikser ve Hamur Yoğurma Makineleri; 20 yılı aşkın süredir üretilmektedir. Omis markası; alanında lokomotif firma konumunda olup, ilk üretildiği tarihten beri devamlı kendini yenilemiş ve hala genç ve dinamiktir. Bu yenileme ve gençliğin verdiği dinamiği Omis; Türkiye’de Mikser üretiminde ilk T.S.E. belgesini alma başarısını göstermekle kanıtlamış bulunmaktadır. Omis Mikser ve Hamur Yoğurma Makinelerinin başarısı; tamamen ‘kendin beğenmediğin ürünü müşteriye beğendirmeye uğraşma’ anlayışının arkasında saklıdır. Bu bakımdan her üretilen Omis ürünü tek tek en ince vidasından üstündeki son kat boyasına kadar ince ruhlu bir düşünce mantığıyla elden geçirilir, Teknik bakımdan işlevine uygun en üstün nitelikli metal alaşımlı dişliler, kollar, kazan, motor ve elektrik malzemeleri seçilir ve bunlar yine kendi beğenmediğin ürünü müşteriye beğendirmeye uğraşma’ mantığıyla kullanıcıya sunulur.

Omis Mikser ve Hamur Yoğurma Makineleri; satış sonrası kullanıcı desteğiyle de emsalsizdir. Kullanımdaki cihazların Teknik Destek ve Servis faaliyetleri kusursuz devam ettirilir. Eski bir Omis kullanıcısı iseniz ve Teknik Desteğe ihtiyacınız varsa çekinmeden Teknik Destek Telefonlarımızı arayınız. Omis Mikser ve Hamur Yoğurma Makinelerini daha fazla anlatmaya gerek yok, Çevrenizde bulunan herhangi bir Omis kullanıcısına görüşlerini sorarsanız, bizim anlattıklarımızın iki mislini anlatacaktır.

057-omis yazı  
057-omis yazı  

Omis Mikser ve Hamur Yoğurma Makineleri; 20 yılı aşkın süredir üretilmektedir. Omis markası; alanında lokomotif firma konumunda olup, ilk üre...

Advertisement