Page 1

Paskolos

Mokėjimo diena paskolos

Etapuose paskolos (taip pat vadinamas etapuose anksto) - nedidelė, trumpalaikė negarantuotą paskolą, "ar ne mokėjimo paskolų prijungtas prie kliento etapuose." Šios paskolos yra taip pat dažnai vadinamas "pinigų avansai," nors ši sąvoka taip pat gali nuoroda grynaisiais pinigais nuo nustatytos didžiausios kredito liniją, pavyzdžiui, kreditinės kortelės. Mokėjimo diena anksto paskolos remtis vartotojų, kurių darbo įrašų ir prieš darbo užmokesčio. Reglamentas dėl mokėjimo diena paskolos svyruoja tarp skirtingų valstybių, o viduje-JAV, tarp įvairių šalių. Kai kuriose jurisdikcijose outlaw etapuose skolinimo visiškai, ir kai kurie ne daug apribojimų dėl mokėjimo diena skolintojams. Yra daug įvairių būdų, kaip apskaičiuoti metinę normą, paskolos. Nustatyti, kuris metodas yra dirbantys, mokestis apskaičiuojamas skiriasi iš esmės. Pvz., gauti $15 mokestį 100 $14 dienų pinigų iš anksto, tai gali būti (vartotojų požiūriu) bet nuo 391% 3733%. Mokėjimo diena paskolos vykdyti didelius pavojus skolintojui; jie jau standartas, norma 10h20%,[įtartinas h aptarti] su skirtingų šaltinių cituojant 5% per mėnesį. Pagal vieną apžvalgą, defaults kaina, mokėjimo diena skolintojų, apie 1 / 4 savo metinių pajamų.


Paskola procesas Pagrindinės paskolos procesas reikalauja bankas, teikiantis trumpalaikio neužtikrintos paskolos, kuri turi būti grąžinta į skolininko kitą mokėjimo diena. Paprastai, kai patvirtinimą, darbo ar pajamas (per paystubs ir banko išrašus), tačiau, remiantis vienu šaltiniu, kai mokėjimo diena skolintojų, nereikia tikrinti, pajamas ar darbą, kredito patikrinimus. Individualių įmonių ir operacijos, kurių metu jų ypač kreditavimo standartai. Tradicinių mažmeninės prekybos produktų, privačių asmenų ir mokėjimo diena skolinančios parduotuvė paiešką ir užsitikrinti mažos pinigai paskolos, mokėjimo visiškai kliento kitą paycheck. Paskolos gavėjas rašo postdated patikrinti link skolintojas per visą lygį paskola plius išlaidos. Suėjus išpirkimo terminui, skolininkas yra tikimasi, kad eiti atgal į parduotuvę grąžinti paskolą asmuo. Kai skolininkas negali atsiskaityti paskolos asmeniškai, skolintojas gali išpirkti patikrinti. Jei atlygis yra per maži ištekliai spręsti patikrinti, skolininkas gali dabar susiduriame su sugrįžta patikrinti, ar imti iš savo banko, be lėšomis, hipotekos, paskolos, gali tekti mokėti papildomus mokesčius, arba padidėjusi palūkanų (arba abu), nes šio gedimo mokėti. Viduje neseniai išradimas internete paydayloans, vartotojams užpildyti paraišką paskolai internetu (arba kartais faksu, ypač tais atvejais, kai sertifikavimo yra reikalingas). Ištekliai tada persikėlė tiesioginio pervedimo į gavėjo sąskaitą, ir paskolos grąžinimo ir/ ar net finansuoti mokestis yra pašalintas maždaug skolininko kitą mokėjimo diena.


Vartotojų demografija ir priežastis, dėl skolinimosi Daugelis vartotojų tai yra bendrosios sąskaitos būtų taikomas mokėjimo diena paskolos, žinoma mėnesių, ne netikėtų klausimų dėl kurso savaičių. Bendra klientas yra įsiskolinęs apie penkias savaites sezono. Analizės jūsų Ilinojaus Departamento Ekonomikos ir Profesinės taisyklės atrado, kad dauguma Ilinojaus etapuose paskolos skolininkų uždirbti $30, mažiau ar 000 kasmet. Texas " Office Vartojimo Kredito komisijos narys, surinko duomenis apie 2012 m. grynųjų pinigų avanso naudojimo, ir atrado, kad refinances sudarė $2.01 milijardų paskolų apimties, palyginti su $1.08 mlrd. eurų originalus paskolos dydžio. Pranešime nebuvo informacijos apie metinį įsiskolinimą. Laiške valdytojas iš verslo ekspertų, teigiama, kad įvairiais tyrimais buvo nustatyta, kad vartotojai veikia geriau, kai mokėjimo diena paskolos gali būti nustatyta, už juos. "Pew " istorijos yra orientuota etapuose skolinimo galėtų būti tvirtesnis, bet nebuvo išnagrinėta, ar vartotojai veikia geriau su ar be įvažiavimo į aukštos palūkanų paskolos. "Pew demografinę analizę buvo pagal atsitiktinius skaičius, rinkimo (informacinių dokumentų duomenų bazėje) apklausa 33,576 žmonių, įskaitant 1,855 etapuose paskolos skolininkų. 18% turėjo pinigų žemiau $25,000. Kritika Išleidžiamą pinigų iš mažas pajamas gaunančių bendrijų Yra daug asmenų, kurie naudojasi mokėjimo diena paskolos paskolos.co/ yra nedidelisvidutines pajamas gaunantiems asmenims su keliais daiktais. Jie gali užtikrinti tipiškas, mažesnės palūkanų normos rūšių kredito. Nes etapuose paskolų procedūras taikyti aukštesnius interestrates nei tradiciniai bankai, jie poveikis ardymo turto mažas pajamas gaunantiems bendrijų. Tyrimą iš savo Federalinių Rezervų Banko niujorke padarė išvadą, kad "Mes...patikrinti, ar etapuose kredito tinka mūsų apibrėžimas grobuoniškas. Mes suprantame, kad pretenzijų aukštojo mokėti dieną paskolos ribos, mažiau išsilavinę namų ir šeimos, kuriose yra abejotinas pajamas, yra mažiau


tikėtina, kad bus atsisakyta suteikti kreditą, bet nėra labiau tikėtina, kad praleisti skolos mokėjimo. Nėra didesnis nusikalstamumas, papildomos iš kredito mokėjimo diena skolintojų nereiškia, pagal savo apibrėžimą, grobuoniškos."

Pagrindinė problema buvo, kad RODIKLIS buvo dažnai nėra įrodyta, bet kokiu būdu ar nėra rodomi, kurie gali būti akivaizdžiai reikalauja britanijos reklamos reikalavimus. Agresyvus rinkimo praktika Pagal JAV įstatymus, etapuose skolintojas gali naudoti tik tos pačios pramonės šakos standarto atrankos metodai, naudojami gauti kitas pareigas, tik išvardytų standartų po Sąžiningos Skolos išieškojimo Praktika, Įstatymas. Į FDCPA draudžiama paskolų įmones nuo piktnaudžiavimo naudojant, nelegalios ir apgaulingos veiklos, surinkti iš skolininkų. Tokia praktika apima galimybę skambinti vakare arba po 9 val. iki 8 ryte, arba paskambinę klientų darbą. Daugeliu atvejų, skolininkų rašyti postdated patikrinti (kalbėtis su kitu data) skolintojui; jei asmenys neturi pakankamai pelno, savo nuožiūra, jų žymės sugrįš. Prašant išmokos mokėjimo diena skolintojams bus bandoma gauti, vartotojo reikalavimas pirmą kartą. Kai mokėjimo diena skolintojų gali perduoti savo skolos išieškojimo, arba siūlome skolą trečiajam asmeniui, jeigu vidaus surinkimo nepavyksta. Šiek tiek frakcija, mokėjimo diena skolintojų, su baudžiamojo teisingumo patikrinti sukčiavimo, grasino nusikalstamą skolininkų metus., kad CFSA, prekybos asociacija jau yra neteisėta daugelyje sričių ir pasmerkė tokią praktiką. Kainodaros struktūra etapuose paskolos Emitentų mokėjimo diena paskolos guard jų didesnę palūkanų lygį nurodant kontroliuoti kainas, mokėjimo diena paskolos yra proporcingai didesnė nei kitų paskolų, įskaitant namų hipotekos.[reikalinga citata] Jie tvirtina, kad paprastųjų palūkanų lygis mažesnis doleris sumos ir mažesnių frazės neturėtų būti sėkmingas. Pavyzdžiui, $100 savaitės trukmės paskolą, 20% BALANDIS


(sudedama kartą per savaitę) gali sukurti tik 38 centų dėmesį, kurios gali neatitinka paskolų dokumentų tvarkymo mokesčiai. Tyrimas įrodo, paprastai, grynųjų pinigų avansas, tarifai, nukreiptas į viršų, kurioje tokie žingsniai buvo "pagal numanomas sąmokslas padeda kainos lankytinas vietas".

Paskolos  

Mokėjimo diena paskolos Etapuose paskolos (taip p

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you