Page 5

ст. 5

17 липня 2015 року Адміністрація СП ТОВ “Нива Переяславщини” адресує якнайтепліші та найщиріші привітання шановній, прекрасній жінці

Шовкун Тетяні Олександрівні,

сільському голові с. Жовтневе з нагоди ювілейного дня народження, який вона святкує 18 липня Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, подальшої активності, довголіття, благополуччя і радості. Хай кожен новий день Вашого життя приносить Вам лише добро, доля буде щедрою на успіх, а тепло та підтримка близьких зігрівають Вашу душу! Нехай завжди й у всьому Вас супроводжують уд ач а , с у п у т н и к а м и ж и т т я буд у т ь непохитна воля та оптимізм. Нехай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутні роки! З роси та води Вам, шановна, та гарного настрою не тільки на свято!.

19 липня святкує свій квітучий день народження депутат районної ради Івахненко Надія Федорівна. Згурівська районна рада сердечно вітає іменинницю і дарує такі слова: Нехай волошками цвітуть літа прекрасні, нехай здійсняться тисячі бажань, щоб доля дарувала тільки щастя, ні грама бід, ні капельки страждань.  Життя хай квітне, мов вишневий сад,  і кожен день усміхнено радіє, а доля подарує зорепад здоров’я, миру, успіхів надії.  Згурівська райдержадміністрація, Згурівська районна рада вітають з днями народження Чижик Таїсію Іванівну (17.07), завідуючу ДНЗ “Веселка”, Шовкун Тетяну Олександрівну (18.07), сільського голову с. Жовтневе Ребченка Михайла Григоровича (23.07), начальника Згурівського районного підрозділу ЗАТ АЕС “Київобленерго” Бажаємо здоров’я міцного, щастя, сімейного затишку, життєвої мудрості, діловитості, високого професіоналізму, щедрості, доброзичливості, поваги серед людей. Нехай ваш дім повниться добром, благополуччям та всілякими благами. Хай кожна мить буде повна надії і хай пощастить здійснити всі мрії! Удачі, натхнення, духовного росту, хай буде в житті усе легко і просто!

Бажаємо сонця, весняного цвіту хай ранки твої будуть сонцем зігріті. Нехай тобі, рідна, у будні і свята лиш радісна звістка приходить до хати, хай збудуться легко всі добрі надії, а серце від щастя завжди молодіє! Нехай тобі, дорога імениннице, життя дарує довголіття! Здоров’я хай завжди буде міцним, друзі – вірними, родина – багатою. Нехай таланить тобі у всьому, а доля рясно стелить під ноги рушники любові, достатку, натхнення! Чарівну, ніжну, кохану дружину, лагідну, люблячу матусю, любу, дорогу донечку Трубу Наталію Василівну з с. Свобода з теплом, ніжністю та безмірною любов’ю вітаємо з славним днем народження, який вона святкує 20 липня Люба дружино, матусенько мила, зірка ти наша ясна! Щиро з народженням в цей день вітаєм, зичимо щастя й добра. Завжди будь, ніжна, мила й хороша, хай твої біди розвіють пороші, болі зморозить зима, будь же здорова повік і щаслива, горя не відай і сліз, будь все життя наша ластівко мила, схожа з красою беріз. Нехай чаруюче звабливе буде завтра, що не прочитаною книгою зорить. Хай ні на мить не пригаса кохання ватра і завжди надихає жить, любить. Нехай у щедрих твоїх літах, люба, весна дивує й зав’яззю прибуде, бо ти - і сонце, й життєдайна злива, ти – ранок, без якого дня не буде. Завжди твої щиро люблячі коханий чоловік Єгор, син Женя, дочка Свєта, зять Максим Гетьмани, батько Василь Миколайович. Дівичківське споживче товариство виставляє на продаж нерухоме майно – приміщення магазину №14, що знаходиться за адресою: Переяслав-Хмельницький район, хутор Кавказ, вул.. Комунарська, 19-б. Загальна площа - 68,4 м.кв. Та приміщення магазину №15, що знаходиться за адресою: ПереяславХмельницький район, с. Єрківці, вул.. Ферапонтова, 9. Загальна площа 485,4 м. кВ. Ознайомитись з будівлями можна в робочі дні , щоденно з 8-00 до 17-00 (крім вихідних) за адресою: Київська обл., Переяслав-Хмельницький район, с. Дівички, вул. Молодіжна,1-а Дівичківське споживче товариство. Заяви подаються за цією ж адресою до 25 липня 2015 року. За довідками звертатись по телефону: 093-950-28-90 Чистка криниць. Викачуємо мул до твердого дна без могоричів та підсобних робітників. Тел.: 097615-68-71, 097-314-53-96, 050-92409-23, 066-369-51-58.

Чистка криниць до твердого дна. Тел.: 066000-68-44, 097-942-00-62.

Панасенко Володимиру Миколайовичу

з нагоди прекрасного 45-річного ювілею, який він святкує 17 липня Ювілей – це не просто свято, це здобутки всіх років в житті, тож хай у Вас їх ще буде багато, щоб здійснилися задуми всі! Щастя хай щомиті сприяє мати успіх, достаток й добро, серце радість й любов зігріває, друзі й рідні дарують тепло!

Нехай здоров’я завжди добрим буде, щоб в роботі ладилось усе, за справи добрі хай шанують люди, в сім’ю хай доля затишок несе. 16 липня святкує свій красивий день народження дорогий, любий, рідненький, чуйний синочок

Масенко Олексій Борисович. З великою повагою та

любов’ю іменинника сердечно вітають батько Борис Антонович та мати Віра Іванівна і дарують такі слова: Благородство, мужність і честь, доброта, відповідальність і сила! Знаємо, сину, в тебе все це є! Ти вмієш перемагати красиво! Вір у свою мрію і не здавайся! Будь завжди таким же щирим, добрим, уважним, вірним другом і чоловіком справжнім! І на світі найкращим сином! Так хочеться тобі, рідненький, що краще є, усе подарувати. Встелити всі доріженьки барвінком, і зорі над тобою посхиляти. Хай цвіте не в’яне із роками доля, хай щасливих літ зозуля накує, хай роса дасть сили, а вода – здоров’я, ми ж дякуємо долі, що ти у нас є! Хай квітне стежка сяйвом росту, яку тобі доля в світ послала, щоб ти жив в обіймах щастя, літ подолавши переваги. П р ода є т ьс я автомобіль НиваТайга у доброму стані, 2006 року випуску. Газ-бензин. Ціна договірна. Тел.: 067-769-15-52.

Т е р м і н о в о п р ода є т ь с я будинок в с. Середовка, вигідне розміщення поряд автобусних маршрутів. Город, садок, газ, телефон, гараж, цегляний сарай. Ціна 10 тис. у.о. Торг. Тел.: 099-923—01-18, 063725-93-24.

Чистимо колодязі механічним способом до твердого дна без підсобних робітників. Тел.: 096-52-58-586, 066-44-79-283.

Продається будинок в смт Згурівка вул. Котляревського, 20. Є погріб, сарай, гараж., газ, вода, 0,37 га землі. Зв. за тел.: 5-09-29, 067-946-80-30.

Пам’ятаємо. Сумуємо.

Людське життя, мов тоненька ниточка, обривається назавжди. Однокласники 1961 року випуску із глибоким сумом сприйняли звістку про непоправну смерть шановного, доброго, щирого, прекрасного, доброзичливого однокласника, справжнього, чуйного товариша (13.08.1943-9.07.2015 р.р.). Тя ж к е і н е п о п р а в н е г о р е увірвалося в сім’ю Чалих. Невимовний сум і жаль поселився у серцях рідних, близьких, всіх, хто знав та спілкувався з цією Людиною. Шановна родино, ми сумуємо разом з вами, бо ви втратили неоціненний сімейний скарб – безмежно люблячого, чоловіка, батька та дідуся. Сили і мужності вам витримати біль утрати, а Олексію Олександровичу нехай Бог дарує Своє Царство, а пам’ять серед нас житиме вічно. Нехай лагідний вітерець та сонячний промінчик завжди зігрівають твою могилку, а спів пташок розказує про нашу тугу. Спи спокійно, наш дорогий товаришу.

Тетяні Олександрівні

з с. Жовтневе з нагоди ягідного ювілейного дня народження, яке вона святкує 18 липня Всю доброту, яка існує в світі, всю радість, що живе серед людей, найкращі всі, що розквітають квіти даруємо тобі у цей незабутній день! Нехай здоров’я завжди добрим буде, в роботі ладиться усе, за справи добрі хай шанують люди, в сім’ю хай доля затишок несе. Хай квітнуть дні твої яскравим цвітом і буде в них сердечність і тепло, щоб у житті було чому радіти, а смутку у душі ніколи не було! Хай щастя зоряне до тебе лине і безліч літ зозуля накує, хай доля розквіта мов та калина та щедрим буде серденько твоє. Любові, щастя, радісної днини від нас усіх тобі на іменини. З повагою Надя, Наташа, Люда, Наташа. Цвітом прекрасним хай доля рясніє, сиплеться миром, здоров’ям, добром, зігріте любов’ю життя хай зоріє, і повниться щастям, як стиглим зерном. Адресуємо якнайщиріші та найтепліші слова голові Жовтневої сільської ради, шановній, добрій, милій, чарівній, красивій жінці Шовкун Тетяні Олександрівні з нагоди славного 45-річного ювілею, який іменинниця святкує 18 липня Хай ладиться скрізь: на роботі, в родині, щоб радісний настрій у серці не згас, все світле і гарне, що треба людині, нехай неодмінно приходить до Вас! Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, подальшої активності, довголіття, благополуччя і радості. Хай кожен новий день Вашого життя приносить Вам лише добро, доля буде щедрою на успіх, а тепло та підтримка близьких зігрівають Вашу душу! Нехай завжди й у всьому Вас супроводжують удача, супутниками життя будуть непохитна воля та оптимізм. Дякуємо за Вашу працю, турботу та відданість. Нехай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутні роки! З повагою колектив Жовтневої сільської ради.

Куплю 2 або 3-кімнатну квартиру у центрі Згурівки. Тел.: 066-451-17-37.

Куплю кнурів, нутряків, коней, корів, кіз, телят. Можливий доріз туші. Тел.: 050-937-87-31, 096-369-77-17.

Супутникове ТБ

Продам цегляний будинок в с. Усівка з усіма зручностями. Газ, вода, телефон 096-97759-53, город 30 соток. Ціна договірна. Кристина.

Налаштування супутникових систем. Гарантійне та післягарантійне обслуговування. Тел.: 093-337-03-18, 068-801-48-65.

Продається однокімнатна к ва р т и ра н а І п о в е р с і з а адресою: смт. Згурівка, Українська, 3 кв.2 індивідуальне електричне опалення, бойлер. Тел.: 050-13196-28, 050-698-36-49.

Втрачений державний акт на право власності на земельну ділянку серія ЯА № 593592, виданий на ім’я Удовик Ніна Іванівна, вважати недійсним. Кадастровий номер земельної ділянки 3221983900:03:003:0014.

Чалого Олексія Олександровича

Адміністрація та трудовий колектив ФГ “Родина 2007” надсилають найщиріші привітання

Жінку чарівну, прекрасну Людину, мудру, розумну, сердечну, гостинну щиро вітаємо й зичимо радо у твоє життя ми лише зорепаду. Іскри в очах, творчих ідей та дерзань, злетів, натхнення, нових починань, друзів хороших і здійснення мрії, віри, любові, і, звісно, надії. Найщиріші, найкращі привітання адресуємо добрій, щирій, чарівній, прекрасній подрузі Шовкун

Продається корова з третім телям. Тел.: 095-505-13-24. П р ода є т ь с я д і л я н к а п і д забудову 42 сотки землі. смт Згурівка, вул. Переяславська (район Козаківки). Ціна договірна. Тел.: 067-126-83-20.

Торкає пам’ять болісну струну

9 липня Вічність відібрала від нас нашого дорогого, любого чоловіка, справжнього сім’янина, доброго, турботливого татуся, люблячого дідуся

Чалого Олексія Олександровича

(11.08.43-9.07.15 р.р.) з с. Турівка Завжди добрий привітний, з яким ми ділили порівну радість і печаль. Не можна передати словами той біль, що залишився в наших серцях назавжди. Ми збережемо добру пам’ять і щиру вдячність тобі, наш рідненький. Мій хазяїн вже став зорею у холоднім, байдужім небі… Як побачить тебе в безкраї? Як звернутися, любий, до тебе? Як живеться, татусю, тобі в Царстві божім? Чи земля тобі сниться ночами? Чи за внуками з неба зорієш? Чи скучаєш, рідненький, за нами? Не знайти тобі в світі заміни, не діждатись з тобою розмови. І забути тебе неможливо, так і жити у вдовиному горі. За доброту і любов до нас нехай пошле тобі Господь Бог вічний спокій і Царство Небесне. У ці скорботні для нас дні хочемо висловити вдячність рідним, близьким, кумам, сватам, сусідам, друзям, усім-усім добрим людям з с. Турівка, які розділили наше невимовне горе та провели разом з нами в останню путь нашого незабутнього Олексія Олександровича. Сумуючі дружина, діти та внуки.

П і дп р и є м с т в о закуповує дорого корівок, коней, молодняк. Працюємо цілодобово. Тел.: 098-992-03-70, 095108-32-10, 063-621-37-70.

Куплю дорого корів, бичків, телиць. Тел.: 067-985-11-87, 099-490-29-56. Терміново продається 2-кімнатна квартира в смт Згурівка вул.Жовтнева, 2-а (центр) в 5-ти поверховому будинку, 2-й поверх. Індивідуальне електроопалення, бойлер, інтернет, телефон. Ціна договірна. Тел.: 066-124-38-16, 096-686-63-78.

ЗАКУПОВУЄМо

корови, коні та молодняк ВРХ. При невідкладних ситуаціях збуту виїзд терміново, цілодобово. Тел.:067-769-15-52, 04575-3-72-92.

Чистимо колодязі до твердого дна. Тел.: 066-590-1477, 096-665-99-09.

Виготовляємо металовироби

-оградки -гробнички -хрести -ковані ворота -ковані фірточки -козирки -решітки на вікна -броньовані двері -гаражні ворота -водяні рукава у печі -навіси -перекриваємо коньки на даху Тел.:066-629-30-51.

Господарство закуповує ВРХ коні, кози, кнурі. Тел.: 066-065-4236, 067-509-80-89. проводимо закупівлю ВРХ, коні телята, бички. Тел.: 067-503-66-72; 067-504-44-06.

буріння свердловин

установка водопровідних систем. Чистка колодязів, копання каналізацій, Бетонні кільця.

Свердловини під ключ.

Довідки за телефоном: 099-93-12-263.

Profile for Zgurivka rda

Panorama 29 (2015)  

Panorama 29 (2015)  

Advertisement