Page 1

18 вересня 2015 року

стор.

38 (6226) 18 вересня 2015 року

ЗАПОЧАТКОВАНА 25 ЛЮТОГО 1935 РОКУ ДЕНЬ ПОЛЯ

ПЕРЕДОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА СВІТОВИЙ ДОСВІД Виступом місцевого вокального колективу “Калинонька”, зразковим благоустроєм, лінійкою гібридів кукурудзи та соняшника - так гостей-учасників Дня поля зустрічали у ВП “Сан” (с. Красне). Керівники і агрономи сільгосппідприємств, представники насіннєвих компаній, наукових установ мали змогу на власні очі побачити результати застосування інноваційних продуктів – міндобрив у виробничих умовах і отримати актуальні рекомендації щодо ефективного застосування препаратів. Розпочали День поля урочистими вітаннями.

Голова Згурівської райдержадміністрації В.М.Мозговий, вітаючи гостей на згурівській землі, зазначив, що аграрний сектор – основна складова економіки району. Завдяки праці сільських трударів наповнюється бюджет району, покращується добробут людей. Аграрії Згурівщини, застосовуючи передові технології у рослинництві та тваринництві, по багатьох показниках тримають першість в області. Слово мав голова спостережної ради ВП “Сан” А.В.Бажинов, який зазначив, що у господарстві використовують все найкраще. Це і техніка найновітніших зразків, засоби захисту, - передових компаній світу, якісне насіння – від компаній “ДауСідс”, “Нусід”, “КВС”, “Альта-сід”. (Закінчення на 2 стор.)

НА СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

ОБГОВОРИЛИ ТА ЗАТВЕРДИЛИ 17 вересня під головуванням голови районної ради Є.О.Чубука відбулася чергова п’ятдесят третя сесія Згурівської районної ради. На порядку денному – понад 16 питань. Депутати внесли зміни до рішення районної ради від 30.12.2014 № 353-48. VI “Про районний бюджет на 2015 рік”, заслухали доповідь начальника відділу освіти райдержадміністрації В.А.Бойка про хід виконання рішення районної ради “Про Програму учнівського самоврядування дітей та учнівської молоді Згурівського району на 2008-2016 роки”, доповідь заступника голови райдержадміністрації Ю.Б.Малафія “Про хід виконання рішення районної ради “Про Програму розвитку фізичної культури і спорту Згурівського району на 2012-2016 роки”. Як на комісіях, так і на сесії, особлива увага народних обранців була звернута на доповіді силовиків: про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності Згурівського РВ ГУ МВС України в Київській області, доповів О.О.Яковець, заступник начальника Згурівського РВ ГУ; про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності прокуратури на території району доповів Р.О.Шполянський – прокурор Згурівського району (детальніше читайте в наступному номері). Депутати розглянули ряд земельних питань – затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду, надали дозвіл відділу освіти про передачу в оренду частини приміщення котельні в с. Великий Крупіль та частину приміщення топкової в с. Лизогубова Слобода, розглянули ряд інших питань. Інф. “Панорами”.

Запрошуємо на святкування 29-ої річниці Згурівського району! 26 вересня 2015 року смт Згурівка.

Програма свята

8.00 – виставка-продаж сільськогосподарської та промислової продукції 8.30 – виставка декоративно-ужиткового мистецтва -виставка квітів “Тобі, моя прекрасна Згурівщино!” -фотовиставка “Фото з АТО” -конкурс малюнків на асфальті “Рідний край очима дітей” -виставка-продаж кулінарних виробів вихованців Згурівського професійного ліцею (виручені кошти будуть передані для потреб АТО) -виставка-продаж дитячих виробів (виручені кошти будуть передані для потреб АТО) -виставка-презентація селищної, сільських рад району “Моє рідне село”, конкурс на краще частування варениками -майстер-клас по виготовленню ляльок-мотанок та оберегів учасникам АТО -виставка картин місцевих художників -виставка продуктів сільськогосподарських та промислових підприємств району -виставка сільськогосподарської техніки 10.00 – урочиста частина свята (покладання квітів, нагородження кращих представників трудових колективів району, ветеранів праці, ветеранів війни, воїнів АТО, підведення

підсумків жнив – 2015 року, підведення підсумків конкурсу на кращий населений пункт району, нагородження переможців конкурсів, виставок, концертна програма за участю аматорів художньої самодіяльності району та майстрів –мистецтв України. 10.00 – спортивні змагання. Для дітей – ігри, розваги, атракціони (веселі естафети для вихованців ДНЗ «Веселка», «Журавка»; підняття гирі, набивання м’яча). 20.00 - вечір відпочинку, концерт солістів районного Будинку культури, дискотека. Заходи будуть проводитись в центрі смт Згурівка, на танцмайданчику, стадіоні. Працюватимуть заклади торгівлі. Безкоштовне пригощання кулінарними виробами, варениками. Оргкомітет. ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ЗГУРІВЩИНИ! 26 вересня, в день святкування Дня району, буде відправлена допомога землякам-військовослужбовцям в зону АТО. Біля святкової сцени (в центрі) буде стояти автомобіль, де збиратиметься допомога.

19 ВЕРЕСНЯ - ДЕНЬ ФАРМАЦЕВТИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

ШАНОВНІ ПРОВІЗОРИ І ФАРМАЦЕВТИ ЗГУРІВЩИНИ! Згурівська райдержадміністрація, районна рада щиро вітають вас з професійним святом — Днем фармацевтичного працівника! Відповідальність, яка лягає на ваші плечі, завжди була високою, а місія, яку ви виконуєте, – благородною. Ваша відданість справі, фаховий досвід, глибокі знання і динамізм поєднуються зі щирим співчуттям до людей, милосердям та благодійністю у кращих гуманних традиціях. Щира подяка вам за важливу працю, яка дарує людям здоров’я та повертає радість життя. Бажаємо вам миру, особистого щастя, сміливих ідей і планів, творчого натхнення та нових звершень!

20 ВЕРЕСНЯ – ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ЛІСУ

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ТА ВЕТЕРАНИ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА ЗГУРІВЩИНИ! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників лісу. Ліс – найбільше багатство, унікальний витвір природи і людської праці, що має важливе економічне і екологічне значення. Його охорона та примноження – високе покликання всіх працівників лісового господарства регіону. Сьогодні, як ніколи, важливо розширювати лісові насадження, зберігати їх для прийдешніх поколінь, підвищувати ефективність лісового господарства. Тож прийміть слова щирої вдячності за вашу невтомну працю, за все, що робите для добробуту населення Згурівщини. Бажаємо вам та вашим родинам, міцного здоров’я, щастя і благополуччя, успіхів та наполегливості у досягненні поставленої мети! Згурівська райдержадміністрація, районна рада

22 ВЕРЕСНЯ – ДЕНЬ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ

ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ ЗГУРІВЩИНИ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ Шановні учасники підпільного руху, дорогі ветерани та жителі Згурівщини! 22 вересня ми з вдячністю і любов’ю вшановуємо колишніх партизанів і підпільників, а також усіх, хто в роки Другої світової війни став до нерівного бою з фашистськими окупантами. За підтримки мирних жителів проти гітлерівців боролися 46 партизанських з’єднань, близько двох тисяч загонів та розвідувально-диверсійних груп. Загалом збройний опір загарбникам чинили понад мільйон бійців. За жахливих переслідувань з боку гітлерівців, учасники руху не скорилися ворогові, не злякалися його кривавих репресій і не примирилися з порядками, запровадженими окупантами. Це – свято людей сильних духом і з чистою совістю, котрі не шкодували життя для перемоги над ненависним ворогом. В цей день ми складаємо шану патріотам — і тим, хто не дожив до наших днів, і тим, хто через усе життя несе біль від ран, від втрати бойових побратимів, гіркі спогади про труднощі партизанських стежок. Перемога України разом з іншими націями була досягнута винятково могутньою волею простих людей, які захищали свою землю від неволі, рабства і зла. Ця могутня постава згодом відродилася у державній волі України, чия свобода немислима без подвигу, здійсненого у пеклі тієї війни. Антифашистський опір Українського народу - це історія героїзму і жертовності наших батьків і дідів. Наш святий обов’язок берегти пам’ять про мужність оборонців і визволителів рідної землі. Низько вклоняємося вам, шановні ветерани, і висловлюємо щиру подяку за ваш подвиг. Бажаємо вам міцного здоров’я, великого родинного щастя, миру, взаєморозуміння, злагоди та добробуту. Нехай кожен день вашого життя буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками, а ваші добрі справи примножать славу України. Честь і слава героям! Згурівська райдержадміністрація, районна рада.

ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ!

Волонтерська громадська організація “Народний вибір Згурівщини” в даний час займається придбанням військового спорядження, форм та взуття для наших бійців. Ми звертаємось до всіх жителів Згурівки та району, чиї рідні в даний час знаходяться безпосередньо в зоні бойових дій на Сході та мають потребу у військовому одязі, взутті, продуктах, звертатися за допомогою за телефоном: 095-74182-86. Офіс організації розташований в смт Згурівка по вул. Українська, 1. Ми працюємо щодня по потребі, п’ятниця – день відчинених дверей. Ласкаво запрошуємо всіх, кому потрібна допомога, а також просимо не минати нас тих, хто може допомогти бійцям продуктами та іншими речами. Галина ЗАРЯДА, Волонтерська організація “Народний вибір Згурівщини”

З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА

Здоров’я людей – над усе!

Уже стало традицією у кожну третю суботу вересня вшановувати працю багатотисячного колективу працівників фармацевтичної галузі: 19 вересня в Україні відзначається професійне свято – День фармацевта. Для нас, аптечних працівників району, це хвилююча та визначна подія. Усвідомлюючи високе призначення бути провізором і фармацевтом, ми разом з колегами-лікарями служимо вічним ідеалам добра та людяності, турбуємося про забезпечення найсвятішого – здоров’я та життя людей. Працювати фахівцем аптечної справи надзвичайно відповідально, особливо в час, коли ліків – таке розмаїття, що нерідко пацієнту важко підібрати “свої”. Ліки, які отримує пацієнт із наших рук, повинні бути якісними, ефективними і за доступними цінами. Золоте правило фармацевта: не нашкодити хворому, а надати вчасну допомогу. Щирі серця, здатність відгукуватися на чужий біль - саме такі якості притаманні справжнім “аптекарям”. Головне у спілкуванні провізора з відвідувачами аптеки є інформування пацієнта і в жодному разі нас реклама заради прибутку. Колектив КП “Згурівська ЦРА № 157” працює злагоджено, розуміючи важливість нашої справи, незважаючи на економічну та фінансову нестабільність в нашій державі. Висловлюємо глибоку вдячність працівникам Згурівської аптеки, які працювали з 1986 року і пішли на заслужений відпочинок. Згадую тих, хто пішов за Межі Вічності. Дякую колективу за напружену, сумлінну роботу. Користуючись нагодою, у переддень свята, дорогі колеги, бажаю вам і вашим сім’ям, доброго здоров”я, благополуччя, щастя, добра, тепла та любові, злагоди на роботі, миру на нашій українській землі, успішної реалізації планів та професійних здобутків. Микола ГОНЧАРУК, завідувач КП “Згурівська ЦРЛ № 157”


18 вересня 2015 року

Григорій Гавриленко: АГРАРІЇ ПОВИННІ ОБ’ЄДНАТИСЯ, ЩОБ ВІДРОДИТИ УКРАЇНСЬКЕ СЕЛО

На політичному небосхилі перед виборами до місцевих рад з’явилася нова політична сила – Аграрна партія України. Аграрна партія України – це партія українського народу, що представляє всіх, кого об’єднують традиційні цінності та духовність українців. Серед тих, хто підтримує Аграрну партію України, досвідчений господарник, засновник та керівник СТОВ “Аратта”, ТОВ “Кіс-Агро” та ТОВ “Причиське” Г.О.Гавриленко. -Григорію Олександровичу, Ви завжди були поза політикою, які вагомі причини були для того, щоб Ви підтримали районну організацію Аграрної партії України? -Сьогодні в українських аграріїв є два шляхи: перший об’єднатися, щоб відродити українське село, а разом з ним і Україну, та другий – залишитись поодинці і втратити останню надію на гідне життя. Яким шляхом піде Україна – залежить від кожного з нас. До цього часу в Україні не було жодної потужної партії, яка мала справжню ідеологію і прийшла у політику із чіткою стратегією побудови успішної і незалежної країни. Але сьогодні така політична сила з’явилась – Аграрна партія України. Вона не відстоює інтереси жодного олігарха. Її створили українці – жителі сіл і міст, великі та малі фермери, господарники – люди, яким не байдужа доля України. Мета політичної сили на майбутніх виборах – це не владні кабінети та посади. Перемога потрібна для захисту інтересів агровиробників, відродження українського села та побудови країни, яка посяде гідне місце у сучасному світі. У нашій команді керівники сільгосппідприємств, фермерських господарств. За кожним з них стоять люди, добробут родин, соціальна сфера, словом, все село. Тому ми вирішили йти на місцеві вибори. Сплачуючи податки, спостерігаємо, що не завжди ці кошти ідуть на розвиток інфраструктури, зарплату працівникам бюджетної сфери: вчителям, лікарям, бібліотекарям. Тож хочемо, щоб до влади прийшли люди, яким не байдуже село і доля тих людей, які працюють на державу. Щоб кошти стовідсотково з податків ішли на розбудову населених пунктів, ремонт доріг, придбання комп’ютерної техніки для шкіл, необхідної музичної апаратури для клубів, спортінвентаря для молоді. Наша політична партія виступає за заборону продажу землі, щоб відстояти інтереси наших Г.Гавриленко з внуком дітей, щоб не залишити рабами на своїй землі. Приклад іноземців-аграріїв на Згурівщині ми бачимо, які, сплативши податки, не беруть жодної участі в житті населеного пункту. Аграрний сектор разом із суміжними галузями приносить чверть усього ВВП країни. Україна має найбільші у світі запаси чорнозему. Наша держава – третій у світі експортер пшениці. Ми забезпечуємо півсвіту соняшниковою олією, входимо у десятку найбільших виробників кукурудзи, ячменю, ріпаку та сої. У нас активно розвивається молочне скотарство та свинарство. Наша земля потребує до себе мудрішого ставлення та ефективнішого підходу – такого, щоб діти і правнуки згадали добрим словом. На жаль, діюче законодавство далеке від досконалості. Та найголовніше наше багатство – люди! Роботящі, щирі, розумні, працьовиті. Оце головний наш потенціал та багатство. Саме про добробут яких ми повинні дбати, щоб разом відродити українське село. -З ким Ви йдете на вибори? -Аграрна партія в своєму партійному списку бачить не лише сільгоспвиробників, ми запрошуємо фахівців своєї справи: лікарів, вчителів, юристів, економістів, менеджерів, соціальних працівників. Щоб при вирішенні питань на сесіях районної, селищної, сільських рад враховувати проблеми всіх жителів, всієї громади. Районна організація Аграрної партії України відкрита для всіх і запрошує до себе однодумців, адже разом ми – сила. Зараз дуже важливо, щоб до влади прийшли люди, які своїм життям уже довели, що вміють працювати ефективно. Вони з однієї сторони повинні створити умови для розвитку бізнесу, запуску нових підприємств, а з іншого боку контролювати, аби сплачені бізнесом податки використовувалися для розвитку територій, де вони працюють. R

ВОЛОНТЕР ЗА ПОКЛИКОМ СЕРЦЯ

Роль волонтерів у підтримці військовослужбовців, добровольчих батальйонів переоцінити важко. Небайдужі українці закуповують військовослужбовцям спорядження, допомагають з технікою, передають продукти харчування. З перших днів конфлікту і до цього часу сотні тисяч волонтерів, меценатів допомагають ставити українську армію на ноги, роблять свій подвиг у тилу. Г.О.Гавриленко не любить розказувати про себе та свої вчинки, але добрі вісті про добродійника ширяться по світу. У минулому році Григорій Олександрович придбав родині загиблого героя, людям, з якими особисто не був знайомий, але знав, що вони залишилися без житла і годувальника, квартиру. За значний особистий внесок у справу утвердження та зміцнення державної безпеки України Г.О.Гавриленка було відзначено Подякою та нагрудним знаком “Вдячність голови СБУ”. Крім того, регулярно щомісяця від свого господарства та від інших керівників господарств машину з продуктами, речами і іншою допомогою відправляє в зону АТО. Постійно допомогу від аграрія отримують батальйони “Айдар”, “Київська Русь”. Напередодні Дня незалежності бійці 25 окремого мотопіхотного батальйону “Київська Русь” висловили вдячність всім, хто допомагає захисникам і вручили Подяки і медалі “Волонтер. З вірою в серці”. За безкорисливе служіння Україні серед відзначених – директор СТОВ “Аратта” Г.О.Гавриленко. В полі уваги керівника не лише військовослужбовці, а й їх родини. Разом з тим, його допомогу, надійне плече відчувають заклади освіти, культури, медицини, люди похилого віку і всі, хто звертається за допомогою. “Не маю права бути байдужим до оточуючих, – каже керівник. –Благодійність - це не лише прояв співчуття, а й моральний обов”язок кожної заможної людини”. Про якості господарника Г.О.Гавриленка районна газета писала неодноразово. Поля, які обробляють товариства Григорія Олександровича, вже давно стали еталоном світової якості. До кожної культури – виважений підхід, от і мають гарний кінцевий результат. Такі ж успіхи і в тваринництві. Г.О.Гавриленко розуміє, що там, де тваринництво – буде зайнятість людей, буде і врожайність на полях. Лариса МЕЛЬНИК.

стор. 2 ВИБОРИ - 2015 В СКЛАДІ ЗГУРІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ВИСФОРМОВАНО БОРЧОЇ КОМІСІЇ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ СКЛАД, СЕЛИЩНОЇ ПІДГОТОВКУ ТА ТА СІЛЬСЬКИХ ВИПРОВЕДЕННЯ МІСЦЕВИХ ВИБОРІВ БОРЧИХ КОМІСІЙ З ВІДБУЛИСЯ ЗМІНИ ПІДГОТОВКИ ТА ПРО-

ВЕДЕННЯ МІСЦЕВИХ ВИБОРІВ У ЗГУРІВСЬКОМУ РАЙОНІ

Постановою Згурівської районної виборчої комісії Київської області від 12.09.2015 № 10 сформовано склади 1 селищної та 20 сільських територіальних виборчих комісій.

Припинено достроково повноваження члена комісії: Волочнюка Сергія Валентиновича – секретаря комісії, від місцевої організації Політичної партії «Народний фронт»; Бабича Романа Анатолійовича – члена комісії, від місцевої організації Політичної партії «Народний фронт». Включено до складу цієї комісії та призначено секретарем комісії Олещенко Аллу Вікторівну, від місцевої організації Політичної партії «Народний фронт»; членом - Мельчарек Тамару Миколаївну, від місцевої організації Політичної партії «Народний фронт» .

ДЕНЬ ПОЛЯ

ПЕРЕДОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА СВІТОВИЙ ДОСВІД

(Початок на 1 стор.) З вітальною промовою до учасників семінару звернувся один із організаторів Дня поля – заступник директора ТОВ “Української Агро-Хімічної компанії” М.П.Чайка. “Українська Агро-Хімічна компанія” дуже вдячна ВП “Сан”, яка 8 років тому стала піонером у проведенні Дня поля. З того часу і успіхи компанії , і сільгосппідприємства лише примножувалися. Наша “Українська Агро-Хімічна компанія” намагається допомогти аграріям, оскільки переконані, що їхня робота є однією з найважливіших на землі. Саме тому ми підтримуємо тісну співпрацю з українським сільгоспвиробником, щоб максимально враховувати їх потреби при постачанні продуктів АДОВ та підготовці рекомендацій щодо технологічного застосування міндобрив, - зазначив представник компанії. Після урочистих вітань розпочав роботу науково-практичний семінар. Головний агроном ВП “Сан” М.Я.Котяй ознайомив з технологією вирощування кукурудзи та соняшника. Незважаючи на несприятливі погодні умови, - те, що побачили учасники Дня поля, приємно вразило: великі качани, повні соняхи милували око. Хоча аномальна спека й посуха для рослин не могли пройти

непоміченими, кукурудза та соняшник з честю витримали екстремальне випробування. Свої консультації щодо використання засобів захисту рослин, застосування мікродобрив надали фахівці фірм, що співпрацюють з «Українською Агро-Хімічною компанією». Захід завершився урочистим обідом, після якого, під музичний супровід «Калиноньки», були розіграні призи. Лариса МЕЛЬНИК.

ДОБРІ СПРАВИ

СИЛА - В ЄДНОСТІ Школа - це дім, родина, сім’я. Це храм науки. Це Всесвіт, що веде в майбутнє, допомагає людині стати людиною. У наш складний час так важливо, щоб і школі допомагали. Є люди, які відчувають свою соціальну відповідальність, які, в міру своїх можливостей, подають руку підтримки та, об’єднуючи зусилля, роблять великі справи. Це батьки учнів Згурівського НВК «Гімназія — загальноосвітня школа І ступеня». Саме за їхньої підтримки наш заклад щорічно гостинно розчиняє двері своїм учням. Влітку завдяки батькам у деяких класах були утеплені стіни, перетягнуті стелі, поклеєні шпалери, закуплені нові люстри. Дякуючи батьківській громаді, набула естетичного та затишного вигляду спальня для першокласників. Також засяяв, як новий, кабінет зарубіжної літератури, у якому батьки майбутніх випускників зробили ремонт, привели в порядок електропроводку. «Робити добро» для інших, для суспільства спроможен не кожен. Але Згурівському НВК на таких людей пощастило. Уже не один рік нас постійно підтримують і допомагають директор ТОВ «Краєвид» В.А.Харченко, голова спостережної ради ТОВ ВП «Центр» А.В.Бажинов. За їхньої підтримки на І поверсі школи підлогу було покрито лінолеумом, організоване гаряче харчування дітей, придбані дитячі стільчики для ігрової кімнати. Ми раді, що цього року до когорти меценатів Згурівського НВК приєднався директор ТОВ «Аратта» Г.О.Гавриленко, який надав матеріальну допомогу для придбання адміністративних стендів, які прикрасять фойє гімназії. Окремі слова подяки висловлюємо селищному голові П.І.Ткачуку, який постійно (а не заради красномовства) переймається проблемами життєдіяльності нашого закладу. Ми вдячні всім і цінуємо кожну людину, яка виявила бажання йти з нами пліч-о-пліч. Тож, наша команда твердо переконана, що сила справжніх українців - в їх небайдужості та єдності. Усіх вітаємо з початком нового навчального року і бажаємо здоров’я, миру і всіх гараздів. Від імені педагогічного та учнівського колективу Віра ЧУЖА, директор Згурівського НВК.

Розвиваючи виробництво, дбають про село

З 2006 року на території села Великий Крупіль працює ТОВ «Українська Молочна Компанія», яка не лише займається виробництвом молока, а й вирощує сільгоспкультури, забезпечує людям робочі місця, орендує земельні паї. А що людині в селі потрібно? Звичайно ж, робота з достойною заробітною платою, житло. Саме щодо цього, завдяки товариству, у Великому Круполі спостерігається позитивна тенденція – молодь повертається у село. Та сільська громада не лише за це вдячна керівництву ТОВ «Українська Молочна Компанія». Неозброєним оком видно, як змінилися Великий та Малий Круполі за останні роки. Як одне із базових господарств Великокрупільської сільської ради, товариство завжди охоче підставляє своє могутнє плече місцевій громаді. Наразі керівництво працює над питанням підняття орендної плати за паї. Нещодавно село святкувало свій ювілей, генеральним спонсором якого знову ж таки виступило ТОВ «Українська Молочна Компанія», виділили кошти для придбання подарунків воїнам АТО, багатодітним родинам. Мешканці сіл Великий та Малий Крупіль щиро вдячні голові правління Олегу Володимировичу Рубцову, директору ТОВ «Українська Молочна Компанія» Лілії Анатоліївні Іваноглу, фінансовому директорові Сергію Івановичу Горбачу за небайдужість і постійну підтримку, матеріальну допомогу. Від імені сільської громади Наталія Козловець, Великокрупільський сільський голова.


18 вересня 2015 року

Родина загиблого учасника АТО отримала квартиру на Бориспільщині

Родина українського військового Руслана Тимченко, який загинув під час бойових дій на Донбасі, отримала двокімнатну квартиру в селі Чубинське Бориспільського району. Днями було оформлено договір щодо купівлі-продажу майна. Житло для родини загиблого учасника АТО придбали за кошти державного бюджету. В отриманні власної квартири дружині із малолітнім сином посприяла зокрема Служба у справах дітей та сім’ї Київської обласної

державної адміністрації Раніше дружина бійця Олена разом із 7-річним сином Іваном мешкала в гуртожитку, потім — в орендованій квартирі. Боєць 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади Руслан Тимченко трагічно загинув 30 січня 2015 року під Дебальцевом під час артилерійського обстрілу взводного опорного пункту Збройних сил України. Поховали чоловіка 8 лютого в рідному селі Усівка Згурівського району. Прес-служба Київської облдержадміністрації.

стор. 3 З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА

ЗБЕРЕЖЕННЯ ЛІСІВ – НАШ СПІЛЬНИЙ ОБОВ’ЯЗОК Щороку у третю неділю вересня своє свято відзначають люди, які професійно стоять на сторожі гармонії і порядку лісового господарства – працівники лісу. Ліс вабить до себе в будь-яку пору року: зігріє в холод, остудить у спеку, дасть ковток цілющого повітря під час відпочинку, захистить землю від руйнації. Така висока місія зеленого дива, а покликання людини – примножувати, розвивати й берегти цю „зіницю ока” в організмі землі. Тоді буде затишно у кожному куточку планети. Ліс - ось справжій, живий скарб нашої землі. Мабуть, зайве нагадувати, яке велике значення має лісове господарство для економіки держави, який екологічний вплив має на навколишнє середовище. -Скільки гектарів лісових насазовий котел, заготовляють дроджень налічується в Згурівськова. Багато господарів купують му районі? З таким запитанням тверде паливо. А як у нашому я звернулася до майстрів лісу районі щодо самовільної виСергія Васильовича ЖИГЛІЯ та рубки, чи, говорячи відверто, Юрія Васильовича МИРОНЕНКА, крадіжки дерева? з якими зустрілася напередодні -Якщо хтось забере з лісу відпрофесійного свята. ламану гілку – то не біда. А ось за -Загалом на Згурівщині 1100 га спиляне дерево, так би мовити, з лісових площ: два Згурівські денпеньком, злодій може заплатити дропарки, урочище Галаганове, кругленьку суму, в залежності від Пушкінське, Чайка, а також у селах діаметру того ж пенька. Штраф виВеликий та Малий Крупіль, Войково, мірюється тисячами гривень. До Нова Олександрівка, Красне, Гречаречі, в зв’язку з цим, ми залучили на Гребля, Стара Оржиця, Турівка, до співпраці працівників міліції, коТерлещина, Середовка, Пайки, Гортрі патрулюють лісові насадження бачівка. За всім цим господарством райцентру. разом з нами доглядає ще один ліс-Останнм часом Згурівський ничий, чи як тепер називають – майпарк змінився на краще. Осостер лісу Олександр Васильович бливо в центрі селища – вируШеремет. баний підлісок, скошується траНаше лісництво підпорядковане ва, бур’яни, встановлено урни ДП «Переяслав-Хмельницький дердля сміття... жлісгосп». - Проте, є в цій бочці меду й -Окрасою Згурівки завжди своя ложка дьогтю. Скільки б про вважався парк – пам’ятка садоце не говорили, не застерігали, не во-паркового мистецтва, який лякали штрафами, а стихійні смітславився рідкісними породами тєзвалища на території лісу таки дерев. Чи збереглися вони? з’являються. Іноді просто пакети -На жаль, цінні види дерев з вічи мішки зі сміттям мешканці виком відмирають. Але спостерігаєтькидають біля стежок якими ходять ся і самовідтворення. Окрім того на і вони, і їхні діти. Важко боротися з вільних галявинах висаджуємо мотаким безкультур’ям. лодняк – дуб, березу. Саме для таких «добродіїв» -А як щодо «хворих» дерев? за ініціативи депутата селищної Ю.Мироненко, С.Жиглій Чи проводиться санітарна вирубка ради А. Олененка були встановлелісу? ні вздовж паркової алеї аншлаги з -Це дещо болюча тема. Часом ченаписами. Виготовили їх учні Згуріврез бюрократичні перепони доводиться довго чекати дозволу ської ЗОШ. За таку активну участь у благоустрої дендропарку на вирубку, в тому числі і санітарну. А ліс тим часом засмічуєтьми щиро вдячні школярам та всім, хто турбується про довкілся поваленими після буревію гілками, деревами. ля. Не варто забувати, що турбота та збереження цього приНа кожен вид рубки видається «дозвіл» – лісорубний квиродного національного скарбу - наш спільний обов’язок, а не ток, який реєструється в обласному дозвільному центрі. Взагатільки професійний обов’язок лісництва. лі – це тема для окремої розмови. -Дякую за розмову. -В зв’язку з подорожчанням газу, навіть ті, хто має гаОлена ЗАДЕРЕЦЬКА.

НА ПРАВАХ ПОЛІТИЧНОЇ РЕКЛАМИ

МАЄТЕ ЮРИДИЧНУ ПРОБЛЕМУ?

«НОВІ ОБЛИЧЧЯ» ПРОПОНУЮТЬ БЕЗКОШТОВНІ ПРАВОВІ РІШЕННЯ Громадська організація «Нові обличчя» та «Адвокат», правозахисна група, розробили для мешканців Київщини безкоштовну Програму правової допомоги. Головна ідея проекту – це боротьба з корупцією та бюрократією на усіх рівнях. До правового захисту «Нових облич» може приєднатися кожен мешканець Київщини. Програма складається з чотирьох розділів: «Пенсіонер», «Допомога учасникам АТО», «Освіта» і «Родина». ПЕНСІОНЕР Проблема. В Україні стрімко виросли тарифи на комунальні послуги. Кабмін обіцяв, що витрати пенсіонерів покриють субсидії. Але на практиці державна допомога не працює. Надати пільги громадянам відмовляються з різних причин. Юристи констатують, що часто це відбувається незаконно. Самостійно розібратися з юридичними нюансами – складно. Питання від людей до державних органів залишаються без відповідай, а пенсіонери – без субсидій і законних пенсій Рішення. Інша справа, коли працівникам Пенсійного фонду доводиться говорити з кваліфікованим юристом. Саме цю послугу пропонує безкоштовна Програма правової допомоги «Нових облич». Тепер кожен мешканець Київщини може «переключити» спілкування Пенсійного фонду у правове поле одним телефонним дзвінком. І в результаті отримати не просто юридичну консультацію, а реальну послугу: оформлену субсидію, правильно нараховану пенсію. ДОПОМОГА УЧАСНИКАМ АТО Проблема. Бійці, які повертаються зі сходу країни часто не

можуть отримати посвідчення учасника бойових дій. Причина в тому, що інформацію для повісток надає паспортний стіл, але на обліку у військоматі людина

може й не перебувати. Тобто боєць повертається з війни, а на обліку у військкоматі його немає. Рішення. За Програмою правової допомоги, юристи з команди «Нові обличчя» супроводжують учасника АТО на всіх етапах спілкування з чиновниками. Правники консультують особу і допомагають сформувати вичерпний пакет документів, який потрібен для отримання усіх передбачених пільг. Досвід показує – фахова юридична підтримка в декілька разів скорочує час для отримання статусу учасника бойових дій. 3. ОСВІТА Проблема. Українська безкоштовна освіта насправді надто дорого коштує. Офіційно батьки не сплачують за навчальний про-

цес. Але ще з дитячого садка їм дають вибір: або чекати в черзі кілька років, або внести визначену суму в благодійний фонд закладу. Так формуються ко-

нарахування заганяють українців у кредитне рабство. Рішення. Юристи пояснюють – «підводні камені» банки прописують у масивних договорах. Часто кабальні умови Юрій ДЕНИСЕНКО вказані дрібним шрифтом і юрист, один з розробників спеціально формулюються Програми правової допомоги, неоднозначно та заплутачлен команди «Нових облич»: но. Уникнути фінансових - Далеко не кожен мешканець Київщини проблем можна, якщо поможе дозволити собі адвоката казати угоду фахівцям-ючи навіть консультацію юриста. ристам. Програма правової Послуги фахівців коштують дорого. допомоги пропонує такі Чиновники, банки, корумповані послуги безкоштовно для керівники використовують це усіх мешканців Київщини. проти людей. Ми вважаємо, що таку Більше того, юристи готові несправедливу систему потрібно внести у документ правки, ламати. Для цього була розроблена щоб кредит був вигідним не Програма правової допомоги. Як лише для банку, але для й вона працює? Дуже просто: особа споживача. реєструється як учасник програми, отримує персональну карту і в будьЯк стати учасником який момент може зателефонувати Програми правової допона гарячу лінію. Протягом десяти моги? хвилин заявник отримає персональну консультацію фахівця. Ми хочемо, Для того, щоб прищоб кожна людина відчувала себе під єднатися до Програми і надійним захистом. бути під постійним юридичним захистом, потрібно зробити кілька прорупційні схеми, хоча здирництво стих кроків. відбувається за нібито законною схемою. ПЕРШЕ. Прийти в офіс осеРішення. Програма правової редку «Нових облич» у своєму допомоги пропонує комплексу населеному пункті. Також почали допомогу при зарахуванні до роботу мобільні пункти правової ДНЗ, школи чи вступу до вузу. допомоги у містах та селах КиївПо-перше, батьки можуть отрищини. мати безкоштовне роз’яснення своїх прав. По-друге, проконДРУГЕ. Заповнити просту ансультуватися, у яких випадках кету і одразу отримати пластикокерівництво закладу порушує ву картку учасника Програми. закон. По-третє, попередити випадки корупції. ТРЕТЄ. У разі потреби, набрати номер правової допомоги, РОДИНА який вказаний на пластиковій Проблема. У 90 % випадків карті. За 10 хвилин буде зворотбанківська установа зловживає ній дзвінок від фахівця. Він безсвоїми повноваженнями. Осокоштовно проконсультує вас та бливо це стосується споживацьпідготує необхідні юридичні доких кредитів. Банк «продає» клікументи. єнтам нібито вигідну позику, але насправді додаткові комісії та

ТЕМА ДЛЯ ОБГОВОРЕННЯ

НА РОЗДУМИ ТИЖДЕНЬ

«ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ЗГУРІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

На виконання Закону України від 9 квітня 2015 року № 317-УІІ «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» 11 вересня 2015 року відбулося повторне засідання комісії з питань пов’язаних з найменуванням (перейменуванням) вулиць, провулків та площ розташованих на території селищної ради та присвоєння їм імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій після проведення громадського обговорення за публікацією статті в газеті «Панорама» в №32 від 07.08.2015 року. Комісією вирішено не перейменовувати вул. Жовтнева та провулок Жовтневий. На ваш розгляд та обговорення комісія пропонує змінити наступні назви вулиць та провулків в смт Згурівка: вул. Ватутіна пропонується перейменувати на вул. Центральна; вул. Комсомольська на вул. Кочубея; вул. Котовського на вул. Заможна; пр-к Котовського на пр-к Заможний; вул. Першотравнева на вул. Травнева; вул. Петровського на вул. Красилівська; вул. Піонерська на вул. Озерна; вул. Тухачевського на вул. Амосова; вул. Чапаєва на вул. Слов’янська; пр-к Чапаєва на пр-к Слов’янський; вул. Червоноармійська на вул. Медова; вул. Щорса на вул. Морянська. В смт Згурівка, Червоний відділок: вул. Боженка на вул. Яблунева; вул. Ворошилова на вул. Урожайна. с. Леніне пропонується перейменувати на с. Щасливе. - вул. Ватутіна в с. Леніне на вул. Паркова. Комісія сподівається на плідну співпрацю з небайдужими мешканцями Згурівської громади і чекає від Вас своїх пропозицій у письмовій формі протягом тижня з дня опублікування статті щодо перейменування вулиць, провулків та с. Леніне, які ви можете надсилати на адресу Згурівської селищної ради для подальшого розгляду на виконкомі Згурівської селищної ради. Повторно наголошуємо про те, що після зміни назви вулиці громадянам не потрібно буде терміново змінювати реєстрацію місця проживання та робити зміни в документації на майно. Такі дії потрібно буде здійснити тільки при вчиненні нотаріальних дій щодо відчуження прав на нерухоме майно (купівля-продаж, дарування, міна, оренда тощо) та при оформленні прав на спадщину. Для цього необхідно буде додатково взяти довідку в селищній раді про зміну назви вулиці, провулку чи населеного пункту. Телефон для довідок 5-10-86. Павло ТКАЧУК, Згурівський селищний голова.


18 вересня 2015 року Понедiлок, 21 вересня В цей дкень іменини святкують: Марія, Марк, Мавра ПЕРШИЙ НАЦIОНАЛЬНИЙ 06.00, 07.00, 08.00, 13.00, 18.30, 21.00, 01.20, 05.10 Новини 06.10, 07.10 АгроЕра 06.20, 08.25, 00.25 Вiд першої особи 06.45, 07.15, 08.15 Спорт 06.50, 07.20, 08.20, 09.05, 11.30, 20.30, 22.45, 23.20, 00.20 Погода 06.55, 08.40 Ескулап 07.25 Ера будiвництва 07.30, 23.25 На слуху 08.45 Кориснi поради 09.00, 05.45 Вiчне 09.20, 18.55 Про головне 10.20 Перша студiя 11.05 Д/ф «Шiсть ярдiв грацiї» 11.40 Д/ф «Революцiя: за i проти» 12.25 «План на завтра» з Анастасiєю Рiнгiс 13.15 Вiкно в Америку 13.35 Т/с «Таємниця старого мосту» 15.15 Казки Лiрника Сашка 15.30 М/с «Друзi-янголи» 15.45 Т/с «Бiлявка» 18.15 Час-Ч 19.30 Дорогi депутати 20.00 Перша шпальта 20.35, 21.40 З перших вуст 20.40 Етнографiчнi замальовки. Грузiя 21.30, 05.35 Новини. Спорт 21.50 Подорожнi 23.00, 00.00, 01.00 Пiдсумки 01.35 Телевистава «Гуцульський рiк» 03.30 Х/с «Земля вiтрiв» 04.35 Д/с «Палiтри» КАНАЛ 1+1 06.45, 07.10, 07.45, 08.10, 08.45, 09.10 «Снiданок з 1+1» 07.00, 08.00, 09.00, 12.00, 16.45, 19.30, 23.15 ТСН 07.35, 08.35 «Маша i ведмiдь» (1) 09.30 «Чотири весiлля» 10.45 «Мiняю жiнку - 3» 12.20 Х/ф «Москва сльозам не вiрить» (1) 15.45 «Сiмейнi мелодрами -3» 17.10 Т/с «Заборонене кохання» (1) 20.30 «Чистоnews» 21.00 Т/с «Свати - 6» (1) 22.00 «Грошi» 23.30 «Мiнкульт» 00.00 Х/ф «Крутi хлопцi» (2) 01.50 Х/ф «Великi надiї» (2) 03.50 «Iнспектор Фреймут» 05.05 «Служба розшуку 1 (коло) - без обмежень аудиторії (загальнодоступна). 2 (трикутник) - перегляд неповнолітніми глядачами рекомендовано разом з батьками або з відома батьків. 3 (квадрат) - рекомендується тільки для дорослих.

дiтей» 05.10 «Телемагазин» IНТЕР 06.00, 03.50 Д/с «Легенди бандитської Одеси» 06.30 Мультфiльм 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 14.00, 16.00, 17.40 Новини 07.15, 07.35, 08.10, 08.35 «Ранок з IНТЕРом» 09.20, 12.25 Т/с «Криве дзеркало душi» 13.30, 14.20 «Судовi справи» 15.00, 16.15 «Жди меня» 18.00, 19.00 Ток-шоу «Стосується кожного» 20.00 «Подробицi» 21.00 Т/с «Дiм зразкового утримання» 00.05, 04.15 Т/с «Пiлот мiжнародних авiалiнiй» (2) 01.50 Т/с «Скандал 3» (2) 02.30 Х/ф «Вагома пiдстава для вбивства» (2) ТРК «Украина» 06.00 Подiї тижня з Олегом Панютою 06.50, 07.10, 08.10 Ранок з Україною 07.00, 08.00, 09.00, 15.00, 19.00, 01.45, 05.25 Подiї 09.15, 03.45 Зiрковий шлях 10.15, 19.45, 02.30 Ток-шоу «Говорить Україна» 12.40 Реальна мiстика 13.25, 15.30 Т/с «Анжелiка» (1) 18.00, 04.30 Т/с «Клан ювелiрiв. Таємницi» (1) 21.00 Т/с «Всi скарби свiту» 23.00 Подiї дня 23.30 Х/ф «Як вкрасти хмарочос» (2) СТБ 05.50, 16.00 «Все буде добре!» 07.45 «Все буде смачно!»

08.40, 18.30 «За живе!» 09.55 «Зiркове життя. Вiдчайдушнi домогосподарки» 10.45 «Битва екстрасенсiв» 12.45 «Україна має талант!-5» 18.00, 22.00 «Вiкна-Новини» 19.55 «Хата на тата» 22.35 «Детектор брехнi 7» 23.50 «Один за всiх» 01.00 Х/ф «Самотнє плавання» (1) 02.45 Нiчний ефiр 23.45 Т/с «Справжнiй детектив» (3) Вiвторок, 22 вересня В цей день іменини святкують: Аким, Анна, Микита, Ігнатій ПЕРШИЙ НАЦIОНАЛЬНИЙ 06.00, 07.00, 08.00, 13.00, 18.30, 21.00, 01.20, 05.10 Новини 06.10, 07.10 АгроЕра 06.20, 08.25, 00.40 Вiд першої особи 06.45, 07.15, 08.15 Спорт 06.50, 07.20, 08.20, 09.05, 10.55, 22.40, 23.55 Погода 06.55, 08.40 Ескулап 07.25, 00.20 На слуху 08.35 Паспортний сервiс 08.45 Кориснi поради 09.00, 05.45 Вiчне 09.20, 18.55 Про головне 10.10 Подорожнi 11.00 Д/ф «Сiмдесятники. Микола Вiнграновський. Український Орфей» 11.30 Д/с «Клуб пригод» 11.55 Уряд на зв»язку з громадянами 12.25 Дорогi депутати 13.15, 18.15 Час-Ч 13.30 Т/с «Таємниця старого мосту» 15.10 Казки Лiрника Сашка 15.20 М/с «Друзi-янголи» 15.50 Хочу бути 16.15 Фольк-music 17.20 Д/ф «Мрiналiнi Сарабхаї. Мистецтво танцюї» 19.55, 21.40 З перших вуст 20.00 Д/ф «Фiлiп Петен» 21.30, 05.35 Новини. Спорт 21.50 Вiйна i мир 23.00, 00.00, 01.00 Пiдсумки 23.20 Вертикаль влади 01.35 Д/ф «Трипiлля. Забута цивiлiзацiя старої Європи» 02.30 Х/с «Земля вiтрiв» 04.35 Д/с «Палiтри» КАНАЛ 1+1 06.00, 07.00, 08.00, 09.00, 12.00, 16.45, 19.30, 23.15, 04.15 ТСН 06.45, 07.10, 07.45, 08.10, 08.45, 09.10 «Снiданок з 1+1» 07.35, 08.35 «Маша i ведмiдь» (1) 09.30 «Чотири весiлля» 10.45 «Мiняю жiнку - 3» 12.20, 21.00 Т/с «Свати - 6» (1) 13.25 «Ворожка» 14.05 «Слiпа» 14.45 «Не бреши менi - 4» 15.45 «Сiмейнi мелодрами -3» 17.10 Т/с «Заборонене кохання» (1) 20.30 «Чистоnews» 22.00 «Свiт навиворiт 6» 00.00 Х/ф «Стукачка» (3) 02.05 Х/ф «Усiм потрiбна кет» (3) 03.45, 04.40 «Супергерої « 05.05 «Служба розшуку дiтей» 05.10 «Телемагазин» IНТЕР 05.35, 20.00 «Подробицi» 06.35 «Мультфiльм» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 14.00, 16.00, 17.40 Новини 07.15, 07.35, 08.10, 08.35 «Ранок з IНТЕРом» 09.20, 12.25, 21.00 Т/с «Дiм зразкового утримання» 13.05 Д/с «Слiдство вели... з Леонiдом Каневським» 14.20, 16.15 «Судовi справи» 16.45 «Сiмейний суд» 18.00, 19.00 Ток-шоу «Стосується кожного» 00.05, 04.15 Т/с «Пiлот мiжнародних авiалiнiй» (2) 01.50 Т/с «Скандал 3» (2) 02.30 Х/ф «Вагома пiдстава для вбивства» (2) 03.50 Д/с «Легенди бандитської Одеси» ТРК «Украина» 06.10, 12.40 Реальна мiстика 07.00, 08.00, 09.00, 15.00, 19.00, 01.30, 05.25 Подiї 07.10, 08.10 Ранок з Україною 09.15, 03.50 Зiрковий шлях 10.15, 19.45 Ток-шоу «Говорить Україна» 13.25, 15.30 Т/с «Анжелiка» 16.10 Т/с «Жiночий лiкар 2» 18.00, 04.35 Т/с «Клан ювелiрiв. Таємницi» (1) 21.00 Т/с «Всi скарби свiту»

стор. 4 23.00 Подiї дня 23.30 Т/с «C.S.I.: Мiсце злочину маямi» (2) 02.15 Х/ф «Як вкрасти хмарочос» (2) СТБ 05.25, 18.00, 22.00 «ВiкнаНовини» 06.00, 16.00 «Все буде добре!» 07.55 «Все буде смачно!» 08.50, 18.30 «За живе!» 10.00 «Зiркове життя. Розплата за гордiсть» 11.00 «Битва екстрасенсiв» 13.00 «Україна має талант!-5» 19.55, 22.45 «Врятуйте нашу сiм’ю - 4» 00.05 «Один за всiх» 01.10 Х/ф «Перстень iз Амстердаму»(1) 02.50 Нiчний ефiр Середа, 23 вересня В цей день іменини святкують: Андрій, Петро, Фекла, Климент ПЕРШИЙ НАЦIОНАЛЬНИЙ 06.00, 07.00, 08.00, 13.00, 18.30, 21.00, 01.20, 05.10 Новини 06.10, 07.10 АгроЕра 06.20, 08.25, 00.25 Вiд першої особи 06.45, 07.15, 08.15 Спорт 06.50, 07.20, 08.20, 09.05, 22.30, 23.20, 00.20 Погода 06.55, 08.40 Ескулап 07.25 Ера будiвництва 07.35, 23.35 На слуху 08.35 Паспортний сервiс 08.45 Кориснi поради 09.00, 05.45 Вiчне 09.20, 18.55 Про головне 10.30 Д/ф «Фiлiп Петен» 11.30 Д/с «Клуб пригод» 12.00 Засiдання Кабiнету Мiнiстрiв України 13.15, 18.15 Час-Ч 13.30 Т/с «Таємниця старого мосту» 15.10 Казки Лiрника Сашка 15.20 М/с «Друзi-янголи» 15.50 Як це? 16.15 Музичне турне 17.15 Д/ф «Загубленi у винограднiй лозi» 19.40 Т/с «Бiлявка» 20.30 Вересень 21.30, 05.35 Новини. Спорт 21.40 З перших вуст 21.50 Слiдство. Iнфо 22.40 Мегалот 23.00, 00.00, 01.00 Пiдсумки 23.25 Тепло. Ua 01.35 Д/ф «Ловець слiв» 02.30 Х/с «Земля вiтрiв» 04.35 Д/с «Палiтри» КАНАЛ 1+1 06.00, 07.00, 08.00, 09.00, 12.00, 16.45, 19.30, 23.15, 03.50 ТСН 06.45, 07.10, 07.45, 08.10, 08.45, 09.10 «Снiданок з 1+1» 07.35, 08.35 «Маша i ведмiдь» (1) 09.30 «Чотири весiлля» 10.45 «МIНЯЮ ЖIНКУ - 3 12.20, 21.00 Т/с «Свати - 6» 13.25 «Ворожка» 14.05 «Слiпа» 14.45 «Не бреши менi - 4» 15.45 «Сiмейнi мелодрами -3» 17.10 Т/с «Заборонене кохання» (1) 20.30 «Чистоnews» 22.00 «Життя без обману» 00.00 Х/ф «Усiм потрiбна кет» (3) 02.00 Х/ф «Викрадений син: Iсторiя Тiффанi Рубiн» (2) 03.25, 04.15 «Супергерої « 05.05 «Служба розшуку дiтей» 05.10 «Телемагазин» IНТЕР 05.35, 20.00 «Подробицi» 06.35 «Мультфiльм» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 14.00, 16.00, 17.40 Новини 07.15, 07.35, 08.10, 08.35 «Ранок з IНТЕРом» 09.20, 12.25, 21.00 Т/с «Дiм зразкового утримання» 13.05 Д/с «Слiдство вели... з Леонiдом Каневським» 14.20, 16.15 «Судовi справи» 16.45 «Сiмейний суд» 18.00, 19.00 Ток-шоу «Стосується кожного» 00.05, 04.10 Т/с «Пiлот мiжнародних авiалiнiй» (2) 01.50 Т/с «Скандал 3» (2) 02.30 Т/с «СБУ. Спецоперацiя» ТРК «Украина» 06.10, 16.10 Т/с «Жiночий лiкар 2» (1) 07.00, 08.00, 09.00, 15.00, 19.00, 01.30, 05.25 Подiї 07.10, 08.10 Ранок з Україною 09.15, 03.45 Зiрковий шлях 10.15, 19.45 Ток-шоу «Говорить Україна» 12.40 Реальна мiстика 13.25, 15.30 Т/с «Анжелiка» (1) 18.00, 04.35 Т/с «Клан ювелiрiв. Таємницi» (1) 21.00 Т/с «Всi скарби свiту» (1) 23.00 Подiї дня 23.30, 02.15 Т/с «C.S.I.: Мiсце злочину маямi» (2) СТБ 05.20, 18.00, 22.00 «ВiкнаНовини» 05.55, 16.00 «Все буде добре!» 07.50 «Все буде смачно!» 08.45, 18.30 «За живе!» 09.55 «Зiркове життя. Вбитi

молодiстю» 10.50 «Битва екстрасенсiв» 12.50 «Україна має талант!-5» 19.55, 22.45 «МастерШеф - 5» 01.30 «Один за всiх» 02.40 Х/ф «Справа №306»(1) 04.05 Нiчний ефiр Четвер, 24 вересня В цей день іменини святкують: Герман, Сергій, Дмитро, Модест ПЕРШИЙ НАЦIОНАЛЬНИЙ 06.00, 07.00, 08.00, 13.00, 18.30, 21.00, 01.20, 05.10 Новини 06.10, 07.10 АгроЕра 06.20, 08.25, 00.25 Вiд першої особи 06.45, 07.15, 08.15 Спорт 06.50, 07.20, 08.20, 09.05, 10.55, 22.40, 23.20, 00.20 Погода 06.55, 08.40 Ескулап 07.25 Тепло. Ua 07.40, 23.25 На слуху 08.35 Паспортний сервiс 08.45 Кориснi поради 09.00, 05.45 Вiчне 09.20, 18.55 Про головне 10.15 Вiйна i мир 11.00 Вiкно в Америку 11.30 Д/с «Клуб пригод» 11.55 Вересень 12.20 Слiдство. Iнфо 13.15, 18.15 Час-Ч 13.30 Т/с «Таємниця старого мосту» 15.10 Казки Лiрника Сашка 15.20 М/с «Друзi-янголи» 15.50 Хто в домi хазяїн? 16.15, 01.35 Надвечiр’я. Долi 17.10 Свiтло 17.45 Книга ua 19.40 Т/с «Бiлявка» 20.30 «Prime-time» з Мирославою Гонгадзе 21.30, 05.35 Новини. Спорт 21.40 З перших вуст 21.50 «Схеми» з Наталiєю Седлецькою 22.30 Етнографiчнi замальовки. Грузiя 23.00, 00.00, 01.00 Пiдсумки 02.30 Х/с «Земля вiтрiв» 04.35 Д/с «Палiтри» КАНАЛ 1+1 06.00, 07.00, 08.00, 09.00, 12.00, 16.45, 19.30, 23.15, 03.40 ТСН 06.45, 07.10, 07.45, 08.10, 08.45, 09.10 «Снiданок з 1+1» 07.35, 08.35 «Маша i ведмiдь» (1) 09.30 «Чотири весiлля» 10.45 «Мiняю жiнку - 3» 12.20, 21.00 Т/с «Свати - 6» (1) 13.25 «Ворожка» 14.05 «Слiпа» 14.45 «Не бреши менi - 4» 15.45 «Сiмейнi мелодрами -3» 17.10 Т/с «Заборонене кохання» (1) 20.30 «Чистоnews» 22.00 «Мiняю жiнку - 10» 00.00 Х/ф «Викрадений син: Iсторiя Тiффанi Рубiн» (2) 01.50 Х/ф «Чорне море» (2) 04.10 «Супергерої « 05.00 «Телемагазин» IНТЕР 05.35, 20.00 «Подробицi» 06.35 «Мультфiльм» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 14.00, 16.00, 17.40 Новини 07.15, 07.35, 08.10, 08.35 «Ранок з IНТЕРом» 09.20, 12.25, 21.00 Т/с «Дiм зразкового утримання» 13.05 Д/с «Слiдство вели... з Леонiдом Каневським» 14.20, 16.15 «Судовi справи» 16.45 «Сiмейний суд» 18.00, 19.00 Ток-шоу «Стосується кожного» 00.05, 04.10 Т/с «Пiлот мiжнародних авiалiнiй» (2) 01.50 Т/с «Скандал 3» (2) 02.30 Т/с «СБУ. Спецоперацiя» ТРК «Украина» 06.10, 16.10 Т/с «Жiночий лiкар 2» (1) 07.00, 08.00, 09.00, 15.00, 19.00, 01.30, 05.25 Подiї 07.10, 08.10 Ранок з Україною 09.15, 03.45 Зiрковий шлях 10.15, 19.45 Ток-шоу «Говорить Україна» 12.40 Реальна мiстика 13.25, 15.30 Т/с «Анжелiка» (1) 18.00, 04.35 Т/с «Клан ювелiрiв. Таємницi» (1) 21.00 Т/с «Всi скарби свiту» (1) 23.00 Подiї дня 23.30, 02.15 Т/с «C.S.I.: Мiсце злочину маямi» (2) СТБ 05.45, 18.00, 22.00 «ВiкнаНовини» 06.20, 16.00 «Все буде добре!» 08.15 «Все буде смачно!» 09.10, 18.30 «За живе!» 10.20 «Зiркове життя. Сльози клоуна» 11.15 «Битва екстрасенсiв» 12.50 «Україна має талант!-5» 19.55, 22.45 «Зваженi та щасливi - 5» 00.15 «Один за всiх» 01.20 Х/ф «Скринька Марiї Медiчи»(1) 03.00 Нiчний ефiр П’ятниця, 25 вересня В цей день іменини святкують: Семен,

Федір, Микола, Клеопа 11.10, 14.55, 21.30, 22.45, (1) ПЕРШИЙ НАЦIОНАЛЬНИЙ 00.00, 01.10 Погода 03.25 Т/с «C.S.I.: Мiсце 06.00, 07.00, 08.00, 13.00, 06.25 У просторi буття злочину маямi» (2) 18.30, 21.00, 01.20, 05.10 07.25 На слуху 05.30 Реальна мiстика Новини 07.50 Вертикаль влади СТБ 06.10, 07.10 АгроЕра 08.20 АгроЕра. Пiдсумки 06.15, 01.10 Х/ф «Весiлля у 06.20 Агровектор 08.35 Гумористичний клуб Малинiвцi»(1) 06.30, 08.25, 00.25 Вiд «Золотий гусак» 08.00 «Караоке на Майданi» першої особи 09.15 Казки Лiрника Сашка 09.00 «Все буде смачно!» 06.45, 07.15, 08.15 Спорт 09.25 М/с «Друзi-янголи» 10.05, 23.55 Т/с «Коли ми 06.50, 07.20, 08.20, 09.05, 09.40 Хочу бути вдома»(1) 11.20, 22.40, 23.20, 00.20 10.00 Український корт 11.25 «Нацiональне талантПогода 10.30 Книга ua шоу «Танцюють всi!-8» 06.55, 08.40 Ескулап 11.25 Д/ф «Про Нью-Йорк iз 15.15 «Зваженi та щасливi 07.25 Ера будiвництва любов’ю» - 5» 07.35, 23.25 На слуху 12.15 Етнографiчнi зама19.00 «Х-Фактор - 6» 08.35 Паспортний сервiс льовки. Грузiя 21.55 «Хата на тата» 08.45 Кориснi поради 12.25 Д/ф «Дорогами 02.55 Нiчний ефiр 09.00, 05.45 Вiчне Саксонiї» 04.45 Х/ф «31 червня»(1) 09.20, 18.55 Про головне 13.00 Свiтло Недiля, 27 вересня 10.15 Д/ф «Загубленi у 13.40 Концертна програма В цей день іменини винограднiй лозi» «Пiсенний Спас» святкують: Іван, 11.30 Д/с «Клуб пригод» 15.10 Чоловiчий клуб. Спорт Вікентій, Марк 11.55 «Prime-time» з 16.05 Чоловiчий клуб ПЕРШИЙ НАЦIОНАЛЬНИЙ Мирославою Гонгадзе 16.40 Т/с «Польськi свята» 06.00, 07.10, 08.05, 16.45, 12.25 «Схеми» з Наталiєю 20.05 Д/ф «Поцiлунок 22.50, 00.00, 01.10 Погода Седлецькою Путiна» 06.05 Свiт православ’я 13.15 Час-Ч 21.00, 05.05 Новини 06.35 Крок до зiрок 13.30 Т/с «Таємниця старого 21.40 На пам’ять 07.20 Шеф-кухар країни мосту» 22.15 Iнша музика з 08.10 Агровектор 15.10 Казки Лiрника Сашка Олексiєм Коганом 08.20 Свiт on line 15.20 Школа Мерi Поппiнс 22.40 Мегалот 08.40 Тепло.Ua 15.40 Спогади 23.00 День Янгола 09.05 Як це? 16.10 Театральнi сезони 00.05 Вiд першої особи. 09.30 Хто в домi хазяїн? 16.40, 01.35 Вiра. Надiя. Пiдсумки 09.50 Казки Лiрника Сашка Любов 01.20 Нотатки на глобусi 10.05 М/с «Друзi-янголи» 17.40 Д/ф «Про Нью-Йорк iз 01.40 Д/ф «Самотнiй 10.15 Школа Мерi Поппiнс любов’ю» мандрiвник» 10.40 Спогади 19.40 Т/с «Бiлявка» 02.30 Х/с «Земля вiтрiв» 11.15 Т/с «Польськi свята» 20.30 «План на завтра» з 04.35 Д/с «Палiтри» 14.50 Фольк-music Анастасiєю Рiнгiс 05.30 Уряд на зв»язку з 15.55 Д/ф «Поцiлунок 21.30, 05.35 Новини. Спорт громадянами Путiна» 21.40 З перших вуст КАНАЛ 1+1 17.05 Святослав Вакарчук. 21.50 Перша студiя 07.35, 07.55, 08.30 М/с «ПриIнтерв’ю на даху 23.00, 00.00, 01.00 Пiдсумки годи ведмедикiв Гаммi» (1) 17.35 Театральнi сезони 02.30 Х/с «Земля вiтрiв» 08.55 «Свiтське життя» 18.00 Т/с «Бiлявка» 04.35 Д/с «Палiтри» 09.50, 19.30 ТСН 19.00, 01.20 Гандбол. Лiга КАНАЛ 1+1 10.45, 02.30 Х/ф «Мiй Чемпiонiв. «Байя-Маре» 06.00, 07.00, 08.00, 09.00, капiтан» (Байя-Маре, Румунiя) 12.00, 16.45, 19.30 ТСН 15.00, 23.20 «Вгадай ящик» «Мотор» (Запорiжжя, Україна) 06.45, 07.10, 07.45, 08.10, 16.00 «Спецiальний випуск. 21.00, 05.05 Новини 08.45, 09.10 «Снiданок з Вечiрнiй квартал» 21.30 Прем’єр-мiнiстр 1+1» 16.45, 21.15 «Вечiрнiй України А.Яценюк про 07.35, 08.35 «Маша i квартал « реформи ведмiдь» (1) 18.30 «Розсмiши комiка» 21.40 Перша шпальта 09.30 «Чотири весiлля» 20.15 «Українськi сенсацiї» 22.20 Альтернативна музика 10.45 «Мiняю жiнку - 3» 00.20 Х/ф «Та, що породжує 23.00 День Янгола 12.20 Т/с «Свати - 6» (1) вогонь» (2) 00.05 На слуху. Пiдсумки 13.25 «Ворожка» 05.55 Мультфiльм 02.50 Х/с «Земля вiтрiв» 14.05 «Слiпа» IНТЕР 05.30 Д/ф «Гармонiя 14.45 «Не бреши менi - 4» 05.40, 20.00, 02.15 протирiч Тетяни 15.45 «Сiмейнi мелодрами «Подробицi» Яблонської» -3» 06.40 Мультфiльм КАНАЛ 1+1 17.10 Т/с «Заборонене 07.15 Х/ф «Десять 07.00, 07.35, 08.00, 08.35 кохання» (1) негренят» М/с «Пригоди ведмедикiв 20.15, 03.30 «Шустер live» 08.40 «Школа доктора Гаммi» (1) 00.15 Х/ф «Чорне море» (2) Комаровського» 09.00 «Лото-забава» 02.45 «Шiсть кадрiв» 09.30, 03.35 Х/ф «За 09.40 «Маша i ведмiдь» (1) IНТЕР сiмейними обставинами» 10.05 ТСН: «Телевiзiйна 05.35, 20.00, 02.05 12.00 «Любовь с первого служба новин» «Подробицi» взгляда» 11.00 «Свiт навиворiт 6» 06.35 Мультфiльм 13.00 Т/с «I все-таки я 12.10 «Iнспектор Фреймут» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, кохаю...» 13.40 «Життя без обману» 09.00, 12.00, 14.55 «Мiняю 14.00, 16.00, 17.40 жiнку - 10» Новини 16.10 Х/ф 07.15, 07.35, 08.10, «Службовий с 9-00 до 16-00 08.35 «Ранок з роман» (1) IНТЕРом» 19.20 «10 09.20, 12.25 Т/с хвилин з «Дiм зразкового п р е м ’ є р утримання» мiнiстром» 13.05 Д/с «Слiдство 19.30, 05.40 вели... з Леонiдом «ТСН-Тиждень» Каневським» 21.00, 02.35 Х/ф 14.20, 16.15 «Хочу замiж» (2) «Судовi справи» 23.00 «Свiтське 16.45 «Сiмейний життя» суд» 00.00 Х/ф 18.00, 19.00 Ток« Ч у л и й шоу «Стосується мiлiцiонер» (1) кожного» 04.05 «Шiсть 21.00 Ток-шоу кадрiв» салон –парикмахерская. «Чорне дзеркало» 0 5 . 1 0 00.00 Х/ф «Телемагазин» «Малена» (2) IНТЕР 02.50 Д/ф «Ризиковане 05.40 «Подробицi» Налаштування супутникових 06.10 Мультфiльм життя. Вода» систем. Гарантійне 03.40 Д/с «Легенди 06.50, 02.00 Х/ф та післягарантійне бандитської Одеси» «Десять негренят» 04.05 Х/ф «Сповiдь Дон 08.10 «уДачний обслуговування. Жуана» (2) проект» Тел.: 093-337-03-18, ТРК «Украина» 09.00 «Готуємо разом» 068-801-48-65. 06.10, 16.10 Т/с «Жiночий 10.00 «Орел i Решка. лiкар 2» (1) ПРОДАМ газифікований БУДИ- Ювiлейний» 07.00, 08.00, 09.00, 15.00, НОК в смт Згурівка, вул.. Українська, 11.00 Т/с «I все-таки я 19.00, 01.30, 05.10 Подiї 73. Літня кухня, гараж, сарай, погріб, кохаю...» 07.10, 08.10 Ранок з «Любовь с криниця, 0,15 га земельна ділянка. 19.00 Україною первого взгляда» Ціна договірна. Розгляну питання об09.15 Зiрковий шлях 20.00 «Подробицi 10.15, 19.45 Ток-шоу міну на квартиру. Тел.: 098-753-77-75. тижня» «Говорить Україна» 21.40 «10 хвилин з 12.40 Реальна мiстика Прем’єр-мiнiстром» 13.25, 15.30 Т/с «Анжелiка» (1) 17.00 «Щастя з пробiрки. 22.00 Т/с «Братськi узи» (2) 18.00, 04.25 Т/с «Клан Через 9 мiсяцiв» 04.15 Д/с «Легенди ювелiрiв. Таємницi» (1) 18.00, 20.30 Т/с «Братськi бандитського Києва» 21.00 Х/ф «Намисто» (1) узи» (2) ТРК «Украина» 23.00 Подiї дня 22.30 Х/ф «Тариф 06.30 Подiї 23.30, 02.15 Т/с «C.S.I.: «Щаслива родина» 07.10 Реальна мiстика Мiсце злочину маямi» (2) 00.20 Х/ф «Це все вона» (2) 09.10 Т/с «Всi скарби свiту» СТБ 02.45 Д/с «Легенди 17.00 Х/ф «Вальс-бостон» 05.30 Х/ф «Скринька Марiї бандитської Одеси» 19.00 Подiї тижня з Олегом Медiчи»(1) 03.10 Д/с «Легенди Панютою 07.05, 01.40 Х/ф бандитського Києва» 19.40 10 хвилин iз прем’єр«Кохана жiнка механiка ТРК «Украина» мiнiстром Гаврилова»(1) 06.00, 07.15 Т/с «Жiночий 20.00 Х/ф «Мама виходить 08.45 «Зiркове життя. Вiйна лiкар 2» (1) замiж» (1) за спадщину 2» 07.00, 15.00, 19.00, 02.45 22.00 Т/с «Знайти чоловiка у 09.40 «Зiркове життя. Подiї великому мiстi» (1) Зацькованi батьками» 08.50, 01.30 Вiдверто з 02.15 Т/с «Клан ювелiрiв. 10.25 Х/ф «П’ята група Машею Єфросiнiною Таємницi» (1) кровi»(1) 10.00, 00.30 Зiрковий шлях. СТБ 18.00, 22.00 «Вiкна-Новини» Субота 07.10 «Все буде добре!» 18.30, 00.15 Т/с «Коли ми 11.00 Х/ф «Намисто» (1) 09.00 «Все буде смачно!» вдома»(1) 13.00, 15.20 Т/с «Знайти 10.00 «Караоке на Майданi» 20.00, 22.45 «Нацiональне чоловiка у великому мiстi» 11.00 «МастерШеф - 5» талант-шоу «Танцюють всi!-8» (1) 16.00 «Х-Фактор - 6» 03.05 Нiчний ефiр 17.30, 19.40 Т/с «Процес» 19.00 «Слiдство ведуть Субота, 26 вересня 22.30 Х/ф «Вальс-бостон» екстрасенси» В цей день іменини 20.00 «Мiстичнi iсторiї-7 з святкують:Ілля, ВИКОНУЄМО РЕМОНТНО- Павлом Костiциним» Петро, Валеріан, 20.55 «Один за всiх» БУДІВЕЛЬНІ РОБОТИ. Леонтій 22.10 «Врятуйте нашу сiм’ю ПЕРШИЙ - 4» ДОСТАВКА піску і щебеню НАЦIОНАЛЬНИЙ 01.20 «Детектор брехнi 7» 06.00, 07.00 Пiдсумки більше 5 т. Тел.: 096-952-81-64. 02.20 Х/ф «31 червня»(1) 06.20, 07.20, 08.55, 09.00, 05.00 Нiчний ефiр

ТОЛЬКО 25 СЕНТЯБРЯ

ПОКУПАЕМ ВОЛОСЫ

до 35000 грн. за 1 кг., а также часы в желтых корпусах по адресу: пгт Згуровка, ул. Украинская, 39, СУПУТНИКОВЕ ТБ


18 вересня 2015 року

стор. 5

УВАГА! ПОЧАВ СВОЮ РОБОТУ ПЕРШИЙ У ЗГУРІВЦІ

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! ДОЛУЧАЙТЕСЬ ДО ПРЕДСТАВЛЕННЯ  ТА ПІДТРИМКИ  ПРОЕКТУ  «ДУХОВНЕ НАМИСТО»!

До Київської обласної державної адміністрації  звернулася Анімаційна «Компанія АРТ - ВІДЕО» (лист від 19.08.2015 № 1  DNH  /08/15) щодо презентації анімаційного проекту проект «Духовне намисто»  на базі освітніх закладів та закладів культури Київщини із можливостями кіно-відео трансляції, сприяння по створенню нових серій про сакральні пам’ятки Київщини такнязя Київського Володимира Великого, а також, інформаційної підтримки. Детальна інформація про вищезазначений проект на офіційному сайті  організаторів (режим доступу: http://www.artvideo.net.ua/. Можливо, не всім відомо, що анімаційна продукція українського об’єднання АРТ-відео — це оригінальні проекти, які справді збагачують духовний світ малечі. Саме у такому напрямі — просвіти і популяризації духовних скарбів України — рухаються деякі українські кіноосередки: студії, авторські об’єднання. 

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН ПОБУТОВОЇ ТЕХНІКИ

S K L AD .RESHOP.COM .UA

ДОСТАВКА ПО ЗГУРІВЦІ ТА РАЙОНУ БЕЗКОШТОВНО. Втрачений державний акт на право власності на землю, площею 3,5869 га , серія ЯБ № 007061 для ведення товарного с/г виробництва, яка знаходиться на території Красненської с/р., виданий Згурівською державною адміністрацією за № 380 від 12.11.2004 р. на ім’я Хандога Марія Марківна (Хондога Марія Марківна), вважати недійсним.

ВІКНА, ДВЕРІ, вхідні

46, 050-076-84-00. Віктор.

АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ (21.09-27.09)

ОВЕН (21.03-20.04) Зміни очікуються не лише на роботі, а й в особисто­му житті. Слід бути обережними в поїздках. Зненацька може ви­никнути необхідність вирушити у відрядження.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-20.05) Опановуйте нові профе­сійні навички, зав’язуйте нові ділові контакти. Не виключе­но, що доведеться долати трудно­щі, які виникатимуть то тут, то там. БЛИЗНЯТА (21.05-21.06) Обставини, що часто змінюються, не сприяють стабільності у справах. Одне не­доречно сказане слово може при­звести до руйнівних наслідків. РАК (22,06-22.07) Контролюйте свої емо­ції, обмежте спілкування вузьким колом близьких і друзів. У третій декаді місяця доведеться повернутися до невирішених пи­тань. Не виключені складності на роботі та непорозуміння вдома. ЛЕВ (23.07-23.08) Розв’язання спірних пи­тань краще перенести на більш сприятливий період. Поїзд­ки, навіть ретельно сплановані, намагатиметься зіпсувати хтось із недоброзичливців. ДІВА (24.08-23.09) Є підстави очікувати як фінансової підтримки, так і перспективних пропозицій спонсорства або ділового парт­нерства. У суботу краще не пере­втомлюватися і як слід відпочити. ТЕРЕЗИ (24.09-22.10) На цьому тижні було б доречно зайнятися собою, домом або облаштуванням робо­чого місця. Перш ніж ухвалювати важливе рішення, ретельно пе­ревірте інформацію. СКОРПІОН (23.10-22.11) Доведеться взятися за справи, які відкладали на кілька місяців. Для багатьох стане актуальним пошук нових партнерів у бізнесі та оформ­лення документів. СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12) Стосунки з близькими, сімейні та кар’єрні пла­

БУРІННЯ СВЕРДЛОВИН УСТАНОВКА водопровідних систем. ЧИСТКА КОЛОДЯЗІВ, копання каналізацій, БЕТОННІ КІЛЬЦЯ.

Втрачений державний акт на право приватної власності на землю, площею 4, 4379 га, серія ЯГ № 156263, для ведення товарного с/г виробництва, яка знаходиться на території Красненської с/р., виданий Згурівською державною адміністрацією за № 0107343000015 1 серпня 2007 року на ім’я Бодашко Олександр Васильович (Бодашка Олександр Васильович), вважати недійсним. Втрачений сертифікат на право на земельну частку (пай), серія КВ № 0310455, площею 4,7 умовних кадастрових гектарів, виданий Згурівською районною державною адміністрацією № 314 від 13.10.97 р. на ім’я Абрамцовій Євдокії Пантеліївні, вважати недійсним.

Тел.: 098-263-71-47, 063889-25-39, 050-691-85-01.

СВЕРДЛОВИНИ ПІД КЛЮЧ.

Довідки за телефоном: 099-93-12-263.

ни негативно вплинуть на мате­ріальне благополуччя. Щоб по­кращити ситуацію, знадобиться чимало грошей. КОЗЕРІГ (22.12-20.01) Підвищена критичність та агресивність можуть призвести до конфліктів. Навес­ти лад у справах буде нелегко, але пускати щось на самоплив нерозсудливо. ВОДОЛІЙ (21.01-19.02) Оточення може вас критикувати, тому небажано планувати важливі зустрічі. Не зне­важайте своїми зобов’язаннями під впливом нових ідей і захоплень. РИБИ (20.02-20.03) Суперники можуть створити навколо вас напружену атмосферу. Дефіцит коштів і конфлікти гальмуватимуть справи. Знадобляться підтримка й поради досвідчених людей.

ЧИСТКА КОЛОДЯЗІВ.

Чистимо та підкопуємо колодязі будь якої складності. Встановлюємо кільця та зруби. Працюємо без могоричів та підсобних працівників. Тел..: 097-493-86-21, 095-412-18-98.

Яготинський ковбасний цех ЗАКУПОВУЄ ЖИВОЮ ВАГОЮ та м’ясом ВРХ, коні, кнурі лежачі, проблемні. Цілодобово. Тел.: 093-130-40-00, 097-570-21-24.

ДВЕРІ будь-якого розміру. ЖАЛЮЗІ, РОЛЕТИ, ЛАМІНАТ. ТЦ “Краплина”. Тел.: 097-337-50ВТО “Моноліт” реалізує ТВЕРДОПАЛИВНІ КОТЛИ чугунні та металеві від виробників Турції, Європи, України. ПАЛИВНІ БРИКЕТИ “NESTRO” з дуба та сосни. Фасовані. Доставка м. Березань, вул. Маяковського, 48. Тел.: 050-230-24-36.

ЧИЩЕННЯ КОЛОДЯЗІВ

БУРІННЯ СВЕРДЛОВИН ПІД КЛЮЧ!

(24.03.1948-23.09.2012 р.р.) Той день, коли твій голос згас і серце перестало битись – став самим страшним днем для нас. І ми не можемо із цим змиритись. Ніколи нам не забути той страшний день і ту страшну хвилину, коли підступна смерть вирвала тебе від нас, коли перестало битися твоє серденько. Ти пішла в інший світ, звідки вже немає вороття. Хай сонечко зігріває твою останню домівку, хай м’якою і теплою буде тобі земля, хай добрі янголи охороняють твій спокій. Царство Небесне, наша дорога, рідна і незабутня. У глибокій скорботі чоловік, діти, внуки і вся рідня.

ЗАКУПОВУЄМО корови, коні та молодняк ВРХ.

При невідкладних ситуаціях збуту виїзд терміново, цілодобово. Тел.:067-769-15-52, 045753-72-92.

ТВЕРДОПАЛИВНІ КОТЛИ

Втрачений державний акт на право власності на землю, площею 3,662 га, серія РІ № 228616, для ведення товарного с/г виробництва, яка знаходиться на території Красненської с/р., виданий Згурівською державною адміністрацією за № 58 від 11.04.2001 р. на ім’я Николайчук Максим Кузьмич (Ніколайчук Максим Кузьмович), вважати недійсним.

ЗА НАЙНИЖЧИМИ ЦІНАМИ В РЕГІОНІ

ЦІНА ВІД ВИРОБНИКА

(від 4900грн. - заводського виробництва м.Харків) Співпрацюємо з

Ощадбанком за державною програмою ПРИЙМАЄМО МАКУЛАпо поверненню коштів: за котли 20%, утеплюючі матеріали 30% ТУРУ, склобій, поліетиленову ДОСТАВКА в межах району плівку. Потрібен різноробочий – БЕЗКОШТОВНО 097-90-61-600; 095-302-84- пресувальник. Тел.: 095-01-0523; 067-427-63-53 100, 096-20-80-809. МАГАЗИН “КУПЕЦЬ”смт Згурівка:

вул.Українська, 5а, вул.Кооперативна, 22.

БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ В ЗГУРІВЦІ В широкому асортименті: пісок, щебінь, вапно, керамзит, цегла різних видів, цемент шифер, руберойд, ДВП, ДСП, шлакоблок, кільця каналізаційні, різноманітні фарби. МЕТАЛОПРОКАТ, труби, кутник, арматура, цвяхи в асортименті.Пиломатеріали: дошка шильовка, дошка для підлоги, брус, вагонка та багато інших видів будівельних матеріалів.Послуги, автокрана, екскаватора, маніпулятора, бригади будівельників, автомобіля самоскид. Склад знаходиться: смт Згурівка, вул. Кооперативна, 22. Замовлення за т.:5-17-94, моб.: 067-427-63-53, 097-52-53-449, 095-77-96-

СОВА ВАДИМ МИХАЙЛОВИЧ

МЕННУ ЛІДІЮ АНДРІЇВНУ

ПРОДАЄТЬСЯ БУДИНОК в с. Леніне. Є газ, грубка для твердого опалення. Сарай, погріб, криниця, 0,35 га городу. Тел.: 095-685-31-29.

ПРОДАМ однокімнатну КВАРТИРУ. Ціна договірна. Згурівка, Кирія 7-А, І поверх. Тел.:093-855-63-42, 095-886-08-40.

22 вересня мине найтяжчих 40 днів, як пішов від нас у вічність дорогий синочок, братик, дядя

23 вересня минають найтяжчі три роки тяжкої скорботи і печалі, як безжальна смерть вирвала з життя нашу дорогу, рідненьку, ніжну, люблячу дружину, матусю, бабусю ПИСЬ-

Втрачений державний акт на право власності на землю, площею 4,1201 га, серія ЯБ № 514740, для ведення товарного с/г виробництва, яка знаходиться на території Красненської с/р., виданий Згурівською державною адміністрацією за № 01:06:027:00069 від 25.12.2006 року на ім’я Кваснюк Олена Дмитрівна (Квасюк Олена Дмитрівна), вважати недійсним.

Можливість буріння малогабаритною установкою у важкодоступних та незаїздних місцях. Заводимо воду в хату. Проводимо каналізацію. Сервісне обслуговування. Гарантія. Тел.: 097-493-86-21, 095-412-18-98.

ПРОДАЄТЬСЯ КОРОВА (червоно-ряба) з другим телям. Звертатися за 003. При замовленні будматеріалів тел.: 5-96-03 с. Жуківка, ДОСТАВКА ЗА ПІЛЬГОВИМИ вул. Щорса, 16. ЦІНАМИ.ГНУЧКА СИСТЕМА ЗНИЖОК. ЗАБУТИ НЕ МОЖНА, ПОВЕРНУТИ НЕМОЖЛИВО…

ПАМ’ЯТАЄМО. СУМУЄМО

ПРОДАМ ТОРФОБРИКЕТ (066)35-25-622 (066)303-53-19 (098)43-44-221

(31.07.1966 -14.08.2015 р.р.) Як це сталось - серцю не збагнути, нам тебе ніколи не забути. Яка нестерпна в серці пустка, душа болить, а очі повняться сльозами. Навіщо доля так забрала тебе рано? Без тебе став не милим світ, все ждемо твого дзвінка – його немає, і рідний голос більше не лунає, а ми всі ждемо і виглядаємо… Осиротіла родина, не можна змиритися з думкою, що ця розлука назавжди, що закінчилися ті дні і роки, коли всі ми були щасливі. Все добро, тепло, яким ти нас обдаровував завжди житиме в наших серцях. Прости, що не змогли тебе спасти, 100 раз прости, прости, прости. Хай душа твоя спочине від земної суєти, хай земля буде пір’їна в Царстві Божім - там де ти, а свічечка пам’яті завжди горітиме в наших згорьованих серцях. У ці скорботні для нас дні хочемо подякувати усім добрим людям, які прийшли на допомогу, за моральну і матеріальну підтримку, за те, що розділили з нами непоправне горе. В глибокій скорботі мати та сестра з сім’єю. 15 вересня минуло тяжких, прожитих у горі 5 років як невблаганна смерть, обірвала життя найкращої у світі матусі, турботливої бабусі, прабабусі, дорогої сестрички, невтомної трудівниці

ЧАБЕЙ ВАРВАРИ КИРИЛІВНИ

(26.11.1938-15.09.2010 р.р.) Не стало в родині доброї, мудрої порадниці, прекрасної Людини. Пекучий біль і туга навіки лягли глибокою раною на наші серця. Якби змогли якнайдовше мамо, матусю жити, були б щасливі внуки і всі ми, але не в силах ми змінити Господню волю в нашому житті, бо кожному відміряна своя дорога. Скільки не минатиме часу, Ви завжди будете в наших серцях. Нехай добрі ангели оберігають Ваш спокій і дарують Царство Небесне. Хай свята земелька, легенько лежить на Ваших грудях. Хто забув – хай згадає, хто пам’ятає – пом’яніть. Вічно сумуючі рідні.

Куплю часник і картоплю. Вантажоперевезення до 2 тонн. Тел.: 063011-46-00, 095-861-41-03. УТЕПЛЕННЯ БУДИНКІВ.

Покрівля та інші види ремонтних робіт. Тел. 098-97-10-805.

ТЕРМІНОВО ПРОДАЄТЬСЯ ЖИТЛО в смт Згурівка з двох кімнат

у 8-квартирному будинку (біля кафе «Острів») є газ, вода, санвузол, туалет в будинку і на вулиці, сарай, присадибна ділянка, 0,05 га землі. Тел.: 5-19-53, 096164-19-03 Зіна Василівна.

ПІДПРИЄМСТВО ЗАКУПОВУЄ дорого корів, коней, биків. ЦІЛОДОБОВО. Тел.: 063-621-37-70, 095-108-3210, 098-992-03-70. ПРОДАЄТЬСЯ БУДИНОК (85 м2) в центрі смт Згурівка, вул. Ватутіна, 34. Є сад, погріб, колодязь у дворі, газ, город 0,17 га. Ціна за домовленістю. Тел.:063-456-28-75.

Підприємству на постійну роботу ПОТРІБНІ ВОДІЇ категорії «Е» та механік. Тел.: 050-410-53-59 ЧИСТИМО КОЛОДЯЗІ. ТЕЛ.:096-52-58-586; 066-44-79-283.

ПРОДАМ КОРОВУ, тільну 4 телям. Тел.: 067-191-16-34. ЧИСТИМО КОЛОДЯЗІ МЕХАНІЗОВАНИМ СПОСОБОМ. ТЕЛ.:066-590-1477; 096-663-99-09.


18 вересня 2015 року

стор.

Згурівська райдержадміністрація, Згурівська районна рада вітають з днями народження МАЛАФІЯ ЮРІЯ БОРИСОВИЧА, заступника голови Згурівської райдержадміністрації (18.09), НАБІУЛІНУ КАТЕРИНУ ПЕТРІВНУ, керівника апарату Згурівської райдержадміністрації (19.09), КИЙКА АНАТОЛІЯ МИКОЛАЙОВИЧА, керівника ТОВ “Обрій” (21.09), СУШАК ВАЛЕНТИНУ ВАСИЛІВНУ, начальника архівного сектору Згурівської райдержадміністрації (21.09), МАКАРЕНКА ВІКТОРА БОРИСОВИЧА, начальника ТОВ “Згурівська водоексплуатація” (22.09) Зичимо вам енергії від сонця, здоров’я від вранішньої роси і всіх наймиліших благ від землі і Бога. Хай наступні роки приносять тільки радість, а кожен прожитий день буде кращий за попередній. Хай щастя ллється через край від рідних, близьких і знайомих людей, колег. Хай квітами вселяються ваші світлі дороги і зустрічаються на них завжди тільки добрі люди. Хай ніколи смуток не печалить ваше добре людське серце. Хай широкими, світлими стеляться Ваші дороги у майбуття! Хай ніколи серце не знає печалі! Хай тільки радість огортає душу, за Вашу щедру вдачу, щире серце, вміння допомагати іншим, підтримувати у житті і вселяти надію на краще. Будьте таким ще багато-багато років, і хай сторицею вертається Вам добро, яке Ви даруєте щодня нам! Якнайщиріші та найтепліші вітання адресуємо шановному, мудрому, щирому керівнику ТОВ “Обрій”, справжній, добрій, світлій, життєрадісній Людині АНАТОЛІЮ МИКОЛАЙОВИЧУ КИЙКУ з нагоди дня народження, який він святкує цими вересневими днями Найбільше призначення людини – знайти своє справжнє покликання, справу, втілюючи найкращі свої якості. Ви щаслива людина, бо справою Вашого життя стала робота для людей та землі. Багато років Ви віддали сільському господарству. Дякуючи Вашому гострому розуму, виваженості і поміркованості,порадам, чудовим організаторським здібностям – ми завжди маємо гарний результат. Нині колеги по роботі дякують за Вашу багаторічну вірність і відданість, зичать сотню літ у здоров’ї, щасті і достатку. Нехай нев’янучий оптимізм, бурхлива енергія ще багато років служать землякам, а рідна земля сторицею віддячує за це служіння. У день народження хочемо сказати: “Божого благословення на багато літ”. З повагою та шаною колеги по роботі.

У дім сьогодні завітало свято! Нехай тобі ще років небагато – поки що тільки сім, проте вони усій родині прикрашали дні. Нехай, дитино, доля твоя буде світла, добром і щастям щедро квітне. Тож на радість і втіху, сонечко, рости, мудрості тобі, розуму й краси. Нашу ясну зіроньку, дорогеньку, рідненьку донечку, люблячу сестричку, милу, ніжну внучечку, любу племінницю ОЛІЙНИК КРІСТІНУ з теплом, ніжністю та любов’ю вітаємо з 7-річчям, яке вона святкує 17 вересня Внучечко рідна, донечко мила! Тебе ми вітаємо цієї днини і дякуємо Богу за все, що дає, ну, а найперше, що ти у нас є. Хай будуть з тобою здоров’я і сила, а вдача хай буде багата й щаслива. Хай доля дарує довгі літа, а в серці довіку живе доброта! Успіхів у навчанні, удачі в усьому. Хай твоя доля щастям розквіта, сьогодні бажає вся наша рідня. Хай щастить тобі усюди, наша рідна! Щиро люблячі мама, тато, сестричка Мар’яна, бабуся Наташа, бабуся Надя, тьотя Інна, тьотя Лариса та дядя Віталік зі своїми сім’ями.

Шлях нелегкий до ювілею – сплелись в нім тисячі доріг, а Ви все йшли лише своєю, не обираючи легких. Хай кожен день дарує радість! Нехай про Вас забуде старість. Здоров’я Вам, любові, сили, безмежно світлих небосхилів. Хай Бог Вас вберігає від біди сьогодні, завтра і завжди! Зі вдячністю та повагою, оцінюючи Вашу невтомну багаторічну працю та подолання нелегкої життєвої дороги, прийміть доземний уклін і сердечні слова вдячності за Ваше достойне життя, дорога наша, люба, лебідка-матуся, найкраща у світі, дбайлива, справедлива теща, турботлива, любляча бабуся та золота прабабуся

ПЕТЬКО МАРІЯ МАТВІЇВНА,

з с. Безуглівка. 17 вересня з найкращими побажаннями радо звертаємось до Вас, шановна ювілярко, Берегиня роду нашого з нагоди поважного 80-річчя Матусю рідненька, молимось ми за Вас, Ваша любов нас так зігріва. Нам в житті нічого більш не треба, лише, щоб мама була здорова і жива. Пробачте, матусю за мороз на скронях, пробачте, за зморшки, мамо, на чолі, бо винні ми, що на ваших долонях, з’явились ненько, рано мозолі. Вас цілуємо і Вам вклоняємось, і відчуваємо рук Ваших тепло. Багато мам хороших є на світі, але такої ще ні в кого не було. З повагою вся велика родина. Вітаємо тебе зі святом! Нехай життя буде багатим: на здоров”я і на силу, і на доленьку щасливу! В цей дорогий для серця день бажаємо квітів і пісень! Від друзів щирих привітань, від зірок здійснення бажань! Ніжні віршовані рядочки ми з любов’ю даруємо нашій любій, ніжній, щирій, чудовій, донечці-красуні, люблячій, найкращій сестрі та прекрасній, милій племінниці

КОРЕНДЮК ОКСАНІ АНАТОЛІЇВНІ, вітаючи її з ювілейним днем народ-

ження, який вона святкує 18 вересня З днем народження вітаємо, і бажаємо тобі: будь щаслива ти безкрайньо та найкраща на землі! Ще ми хочем побажати щоб в нелегкому житті всі ті труднощі долати, що у тебе на путі. Молодість твоя хай не проходить, а разом з нею радість, доброта, хай вічним гостем в твоїм домі буде і затишок, і мир, і теплота. Також бажаємо щастя і здоров’я і усмішок, бадьорості та сил. Щоб ти завжди була найкраща в світі, щоб ти була щасливою завжди. З любов’ю мама, брат Сергій з сім’єю, тьоті Надя і Люба.

Хай щастя панує у вашому домі і радість у ньому живе. Здоров’я міцного і щирої долі хай Бог посилає і вас береже! Перший місяць осені для нас найщасливіший, в ньому народилися наші дорогенькі, люблячі, золоті синочки, найкращі брати та добрі, щирі дяді ДО-

ВГАЙ ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ – 40 років (17 вересня) та ДОВГАЙ СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ – 45 років (24

6

Ти – сонечко ясне у нашій родині, тож щиро усі тобі зичимо нині, хай гарними будуть і будні, і свята, хай сміхом і радістю повниться хата. Хай доля рясніє добром і любов’ю, Господь хай міцне посилає здоров’я. Зозуля сто літ хай тобі накує, ми дуже щасливі, що ти у нас є! Такими крилатими, найкрасивішими словами цими вересневими днями хочемо привітати дорогу, милу, ніжну, люблячу, кохану дружину, найкращу, рідненьку, найкрасивішу матусю

СВІТЛАНУ ОЛЕКСАНДРІВНУ ЦАХ

з чарівним 50-річчям Люба дружино, матусенько мила, зірка ти наша ясна! Щиро з народженням в день цей вітаємо зичимо щастя й добра. Завжди будь ніжна, мила й хороша, хай твої біди розвіють пороші, болі зморозить зима. Будь же здорова повік і щаслива, горя не відай і сліз, будь все життя, наша ластівко ніжна, схожа з красою беріз. Сьогодні твоє особливе свято, хай посмішок день принесе цей багато, для всіх нас, матусю, ти дуже любима, згадай про це зранку і будеш щаслива. Нехай таланить тобі у всьому, а доля рясно стелить під ноги рушники любові, достатку, натхнення! Щоб ти прожила у парі ще багато літ під Божим і людським благословенням! Люблячі чоловік, донечка Лєна, Ігор. Згурівська районна рада щиро вітає депутата районної ради

МАЛОГО СЕРГІЯ АНАТОЛІЙОВИЧА з нагоди дня народжен-

ня, який він святкує 19 вересня Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі! Нехай здійсняться усі заповітні мрії , а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Щастя Вам, радості, добра і благополуччя! 21 вересня відзначатиме свій 25 день народження – наймиліша, найрідніша наша САРКІСЯН

ДАРУСЯ ВАЗГЕНІВНА. Лю-

блячі рідні бабуся, дідусь, брат Богдан з дружиною Лесею і Маргариткою тепло-тепло вітають ювілярку і дарують такі слова: Прими от нас цветы и поздравленья! Тебе исполнилось сегодня 25! И в этот юбилейный день рожденья хотим тебе сердечно пожелать. Пусть будет жизнь насыщенной и яркой, как краски солнечного дня, пусть преподносит свои лучшие подарки от всевозможных бед тебя храня. З роси та води тобі, дорога імениннице, на довгі щасливі роки.

Хай квіти кохання встеляють дорогу, якою ідеш ти по життю. Хай віра, надія, любов – все для тебе, всміхаються в кожній хвилині буття. Хай доля твоя процвіте, як калина, хай щастя всміхається в путі. Усе, що найкраще у світі, хай буде в твоєму житті. 21 вересня хочемо привітати свою ріднесеньку, дорогесеньку, любу донечку САРКІСЯН ДАРИНУ ВАЗГЕНІВНУ з нагоди 25-річчя і подарувать такі слова: Нехай цей день, коли родилась ти, єднає світ у злагоді й любові, зійде зерном у щирім, добрім слові й благословить все суще на землі: родину, землю, душу та наш дім і ти, рідненька, будь щаслива в нім. Здоров’я, сонця, миру і добра, тепла, любові, радісної днини – від нас тобі на іменини. Хай крокують поруч вірність і кохання, збудуться всі мрії, задуми й бажання. Друзів хороших і здійснення мрії, віри, любові, і. звісно, надії. Люблячі тато і мама.

Тебе, рідненька, раді ми вітати і у цей день, і у святкові дні, бо ти для нас одна-єдина в світі і кращої немає на землі. Всю нашу неземну любов, доброту і шану, повагу ми хочемо передати у цей святковий день нашій найдорожчій, рідненькій, люблячій найкращій у світі Людині –

СТУКАЛО ВАРВАРІ ОЛЕКСАНДРІВНІ, яка 19 вересня святкує свій

Квітує життя в яблуневому цвіті у безкрайньому небі спів солов’я, прекрасний дарунок - троянд розмаїття і сплетена щастям доля твоя. Дорогу, шановну, щиру, мудру, безмірно добру, чуйну, ввічливу, прекрасну, чарівну подругу НЕЧАЄВУ

СВІТЛАНУ ВІТАЛІЇВНУ

з с. Жовтневе з великою повагою та любов’ю вітаю з квітучим днем народження, який вона святкувала 15 вересня Хай б’ється джерелом життя бурхливе, хай буде рівним твій життєвий шлях, прекрасним, щедрим, наче хлібна нива, чарівним, як мелодія в піснях. Здоров’я, щастя зичу не на рік, на все життя бажаю щиро, щоб радісним і довгим був твій вік з добром, любов’ю, спокоєм і миром. Звичайно, бажаю тобі здоров’я, натхнення. Успіхів у всіх твоїх починаннях, і щоб усмішка завжди прикрашала твої уста. Життя прожить - не поле перейти, а тобі цим полем ще іти й іти. Твоя подруга Ліда Іванівна.

60-річний ювілей Ювілей твій - щаслива дата і сумніватись вересня) тут не слід. Нехай сьогодні наші привітання у Хай ладиться скрізь: в господі, в родині, твоєму серці залишать добрий слід. Летять щоб радісний настрій у серці не згас, все роки, мов чайки над водою, а разом з ними світле і гарне, що треба людині, нехай не- доля нелегка. А ти лишайся завжди молодою, одмінно приходить до вас! Хай щастя при- живи в здоров’ї й радості до ста. Всю доброту, ходить і ллється рікою, хай горе обходить яка існує в світі, всю радість, що живе серед завжди стороною, хай доля дарує вам довгі людей, усі найкращі на планеті квіти, даруємо літа, а в серці завжди живе доброта! Здо- тобі у цей святковий день. Нехай тобі Господь ров’я, удачі, веселого настрою не тільки в завжди у поміч буде, а Мати Божа береже від цей день, а на багато-багато років. Нехай зла. ваші домівки повняться добром, благополучЗ любов’ю та повагою чоловік Василь чям та всілякими благами. Хай кожна мить Андрійович, сестра Надія, племінники: буде повна надією, і хай пощастить здійснити Стас, Таня, Оля, Андрій, онук Денис, внучвсі мрії! Зозуля нехай кує і кує, ми ж дякуємо ка Кіра, сусіди Піддячі Валентина Андріївдолі, що ви у нас є! на, Надія Андріївна. Завжди люблячі мама Марія Кирилівна, сестра Люба з чоловіком, племінниці ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН У СЕЛАХ Таня, Наташа, Даша.

Цей день має чарівне походження, бо сьогодні твоє день народження, бажаємо, щоб сонце тебе зігрівало, люди – усмішку тобі дарували, природа здоров’я тобі піднесла, а ластівка щастя мішок принесла! А ще романтики, дружби, кохання! Прийми же від нас усі ці вітання! Ми знаємо цей день чарівний, не звичайний, тож нині здійсняться всі побажання!!! 18 вересня красивий, світлий ювілей завітає до найкращої, найкрасивішої, улюбленої, наймилішої, коханої дружини, турботливої, ніжної, щасливої мами та найдобрішої, чуйної, прекрасної невісточки ОКСАНИ АНАТОЛІЇВНИ КОРЕНДЮК. З великою любов’ю та шаною ювілярку щиро вітають чоловік з дітьми та свекор і свекруха і дарують такі слова: Нехай цвітуть під небом синьооким ще довго-довго дні й літа, а тиха радість, чиста і висока, щоденно хай до хати заверта! Бажаємо здоров’я, сонця у зеніті, любові, доброти і щастя повен дім. Нехай у серці розкошує літо і соняхом квітує золотим. Хай постійний успіх, радість і достаток сиплються до тебе, немов вишневий цвіт, хай життєвий досвід творить з буднів свято, а Господь дарує довгих-довгих літ!

Дата

Час

Назва населеного пункту

Хто проводить прийом

23.09.2015

14.00

с. Мала Березанка

В.М. Мозговий, голова адміністрації

28.09.2015

14.00

с. Стара Оржиця

Ю.В. Клименко, перший заступник голови адміністрації

29.09.2015

14.00

с. Мала Супоївка

Ю.Б. Малафій, заступник голови адміністрації

30.09.2015

14.00

с. Усівка

В.М. Мозговий, голова адміністрації

Прийом громадян проводитиметься в приміщеннях сільських рад

Увага! Пряма лінія!

23.09.2015 року з 10-00 до 12-00 за телефоном 5-12-30 на ваші запитання відповідатиме Гузь Валентина Василівна – начальник управління праці та соціального захисту населення Згурівської районної державної адміністрації.

Увага! Пряма лінія!

24.09.2015 року з 10-00 до 12-00 за телефоном 286-84-11 у Київській обласній державній адміністрації (каб.№36) буде проведений прямий телефонний зв’язок за участю керівника Департаменту охорони здоров`я облдержадміністрації.


18 вересня 2015 року

стор. 7 НА ПРАВАХ ПОЛІТИЧНОЇ РЕКЛАМИ

Сергій Малий: ЧАС ПОПУЛІЗМУ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ НА ЗМІНУ ТЕОРЕТИКАМ ПРИЙДУТЬ ПРАКТИКИ 25 жовтня 2015 року пройдуть чергові місцеві вибори. Обрання місцевих депутатів за запропонованою новим законом системою є лакмусовим папірцем довіри виборців як до політичних партій, так і до її представників. Адже місцевий депутат знаходиться поряд зі своїми виборцями і вони завжди мають можливість об’єктивно оцінити його роботу. Новий закон про місцеві вибори набув кардинальних змін та, за оцінкою експертів, був прийнятий із значними порушеннями, без урахування зауважень Венеціанської комісії. Тому, як результат, майбутня виборча кампанія буде складною. Про нинішню політичну та економічну ситуацію, очікування виборців та плани на майбутнє ми поговорили з головою районного осередку Політичної партії «Опозиційний блок» у Згурівському районі Малим Сергієм Анатолійовичем: - Перш за все, скажіть, чому Ви вирішили очолити місцеву партійну організацію «Опозиційного блоку»? Якою була мотивація? - Опозиційний блок - це партія, яка від початку бойових подій на Сході виступала за вирішення конфліктів в Україні виключно мирним шляхом, щоб зберегти життя своїх братів, синів, онуків, батьків. В складний для держави час партія презентувала дієві програми досягнення економіч-

ної стабільності та забезпечення соціального захисту українців. 470 законопроектів, спрямованих на реформування економіки та підвищення соціального захисту внесли на розгляд парламенту депутати від Опозиційного блоку, але їх розгляд блокує парламентська більшість. Зараз майже всі українці зрозуміли, що влада не збирається захищати простих людей. Наша мета – мир та об‘єднання країни, тому головним завданням «Опозиційного блоку» є захист усіх верств населення без виключення. Я йду на вибори з «Опозиційним блоком» і закликаю своїх земляків приєднатись до нас, задля спільного порятунку України. - Які настрої переважають у Вашому регіоні? Для населення району що є індикатором ставлення до влади? - В країні панує правовий нігілізм, хаос та корупція. За статистикою, сьогодні у Київській області щодня вбивають 3 людей, щомісячно – 75, у порівнянні з 2013 роком ці показники зросли у 8 разів. Це показник того, що на Київщині вкрай загострена криміногенна ситуація. Практично щодня відбуваються збройні напади, вчетверо зросли показники крадіжок у порівнянні з 2013 роком, люди не відчувають себе захищеними, власники підприємств проживають день як останній, не розуміючи, що їх чекає вже завтра. Провальна політика уряду ки-

нула Україну в глибоку кризу, допустивши небачену з 1995 року інфляцію – 75% за 500 днів. Ще у 2013 році ВВП на душу населення був максимальним за всю історію незалежності України – понад 4,1 тисячі доларів. Зараз країна опинилась позаду таких «розвинених» країн як Конго, Гондурас, Папуа, Нова Гвінея та Гватемала. За останні два роки Україна вдруге поспіль увійшла в топ-3 найгір-

ших за темпами динаміки світових економік із 188 країн. Більшість людей розуміють, що країна рухається не в тому напрямку, як було обіцяно після революції гідності. Для мене індикатором ставлення до влади є особисте спілкування з людьми, які мене оточують, їх думки та бачення розвитку держави. Саме під час такого спілкування стає зрозуміло, що і як необхідно зробити для задоволення

Тетяна КОЖЕВНІКОВА

СПЕЦІАЛІСТ РОЗ’ЯСНЮЄ

ЯК ПІДТВЕРДИТИ ТРУДОВИЙ СТАЖ ських внесків. У жовтні минулого року в Інструк-

Як підтвердити стаж? — Під час визначення розміру пенсії страховий стаж після 1 січня 2004 року враховують за даними, що містяться в системі персоніфікованого обліку. А от для підтвердження частини стажу роботи, яка припадає на період до 2004 року, трудова книжка відіграє велику роль. За її відсутності або якщо в ній немає записів про окремі періоди роботи, трудовий стаж особи встановлюють на підставі інших документів, виданих за місцем роботи, служби або в архівних установах. Для підтвердження трудового стажу органи Пенсійного фонду також прий­мають довідки, виписки з наказів, осо­бові рахунки й відомості на видачу заробітної плати, посвідчення, харак­теристики, письмові трудові договори й угоди з відмітками про їх виконання та інші документи, що містять дані про періоди роботи. Ці документи мають підписати посадові особи й засвідчити печаткою підприємства. Для підтвердження трудового стажу приймають лише ті відомості про період роботи, які внесено в довідки на підставі документів. Якщо в поданому документі про стаж згадано лише рік без точної дати, то за дату беруть 1 липня відповідного року, а якщо не зазначено число місяця, то ним вважають 15-те число відповідного місяця. Для підтвердження трудового стажу можуть приймати також профспілкові членські квитки. У такому разі в стаж враховують лише той час, за який є від­мітки про сплату член-

Свідки як останній доказ У разі якщо документи про трудовий стаж не збереглися з причин, незалеж­них від особи, підтвердження трудово­го стажу здійснюють органи Пенсійно­го фонду на підставі свідчень двох оче­видців: - якщо немає документів про наяв­ний стаж роботи й неможливо їх отри­мати у зв’язку з воєнними діями, стихійним лихом, аваріями, катастрофами або іншими надзвичайними ситуація­ми, стаж роботи, який дає право на пенсію, встановлюють на підставі свід­чень не менш як двох очевидців, які б знали заявника по спільній з ним робо­ті на одному підприємстві, в установі, організації (зокрема й колгоспі) або в одній системі; - якщо немає документів про наявний стаж роботи й неможливо їх отримати внаслідок ліквідації підприємства, установи, організації або немає архівних даних з інших причин, ніж ті, які зазначено вище, трудовий стаж установлюють на підставі свідчень не менш як двох очевидців, які б знали заявника по спільній з ним роботі на одному підпри­ємстві, в установі, організації або в одній системі й мали документи про свою роботу за час, стосовно якого вони підтверджують роботу заявника. У разі якщо періоди роботи зарахову­ють у трудовий стаж на підставі свід­чень очевидців, один із яких свідчить про роботу заявника за більший пе­ріод, ніж інші, встановленим вважають період, який підтвердили два або біль­ше свідків. Інформація для переселенців

потреб громадян. - Ви не боїтесь йти у політику з Опозиційним блоком, на який тиснуть представники влади, беручи до уваги події у Харкові? - Я звик називати речі власними іменами, це мене поєднує з Опозиційним блоком - справжньою проукраїнською опозицією. Я свідомо обрав цю партію, навіть, розуміючи що, буде тиск від влади та політичних опонентів. Наша партія говорить тільки правду про владу, дії уряду, і до чого призведе непрофесійна політика керівництва уряду. Не зважаючи на те, що наші політичні опоненти намагаються «очорнити» нашу партію, кількість українців, що довіряють Опозиційному блоку зростає, а рейтинги провладних партій падають. - Ви вірите в те, що все задумане вдасться реалізувати? - Країна не раз переживала важкі часи випробувань, але завжди відроджувалася і йшла далі. Наше сьогодення – це чергове випробування на міцність, і тільки від нас залежить, чи знайдемо ми порозуміння, щоб об’єднатись і відбудувати Україну. Потрібно відкинути політиканство, засудження тих, хто висловлює інші думки та наводити лад у країні.

цію про порядок ведення трудових книжок працівників наказом Міністерства юс­тиції (№ 720/1642/5 від 06.10.2014 р.) було внесено зміни. Главу 5 Інструкції доповнено пунктом 5.6: «5.6. Дублікат трудової книжки також може бути видано за новим місцем роботи у зв’язку з відсутністю доступу до трудової книжки працівника внаслі­док надзвичайної ситуації, передбаче­ної Кодексом цивільного захисту Укра­їни, або проведення антитерористичної операції на території, де працював працівник. Дублікат видається на підставі заяви працівника та отриманої ним у письмо­вому вигляді інформації зі штабу з лікві­дації наслідків надзвичайної ситуації про виникнення надзвичайної ситуації або Антитерористичного центру при Службі безпеки України про проведен­ня антитерористичної операції на тери­торії, де працював працівник, що нада­ється в довільній формі. У разі відновлення доступу до трудо­вої книжки записи з дубліката про періоди роботи переносяться до тру­дової книжки. При цьому на першій сторінці дубліката робиться напис: «Дублікат анульовано», посвідчується печаткою роботодавця за останнім міс­цем роботи працівника та дублікат повертається його власнику». Світлана ВАЖКА, начальник відділу з призначення пенсій

ДО УВАГИ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ!

Як ми вже повідомляли, Законом України від 14 жовтня 2014 р. № 1701-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб та публічних діячів», який набув чинності 25 листопада 2014 р., встановлено, що до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців вимагається вносити інформацію про: кінцевого вигодоодержувача юридичної особи; кінцевого вигодоодержувача її засновника, якщо засновник — юридична особа; структуру власності засновників — юридичних осіб, яка дає можливість встановити фізичних осіб — власників істотної участі цих юридичних осіб. Відповідні відомості має бути вказано під час подання державному реєстратору реєстраційних карток. Юридичні особи, зареєстровані до набуття чинності Законом України № 1701VII, мали подати державному реєстратору відомості про свого кінцевого вигодоодержувача (вигодоодержувачів), у тому числі кінцевого вигодоодержувача (вигодоодержувачів) їх засновника, якщо засновник — юридична особа, упродовж 6 міс. Однак 21 травня Парламент ухвалив Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо відомостей про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи», яким продовжено термін подання юридичними особами відомостей про кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) ще на 4 міс.( тобто до 25 вересня 2015 року). 25 травня Закон України № 475-VIII підписав Президент України. Документ набув чинності 26 травня у зв’язку з опублікуванням в «Голосі України» № 91. Для внесення вищезазначених відомостей до Єдиного державного реєстру представнику юридичної особи слід подати державному реєстратору реєстраційну картку за Формою 4. Прийнятий 21 травня народними депутатами закон № 475-VIII звільняє від обов’язку подавати відомості за Формою 4 про кінцевих бенефіціарів релігійні організації, державні та комунальні підприємства, а також юридичні особи, власниками яких є виключно фізичні особи. Підприємства, які подавали документи за Формою 4 з жовтня минулого року, не слід проходити цю процедуру вдруге. Державна регуляторна служба України, у свою чергу, звернула увагу підприємців, що Форму 4 можна надсилати й поштою. Згідно з ч. 2 ст. 8 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців» реєстраційна картка заповнюється машинодруком або від руки друкованими літерами. Якщо документи надсилаються державному реєстратору поштовим відправленням, справжність підпису заявника на реєстраційній картці (заяві, повідомленні) має бути нотаріально засвідчена. Людмила ХАЄЦЬКА, Державний реєстратор юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців реєстраційної служби Згурівського районного управління юстиції

ПРО НАБОЛІЛЕ

Для господаря картопля безцінна, для інших – за безцінь На календарі – середина вересня. Саме скінчилися картопляні жнива. Тепер же у селян новий «головний біль»: як збути картоплю (у кого її вдосталь), щоб хоч ще якусь копійку заробити. Минулої п’ятниці попрямувала на Згурівський селищний ринок, поцікавитись, чи реалізують там цьогорічну картопельку. Пройшлася по овочевих рядах раз, вдруге, а продавців з бульбою так і не помітила. Запитала у торговців, де можна придбати «другий хліб»? На що ті, із посмішкою відповіли: «Та що ви, невже ж хтось вивезе картоплю продавати, її ж ніхто не купуватиме! Всі селяни для себе самі надбали, а якщо у когось і зайва, то продають точно не у нас на базарі, а реалізують її на столичних ринках, бо тут віддавати її за безцінь, ніхто не хоче. За один кілограм вторгувати 1.50 або ж 2 грн. - то це смішно!»,

- обурювалися господині. Інший шлях збуту картоплі – поміняти її на овочі з теплих країв – кавуни, цибулю, болгарський перець, помідори та «заморські» баклажани. Впродовж останніх двох тижнів у центрі Згурівки та поблизу Цукрового заводу по вулиці Залічна стоять автомобілі із такого роду продукцією, їздять по населених пунктах району. Тут із перших днів ажіотаж помітний. Враховуючи те, що картопля у селян вродила непогано, а не хочеться, щоб пропадала у погребі, тому й міняють її на інші овочі по потребі, хоча більшість людей розуміють, що співвідношення в обміні обраховано далеко не на їхню користь. Коли прямувала до «бартерних» точок , зустріла по дорозі жіночку, яка на велосипеді везла півмішечка власноруч вирощеної картопельки, аби поміняти на баштанові. « У мене

вродило багато картоплі, навіть не вся вміщається в погреб, тому й набрала, щоб обміняти на соковитий кавун, бо дуже їх полюбляю. Хоча вдома й насадила, але не такий смачний та соковитий, як херсонський. Приїду додому , спробую, якщо смачний то зроблю ще одну ходку. Та й заодно, піду й дізнаюсь, чи не привезли там ще якихось овочів, бо треба синеньких та перцю для консервації», - розповідає по дорозі згурівчанка. Підійшла і я до того місця, де проходить бартер овочами, і була шокована, від умов обміну. За кілограм цибулі просили три кілограма картоплі. Баклажани міняли один до 5, за один кілограм перцю – 7 кг картоплі, за 1 кг кавунів у селян просили по півтора картоплі. Якщо ж ці овочі просто придбати на базарі, то покупець витратить за

кілограм цибулі 5 грн., за таку ж вагу баклажанів – 8 грн, перцю - від10 до11 грн. Арифметика проста: кілограм картоплі оцінили приблизно у 1 гривню 50 копійок. І це зовсім дешева ціна на картоплю, а врахувати всі витрати, то вважайте, що віддаємо задарма. Уявімо собі, що під картоплю селянин відвів 50 соток. Купив причіп гною (приблизно 5 тонн, хоча й цього для такої площі замало), за який віддав не менше ніж 1000 гривень. Зорав город по 20 гривень за сотку. На це пішло 1000 гривень. Уже трудівник виклав із кишені 2000 гривень. А ще купив отрути від колорадського жука (таку процедуру повторювали цьогоріч не один раз, а щонайменше три), прополов та підсипав, а аж потім зібрав врожай. Якщо врахувати всі затрати, куму та кумі, які не оминули сусідського городу і прийшли

на підмогу, то всього город забрав у селянина близько двох з половиною тисяч гривень. Тож ціна, за яку скуповують та обмінюють картоплю – мізерна. Але ж розглянемо ситуацію з іншої сторони медалі. Так ті люди, які привезли до нас із щедрих дарів теплого літа свою продукцію, теж понесли затрати на вирощування тієї чи іншої культури, а врахувати космічні ціни на пальне та час – от і виходить замкнуте коло. Нині держава створила умови не для життя селян, а для їхнього існування. Те, чого не дозволиш собі придбати за мінімальну заробітну плату чи пенсію, мусиш міняти ( у даному випадку продукти харчування). Ось і знецінюється робота на городі простого селянина до нуля. Ольга ЕЙЗЕМБРУК.


18 вересня 2015 року

стор. 8 Я - ЖІНКА

Хай цвіте “Ніжна троянда”

Жінка – це турбота і ніжність, надія і любов, вірність і впевненість. Жінка – це мати, дружина, сестра дочка… Від народження і до смерті вона несе відповідальність за тих, хто поруч, піклується, оберігає, переживає. В одному з попередніх номерів ми повідомляли про створення жіночого клубу “Ніжна троянда”. Минулої п’ятниці, 11 вересня, відбулося перше виїзне засідання у с. Турівка. Запах фарби у свіжо відремонтованому фойє, глядацька зала з сучасним ремонтом, живі квіти у вазах, відразу налаштували на позитив. До того ж. учасниці клубу виявилися пунктуальними – незважаючи на перше засі-

ловіка, який завжди підтримає, зрозуміє – депутата Київської обласної ради , засновника ФГ “Тетяна-2011” В.В.Цвика. За фінансової підтримки Василя Вікторовича проведено ремонт сільського Будинку культури. І сьогодні це один з найкращих у районі закладів культури. За солодощами, кавою та чаєм поговорили про буденні проблеми, обговорили подальшу діяльність клубу. Було вирішено проводити такі зустрічі систематично. Учасниці жіночого клубу “Ніжна троянда” щиро вдячні депутату Київської обласної ради В.В.Цвику за солодкий стіл та транспорт, а також працівнику музичної школи О.А.Мандриці – за музичний супровід. P.S. Такі зустрічі громадською організацією

дання, зійшлися на 18 годину практично всі. Натхненна поезія, щирі пісні, гуморески, добрі слова, побажання – учасниці клубу “Ніжна троянда” зробили зустріч різнобарвною та змістовною. Було приємно, що у жіночому колективі знайшлися добрі слова для справжнього чо-

ПОЗАШКІЛЛЯ

Я – ЛЮДИНА, МИ – РОДИНА, ДІМ НАШ – УКРАЇНА 15 вересня у дружньому, широкому, веселому та родинному колі вихованці і педагогічний колектив Будинку дитячої та юнацької творчості, розпочавши новий навчальний рік, провели день відчинених дерей під гаслом «Я – людина, ми – родина, дім наш – Україна». Піднесений настрій створювала дитяча пісня, яка лунала в закладі і налаштувала всіх на спільну справу - виготовити голубів для воїнів АТО. В облаштованому холі всі бажаючі взяли

Свято продовжилося спортивно – розважальною програмою. Педагоги закладу і діти разом змагалися граючи в настільний теніс, шашки та різноманітні настільні ігри, створюючи атмосферу єдиної, дружньої родини. На завершення заходу з побажаннями миру, творчого спіху, успішного навчання в новому році звернулася методист БДЮТ Т.В.Ташпулова, яка вручила грамоти вихованцям БДЮТу за успіхи в навчанні.

участь у майстер – класі (під керівництвом педагога О.П.Олійник), після якого було зроблено спільне фото з виготовленими голубами.

Тетяна ТАШПУЛОВА, методист БДЮТ.

ЗДОРОВ’Я КОЖНОГО УКРАЇНЦЯ – ЗДОРОВА НАЦІЯ

“Наталя” та редакцією газети “Панорама” плануються в усіх населених пунктах району. Свої побажання щодо дати, часу проведення, а також формату засідання ви можете виЦю істину добре розуміють і дорослі, і діти. Учні Згурівського професійного ліцею мають можсловити за тел.:099-233-11-22 (Наталія Георгі- ливість займатися у різних спортивних секціях за бажанням (футбол, волейбол, баскетбол, теївна), 5-04-25 (редакція газети). ніс). Вони неодноразово були призерами у районних змаганнях. Початок навчального року розпочався з проведення тижня фізичної культури, організатором якого стала викладач - спеціаліст Наталія Григорівна Пахомова. УСПІХ ЮНИХ Учасниками змагань, які проходили на спортивному майданчику навчального закладу, стали самі ліцеїсти. Захід розпочався урочистою лінійкою, де перед кожною групою було поставленео завдання. Найцікавішим і найзахоплюючим був конкурс з перетягування канату. Учасники і вболівальни12 вересня 2015 року учні закладів освіти району взяли участь у фестивалі науки «Наукові ки оплесками та підбадьорюючими вигуками відстоювали інтерес своєї групи. Найсильнішими пікніки», який проходив у місті Києві, в парку імені Тараса Шевченка. Захід був організований стали учні групи № 421 за професією «Тракторист – машиніст с/г виробництва», які зайняли І за підтримки Національного центру «Мала академія наук України», Національного університету імені Тараса Шевченка в рамках щорічних наукових пікніків. До участі у фестивалі запрошувались вихованці Малої академії наук будь-якого віку та напряму наукової роботи. Згурівський район представляли юні науковці: Анна Соловей, учениця 6 класу Лизогубовослобідського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок», Владислав Соловей, учень 9 кл Лизогубовослобідського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок» та Богдан Ярош, учень 2 класу Згурівського НВК «Гімназія –ЗОШ І ступеня» (науковий керівник Марина Василівна Гусак, учитель фізики Лизогубовослобідського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок»). До

ПІДРОСТАЄ НАУКОВА ЗМІНА

місце, ІІ місце виборола 33 група за професією «Кухар, кондитер», бронза дісталась ліцеїстам 512 групи за професією «Тракторист – машиніст с/г виробництва». Побажаємо всім учасникам і переможцям здоров’я і нових спортивних досягнень. Анжеліка КОЛІСНІЧЕНКО (учениця групи 33) Фото: Юлія Олійник (учениця групи 34).

речі, Анна та Владислав вже не вперше беруть участь у конкурсах в системі МАН. У минулому навчальному році вони стали призерами ( ІІ місце) Всеукраїнського конкурсу «МАН Юніор Дослідник». Учасники заходу демонстрували для всіх присутніх дітей та дорослих досліди з різних галузей наук, презентували свої наукові роботи. Старшокласники мали змогу взяти участь в наукових лекторіях, а молодші школярі залучалися до наукового квесту (розгадування фізичних дослідів та парадоксів). Всі діти отримали дипломи учасників та з позитивними емоціями повернулись додому. Бажаємо нашим юним науковцям та їх наставнику нових ідей та нових перемог. НА СВІТЛИНІ: учні району під час фестивалю науки. Лариса БОЙКО, методист РМК. ЗАСНОВНИКИ: районна державна адміністрація, районна рада, трудовий колектив редакції.

НАШ ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 30147

Адреса редакції: 07600. Україна. Київська обл, смт Згурівка, вул. Українська,19. День виходу — п’ятниця. Тираж 3100 примірників. Реєстраційне свідоцтво КІ № 210, видане 23.04.1997 Замовлення №51-33 Обсяг 2 друк. аркуші Електронну версію газети читайте на сайті: http://zgurivka-rda.gov.ua/panorama.html

Спортивний інвентар для ДЮСШ

Для нормального фізичного розвитку дитини потрібно зовсім небагато, від самих же дітей – бажання, а від дорослих – створити всі належні умови для цього. Так на сесії селищної ради депутатами було прийняте рішення, стосовно виділення коштів на придбання спортивного інвентаря для дитячої юнацької спортивної школи. На суму 35 тисяч гривень придбали м’ячі, спортивне взуття, футбольну фурнітуру, сітки для гри у футбол та заморозки (спрей для знеболювання). Так, для прикладу, якісний футбольний м’яч коштує від 900 гривень, футзальний трішки дешевший – 750 грн. Тож варто відмітити те, що влада селища не стоїть осторонь питання фізичного розвитку дітей, які займаються у ДЮСШ. 3 м’ячі та 6 пар спортивних бутс подарували команді «Згура». Решта «новинок» будуть вручатись на спортивних футбольних іграх, у якості подарунків. Тож стимул до участі та перемог уже є. Інф. «Панорами». Наші реквізити: р/р 26006702911326 в АТ «Райффайзен банк «Аваль» м.Київ, МФО 380805, КОД ЄДРПОУ 19413986 За достовірність фактів відповідальність несе автор. Рукописи і фотографії не рецензуються і не повер. таються Думки авторів публікацій не завжди збігаються з точкою зору редакції.

РЕДАКТОР Л.П.МЕЛЬНИК ТЕЛ./ФАКС: 5-04-25; ТЕЛ: 5-04-22. E-mail: zg_panorama@ukr.net Газета набрана та зверстана в комп’ютерному центрі редакції газети “Панорама”, смт Згурівка, вул. Українська, 19. Надруковано у Прилуцькій міській друкарні

Profile for Zgurivka rda

Panorama 38 (2015)  

Panorama 38 (2015)  

Advertisement