Page 3

20 листопада 2015 року

стор. 3

ВОЛОДИМИР ШАНДРА: «НАШІ АГРАРІЇ ВПОРАЛИСЯ ІЗ ПОСТАВЛЕНИМИ ЗАВДАННЯМИ НА 100%» Комплекс осінньо-польових робіт вийшов на фінішну пряму. Аграрії Київщини пройшли ці випробування на міцність і впоралися з поставленими завданнями на 100%. Якщо говорити конкретними цифрами, то в цьому році

намолотили поки що 2,6 мільйонів тонн зернових і зернобобових культур. Показник врожайності склав 51,4 ц/га.

тьох показниках. До прикладу, загальне виробництво продукції сільського господарства в усіх категоріях господарств за січень-жовтень цього року склало Київська область не поступа- більше 12 мільярдів гривень. І це, ється позиціями лідера по бага- безсумнівно, один з кращих по-

казників у нашій країні. Ми також увійшли до п’ятірки кращих за обсягами виробництва молока (376 тис. тонн), по чисельності поголів’я птиці (майже 27,5 мільйонів голів) та показником виробництва м’яса. Також входимо в десятку

українських регіонів за показником сільськогосподарського виробництва на одну людину. В цілому ситуація в секторі сільського господарства цілком позитивна.

Хвала рукам, що пахнуть хлібом

Селянська праця зажди вважалась однією з найтяжчих, тож і люди, пов’язані з нею, відзначаються витривалістю, відповідальністю, терпінням, відданістю землі та умінням на ній працювати. Ми всі усвідомлюємо, що тільки завдяки розвитку сільського господарства можливо підтримувати і розвивати соціальну сферу села, вирішувати нагальні проблеми сьогодення. 13 листопада у великій залі райдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства. З вітальними словами до учасників святкового дійства звернулися голова райдержадміністрації В.М.Мозговий, голова районної ради Є.О.Чубук. Вони подякували усім, хто розумом, руками, серцем і душею долучаються до вирішення продовольчої безпеки села, району, держави, а ще за підтримку інфраструктури сіл – шкіл і дитячих садочків, ФАПів, будинків культури і клубів… За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток сільськогосподарського виробництва та з нагоди професійного свята керівники сільгосппідприємств та працівники галузі отримали грамоти і подяки всеукраїнського, обласного та районного рівнів. Ще одним подарунком до Дня працівників сільського господарства стали виступи солістів РБК та сільських аматорів.

* * * 14 листопада Малокрупільчани зібралися малокрупільчани в приміщенні сільського клубу, щоб відзначити свято працівників сільського господарства, висловити безмежну подяку тим, хто любить землю і вирощує

* * *

(Початок на 1 стор.) Святковий концерт недільної днини розпочався з урочистого виконання Державного Гімну України. Ведучі заходу Г.Я. Феник та К.А.Дуць оголошували номери у віршованій формі. Порадував глядачів сільський вокальний гурт «Водограй» виконанням нових пісень, присвячених сільському господарству. Також активну участь у концерті взяли учні Жуківського НВК, які приїхали привітати господарників нашого села. У їхній програмі були художні номери і сценки, що посмішили глядачів. Сольним виконанням порадували юні таланти: Ольга Домашенко, Альона Максимець, Максим Федоренко, Катерина Гладун, Аня Муха, Юлія Феник. Але найбільш сподобалися жива музика гітаристів - Андрія Вахненка, Людмили Чубар та шикарного голосу Анастасії Лишко. Вели дійство учнів дві талановиті ведучі, співачки Анастасія Лозко та Євгенія Мельник. Запальними також були і танці учнів 6, 7 класів і старшокласниць. Продовжили концерт привітання від сільського голови І.В. Феника та директора ТОВ «Обрій», районного депутата О.І. Винника, які побажали сили та наснаги у цій нелегкій праці. Висловлюю велику подяку глядачам, які не побоялися ані холоду, ані дощу і прийшли на видовище, велика подяка вчителям-організаторам та діткам, які організували чудові виступи, гурту «Водограй», який уже гордо може вважатися найулюбленішим колективом наших селян, а особливо бабусь, та найбільше дякую ТОВ «Обрій», працівники якого до проведення концерту утеплили приміщення, замінили розбите скло у вікнах, збудували димохід для твердопаливного котла та подарували електричного обігрівача. Концерт пройшов на славу, глядачі, яких було стільки, скільки мабуть не знала історія нашого закладу культури, адже зал був заповнений повністю, декому, навіть, не вистачило місця, всі були дуже задоволені. Галина ФЕНИК, директор сільського клубу.

хліб. Це свято проходить у важкі для нашої країни часи, ми хочемо подякувати тим захисникам, які не шкодуючи свого життя відстоюють наше право жити, працювати на рідній землі. Виконанням гімну України та хвилиною мовчання було вшановано пам’ять загиблих. Концертну програму розпочав вокальний ансамбль “Червона калина” (В.Ванжа, Г.Горбачевська, О.Горбачевська, П.Куса, Г.Сербін, О.Космина, О.Гавура, Р.Стадник, В.Филімончук) художній керівник Л.І.Гук. Були виконані пісні “На добро, на щастя”, “Уклін вам, люди”, “Росте калина”, “Моя Україна”, “Бджоли”. Сольними піснями присутніх привітали О.Гавура, О.Горбачевська. Святкового настрою додали вірші та гуморески у виконанні М.Поліглушко, Р.Поліглушко, Л.Снитко, за сценарієм Л.Сороки. Дуже приємно, що в наш колектив приєднується молодь села – це учениці 7 класу Великокрупільського НВК “ЗОШ І-ІІ ступенів-дитячий садок” В.Романчук, К.Горбачевська, які вели концерт. В їхньому виконанні звучали пісні та вірші. Всіх присутніх в залі пригостили запашним короваєм, який спекла господиня Є.Стойка. Свої вітання трударям хлібної ниви, тваринницької галузі адресував директор агрофірми “Скіпщина” С.Г.Очколяс. Художній колектив “Червона калина” висловлює щиру подяку за матеріальну та моральну підтримку, всім, хто допоміг в проведенні свята. Валентина ФИЛІМОНЧУК, директор сільського клубу.

Кожен може робити добро “Увага з боку інших людей приємна у будь-якому

віці, а особливо в похилому. Несподівано і надзвичайно було приємно, коли саме в день працівників сільського господарства на наше подвір”я зайшли шановані люди – керівник СТОВ “Аратта” Г.О.Гавриленко та депутат районної ради В.Е.Єфіменко. І не просто привітали, поцікавились, як живуть люди, які все життя пропрацювали в колгоспі, а й прийшли із щедрими подарунками. Від районної організації Аграрної партії України Григорій Олександрович та Володимир Едуардович вручили два мішка цукру та для нашої годувальниці – корівки завезли машину жому. Аж подих перехопило від такого вчинку, від щедрості людей, які живуть і працюють поруч”. Позитивними емоціями, безмежною вдячністю, зрозумілим хвилюванням був сповнений голос Галини Андріївни Опарко, жительки Турівки, коли наша постійна читачка зателефонувала до редакції. І це зрозуміло, адже Галина Андріївна Опарко – жива історія району, сповнена наполегливої праці і трудових звершень. Г.А.Опарко довгий час завідувала свинотоварною фермою колгоспу “Перемога” с. Турівка. Самовіддана праця нашої землячки високо поцінована державними нагородами. 45 років пропрацював механізатором у рідному селі чоловік, Борис Васильович. Саме вони протягом десятиліть створювали і примножували трудову славу району. Через районну газету родина Опарко висловлює щиру вдячність аграріям, які незабуваючи про свій головний обов”язок перед рідною землею – сіяти хліб, турбуються про людей праці.

* * *

Висловлюємо щиру подяку СТОВ «Аратта» в особі керівника Г.О.Гавриленка, а також всім хлопцям із бригади, за те, що надали посильну допомогу у проведенні ремонту веранди родині воїна афганця. Бажаємо їм миру, благополуччя, добра, достатку в родинах. ДОВГОПІЛ Микола Миколайович та його мама Ольга Панасівна, с. Лизогубова Слобода.

* * *

Дуже приємно, що в наш нелегкий час живуть такі люди, які готові прийти на допомогу іншим і роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. Хочемо висловити щиру вдячність Станіславу Миколайовичу Рябокрису, Красненському сільському голові, який надав фінансову допомогу нашій дочці Анастасії, для участі у міжнародному конкурсі “Яскрава країна” юних талантів, який проходив в м. Ужгород. Бажаємо, щоб добрі справи, які Ви робите на користь добра і милосердя поверталися до Вас сторицею. З повагою сім’я Кістол с. Красне.

Згурівська райдержадміністрація, районна рада вітають з днем народження

СТУКАЛО ГАЛИНУ ЛЕОНІДІВНУ,

сільського голову с. Шевченкове з нагоди дня народження, який вона святкує 21 листопада Хай Вам завжди посміхається доля, несуть тільки радість з собою роки. Хай щастя й здоров’я не зрадять ніколи, хай збудуться мрії, бажання й думки. Снаги трудової – без ліку, пошани й добра – від людей, щасливого й довгого віку бажаємо вам у цей день.

Profile for Zgurivka rda

Panorama 51 (2015)  

Panorama 51 (2015)  

Advertisement