Page 6

11 вересня 2015 року

стор.

Згурівська райдержадміністрація, районна рада вітають з днями народження КЛИМЕНКА ЮРІЯ ВАСИЛЬОВИЧА, першого заступника голови райдержадміністрації (11.09), ЖЕЛІБУ ТЕТЯНУ ЛЕОНІДІВНУ , начальника управління Державної казначейської служби у Згурівському районі (11.09), ЧОРНОГО МИКОЛУ ІВАНОВИЧА, головного спеціаліста апарату райдержадміністрації (11.09), ХАРЧЕНКА ДМИТРА АНАТОЛІЙОВИЧА, спеціаліста апарату райдержадміністрації (13.09). Бажаємо вам міцного здоров’я, невичерпних сил, терпіння, удачі, оптимізму, впевненості у завтрашньому дні та усіляких гараздів! Нехай і надалі щедрими врожаями колоситься нива ваших справ, хай втілюються в життя всі плани, задуми та сподівання! Шани людської, миру й тепла, щоб кожна хвилина лиш радість несла. Колектив працівників Управління Державної казначейської служби України у Згурівському районі Київської області вітає з ювілеєм свого керівника, чарівну жінку –

ЖЕЛІБУ ТЕТЯНУ ЛЕОНІДІВНУ.

У цей день святковий, у радісний час, прийміть побажання найкращі від нас, хай легко працюється, гарно живеться, хай доля щаслива до Вас посміхнеться. Хай сміхом і радістю повниться дім, хай злагода й щастя панують у нім. Хай люблять Вас рідні, шанують хай люди, хай мирним і сонячним кожен день буде.

Згурівська районна рада адресує щирі вітання депутату районної ради ВЛАДІМІРО-

ВУ СЕРГІЮ ІГОРОВИЧУ з нагоди дня народження,

який він святкує 13 вересня Нехай волошками цвітуть літа прекрасні, нехай здійсняться тисячі бажань, щоб доля дарувала тільки щастя, ні грама бід, ні крапельки страждань. Життя хай квітне, мов вишневий сад, і кожен день усміхнено радіє, а доля подарує зорепад здоров’я, миру, успіхів, надії.

Хороша,люба донечко! Ти – моє тепле сонечко! Хай щастям усміхаються літа ці золоті! Завжди живи ти з мрією, із вірою й надією, умій знаходить радощі в щоденному житті! Здоров’я б не підводило, удача б не обходила , в душі були присутніми бажання і снага. Будь мудрою, красивою, багатою, щасливою, хай на віку на довгому, Господь оберіга! Цими словами хочу привітати свою донечку ПОЦЕЛУЙКО ВІТУ ОЛЕГІВНУ, жительку с. Мала Березанка, яка 12 вересня святкуватиме свій день народження Тебе я, донечко, одна ростила, тобі одній я серце віддала. Тебе одну по-материнськи я любила і як могла від лиха берегла. Маленькою осталась ти без батька. Не знаєш слово “тато” як сказать, а я старалась, з усіх сил старалась, щоб все найкраще за двоїх тобі віддать. Хотіла, щоб характером вдалася, в душі, щоб панувала доброта. Щоб ти ніколи і ні в чому не нуждалась, щоб ти не знала слова “сирота”. І рада я, щоб ти в житті не заблудилась і своє місце зайняла на висоті. З невдачами своїми ти ніколи не мирилась і маєш добре серце і руки золоті: ми вдвох топтали у життя дорогу, нічого не діливши на моє й твоє. Я буду завжди дякувати Богу, що дав мені тебе і ти у мене є. Дякую за дівчинку-перлинку внучку Маргаритку. Мама Люба.

Ми сьогодні Вам бажаємо, щастя й здоров’я на довгі літа. Хай щоранку Вас зустрічає світанкова зоря золота. Нехай Вам завжди усміхається доля, у радості й щасті минають роки, хай друзі і рідні не зрадять ні в чому й ніколи, збуваються мрії, бажання й думки. Найтеплішими словами та найкрасивішими квітами вітаємо шановану людину, гарну жінку СТЕПАНЕНКО ЛІДІЮ ВАСИЛІВНУ, з с.Войкове, з нагоди золотого 60-річчя, яке вона святкувала 10 вересня. Хай доля відміряє Вам років багато, зішле міцного здоров’я й добра. Хай ласкою повниться рідная хата й багато в ній буде людського тепла. Хай радість несе кожна хвилина, від горя боронить молитва свята, хай щастям квітує життєва дорога на многі та благі літа. Щоб лихо до Вас дороги не знало, щоб мрії Ваші збувались завжди, і щастя своє, щоб змогли зберегти. З повагою колеги-медики Войківської лікарні.

Твоє життя – піднесена дорога, до світла, благородства і краси. Твоє життя – це в квітах перемоги і нива плідна в крапельках роси. Здоров’я, щастя і натхнення і Божого благословення! Цими крилатими словами хочемо привітати нашого дорогенького, коханого, любого чоловіка, найкращого у світі, рідненького синочка, доброго, чуйного, привітного внука ТРОХИМЕНКА

ВОЛОДИМИРА АНАТОЛІЙОВИЧА

з прекрасним днем народження, який він святкує 15 вересня Хай плине щасливо твій життєвий човен і минає легко береги круті, і любові буде хай завжди він повен – це найголовніше в людському житті. Ми хочемо подарувати тобі долю і прихилить до тебе увесь білий світ. Щоб в щасті прожив ти без болю багато довгих і яскравих літ! Благополуччя зичимо й удачі, здоровий будь, красивий, мов весна, і щоб в любові не пізнать нестачі, бо Богом раз дарується вона. Бажаємо щастя й достатку, ясного неба і тепла, в житті тобі лиш злагоди й порядку, щоб доля світлою була. В роботі – успіхів, везіння, у справах – вічного горіння! Хай радість буде щохвилини, квітує в серці злагода, мов цвіт, а сонячна життя стежина веде тебе у вир нових і світлих літ. Люблячі дружина, мама, дідусь і бабуся.

Ми щиро вітаємо тебе, рідненький, хай буде життя твоє схоже на казку! Хай Бог все, що ти хочеш дає, спасибі, рідненький, що ти у нас є! Найдорожчому, любому, рідненькому, слухняному щебетунчику-синочку, найкращому у світі внучку, братику САЛІЮ НАЗАРЧИКУ ЮРІЙОВИЧУ - 4 рочки! Дорогий Назарчику, дорогий синочку, внучку! Який ти великий, тобі вже 4 рочки! Хай завжди збуваються всі твої бажання, а ми всі шлемо тобі вітання. Виростай розумним, добрим, здоровим і красивим, будь в житті, рідненький, ти завжди щасливим. Виростай на радість і батькам, і рідним, будь для мами лагідним, а для друзів вірним, хай у тебе під ногами квіти розквітають, а над головою сонце в небі сяє, щоб в житті не знав ти горя і біди, щоб тобі щастило всюди і завжди. Люблячі: мама, братик Богданчик, дідусь Міша, бабуся Єва. Згурівська районна державна адміністрація та районна рада вітають тренера по футболу Згурівської дитячо-юнацької спортивної школи, колишнього директора ДЮСШ

ТИМЧЕНКА ГРИГОРІЯ АНДРІЙОВИЧА

з 75-річним ювілеєм. Григорій Андрійович - Людина з великої літери, він із задоволенням та терпимістю віддав все життя на виховання та навчання підростаючого покоління, і донині бореться за збереження здоров’я своїх вихованців, а його внесок у розвиток спорту Згурівщини взагалі неоціненний! З нагоди Дня району Г.А. Тимченко у 2014 р. відзначений Почесною відзнакою «За заслуги перед Згурівщиною». Зичимо ювіляру міцного здоров’я, всіляких гараздів, особистого щастя, родинного затишку і благополуччя! Летять літа, мов бистрі води, і не вернути їх назад. А нам не віриться сьогодні, що Вам уже - 75. Хай нових днів ще буде безліч, без ліку щастя і пісень, прийміть вітання найщиріші в цей світлий ювілейний день. Здоров’я, щастя зичим не на рік на все життя бажаєм його щиро. Щоб радісним і довгим був Ваш вік з добром, любов’ю, спокоєм і миром.

Прекрасній, мудрій, щирій, добросовісній, надійній Людині -ТИМ-

ЧЕНКУ ГРИГОРІЮ АНДРІЙОВИЧУ життя виставляє заслужені

75! З великою повагою та шаною ювіляра щиросердечно вітають Олександр Миколайович, Сергій Миколайович, Юрій Васильович, Сергій Анатолійович, Олександр Костянтинович, Юрій Володимирович, Віктор Андрійович, Олександр Іванович, Світлана, Майя і Наталія та дарують найтепліші та найкращі слова: Нехай у Вашому житті більше буде весняного цвіту, літнього тепла та осінніх щедрот, щоб при доброму здоров’ї у колі щасливої родини відзначали ще не один сонячний ювілей. Нехай же Ваша доля і надалі буде зігріта теплом, любов’ю, приязню і щирістю близьких, колег, рідних та друзів. Міцним і надійним здоров’я хай буде, не звідайте ніколи тривог, палкою любов’ю, зігріють сім’я і люди, і хай береже Вас Бог!

Всю доброту, яка існує в світі, всю радість, що живе серед людей, найкращі всі, що розквітають квіти, даруємо Вам у цей святковий день. 11 вересня зустріне свою красиву ювілейну дату дорога наша колега, добра, щира, привітна, красива, чарівна, працелюбна, чуйна

ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА КУЩ, старша медична

сестра ДНЗ “Веселка” Шановна Людмило Миколаївно! Прийміть наші найщиріші вітання та побажання з нагоди цієї поважної, знаменної дати у Вашому яскравому житті. Тепло вітаємо Вас із щасливо прожитими літами, і приємно те, що Ви більше 20 років працюєте в нашому закладі – з душею та добрим серцем ставитесь до маленьких вихованців та колег. Летять роки в міжзоряний політ, але душа про це нехай не знає. І хай так буде ще з півсотні літ – нехай жіночність Ваша не згасає! Хай доля підсипає ще сповна і радості, й наснаги, і здоров’я, нехай завжди в душі цвіте весна, і серце зігрівається любов’ю. Тож ми Вас усі вітаєм, щастя зичим і тепла, в один голос всі бажаєм наснаги, радощів, добра. З повагою профспілковий та трудовий колектив ДНЗ “Веселка”.

6

Твій ювілей – красива дата, про це нагадувать не слід, а краще щиро побажати – здоров’я, щастя, довгих літ. Щоб у сім’ї усе було: Любов, Повага і Тепло. Усміхається щастя життя у безмежжі краси і любові, і хай довгі, прекрасні літа квітнуть, наче троянди чудові, для нашої ювілярки – дорогої, рідненької, чуйної, безмежно доброї донечки, найкращої у світі чарівної, коханої дружини, любої, милої, найніжнішої, найкрасивішої матусі-порадниці, люблячої, щирої, гостинної мами-тещі та дбайливої, турботливої, щасливої бабусеньки КУЩ ЛЮДМИЛИ МИКОЛАЇВНИ, до якої 11 вересня завітає найкрасивіша ювілейна дата – 50-річчя! Ти, як сонце, - єдина! В тебе стільки тепла, ти, як ластівка, в домі, для сім’ї, для добра! Ти даруєш нам ніжність і прекрасний світ, тож прийми сьогодні всі найкращі квіти й побажання щастя на багато літ. Хай рушник барвистий доля простеляє і завжди боронить від усяких бід. Хай тебе удача всюди зустрічає і всього найкращого на багато літ! Троянди зів’януть колись на морозі, а ти, рідненька, щоб цвіла й цвіла, з очей щоб ніколи не капали сльози, щоб завжди здорова, весела, любима й щаслива була. Завжди люблячі вся родина.

Чи є на світі слова, якими можна було передати нашу любов до Вас, мамо. Хіба про Вас можна говорить, про Вас лише пісню співати, бо поки вдома вогник Ваш горить, - ми, діти, на яких чекає мати. Рідненьку, найдорожчу, найтурботливішу, наймилішу в світі матусю, бабусю, прабабусю МОТУЗКУ ОЛЬГУ СЕМЕНІВНУ, жительку с. Турівка 13 вересня сердечно вітаємо з 79-ою осінню Рік за роком лине час, і життя промайнуло, мов літо, дитинство забрала війна, а юність заставила жити. Бо батько на фронті загинув, а маму забрала земля, і гірко було жити цій сиротині, у світі де правди нема. І долі змирилась, - терпіла, трудилась, кохала, ростила дітей, - так і незчулась, як старість підкралась… Мамусю рідненька, бабусю любенька, прийміть привітання щирі в цей день. Найкраща у світі, турботлива ненько, спасибі за світ колискових пісень. Спасибі за ніжність, за душу прекрасну, за світлий Ваш розум і мудрії очі, біля колиски недоспані ночі, за вірність, за те що живете для нас. Пробачте за причинені болі й жалі, цілуємо твої ми натруджені руки, вклоняємось, рідна, Вам до землі. Благаємо в Бога простими словами, опіки і ласки для рідної мами. Пошли їй не скарби, а щастя і долю, хай дні в неї будуть, без смутку і болю. Вбережи від недуги матусеньку милу, пошли їй здоров’я, рукам подай силу. З любов’ю й повагою дочка Валентина, внучка Віта та правнучок Андрійко. Наш хороший хлопчику, будь, як ранок світлий, і завжди хороший, і завжди привітний. Будь, неначе сонечко, лагідним, здоровим, ми тебе вітаємо подарунком новим! Свого найріднішого, найдорожчого, найдобрішого в світі внука, любого, рідненького, чудового синочка, свою гордість, надію і опору, сенс життя, люблячого братика АНАТІЄНКА

ЄВГЕНІЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА

з с Свобода з теплом та ніжністю вітаємо з славним 10-річчям, яке він святкуватиме 11 вересня Свято велике прикрасило дім, тобі – 10 років, радісно всім. Дарунки навколо, ласощі, квіти, тож і ми з тобою будемо радіти. Зіроньки щастя тобі побажати, учнем найкращим у школі стати. Завжди усмішкою сонця зоріти і добротою своєю всіх гріти. Будь вірним другом в щасті і біді, тоді й тобі, хтось вірним другом буде. Тобою ми пишатимемось завжди, ми віримо в розум твій і хист, маленьку вдачу. Нехай тобі , дитино, таланить в усьому. Завжди люблячі тебе бабуся Віра, тато, мама, братик Діма. Матусю рідна, добра, щира, в цей день вклоняюся я тобі. Ти – моє сонечко, щастя і сила, затишок щирий, віра й надія. Спасибі тобі за любов незгасну, за щире серце за добро твоє і ласку. Найріднішу у світі Людину, дорогесеньку, люблячу, ніжну матусю ЧЕМЕРСЬКУ

ОКСАНУ АНАТОЛІЇВНУ

з с. Аркадіївка з великою любов’ю вітаю з славним 50-річним ювілеєм, який вона святкувала 10 вересня Якби в словах була пророча сила, а в серці полум’я цвіло, то я б для тебе все зробила б, щоб дня сумного не було. Я тобі бажаю рідненька, здоров’я, радості, добра, тільки б ти щасливою була! Яка ж ти матусю, дорога, про маму таку кожен мріє, віночком плела найдорожчі слова, щоб твої здійснились надії. Зернинками щастя засіємо шлях, щоб мама була щаслива, щоб щастя і долю Господь тобі дав, примножив здоров’я і сили. Щоб у доброму здоров’ї, злагоді і любові ми зустрічали ще багато дат і ювілеїв. Зі святом тебе, рідна! З любов’ю дочка Аня.

Як приємно зійтись в рідній хаті, де панує лиш ласка одна, привітати любу матусю, бабусю, у якої спочинку нема. Будь багатою щастям, як осінь, і здоровою будь повсякчас. Бажаємо, рідна, літ довгих прожити, бо ми тебе любимо і будемо любити. Найкраща у світі, рідненька, люба, чарівна матуся, любляча, турботлива бабуся, у якої найніжніші руки та найдобріші казки ЧЕМЕРСЬКА

ОКСАНА АНАТОЛІЇВНА 10 вересня святкує свій

ювілейний день народження От і настала ювілейна дата, прекрасна і хвилююча пора, дозволь, тебе, рідненька, привітати і побажати радості й тепла! Дай Бог тобі років багато-багато, у праці й здоров’ї світанки стрічать, хай в Вашу хату і в будні, і в свята склика твоя ласка дітей і внучат. Хай Мати Божа тебе оберігає і янгол-охоронець із плечей не злітає. Хай силу та здоров’я Господь додає й сива зозуля сто літ накує. Люблячі дочка Мар’яна, зять Коля, внуки Сергій і Катя.

Ми всі щасливі і багаті, бо з нами поруч тато в хаті, зігріті ласкою й теплом під рідним батьківським крилом. За радість, за любов, за батьківську турботу сьогодні низько ми вклоняємось тобі. Ми вдячні Богу нині й на весь вік, що є у нас такий татусь і чоловік. Щедрий, сонячний день народження 9 вересня завітав до доброго, щирого, люблячого зятя, коханого, турботливого чоловіка, найкращого татуся та дідуся ШЕПЕЛЕВИЧА МИКОЛИ ЛЕОНІДОВИЧА з с. Червоний відділок Люблячі теща, дружина, діти Альона, Наташа, зяті Ігор, Саша, внуки Ангеліна, Діма сердечно вітають іменинника і дарують такі слова: Щоб радів ти життю, скільки б літ не минуло, і щоб щедрою сонячна доля була. Щоб не раз ювілейні пісні ще лунали, щастя тобі і людського тепла. Бажаємо посмішок і щедрої долі, душу хай гріє людська доброта, втоми не знай ні в чому й ніколи, будь же здоровий на довгі літа! Достатку, злагоди, миру та усіх земних благ тобі за душу людяну і просту! І щоб птахи співучі щовесни багато літ тобі співали!

Profile for Zgurivka rda

Panorama 37 (2015)  

Panorama 37 (2015)  

Advertisement