Page 1

Mayıs & Haziran ’11

Enerjiyi lezzete dönüştüren adres:

PASTEK

..

Pastacılıkta 1972’den beri var olan PASTEK; bugün 3200m2 kapalı alanı olan imalathane, 380 çalışanı ile ulusal ve yerel marketler içindeki 45 şubesinde hizmet veriyor.

Market sektöründe son 10 mamullerin ömrü bir kelebeğin yıldır varız diyen Pastek Genel ömrü kadardır. Birde buna Müdürü Makine Mühendisi müşteri memnuniyeti Yusuf YÜCEL şöyle devam zorunluluğunu ve beklentilerini etti: Biz teknoloji sayesinde, ekleyince zorluğu daha da insan enerjisini lezzete artıyor. Esnaflık özelliğinizi dönüştürerek en ekonomik yitirmeden kontrollü aynı PASTEK Genel Müdürü lezzeti yakalama peşindeyiz. zamanda sürekli araştırma ve Makine Mühendisi İnsanlar sorgularken kaliteyi, Yusuf YÜCEL gelişme içinde olmalısınız. alırken fiyatı düşünüyor. Bu başarıyı ve istikrarı Dolayısıyla nasıl en iyi kaliteyi sağlıyorsunuz? en hesaplı Pozitif enerji, şekilde olumlu düşünce.. sunuyoruz. Ama en büyük Ekmekten etken doğru 1981 d pastaya kadar ekiple çalışmak. Garip U oğumlu Kamil ATMAC sta Pas taneleri A Kiper'd sürekli artan, Biz bir aile , Görgü , e çalış lü ve tıktan s ü r ü P o d ASTEK nra şu Mü sayısını bile tam şirketiyiz. Bu ruhu 'in Pas K Satış ta Şefi. an PASTE ÖMÜRLÜ.. bilemediğim çok tüm çalışanlarımız Ahmet çeşitle, hizmetin sahiplendi. Biz 380 en yoğun olduğu kişilik bir aileyiz alanlarda, gerekirse diyoruz. Çünkü bütün orada pişirerek hizmet çalışma arkadaşlarım, ediyoruz. yaptığı işi sahiplenerek ve PASTEK, şirket içi eğitimlerine önem verirken Pastacılık zor iştir: severek yapıyor. sektör gelişmelerini sürekli ekibi ile paylaşıyor.

PASTEK Pasta İmalat Ekibi

094-PASTEK  

PASTEK Satış Müdürü Ahmet ÖMÜRLÜ. . Pastacılıkta 1972’den beri var olan PASTEK; bugün 3200m 2 kapalı alanı olan imalathane, 380 çalışanı ile...

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you