Page 4

20 жовтня 2015 року

стор. 4

БЛІЦ-ІНТЕРВ’Ю Кандидата у депутати до Київської обласної ради Василя Вікторовича Цвика -Як Ви вважаєте, Ви везучий? -Так. -Ваш ідеал? -Батьки. -Які риси цінуєте в людях? -Відвертість. -Ваше життєве гасло? -Хочете отримувати добро – робіть добро. -Що Ви вважаєте найголовнішим для кожної людини в житті? -Діти. -Чи вірите Ви в справжню дружбу? -Вірю. -Чого б Ви ніколи не пробачили? -Я навчився пробачати. -Ви віруюча людина? -Віруюча. -Якщо є хвилинка для відпочинку, що це? -Книга, музика, природа. -Чи бувають у Вас хвилини слабкості? -Звичайно, я жива людина, як і всі.

Час вимагає, щоб вершилися славні справи, які принесуть добробут в родини, зроблять щасливим кожного з нас, саме про це мріємо всі ми. Вже понад 10 років як Василь Вікторович з’явився у моєму жит-Ваша улюблена пора влітку – літо. ті, а відтак і в житті громадської організації «Наталя». Ця людина року? -Ваші побажання. служить добру і правді, робить все залежне від нього для кращого -Восени я люблю осінь, а -Добра і миру вашому дому. життя земляків, кожне його слово, - чесне, щире, і відверте завжди знаходить місце у людських серцях. Василь Вікторович – людина, яка втілює в життя свої задуми, і допомагає втілювати задуми інших людей. Громадська організація за рік проводить від 5 до 7 різних соціально-гуманітарних заходів, що стосуються людей з обмеженими фізичними можливостями: звичайно, на все це потрібні кошти. Ми вдячні, що нам допомагають всі, до кого ми звертаємось. Але, найпершим і найвагомішим спонсором завжди був Василь Вікторович. Якого характеру не було б прохання: для хворої дитини, придбання медикаментів, продуктів харчування, ремонт житла, придбання квитків на святкові заходи до Києва та багато іншого, я не пам’ятаю жодного випадку, щоб Василь Вікторович відмовив. На сьогодні дуже багато говорять про добро, милосердя, про допомогу ближнього. Але з власного досвіду - ті, що говорять, - так і продовжують говорити, а В.В.Цвик завжди вислухає і завжди знайде можливість як позитивно вирішити проблемне питання. Хочеться окремо підкреслити людські якості Василя Вікторовича: я не раз спостерігала, з якою добротою та повагою він ставиться до людей похилого віку, з якого лагідною ніжністю світяться його очі, коли він спілкується з дітьми. З непідробленим інтересом цікавиться життям молоді. Я думаю, кожному з нас поталанило мати можливість спілкуватися і працювати з цим чудовим чоловіком. Хочеться побажати, щоб і надалі всі наші справи дарували людям радість і свято. Наталія ХОМЕНКО, голова ГО “Наталя”.

ДЯКУЄМО ЗА ЛЮДЯНІСТЬ

Духовність В.В.Цвик живе за принципом «Роби для людей добро і воно повернеться тобі сторицею». За безпосереднього сприяння В.В.Цвика збудовані церкви в селах Усівка та Черевки, будинок для священика черевківської громади, розпочато будівництво храму у с.Турівка. Для Василя Вікторовича важливим фактором є духовний світ людини, її розвиток. Маючи щиру душу і добре серце, він підтримує обдаровану, творчу, працьовиту молодь, а також талановитих людей.

ВІД ДОБРА ТЕПЛІЄ ДУША

СЕЛО ЖИВЕ І ПЛАНУЄТЬСЯ НА ПЕРСПЕКТИВУ

Саме цими словами керується кандидат у депутати до обласної ради від політичної партії «Наш Край» В.В.Цвик , який дбає про благоустрій населених пунктів району. Приємно радує око ошатний вигляд села Черевки, над упорядкуванням якого спільно працює громада, сільський голова та засновник ФГ «Тетяна» В.В.Цвик. Дякуючи Василю Вікторовичу, село Черевки перетворилось наймальовничіший куточок Згурівщини. Так за підсумками районного огляду-конкурсу по благоустрою населених пунктів району село Черевки посіло І місце. Випадковості у цьому нема ніякої, а це нагорода, як підсумок міцної співпраці. На рахунку хороших справ В.В.Цвика – зроблене асфальтоване покриття у селі, обкошені та почищені лісосмуги, чистота та ошатність усіх вулиць цього населеного пункту, впорядковані парки, побілені бордюри. Недарма ж у народі говорять, коли гарний господар – й село процвітає.

ЛЮДИНА, ЯКА ЗРОЗУМІЄ І ДОПОМОЖЕ Мене зрозуміють ті, хто стикається з певними проблемами стосовно своїх дітей. Коли це сталося в нашій сім’ї і потрібно було рятувати доньку, стукали у різні двері, шукали взаєморозуміння і підтримки.. Не хочу згадувати тих, хто обіцяв і забув про свої слова. Мені порадили люди, і я прийшла на прийом до В.В.Цвика. За 10 хвилин розмови питання було вирішене. Забути про таке неможливо. Шановні жителі Згурівщини! Прошу віддати свій голос за Василя Вікторовича Цвика, і ви ніколи про це не пошкодуєте. Ніна ДЗЕБА, жителька с. Стара Оржиця.

ВІДПОВІДЬ НА «РЕПЛІКУ» Ю.О.ПАЛІВОДИ

До чистої мети треба йти чистою дорогою ЛЕСЯ УКРАЇНКА Користуючись нагодою, зауважу, що ніколи і ніде не вдававсь до методів очорнення опонентів. Хотілося б закликати кандидатів та їхні штаби до дотримання гідності, не перетворюючи вибори у потік вигаданого “компромату”. Закликаю дотримуватися загальнолюдських принципів дозволеного і буду дотримуватися їх сам. ШАНОВНІ КАНДИДАТИ! А ви не пробували діяти виключно законним шляхом у виборчій кампанії, а також відмовитися від “чорного піару”, копирсання у чужій білизні своїх опонентів, йти до перемоги на виборах, керуючись передвиборчими програмами, вашим авторитетом, розумінням проблем простих громадян і баченням шляхів вирішення цих проблем, зробленими справами? Це має бути змагання лише досвіду, інтелекту, реальних справ. Ми ж не живемо на іншій планеті, а проживаємо всі поруч, у Згурівському районі. Наші люди мудрі, здатні оцінити хто чого вартий. Все пізнається у порівнянні. ШАНОВНІ ВИБОРЦІ! Закликаю вас керуватися не емоціями, а розумом. Прочитавши листівки чи газети-одноденки, запитайте себе: хто їх поширює, навіщо, чи супроводжуються вони конкретними фактами, чи просто припущення, чи відвертий наклеп? З повагою Василь ЦВИК, кандидат у депутати до Київської обласної ради.

НА ПРАВАХ ПОЛІТИЧНОЇ РЕКЛАМИ НАШ ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 30147

Ми, жителі с. Черевки, люди похилого віку, від усієї душі вдячні за людяність, турботу, щире серце засновнику ФГ “Тетяна-2011” Цвику Василю Вікторовичу. Наш Василь – особливий. Він турбується про всіх, переймається нашими проблемами. Інтереси кожного, хто проживає в громаді – це як обов’язок перед Богом, як материнський заповіт. Люди знають багато років В.Цвика як щедрого благодійника. Особливе сприяння – дітям, немічним, інвалідам, віруючим, у будівництві храмів. Шефствує над усіма, хто до нього звертається у найважчі часи. Тому щиро бажаємо перемоги нашому кандидату, добрій, порядній Людині – Василю Вікторовичу Цвику. Від імені жителів с. Черевки Т.О.Ярош.

З ТУРБОТОЮ ПРО ДІТЕЙ

Є у Згурівському районі люди, які завжди приходять на допомогу, коли хтось її потребує. Одним із таких людей є депутат Київської обласної ради В.В.Цвик. Ось уже чотири роки наша дитяча організація Згурівська рада лідерів учнівського самоврядування тісно співпрацює із В.В.Цвиком. Протягом цих років він завжди ішов нам назустріч, допомагав вирішити, хоч і дитячі, але ж нагальні проблеми сьогодення. Окрім вищеназваного організовує поїздки по Україні, цим самим розвиваючи в нас любов до історії та й до України вцілому. Одна із останніх поїздок – це екскурсія до Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця» м.Батурина. Ми із великим захопленням та цікавістю відвідали музей археології, пройшли кімнатами палацу гетьмана К.Розумовського, відвідали будинок-музей генерального судді В.Кочубея та багато інших історичних місць у місті Батурин.

* * *

У закладах освіти району В.В.Цвик бажаний гість. Адже і учнівські, і педагогічні колективи знають, що Василь Вікторович приходить не з порожніми руками. За підтримки обласного депутата проводяться поточні ремонти навчальних закладів, облаштування кабінетів технічними та побутовими засобами, меблями, вирішується харчування, підвіз дітей та багатьох інших питань, необхідних для життєдіяльності закладів освіти. Щороку на новорічні свята дошкільнята та учні загальноосвітніх закладів Згурівщини отримують солодкі подарунки від Василя Цвика.

ЗАСНОВНИКИ: районна державна адміністрація, районна рада, трудовий колектив редакції.

Наші реквізити: р/р 26006702911326 в АТ «Райффайзен банк «Аваль» м.Київ, МФО 380805, КОД ЄДРПОУ 19413986

Адреса редакції: 07600. Україна. Київська обл, смт Згурівка, вул. Українська,19. День виходу — п’ятниця. Тираж 10000 примірників. Реєстраційне свідоцтво КІ № 210, видане 23.04.1997 Замовлення №51-33 Обсяг 2 друк. аркуші Електронну версію газети читайте на сайті: http://zgurivka-rda.gov.ua/panorama.html

За достовірність фактів відповідальність несе автор. Рукописи і фотографії не.рецензуються і не повертаються Думки авторів публікацій не завжди збігаються з точкою зору редакції.

.РЕДАКТОР Л.П.МЕЛЬНИК ТЕЛ./ФАКС: 5-04-25; ТЕЛ: 5-04-22. E-mail: zg_panorama@ukr.net Газета набрана та зверстана в комп’ютерному центрі редакції газети “Панорама”, смт Згурівка, вул. Українська, 19. Надруковано у Прилуцькій міській друкарні

Profile for Zgurivka rda

Panorama 46 (2015)  

Panorama 46 (2015)  

Advertisement