Page 1

ст. 1

17 липня 2015 року

29

(6216) 17 липня 2015 року започаткована 25 лютого 1935 року з нагоди професійного свята

Робота бухгалтерів важлива та відповідальна

координаційна нарада по виконанню мобілізаційних завдань

14 липня під головуванням голови адміністрації В.Мозгового відбулася координаційна нарада по виконанню мобілізаційних завдань. Участь у нараді взяли голова районної ради Є.Чубук, заступник голови адміністрації Ю.Малафій, районний військовий комісар Ю.Черв’як, в.о. прокурора району К.Бондаренко, начальник Згурівського РВ ГУ МВС А.Медуниця, селищний голова П.Ткачук, головний лікар Згурівської ЦРЛ О.Задорожний, голова районної організації УСВА М.Панасюк та головний спеціаліст з мобілізаційної роботи райдержадміністрації О.Зленко. В ході наради присутні обговорили хід проведення шостої хвилі мобілізації та можливі методи щодо виконання мобілізаційних планів.

Верховна Рада прийняла закон про місцеві вибори

Ефективність та процвітання будь-якого підприємства не може обійтись без якісної організації діяльності бухгалтерії. Звичайно, що таке велике промислове підприємство як ТОВ «Краєвид» потребує кваліфікованого та професійного колективу бухгалтерів, які працюють чітко та згуртовано. На даний час бухгалтерія товариства налічує 11 осіб. Колектив бухгалтерів ТОВ «Краєвид» не один рік очолює Галина Іванівна Потапчук, яка працює на підприємстві із 2007 року. Спочатку обіймала посаду головного бухгалтера, а з 2011 року – заступник директора з економічних питань. Із більшості членів колективу працювала пліч-о-пліч не один рік, чогось у них навчалась, чогось навчала їх. Серед тих, хто вважається взірцем роботи - бухгалтер по заробітній платі Лідія Григорівна Пафик, економіст з фінансової роботи Валентина Григорівна Бабошкіна, касир, в.о.

начальника відділу кадрів Олена Михайлівна Кузьменко. Саме ці жінки мають найбільший досвід роботи, завжди допомагають молодим спеціалістам, передають свої навички та вміння товаришувати із цифрами новим членам колективу. За порядком фінансових справ у товаристві слідкують начальник фінансово-аналітичного відділу товариства Ганна Григорівна Мусатова, бухгалтери Лариса Євгеніївна Денисенко, Ніна Петрівна Павленко, Тетяна Сергіївна Солгуб. Працюють у колективі і чоловіки. Серед молодих спеціалістів Василь Васильович Біда та Василь Сергійович Волик. Наймолодшим членом команди бухгалтерів є Ольга Іванівна Явон. Бажаємо й надалі працювати плідно та згуртовано, адже де є комфортне та спокійне середовище там і робота йде краще.

урожай - 2015

Стартували жнива на Згурівщині

Середина літа для сільгоспвиробників, передусім, асоціюється з хлібом. Якщо липень – то жнива. У ВП “Центр” озимий ріпак зібрано на 68 гектарах Кожні жнива по-своєму особливі і нинішні не виняток. при врожайності 18,2 центнерів з гектару. Озимої пшениці Незважаючи на примхи погоди, в Україні намолотили обмолочено 22 гектари при врожайності 39,1 ц/га, перший мільйон тонн зерна нового врожаю. Розпочалася намолочено 86 тонн. збиральна кампанія і на Згурівщині. За даними управління Розпочали жнивну кампанію фермерські господарства. агропромислового розвитку райдержадміністрації, у ТОВ У ФГ “Тетяна-2011” озимий ріпак обмолочено з площі 48 “Урожай” з площі 232 гектара з урожайністю 27,4 ц/га гектарів при середній врожайності 29,2 ц/га. зібрано озимий ріпак. На 186 гектарах обмолочено озиму Інф. “Панорами”. пшеницю, з середньою урожайністю 34,2 центнерів з гектару.

відлуння події

Ювілей колективу “Вишиванка”

Українська пісня - це одна із святинь нашого народу, найцінніший духовний скарб. Народні пісні живуть у віках, бо є люди, які дбайливо вишукують, зберігають пісенні перлини. Серед таких людей і колектив “Вишиванка” в с. Безуглівка. Учасники цього колективу протягом багатьох років доносять до глядачів пісню. 11 липня цього р о к у у Б ез у гл і в ц і відбулося прекрасне свято у сільськ ом у клубі зібралися жителі села від малого до старого, гості. Зал був переповнений. Адже в цей день “Вишиванка” святкувала два ювілеї. 25 років від дня створення та 20ть років , як цьому чудовому колективу було присвоєно звання – народний. (Закінчення на 2 стор.)

Following Wind ІІ, 2015

фестиваль байкерів - Небезпека, екстрим, захоплення Вже вдруге на

Згурівщині проходить МОТО-РОК-фестиваль “Following Wind ІІ, 2015”. Впродовж 3 днів з 10 по 12 липня згурівчани та гості селища мали змогу розбавити своє дозвілля, спостерігаючи за яскравим шоу стантрайдерів, вогняним шоу, насиченою концертною програмою фестивалю. (Закінчення на 8 стор.)

Благоустрій спільна справа

2

За відповідне рішення проголосували 257 народних депутатів. До другого читання до законопроекту було підготовлено 1547 поправок, повідомив Андрій Парубій. Законопроект пропонував надати право участі у виборах тим політичним партіям, котрі зареєстровані за 365 днів до виборів. Однак у ході обговорення це положення було вилучено із тексту законопроекту. “Ми не проти, аби участь у виборах брали всі партії, зареєстровані на момент опублікування цього закону”, - зазначив голова фракції БПП Юрій Луценко, виступаючи з трибуни ВР. Згідно із законом, вибори на окупованих територіях Донбасу та в Криму у зв’язку із агресією РФ 25 жовтня проводитися не будуть. Крім того, профільний комітет підтримав пропозицію щодо вилучення з переліку суб’єктів виборчого процесу виборчих блоків.  Також законом передбачається гендерна квота серед учасників виборів. Водночас закон встановлює механізм відкликання депутатів місцевих рад та місцевих голів. В законі пропонується чітко встановити кількісний склад відповідних місцевих рад, який визначатиметься Центральною виборчою комісією до початку виборчого процесу чергових виборів в залежності від кількості виборців, які належать до відповідної територіальної громади, проживають на території області, району, району в місті. Вибори мерів у містах, кількість виборців у яких дорівнює  або є більшою ніж 90 тисяч, проводяться за мажоритарною системою абсолютної більшості. Тобто для перемоги кандидат у мери має набрати щонайменше 50%+1 голосів виборців. Інакше буде оголошено другий тур виборів. Вибори сільського, селищного, міського (міст, кількість виборців у яких є  меншою ніж 90 тисяч) голови проводяться за мажоритарною системою  відносної більшості  в єдиному одномандатному виборчому окрузі - тобто в один тур. Інф. “Панорами”.

Запрошуємо на завершення будівництва фортифікаційних споруд у Донецькій та Луганській областях

Згурівська районна державна адміністрація запрошує жителів району та міста, які мають найпростіші будівельні спеціальності, для участі у завершенні будівництва фортифікаційних споруд у Донецькій та Луганській областях, що зводяться для зміцнення обороноздатності держави. Офіційне працевлаштування та виплата заробітної плати у розмірі від 200 грн./роб. день гарантується. Безкоштовно надається житло та харчування, дорога до місця роботи, також, оплачується. Орієнтовний час перебування у відрядженні від двох тижнів. Відправка відбудеться найближчими днями. Довідки можна отримати в відділі містобудування, архітектури, житловокомунального господарства та розвитку інфраструктури Згурівської районної державної адміністрації за адресою смт Згурівка, вул.Українська, 19 та за тел. (04570)-5-00-21, 097-830-73-74. Олександр Запорожець, в.о. завідувача сектору житловокомунального господарства будівництва, містобудування та архітектури.

СЛУЖБА «101» ІНФОРМУЄ

І ЗНОВУ ЧОРНОБИЛЬ

Вже двадцять дев’ять років відділяє нас від «чорної» дати 26 квітня 1986 року, дати найбільшої катастрофи в історії світової атомної енергетики. Масштаби цієї аварії не може достеменно «підрахувать» жоден вчений… Її «ім’я» – Чорнобильська катастрофа. Катастрофа яка поділила життя близько одного мільйона людей на «до» і «після». Навіть попри «поважний» термін після її виникнення і ліквідації, «Чорнобиль» періодично «нагадує» про себе і зараз. Винятком не став і 2015 рік. Адже саме цього року, в квітні – травні, була зафіксована найбільша за площею «лісова» пожежа з 1986 року в Чорнобильській «зоні» та пожежа торфовищ в липні. Саме на останню в цьому списку був залучений пожежний автомобіль і особовий склад 26-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Згурівка. (Закінчення на 3 стор.) Виконавчий комітет Згурівської селищної ради звертається до осіб, які перебувають на квартирному обліку по Згурівській селищній раді та пройшли перереєстрацію і внесені до Єдиного державного реєстру громадян що потребують покращення житлових умов і мають право на отримання згідно чинного законодавства двокімнатної квартири № 4 в житловому будинку по пр-ку Набережний, 17 в смт Згурівка, звертатися до керуючого справами (секретаря) виконкому селищної ради Яцюти О.В. за тел. 5-10-86. При цьому зазначаємо, що квартира в даний час перебуває в аварійному стані та не придатна для проживання»

До уваги згурівчан, жителів Згурівщини та гостей району! У суботу 18 липня о 10 год. на танцмайданчику в смт Згурівка відбудеться звітний концерт народного ансамблю “Калинонька” Будинку Культури с. Красне.

Що потрібно знати про шосту хвилю мобілізації

3

Оздоровлення учасників АТО

3

Перейменовувати чи не перейменовувати вулиці та села

7

Дозвілля та відпочинок

8


ст. 2

17 липня 2015 року

Реформуванню системи освіти на Київщині – бути!

На стратегічній сесії “Зони розвитку освіти в Київській області”оголосили старт пілотного проекту, в ході якого вже з нинішньої осені в 37 навчальних закладах області впроваджуватимуть зміни. «Ти уявляєш, мій старший заявив, що він восени не піде в школу, бо все, чого їх там навчають, йому ніколи в житті не знадобиться. А що я почую ще через рік, коли йому буде 14?» –в черзі за черешнями скаржилась своїй подрузі жінка, котра стояла переді мною. «Зараз у школі всім дітям нецікаво, – втрутився в розмову ще один покупець. Моя дочка теж туди не хоче ходити, ми вже з жінкою і не знаємо, чим її вмотивувати»… Що з існуючою системою освіти щось не так, знають не лише звичайні громадяни та їхні діти. Знає про це і влада. І Богу дякувати, в столичному регіоні від просто знання вона нарешті перейшла до дій. Київська обласна державна адміністрація спільно з утвореним на її базі Проектним офісом реформування освіти і науки ініціювала дуже цікавий та ефективний захід. В столичному Українському домі провели стратегічну сесію «Зони розвитку освіти в Київській області». Протягом п’яти годин дві сотні учасників шукали відповіді на основні кризові питання освітньої сфери: чому і як навчати, хто повинен вчити, які цілі має переслідувати освіта , скільки це все коштує та хто повинен платити та, яким, врешті-решт, повинен бути кінцевий результат навчання. Відповіді на ці питання шукали співробітники профільного департаменту КОДА, представники місцевих влад і навчальних закладів різних рівнів з усіх районів області, консультанти, успішні бізнесмени, батьки та громадські активісти. «Оскільки існуючою системою освіти невдоволені абсолютно всі: батьки, учні, викладачі та навіть уряд.Адже, на жаль, знання, які діти отримують за шкільними партами, на 90 відсотків виявляються марними, бо потім не використовуються в реальному житті, – сказав на відкритті заходу перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе. – Така освіта не дає дітям реальних можливостей стати затребуваними, успішними та щасливими людьми, а саме це повинно бути головною метою навчання та запорукою його якості. Ось чому реформування системи освіти я вважаю одним з першочергових завдань розвитку Київської області». «Багатьох знань, навичок і компетенцій, необхідних у житті, наша освіта просто не дає, – пояснює керівник Проектного офісу реформування освіти й науки в Київській області Володимир Співаковський.– І ми не маємо права так вчиняти з дітьми: вчити їх 11 років у школі, а потім п’ять у виші – і на виході вони ніхто та звати їх ніяк. Ми повинні докорінно поміняти цю парадигму, усунути всі перешкоди, які заважають системі освіти бути задовільною для всіх». І ось перші підсумки:хай не до кінця, але значною мірою сформовано бачення майбутньої моделі освіти на Київщині. Основних напрямів реформування сім: дошкільна освіта, середня, позашкільна, професійна, приватна та бізнес освіта, наука й інновації,а також протидія корупції в освіті. Визначені не просто вектори розвитку, але безпосередньо проекти, які дозволять докорінно змінити освітню сферу в столичному регіоні. Зібрано близько півтисячі перспективних ідей, впровадження найкращих з яких дозволить вже найближчим часом досягти зрушень в освітньому процесі, причому на всіх його рівнях – від дитячих садків до вишів. Розпочато формування банку проектів швидких змін. Підбирається потужна команда – і реформаторів, і тих, хто буде відповідати безпосередньо за реалізацію змін. Адже слова повинні трансформуватися в дії. Під час сесії визначились також з необхідністю впровадження пілотного проекту з підготовки нового формату викладачів. Перед керівництвом педагогічних вузів та інститутів підвищення кваліфікації вчителів поставлені важливі завдання: підвищити комп’ютерну та технологічну обізнаність викладачів, з авторитарної моделі викладання переорієнтувати їх на модель партнерську, коли вчитель не повчає учня, а співпрацює з ним, допомагає розвинути найкращі якості та досягнути найвищих результатів, враховуючи його особистісні відмінності. Звісно, позитивні зміни неможливо назавтра розпочати відразу в усіхдитячих садках, 740 школах області, коледжах, училищах тощо. Тому протягом першого року найперспективніші ідеї, відібрані за підсумками стратегічної сесії, будуть впроваджувати в усіх районах Київщини, але відібравши для цього по одному навчальному закладу. Отже спочатку реформа зачепить 37 закладів усіх рівнів – від дитячих садків до вишів. Наступного року кількість охоплених проектом суб’єктів збільшиться на 20 відсотків, а протягом третього – до нього доєднаються всі охочі. «Київська область стане флагманом реформування системи освіти, – запевнив Лев Парцхаладзе. – Ми створимо найкращу систему освіти в усій Україні».І перші кроки, які вже зроблено на цьому шляху, дають підстави для оптимізму. Увага! Пряма лінія! 22.07.2015 року з 10.00 до 12.00 за телефоном 5-12-84 на ваші питання відповідатиме Кривов’яз Тетяна Вільгельмівна – заступник завідувача сектором культури, національностей та релігій Згурівської райдержадміністрації.

акція

на підтримку Справедливості

Днями у центрі Згурівки громадська організація «Народний вибір Згурівщини» на підтримку звернення військово-політичного руху «Правий сектор» встановила намет із написом «Героям Слава». Представники організації роздають листівки, у яких звертаються до українців та жителів Згурівського району підтримати справедливість у цей нелегкий час. Звернення також адресується до побратимів по зброї – стати надійною опорою у боротьбі з бандитами. Підґрунтям заяви слугували події, що сталися на Закарпатті в м.Мукачево.

Ювілей колективу “Вишиванка” (Початок на 1 стор.)

На святі звучали пісні у виконанні іменинниківколективу та всіх присутніх “Вишиванки”. Музичні вітання для цього колективу лунали від солістки районного БК Юлії Савоскули, юних солісток – Анастасії Приходько та Дарії Висовень. Гуморесками радував присутніх Слава Степаненко. Д у ж е бул о п р и є м н о почути вітальні слова від сільського голови М.В.Теслюка, адже колектив створювався, коли директором сільського клубу працював Микола Володимирович. М . В . Те с л ю к п о д я к у в а в всім за багаторічну працю. Вручив усім квіти та пам”ятний подарунок. Також іменинників вітав і завідувач сектору кульутри, національностей і релігій Згурівської райдержадміністрації Павло Іванович Стукало, який вручив подяку, грамоту та квіти. Грошовою премією привітали учасників дирекція “Кіс-Агро”. Від керівника господарства Г.О.Гавриленка премії учасникам колективу вручила головний бухгалтер товариства Н.В.Кам’янецька. До привітань також долучився колишній голова правління В.Д.Бондаренко та директор школи О.Ю.Пінчук. Родзинкою свята був весільний обряд, який “Вишиванка” представляла 20 років тому, тоді, коли їм присвоїли звання – народний. До учасників

колективу долучилася і бібліотекар клубу Н.М.Теслюк, яка виконувала роль старшої дружки. Свято вдалося на славу. Люди відпочили душею і серцем. Вдячні слова за підтримку в проведенні цього свята адресуємо сільському голові М.В.Теслюку, голові Ф.Г.“Чайка-5” В.О.Бондаренку та місцевим підприємцям Віктору Григоровичу та Оксані Миколаївні Кириленкам. Адже ці люди ніколи не стоять осторонь розвитку творчості у с.Безуглівка, і завжди надають фінансову допомогу для проведення таких прекрасних дійств. Н.Тимченко, директор Безуглівського БК.

благоустрій

згурівка причепурилась

За останні декілька місяців Згурівка помітно причепурилась – на більшості вулиць з’явились ліхтарі, поремонтовані дороги, висаджені квіти у центрі селища, впорядковується паркова зона. Про те, які конкретно зроблені роботи по благоустрою райцентру розповів селищний голова П.І.Ткачук. – Благоустрій населеного пункту та його санітарний стан – одне із найважливіших питань, яке стоїть на порядку денному виконкому селищної ради. На засіданнях сесій акцентується увага на тому, аби якомога краще причепурити селище, зробити його ошатнішим та ще більш мальовничішим. На сьогоднішній день активна робота проводиться у напрямку освітлення вулиць селища. Так вже засвітились ліхтарі по таких житлових масивах – Чорнобильський, Байраки, Поліський (прилеглий до вул.Московської) та по вул. Кирія. Найближчим часом вулиці Котовського, іншого Поліського масиву та села Леніне також засяють світлом. Всі роботи у даному напрямку плануємо завершити до кінця вересня 2015 року. Значне місце в роботі с ел и щ н о ї р а д и з а й м а ю т ь питання реконструкції, ремонту та утримання в належному стані вулиць, доріг і шляхів. Селищною радою на черговій сесії були виділені кошти для поточного р е м о н т у а с ф а л ьт о в а н о г о покриття вулиць Чорнобильськ ого, Поліських масивів, вулиць Чапаєва, Толстого, Нової, провулку Чапаєва. Роботи по ямковому ремонту доріг будуть проводитись і на решті вулиць нашого населеного пунк т у, зокрема планується відновлення асфальтного покриття житлового масиву багатоповерхівок (останні роботи на цій території має виконувати ККП). Роз п оч ат і р о б от и п о будівництву водогону у районі Козаківка, що в подальшому дасть можливість забезпечити водою жителів вулиць Піонерська, Богдана Хмельницького, Жовтневої, Івана Франка та провулку Жовтневий. Вже більше двох місяців облагороджуємо Каштанову алею у Згурівському дендропарку. Першочергово розширили алею - викосили бур’яни, вирубали чагарники. Плануємо зробити там освітлення та встановити лави для сидіння. Разом із цим, хочу звернутись до жителів Згурівщини, аби прикрасити Каштанову алею – потрібно насадити квітів, частину із них вже висадили, та ще багато вільного місця. Тож, якщо Ви хочете бачити у майбутньому цю зону більш квітучою, можете поділитися квітами (ірисами та півниками). Паралельно звертаюсь до жителів селища та району

вносити свої пропозиції щодо дизайну алеї. Дуже хочу, щоб у цьому обговоренні взяла участь молодь, адже саме вони там проводитимуть найбільше часу, тому їхня точка зору дуже важлива. Оскільки паркова зона Згурівщини відноситься до Переяслав-Хмельницького Держлісгоспу, ми не могли використовувати кошти селищної ради на ці роботи, тому змушені були шукати меценатів. Всі роботи на Каштановій алеї для відпочинку зроблені за рахунок коштів благодійників. Хочу подякувати усім небайдужим людям, які не стояли осторонь. На спонсорські гроші також були придбані 30 кущів троянд та висаджені у центрі Згурівки. Не можу не сказати про Будинок культури. Це питання через районну газету виносилось на громадське обговорення. Селищною радою було проведено обстеження даного приміщення. На даний час шанс на

Каштанова алея виживання ще є, хоча для цього потрібні немалі кошти. Для проведення консервації приміщення та ремонту покрівлі необхідно 332 тисячі гривень. . Наостанок хочу подякувати усім керівникам підприємств, установ та організацій Згурівки, які добре дбають про чистоту та порядок закріплених територій та наголосити на тому, що роботи із благоустрою, які на даний час проводяться у селищі - планові, тому і в подальшому будуть проводитись. Облаштовувати населений пункт, у якому ми живемо – спільний святий обов’язок влади та громади Згурівщини. Ольга ЕЙЗЕМБРУК.

Шановні споживачі житловокомунальних послуг! Комунальне підприємство «Згурівський комбінат комунальних підприємств» повідомляє Вас про те,

що на сьогоднішній день постало болючим питанням для підприємства заборгованість населення за житлово-комунальні послуги. Загальна заборгованість жителів багатоквартирних житлових будинків становить 231,3 тисячі гривень. На сьогоднішній день найбільшу заборгованість мають мешканці будинків по вул. Київська, 14 загальна заборгованість - 8,3 тис грн.., Київська 16 – 15.7 тис. грн., Українська, 11 – 22,0 тис грн., Жовтнева 2 А, - 34,0 тис грн., Кирія 7а - 23.4 тис грн. Українська, 3 – 22,6 тис грн. Українська,55 – 19,3 тис грн., Ватутіна, 8 - 13,9 тис грн., Київська,10 – 30,9 тис.грн., Київська,12 – 19,6 тис.грн., Українська,1 - 9,3 тис. грн.. Таким чином одим із головних завдань підприємства своєчасне отримання коштів за надані послуги населенню. Тому для підготовки житлового фонду до осінньо-зимового періоду та для проведення певних робіт, просимо Вас терміново провести оплату за наданні житлово-комунальні послуги. Адміністрація Згурівського ККП.


ст. 3

17 липня 2015 року ПРАВОВА ДОПОМОГА МЕШКАНЦЯМ КИЇВЩИНИ

Шоста хвиля мобілізації. Чого чекати?

Відповіді на запитання підготовлено Обласною робочою групою з питань надання правової допомоги учасникам АТО під керівництвом заступника голови Київської обласної державної адміністрації Дмитра Христюка. 1.Кого мобілізують Генштаб збирається мобілізувати і тих осіб, які не мають військового досвіду, але є військовозобов’язаними. Заплановано, що до шостої хвилі мобілізації у рівних пропорціях потраплять як військовозобов’язані, які мають досвід військової служби, так і ті, хто раніше не служив, повідомляють в Міноборони. Дотепер призовники віком до 27 років підлягали лише призову на строкову службу. Перший після відновлення весняний призов повинен закінчитись у червні. Взагалі ж під шосту хвилю за віком можуть потрапити військовозобов’язані чоловіки віком від 20 до 60 років, та жінки віком від 25 до 50 років. Як зазначають у Генштабі, жінок будуть мобілізувати за потреби за кваліфікаційними рівнями. Кількість осіб, яку планують мобілізувати, не розголошують. Загалом планують замінити тих військових, які були мобілізовані під час третьої хвилі, а також доукомплектувати частини та підрозділи. У Генштабі обіцяють, що буде дотриманий принцип рівномірного розподілення на області, “щоб не було перекосів і соціальних загострень” в окремих регіонах або населених пунктах. 2.Чи можливо ухилитись? З ухильниками від мобілізації також будуть боротись по-новому. Наразі у Генеральному штабі триває створення електронного державного реєстру військовозобов’язаних та призовників. Наразі завершується законодавче врегулювання — підготовка проекту відповідного закону. В Міністерстві зазначають, що для створення цього реєстру будуть використані дані фіскальної, міграційної, прикордонної служб, а також база виборців України: “Це дасть можливість реально оцінити обсяги мобілізаційних ресурсів країни. Таким чином на 90% виключиться можливість для ухилення від служби”. Одночасно триває робота з посилення відповідальності за ухилення від мобілізації. Зокрема, за ухилення від військового обов’язку передбачається як адміністративна відповідальність, так і кримінальна відповідальність терміном позбавлення волі від 2 до 5 років. 3.Хто має право на відстрочку Як і раніше, визначальним фактором щодо прийняття рішення про мобілізацію буде стан здоров’я. Згідно із законом, мобілізації не підлягатимуть громадяни, на утриманні яких перебуває троє і більше дітей. Також мобілізації не підлягають аспіранти, студенти денної форми навчання, а також особи, які мають так звану “бронь” на підприємстві. Тому під час відвідин військкомату необхідно заявити про обставини, які дають право на відстрочку, і надати відповідні документи. В Генштабі зазначають, що в кожному військкоматі чергують представники МВС та прокуратури, до яких можна звертатись, якщо є підстави вважати, що працівники районних військоматів діють не по закону. 4.Про повістку з військкомату У Міністерстві оборони заявляють, що вручена повістка не означає на 100% призов на службу. Повістка вручається передусім для уточнення військово-облікових даних, перевірки наявності у громадянина права на відтермінування, можливості його використання у війську відповідно до його військової або цивільної спеціальності. Призов громадян під час мобілізації здійснюють місцеві органи виконавчої влади через військові комісаріати. Тож повістку вручають працівники районного військового комісаріату або представники сільських чи селищних рад. У повістці повинні зазначатись час та адреса, куди має прибути військовозобов’язаний. Також на ній має бути прізвище та ім’я особи, яка підлягає мобілізації, підпис районного військового комісара, гербова печатка. Але сам механізм вручення повісток в законі детально не прописаний. 5.Які спеціальності підлягають Як і раніше, особливим попитом у ЗСУ користуватимуться спеціалісти для укомплектування високомобільних десантних військ, розвідки, механізованих та танкових підрозділів, а також фахівці ремонтних спеціальностей, водії, військові інженери тощо. Якщо мобілізований не матиме військово-облікової спеціальності, то за час підготовки у нього буде можливість отримати таку спеціальність. Або пройти передпідготовку за спорідненими спеціальностями. 6.Як проходить військова підготовка Військові зазначають, що підготовка та навчання порівняно з першими хвилями мобілізації суттєво змінились. Крім того, до навчання долучились іноземні інструктори. Без багаторівневої підготовки мобілізованих до бойової частини не відправлятимуть, тим більше до виконання задач в АТО. Загалом підготовка триватиме приблизно п’ять тижнів. Перші 10 днів мобілізовані повинні будуть пройти первинну підготовку — тактичну, вогневу, військово-медичну, інженерну підготовки та роботу з засобами зв’язку. Після цього відбувається підготовка за фахом. В середньому — 24 доби. Після цього особовий склад буде направлений в підрозділи для бойового злагодження тривалістю до 15 діб. 7.Кого відправлять в зону АТО Мобілізованих в зону АТО будуть відправляти тільки після проходження повного циклу підготовки. Однак шанс залишитися служити в частині, яка не перебуває в зоні АТО, також є. 8.Яке грошове забезпечення У Міністерстві оборони пояснюють: чим більші посада чи кваліфікація військового, тим більше виплат. Мобілізованим вже з першого дня навчання нараховуються утримання на рівні військовослужбовця за контрактом. Крім того, передбачені для військових і премії за успішне виконання бойових завдань — за знищення танка чи БТР в зоні АТО. Станом на 18 червня Міноборони виплатило грошові винагороди бійцям АТО на суму 16 мільонів 105 тисяч гривень. З них 542 тисячі — за знищену або захоплену військову техніку ворога, 1 мільйон 778 тисячі гривень — за успішне виконання бойового завдання у складі підрозділу, а за безпосередню участь у бойових діях — 13 мільйонів 785 тисяч гривень. 9.Чи залучатимуть техніку У силовому відомстві зазначають, що під час перших хвиль мобілізацій виникли проблеми з технікою, але наразі стало краще. Хоча були і втрати бойової техніки в зоні АТО. Під час мобілізації передбачається вилучення техніки з національної економіки з підприємств усіх форм власності. Але в межах встановлених лімітів законодавством. Перевагу надаватимуть транспортним засобам та інженерній техніці. Вилучені автомобілі відправлятимуть на ремонтні бази, а звідти — в зону АТО. Техніку вилучатимуть безкоштовно, однак, якщо вона буде знищена під час бойових дій, то держава повинна виплатити відшкодування. Вилучення техніки у цивільної особи проводити не будуть. 10.Чи буде повторна мобілізація У Збройних силах повідомляли, що під час п’ятої хвилі мобілізації охочих повернутися на військову службу було більше 15%. Тих, хто звільнився і не бажає проходити оперативну службу, буде зараховано до оперативного резерву. 11.Чи будуть наступні хвилі мобілізації Відповісти чітко на питання, чи будуть наступні хвилі мобілізації, поки не може ніхто. Згідно з рішенням РНБО від 20 грудня 2014 року, це остання хвиля мобілізації. Однак Президент Порошенко неодноразово заявляв про те, що Збройні сили мають бути готові до вторгнення агресора або відновлення активних дій бойовиків.

СЛУЖБА «101» ІНФОРМУЄ

І ЗНОВУ ЧОРНОБИЛЬ

(Початок на 1 стор.) Події розгортались таким чином: 10 година 6 липня – на пункт зв’язку частини поступила телефонограма про негайне направлення (протягом однієї години) в розпорядження начальника 2-ДПРЗ м.Чорнобиль пожежного автомобіля підвищеної прохідності на шасі КамАЗ та особового складу чергового караулу. На чергування в «своєму районі» ввести резервну техніку («ЗІЛ») та викликать працівників вільних від несення служби. Негайно було переведено чергування працівників на режим роботи – доба через дві, а в Чорнобиль відправлено черговий караул, працівники якого навіть не змогли потрапити додому, а тому взяли з собою лише «тривожні» валізи; близько 14 години цього ж числа – автомобіль прибув до місця призначення – поблизу Поліського і негайно приступив до ліквідації осередків пожежі. «Обмалюю» загальну картину умов роботи: автомобіль знаходиться серед вигорівшої ділянки лісу біля болота, де з прокопаної канави закачує воду і «подає» на гасіння пожежі, спека близько 40 г р а д ус і в , в і д к р и т и й в и го р і в ш и й майданчик, відстань до найближчої «тіні», тобто дерева – близько 700 метрів, під ногами суцільна випалена земля, місцевий радіаційний фон – підвищений. В цих умовах, які, я певен, не змогли б та і не захотіли б, витримати пересічні громадяни (адже одна справа кричать на кожному «кутку» про свій патріотизм, а зовсім інша, ризикуючи життям і здоров’ям, виконувати свій службовий обов’язок), довелось беззмінно працювати до 17 години 9 липня. Відпочивати довелось не більше 2-х годин на добу зверху на автоцистерні, прославши пожежні рукава. Їжа – «сухий пайок» з «тривожної» валізи або те, чим ділились колеги з Чорнобиля. Близько 23 години 9 липня автомобіль з черговим караулом прибув до місця постійної дислокації… Без перебільшення, саме завдяки надлюдським зусиллям згурівських рятувальників удалось запобігти перекиданню вогню на лісові масиви поблизу виселених сіл неподалік Поліського та повністю локалізувать один з осередків пожеж. P.S. Керівництво Згурівського РС висловлює велику вдячність тим, хто допоміг у забезпеченні

всім необхідним при відрядженні в Чорнобиль. В той же час, при особистому звертанні, до деяких підприємців, щодо термінового забезпечення хоча б найнеобхіднішим, людей, що направлялись в Чорнобиль – лише один пішов назустріч і дав все необхідне, інші говорили на кшталт: «ми й так допомагаємо на АТО»… Аналогічно почув від деяких керівників – коли звернувся за допомогою пальним. Сьогоднішні події в Україні морально і матеріально вдарили по багатьох, але ж Чорнобиль також не «дитячий садочок». І ще невідомо, де страшніший

ворог – в зоні так званого АТО чи в Чорнобильській зоні? Відповідь дайте собі самі. Руслан Хоменко, начальник Згурівського РС ГУ ДСНС України у Київській області капітан сцз На фото, зробленому в момент прибуття в «рідну» частину – втомлені, неголені, та все ж щасливі, працівники першого караулу (зліва направо – командир відділення Олександр Миколайович Германчук, начальник караулу старший лейтенант сцз Ігор Миколайович Шекера, водій Сергій Іванович Крупина).

ОЗДОРОВЛЕННЯ УЧАСНИКІВ АТО

Слу ж ба у справах дітей та сім’ї Згурівськ ої райдержадміністрації повідомляє про те, що відповідно до п.9 «Надання у порядку затвердженому облдержадміністрацією, адресної матеріальної допомоги на оздоровлення демобілізованим з військової служби Київської області, які брали участь у антитерористичній операції» обласної цільової програми з надання соціальної допомоги демобілізованим з військової служби, які брали участь в антитерористичній операції та їх сім’ям у 2015 році, затвердженої рішенням Київської обласної ради від 23.06.2015 року № 958-49-VІ, служба у справах дітей та сім’ї Київської облдержадміністрації надаватиме матеріальну допомогу на оздоровлення вищезазначеній категорії осіб. Оздоровлення та відпочинок демобілізованих військовослужбовців, які були поранені під час проведення антитерористичної операції, будуть забезпечувати санаторно-курортні заклади Київської

області, що мають лікувальну та реабілітаційну базу: -Комунальний заклад КОР Київська обласна лікарня відновлювального лікування м.Миронівка; -Санаторій «Україна» смт Ворзель; -Санаторій «Дубки» м.Ірпінь; -Санаторій «Ворзель» смт Ворзель; -Санаторій Жовтень» Конча-Заспа; -Санаторій «Перемога» смт Ворзель; Для отримання матеріальної допомоги на оздоровлення необхідно подати у службу у справах дітей та сім’ї Згурівської райдержадміністрації такі документи: ксерокопія паспорту; ксерокопія ідентифікаційного коду; виписний епікриз (довідка про поранення); рахунок з оздоровчого закладу; Контактний телефон служби для надання консультацій 5-02-80. Оксана Приходько, головний спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї.

Посттравматичний військовий синдром

Зараз серед нас сотні, тисячі молодих людей, що вже ніколи не будуть такими, як раніше, навіть якщо вони повернулися з зони бойових дій фізично неушкодженними. Що ж таке посттравматичний військовий синдром? Перш за все, поясню, в які умови має потрапити людина. Спочатку відбувається дуже різка зміна умов мирного життя на бойову обстановку, до якої необхідно адаптуватися максимально швидко. Це змушує людину майже постійно перебувати в стані реального, не надуманого, стресу в умовах небезпеки, руйнувань, пожеж, загибелі товаришів. Дехто вже на цьому етапі не витримує та здається. Друга швидка зміна обстановки відбувається, коли воїн із поля бою повертається назад в розмірене мирне життя, де «ніби нічого і не було». Йому знову доводиться адаптуватися, прилаштовуватися. Цього разу у людини немає потреби поспішати, тож неприйняття нової дійсності може затягуватись на тривалий час і набувати ознак стресового розладу. Існують певні прояви, наявність яких у комплексі протягом трьох місяців можна сміливо назвати захворюванням на посттравматичний військовий синдром: -постійні спогади про пережиту травму, або небажання про це розмовляти будь з ким: -постійне роздратування, спалахи гніву: -розлади сну, жахіття; -сильні емоції при згадці про травмуючі події: -несподівані физіологічні реакції організму (перепади тиску, спітніння, тремтіння тіла): -бажання уникати людей, залишитися на самоті: -зловживання алкоголем; -труднощі у концентрації уваги: -постійне напруження при будь-яких звичайних звуках, подіях. Виявивши декілька з вище перелічених проявів у себе, наступним кроком є усвідомлення того, що самотужки з цим синдромом може впоратись далеко не кожна людина, незалежно від того, наскільки вона смілива і хоробра була на полі бою. Наша психіка дуже делікатна річ, тому зовсім не соромно звернутись до спеціаліста з проханням допомогти позбавитись наслідків психологічної травми. Близьким людям варто бути дуже уважними до проявів таких симптомів у людей, які повернулися з зони АТО, оскільки далеко не кожна доросла людина здатна самостійно розпізнати, що має подібні проблеми. Що ж далі?

Більшості людей з часом вдається подолати наслідки отриманих психологічних травм та позбавитись перелічених вище симптомів. Проте буде витрачено певний час та зусилля на боротьбу з собою та своїми страхами. Будь-яка стресова ситуація має вплив на психіку людини. Наприклад, побачити аварію це теж може стати причиною дуже сильного стресу і травми, вже не кажучи про військові дії. Військовослужбовці зазвичай особисто не звертаються, але це роблять їхні дружини. Чоловіки не хочуть приходити самі. Вони не визнають, що з ними щось не так, а найважливіший крок, щоб розпочати адаптацію усвідомити і прийняти, що гака подія була в житті, і що вона дійсно була травмуючою і внесла зміни в психіку і в особистість людини. Такі люди стають емоційно закритими. Позитивні емоції дуже сильно заблоковані. У них з’являються нав’язливі стани, які не властиві звичайній людині. Це варто розуміти дружинам. Потрібно вислуховувати їх розповіді про війну. На цьому частково базується терапевтична складова реабілітації: проговорювання, проживання емоцій. Поки люди на війні, то частина їх емоцій блокується в організмі. Наприклад, людині страшно, але йому соромно показати свій страх перед побратимами. І дуже багато непрожитих емоцій збираються і знаходять вихід у вигляді агресії в сім’ї. Тому розмовляти і слухати таких людей дуже корисно. Але для початку потрібно надавати їм розуміння, що вони це все робили і проходили недаремна. Вислуховувати їх, давати можливість вивільняти енергію, яку вони накопичили там. Це обов’язково варто робити. Питайте їх про будь-які дрібниці в емоційній сфері, навіть про те, що снилося. У них повинно з’явитися відчуття потрібності. Для складнішої роботи необхідні зусилля спеціалістів. Дуже добре було розпочати певну програму, в рамках якої ці люди б збиралися і могли поговорити про свій досвід. Це допомогло б подолати відчуття самотності і депресії, оскільки колективно долати спільні проблеми набагато легше. Але для початку потрібно надавати їм розуміння, що вони це все робили і проходили недаремно. А ще не будемо забувати, що кожну людину можна підтримати дружньою розмовою і звичайною посмішкою, а для цього вже не обов’язково бути психологом. Ольга Отцевич, начальник відділу соціальної роботи Згурівського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді.


ст. 4

17 липня 2015 року Понедiлок, 20 липня ПЕРШИЙ НАЦIОНАЛЬНИЙ 06.00, 07.00, 08.00, 13.00, 18.30, 21.00, 02.20, 05.00 Новини 06.10, 07.10 Агроера 06.20, 08.25 Паспортний сервiс 06.45, 07.15, 08.15 Спорт 06.50, 07.20, 08.20, 09.10, 15.35, 17.15, 22.45, 23.20 Погода 07.25 Ера будiвництва 07.30, 23.25 На слуху 08.45 Кориснi поради 09.00, 05.45 Вiчне 09.20 Казки Лiрника Сашка 09.35 Мультфiльм 10.00, 14.40 Т/с “Таємниця старого мосту” (1) 10.50 Д/ф циклу “Етнографiчнi нариси” 11.30 Д/ф “Ангкор” 12.25 Утеодин з Майклом Щуром 13.15, 05.25 Вiкно в Америку 13.35 Д/ф “Повернення на мапу” 15.40 М/ф “Тарбозавр” 17.20 Д/с “Китай на кiнчику язика” 18.15 Час-Ч 18.50, 21.40 З перших вуст 19.00 Дорогi депутати 19.30 Перша шпальта 20.00 Про головне 21.50 Подорожнi 23.00, 00.00 Пiдсумки 00.20 Домашня скарбничка 01.20 Т/с “Земля вiтрiв” (2) 02.40 Телевистава “Двi сiм’ї” (1) 04.25 Д/ф “Ет уаль Серж Лифар” Канал 1+1 06.00 “Українськi сенсацiї” 07.15, 07.25 “Маша i ведмiдь” (1) 07.35 “ТСН-Тиждень” 09.05 “Мiняю жiнку” 10.15 “Чотири весiлля 4” 11.25 Т/с “Асi” (1) 13.20, 13.50, 14.30 “Ворожка” 14.55 “Слiпа” 15.25 “Не бреши менi” 16.20 “Сiмейнi мелодрами - 5” 17.20 Т/с “Чорна троянда” (1) 19.30 ТСН 20.15 Т/с “Свати - 4” (1) 21.15, 22.10, 23.05 Т/с “Ключi вiд щастя - 2” (1) 00.00 Х/ф “Некерований” (1) 01.55 Х/ф “Темнi води” (2) 04.50 “Служба розшуку дiтей” 04.55 “Телемагазин” 05.25 “Просто шоу” Iнтер 05.40 Х/ф “Суєта суєт” 07.00, 08.00, 09.00 Новини 07.10, 08.10 “Ранок з IНТЕРом” 09.10 Т/с “Зозуля” 12.55 “Судовi справи” 13.55 “Сiмейний суд” 15.40 “Жди меня” 17.50 “Новини” 1 8 . 0 5 , 1 9 . 0 0 То к - ш о у “Стосується кожного” 20.00 “Подробицi” 21.00 Т/с “Шлюб за заповiтом” (2) 23.55 Т/с “Перше кохання” 01.40 Т/с “Зцiлення любов’ю” 03.05 Т/с “Наложниця” (2) 05.10 Д/с “Легенди бандитської Одеси” ТРК “Украина” 06.50, 07.10, 08.10 Ранок з Україною 07.00, 08.00, 09.00, 15.00, 19.00, 02.05, 05.20 Подiї 09.15, 19.45, 02.50 Ток-шоу “Говорить Україна” 10.25 Т/с “Князiвна з хрущовки” (1) 14.25, 15.30 Т/с “Адвокат” (1) 18.00, 04.35 Т/с “Королева гри” (2) 21.00 Т/с “Умови контракту” (1) 23.00 Подiї дня 23.30 Х/ф “Халк” (2) 04.00 Зiрковий шлях

Вiвторок, 21 липня ПЕРШИЙ НАЦIОНАЛЬНИЙ 06.00, 07.00, 08.00, 13.00, 18.30, 21.00, 02.20, 05.00 Новини 06.10, 07.10 Агроера 06.20, 08.25, 08.40 Паспортний сервiс 06.45, 07.15, 08.15 Спорт 06.50, 07.20, 08.20, 14.25, 22.40, 23.55 Погода 07.25 На слуху 08.45 Кориснi поради 09.00, 05.45 Вiчне 09.15 Казки Лiрника Сашка 09.30 Мультфiльм 09.40 Хочу бути 10.00, 14.40 Т/с “Таємниця старого мосту” (1) 10.50 Подорожнi 1 2 . 0 0 Уря д н а з в ’ я з к у з громадянами 12.25 Дорогi депутати 13.20, 18.15 Час-Ч 13.30, 20.00 Про головне 15.30 Фольк-music 16.35 Д/с “Мiй новий дiм Корея” 17.35 Перша студiя 18.50, 21.40 З перших вуст 19.00 Першi на Першому (Євроiгри) 19.30 Авторський проект “Вересень” 21.50 Вiйна i мир 23.00, 00.00 Пiдсумки 23.20 Вертикаль влади 00.20 Домашня скарбничка 01.20 Т/с “Земля вiтрiв” (2) 02.35 Телевистава “Камiнний господар” (1) 04.05 Д/ф “Ангкор” Канал 1+1 06.00 “Iнспектор Фреймут” 07.25, 07.40 “Маша i ведмiдь” (1) 07.50, 19.30 ТСН 08.45 “Мiняю жiнку” 09.45 “Чотири весiлля 4” 10.50 Т/с “Асi” (1) 12.40, 20.15 Т/с “Свати - 4” (1) 13.45, 14.20 “Ворожка” 14.55 “Слiпа” 15.25 “Не бреши менi” 16.20 “Сiмейнi мелодрами - 5” 17.20 Т/с “Чорна троянда” (1) 21.15, 22.10 Т/с “Ключi вiд щастя - 2” (1) 23.05, 03.25 Х/ф “Сто двадцять сiм годин” (2) 00.55 М/ф “Якось у лiсi” (1) 02.20 “Great British Bake off” 04.55 “Служба розшуку дiтей” 05.00 “Телемагазин” 05.30 “Просто шоу” Iнтер 07.00, 08.00, 09.00, 17.50 Новини 07.10, 08.10 “Ранок з IНТЕРом” 09.10 Т/с “Здрастуй, мамо!” 11.00 Д/с “Слiдство вели... з Леонiдом Каневським” 12.45 “Судовi справи” 13.45 “Сiмейний суд” 15.35 Т/с “Домробiтниця” (2) 1 8 . 0 5 , 1 9 . 0 0 То к - ш о у “Стосується кожного” 20.00 “Подробицi” 21.00 Т/с “Шлюб за заповiтом” (2) 23.55, 05.30 Т/с “Перше кохання” 01.40 Т/с “Зцiлення любов’ю” 03.05 Т/с “Наложниця” (2) 05.10 Д/с “Легенди бандитської Одеси” ТРК “Украина” 06.05, 14.20, 15.30 Т/с “Адвокат” (1) 07.00, 08.00, 09.00, 15.00, 19.00, 01.20, 05.20 Подiї 07.10, 08.10 Ранок з Україною 09.15, 04.10 Зiрковий шлях 10.00, 19.45, 02.05, 03.10 Токшоу “Говорить Україна” 12.25, 23.30 Т/с “Засiб вiд смертi” (1) 18.00, 04.35 Т/с “Королева гри” (2) 21.00 Т/с “Умови контракту” (1) 23.00 Подiї дня

Втрачений сертифікат про право власності на землю, серія КВ № 0270118, виданий КСП “Жуківське” на ім’я Рекеда Катерина Єрмолаївна, вважати недійсним. Втрачений державний акт на право власності на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, серія КВ № 030817, площа 3,6002 га на ім’я Краснощок Микола Пантелійович, вважати недійсним. Втрачений державний акт для ведення товарного сільськогосподарського виробництва серія Р1 № 246005 площа 3,6248 га , зареєстрований № 63 на ім’я Єсипок Григорій Павлович, вважати недійсним.

Вікна, двері,

вхідні двері будьякого розміру. ЖАЛЮЗІ, РОЛЕТИ, ЛАМІНАТ. ТЦ “Краплина”. Тел.: 097-33750-46, 050-076-84-00. 093861-39-74. Віктор. Пропонуємо будівельні матеріали в Згурівці

В широкому асортименті: пісок, щебінь, вапно, керамзит, цегла різних видів, цемент шифер, руберойд, ДВП, ДСП, шлакоблок, кільця каналізаційні, різноманітні фарби. МЕТАЛОПРОКАТ, труби, кутник, арматура, цвяхи в асортименті. Пиломатеріали: дошка шильовка, дошка для підлоги, брус, вагонка та багато інших видів будівельних матеріалів. Послуги, автокрана, екскаватора, маніпулятора, бригади будівельників, автомобіля самоскид. Склад знаходиться: смт Згурівка, вул. Кооперативна, 22. Замовлення за тел.:5-17-94, моб.: 067-427-63-53, 097-52-53-449, 095-77-96-003. При замовленні будматеріалів ДОСТАВКА ЗА ПІЛЬГОВИМИ ЦІНАМИ. ГНУЧКА СИСТЕМА ЗНИЖОК.

Середа, 22 липня ПЕРШИЙ НАЦIОНАЛЬНИЙ 06.00, 07.00, 08.00, 13.00, 18.30, 21.00, 02.20, 05.00 Новини 06.10, 07.10 Агроера 06.20, 08.25, 08.40 Паспортний сервiс 06.45, 07.15, 08.15 Спорт 06.50, 07.20, 08.20, 11.50, 14.25, 17.15, 22.30, 23.20 Погода 07.25 Ера будiвництва 07.30, 23.35 На слуху 08.45 Кориснi поради 09.00, 05.45 Вiчне 09.15 Казки Лiрника Сашка 09.30 Мультфiльм 09.40 Хто в домi хазяїн? 10.00, 14.40 Т/с “Таємниця старого мосту” (1) 10.55 Як ваше здоров’я? 12.30 Нотатки на глобусi 13.20, 18.15 Час-Ч 13.30, 20.00 Про головне 15.30 Вiйна i мир 16.15 Книга ua 16.40 Театральнi сезони. Пам’ятi Богдана Ступки 17.20 Д/с “Китай на кiнчику язика” 18.50, 21.40 З перших вуст 18.55 Т/с “Новели Мопассана” (2) 21.50 Слiдство. Iнфо 22.40 Мегалот 23.00, 00.00 Пiдсумки 23.25 Тепло. Ua 00.20 Домашня скарбничка 01.20 Т/с “Земля вiтрiв” (1) 02.35 Х/ф “Коли сонце було Богом” (2) 04.30 Д/ф “Iван Пiддубний. На п’єдесталi мiфiв та правди” Канал 1+1 06.05 “Повернiть менi красу” 07.20, 07.35 “Маша i ведмiдь” (1) 07.45, 19.30 ТСН 08.40 “Мiняю жiнку” 09.45 “Чотири весiлля - 2” 10.50 Т/с “Асi” (1) 12.40, 20.15 Т/с “Свати - 4” (1) 13.45, 14.20 “Ворожка” 14.55 “Слiпа” 15.25 “Не бреши менi” 16.20 “Сiмейнi мелодрами - 5” 17.20 Т/с “Чорна троянда” (1) 21.15, 22.15, 23.10 Т/с “Ключi вiд щастя - 2” (1) 00.05, 03.15 Джамал Вулард у драмi “Ноторiус” (2) 02.15 “Great British Bake off” 05.05 “Служба розшуку дiтей” 05.10 “Телемагазин” 05.40 “Просто шоу” Iнтер 07.00, 08.00, 09.00, 17.50 Новини 0 7 . 1 0 , 0 8 . 1 0 “ Ра н о к з IНТЕРом” 09.10 Т/с “Здрастуй, мамо!” 11.00 Д/с “Слiдство вели... з Леонiдом Каневським” 12.45 “Судовi справи” 13.40 “Сiмейний суд” 15.35 Т/с “Домробiтниця” (2) 1 8 . 0 5 , 1 9 . 0 0 То к - ш о у “Стосується кожного” 20.00 “Подробицi” 21.00 Т/с “Шлюб за заповiтом” (2) 23.55, 05.30 Т/с “Перше кохання” 01.40 Т/с “Зцiлення любов’ю” 03.05 Т/с “Наложниця” (2) 05.10 Д/с “Легенди бандитської Одеси” ТРК “Украина” 06.05, 14.20, 15.30 Т/с “Адвокат” (1) 07.00, 08.00, 09.00, 15.00, 19.00, 01.20, 05.20 Подiї 07.10, 08.10 Ранок з Україною 09.15, 04.10 Зiрковий шлях 10.00, 19.45, 02.05, 03.10 Токшоу “Говорить Україна” 12.25, 23.30 Т/с “Засiб вiд смертi” (1) 18.00, 04.35 Т/с “Королева гри” (2) 21.00 Т/с “Умови контракту” (1) 23.00 Подiї дня СТБ 06.10, 18.00, 22.00 “ВiкнаНовини” 06.45, 16.00 “Все буде добре!” 08.40 “Кохана, ми вбиваємо дiтей” 10.10 “Холостяк - 5” 18.40 Т/с “Коли ми вдома” (1) 2 0 . 0 5 “ С л i д с т во вед у т ь екстрасенси” 21.00 “Мiстичнi iсторiї-4 з Павлом Костiциним” 22.35 “Давай поговоримо про секс “ 00.25 “Один за всiх” 01.55 Х/ф “Великий атракцiон” (1) 03.30 Нiчний ефiр 1 (коло) - без обмежень аудиторії (загальнодоступна). 2 (трикутник) - перегляд неповнолітніми глядачами рекомендовано разом з батьками або з відома батьків. 3 (квадрат) - рекомендується тільки для дорослих.

Четвер, 23 липня ПЕРШИЙ НАЦIОНАЛЬНИЙ 06.00, 07.00, 08.00, 13.00, 18.30, 21.00, 02.20, 05.00 Новини 06.10, 07.10 Агроера 06.20, 08.25, 08.40 Паспортний сервiс 06.45, 07.15, 08.15 Спорт 06.50, 07.20, 08.20, 11.50, 14.25, 16.25, 22.50, 23.20 Погода 07.25 Тепло. Ua 07.35, 23.25 На слуху 08.45 Кориснi поради 09.00, 05.45 Вiчне 09.15 Казки Лiрника Сашка 09.30 Мультфiльм 09.40 Як це? 10.00, 14.40 Т/с “Таємниця старого мосту” (1) 10.50 Свiтло 12.00 Авторський проект “Вересень” 12.20 Слiдство. Iнфо 13.20, 18.15 Час-Ч 13.30, 20.00 Про головне 15.30 Надвечiр’я 16.30 Д/с “Мiй новий дiм Корея” 17.05 Д/с “Замки Європи” 17.45 Зроблено в Європi 18.50, 21.40 З перших вуст 18.55 Т/с “Новели Мопассана” (2) 21.50 “Схеми” з Наталiєю Седлецькою 22.15 Ексклюзивне iнтерв’ю Президента Болгарiї Росена Плевнелiєва 23.00, 00.00 Пiдсумки 00.20 Домашня скарбничка 01.20 Т/с “Земля вiтрiв” (2) 02.35 Х/ф “Гора Будди” (2) 04.10 Д/ф “Самотнiй мандрiвник” Канал 1+1 06.25 “Територiя обману” 07.20, 07.35 “Маша i ведмiдь” (1) 07.45, 19.30 ТСН 08.40 “Мiняю жiнку” 09.45 “Чотири весiлля - 2”

10.50 Т/с “Асi” (1) 12.40, 20.15 Т/с “Свати - 4” (1) 13.45, 14.20 “Ворожка” 14.55 “Слiпа” 15.25 “Не бреши менi” 16.20 “Сiмейнi мелодрами - 5” 17.20 Т/с “Чорна троянда” (1) 21.20, 22.15 Т/с “Ключi вiд щастя - 2” (1) 23.10 “Право на владу - 2” 00.50, 03.45 Х/ф “Таємне життя бджiл” (2) 02.50 “Great British Bake off” 05.25 “Телемагазин” 05.55 “Просто шоу” Iнтер 07.00, 08.00, 09.00, 17.50 Новини 0 7 . 1 0 , 0 8 . 1 0 “ Ра н о к з IНТЕРом” 09.10 Т/с “Здрастуй, мамо!” 11.00 Д/с “Слiдство вели... з Леонiдом Каневським” 12.45 “Судовi справи” 13.45 “Сiмейний суд” 15.35 Т/с “Домробiтниця” (2) 1 8 . 0 5 , 1 9 . 0 0 То к - ш о у “Стосується кожного” 20.00 “Подробицi” 21.00 Т/с “Шлюб за заповiтом” (2) 23.55, 05.30 Т/с “Перше кохання” 01.40 Т/с “Зцiлення любов’ю” 03.05 Т/с “Наложниця” (2) 05.10 Д/с “Легенди бандитської Одеси” ТРК “Украина” 06.05, 14.20, 15.30 Т/с “Адвокат” (1) 07.00, 08.00, 09.00, 15.00, 19.00, 01.20, 05.20 Подiї 07.10, 08.10 Ранок з Україною 09.15, 04.10 Зiрковий шлях 10.00, 19.45, 02.05, 03.10 Ток-шоу “Говорить Україна” 12.25, 23.30 Т/с “Засiб вiд смертi” (1) 18.00, 04.35 Т/с “Королева гри” (2) 21.00 Т/с “Умови контракту” (1) 23.00 Подiї дня СТБ 0 6 . 0 5 , 1 6 . 0 0 “ В с е буд е добре!” 07.50 “Зiркове життя. Спотворенi пластикою” 08.50 “Вагiтна у 16” 09.55 “Доньки-матерi” 10.45 “Холостяк - 5” 18.00, 22.00, 05.30 “ВiкнаНовини” 18.40 Т/с “Коли ми вдома” (1) 20.00 “Слiдство ведуть екстрасенси” 21.00 “Мiстичнi iсторiї-4 з Павлом Костiциним” 22.35 “Я с оромлюсь свого тiла” Гарантія 3 роки 00.25 “Один за всiх” www.metgar.com.ua 02.15 Х/ф “Чорна стрiла” Тел.: 097-328-52-33; 050-731-71-15 (1) 04.00 Нiчний ефiр

г а р а жі металеві

П’ятниця, 24 липня ПЕРШИЙ НАЦIОНАЛЬНИЙ 06.00, 07.00, 08.00, 13.00, 18.30, 21.00, 02.20, 05.00 Новини 06.10, 07.10 Агроера 06.20 Агровектор 06.30, 08.25, 08.25 Паспортний сервiс 06.45, 07.15, 08.15 Спорт 06.50, 07.20, 08.20, 14.25, 16.25, 22.40, 23.20 Погода 07.25 Ера будiвництва 07.30, 23.25 На слуху 08.35 Кориснi поради 09.00, 05.45 Вiчне 09.15 Казки Лiрника Сашка 09.30 Мультфiльм 09.40 Школа Мерi Поппiнс 10.00, 14.40 Т/с “Таємниця старого мосту” (1) 10.50 Д/ф “Повернення на мапу” 12.00 Ексклюзивне iнтерв’ю Президента Болгарiї Росена Плевнелiєва 12.25 “Схеми” з Наталiєю Седлецькою 13.20 Час-Ч 13.30, 20.00 Про головне 15.30 Спогади 16.05 Фiльм про фiльм 16.30 Д/с “Мiй новий дiм Корея” 17.05 Д/ф “Галiсiя. Рибалки у небезпецi” 18.00 Першi на Першому 18.50 Т/с “Новели Мопассана” (2) 21.40 З перших вуст 21.50 Перша студiя 23.00, 00.00 Пiдсумки 00.20 Домашня скарбничка 01.20 Д/ф “У пошуках Грецiї” 02.40 Телевистава “Житейське море” (1) 0 4 . 1 0 Тел е в и с т а в а “ Я к чоловiки про жiнок говорили” Канал 1+1 06.20 “Свiтське життя” 07.20, 07.35 “Маша i ведмiдь” (1) 07.45, 19.30, 01.40 ТСН 08.40 “Мiняю жiнку” 09.45 “Чотири весiлля - 2” 10.50 Т/с “Асi” (1) 12.40 Т/с “Свати - 4” (1) 13.45, 14.20 “Ворожка” 14.55 “Слiпа” 15.25 “Не бреши менi” 16.20 “Сiмейнi мелодрами - 5” 17.20 Т/с “Чорна троянда” (1) 20.20 “Мультибарбара 2015” 21.00 “Свiтське життя. 10 рокiв” 23.10, 02.30 Х/ф “Помста” (2) 04.30 “Шiсть кадрiв” Iнтер 07.00, 08.00, 09.00, 17.50 Новини 07.10, 08.10 “Ранок з IНТЕРом” 09.10 Т/с “Здрастуй, мамо!” 11.00 Д/с “Слiдство вели... з Леонiдом Каневським” 12.45 “Судовi справи” 13.45 “Сiмейний суд” 1 5 . 3 5 Т / с “Домробiтниця” (2) 1 8 . 0 5 То к - ш о у “Стосується кожного” 20.00, 03.45 “Подробицi” 21.00 Т/с “Коли на пiвдень вiдлетять журавлi” 00.40 Т/с “Картковий будинок 2” (2) 04.35 Д/ф “Секти. Контроль свiдомостi” ТРК “Украина” 06.05, 14.20, 15.30 Т/с “Адвокат” (1) 07.00, 08.00, 09.00, 15.00, 19.00, 01.20, 05.30 Подiї 07.10, 08.10 Ранок з Україною 09.15, 04.10 Зiрковий шлях 10.00, 19.45, 02.05, 03.10 Токшоу “Говорить Україна” 12.25, 23.30 Т/с “Засiб вiд смертi” (1) 18.00, 04.40 Т/с “Королева гри” (2) 21.00 Х/ф “Повiр, все буде добре” (1) 23.00 Подiї дня СТБ 06.30 Х/ф “Попереднiй розслiд” (1) 08.10 Х/ф “Не може бути!” (1) 10.05 Х/ф “Чорна стрiла” (1) 12.00 Х/ф “Гардемарини, вперед!” (1) 18.00, 22.00 “Вiкна-Новини” 18.40 Т/с “Коли ми вдома” (1) 19.50 Х/ф “Мiльйонер” (1) 22.35 Х/ф “Наречена мого друга” (1) 00.40 Х/ф “Пригоди Шерлока Холмса i доктора Ватсона” (1) 04.25 Нiчний ефiр 05.20 Х/ф “Почни спочатку” (1)

Субота, 25 липня ПЕРШИЙ НАЦIОНАЛЬНИЙ 06.00, 07.00 Пiдсумки 06.20, 07.20, 08.55, 13.40, 22.45, 00.00 Погода 06.25 У просторi буття 07.25 На слуху 07.50 Вертикаль влади 08.20 Агроера. Пiдсумки 08.35, 00.05 Гумористичний клуб “Золотий гусак” 09.00 Мультфiльм 09.15 Нотатки на глобусi 09.30 Український корт 10.00 Зроблено в Європi 10.30 Книга ua 11.00 Д/с “Китай на кiнчику язика” 12.10 Етнозамальовки (Грузiя) 12.25 Д/ф “Подорожуймо Литвою” 13.00 Свiтло 13.45 М/ф “Тарбозавр” 15.20 Д/с “Замки Європи” 16.10 Чоловiчий клуб. Спорт 17.05 Чоловiчий клуб 17.35 Музичнi салони ARTE 18.40 Д/с “Гра долi” 19.15 Фiльм про фiльм 19.25 Х/ф “Така пiзня, така тепла осiнь...” (1) 21.00, 05.00 Новини 21.40 Утеодин з Майклом Щуром 22.15 Iнша музика з Олексiєм Коганом 22.40 Мегалот 23.00 День Янгола 00.20 Домашня скарбничка 01.20 ФIФА-2016. Жеребкування 01.50 Д/ф “О.М урашк о. Наспiв на крилах метелика” 0 2 . 2 0 Тел е в ис та ва “Касандра” (1) 03.45 Д/ф “Квант Iндiї” 04.35 Д/ф “Шiсть ярдiв грацiї” 05.25 Як ваше здоров’я? Канал 1+1 07.10, 19.30 ТСН 08.00, 08.35 М/с “Пригоди ведмедикiв Гаммi” (1) 09.00 “Маша i ведмiдь” (1) 09.45 “Свiтське життя. 10 рокiв” 12.00, 00.55 Х/ф “Подруги” 13.55 “Сказочная Русь” 14.35 “Вечiрнiй Київ” 16.35 “Вечiрнiй квартал” 18.30 “Розсмiши комiка” 20.15 “Українськi сенсацiї” 21.15 “Вечiрнiй квартал “ 23.10, 02.25 Х/ф “Явище” (2) 03.50 “Шiсть кадрiв + телемагазин” 05.20 Мультфiльм 05.40 “Недiля з Кварталом - 2” Iнтер 06.20 Х/ф “Мiй молодший брат” 08.00, 08.40 “Школа доктора Комаровського” 09.30 Х/ф “Покровськi ворота” 12.10 Т/с “Коли на пiвдень вiдлетять журавлi” 15.50 Х/ф “Пiти, щоб залишитися” 17.50, 20.30 Х/ф “Самотнi серця” 20.00, 01.40, 04.50, 05.30 “Подробицi” 22.05 Т/с “Здрастуй, мамо!” 02.10 Х/ф “Прощання з Каїром” 04.10 Д/с “Легенди бандитської Одеси”

Недiля, 26 липня ПЕРШИЙ НАЦIОНАЛЬНИЙ 06.00, 07.10, 08.05, 22.40, 00.00 Погода 06.05 Свiт православ’я 06.35 Крок до зiрок 07.20 Шеф-кухар країни 08.10 Агровектор 08.20, 00.05 Гумористичний клуб “Золотий гусак” 08.40 Тепло.Ua 09.00 Як це? 09.25 Хто в домi хазяїн? 09.45 Школа Мерi Поппiнс 10.00 Хочу бути 10.40 Спогади 11.15 Х/ф “Така пiзня, така тепла осiнь...” (1) 12.45 Д/ф “Галiсiя. Рибалки у небезпецi” 13.40 Д/с “Гра долi” 14.20 Фольк-music 15.25 Х/ф “Владика Андрей” 17.45 Театральнi сезони 18.15 Т/с “Новели Мопассана” (2) 21.00, 05.00 Новини 21.40 Перша шпальта 22.15 Альтернативна музика 23.00 День Янгола 00.20 Домашня скарбничка 01.20 Музичнi салони ARTE 02.20 Х/ф “Воїни неба i землi” (2) 04.20 Д/ф “Коперник” 05.25 Уряд на зв’язк у з громадянами Канал 1+1 06.25 М/ф “Дельго” (1) 08.00, 08.35 М/с “Пригоди ведмедикiв Гаммi” (1) 09.00 Лотерея “Лото-забава” 09.40 М/ф “Ескiмоска - 2: Пригоди в Арктицi” 09.45 “Маша i ведмiдь” (1) 10.15, 19.30 ТСН: “Телевiзiйна служба новин” 11.00, 12.10 “Свiт навиворiт: Латинська Америка” 13.20 “Iнспектор Фреймут” 14.55 “Територiя обману” 15.50 “Повернiть менi красу” 17.00, 18.15 “Чотири весiлля 4” 20.15, 02.00 Х/ф “Пощастить у коханнi” (2) 00.00 Х/ф “Якби я тебе кохав” (2) 05.00 “Телемагазин” Iнтер 05.50 Х/ф “Покровськi ворота” 08.15 “Удачный проект” 09.05 “Готуємо разом” 1 0 . 0 0 “ О р ел i Ре ш к а . Ювiлейний сезон” 11.00 “Орел i Решка. На краю свiту” 12.00 Х/ф “Самотнi серця” 15.50 Х/ф “Сусiди за розлученням” 17.45, 21.00 Т/с “Ангел у серцi” 20.00, 02.30, 04.50 “Подробицi” 23.10 Т/с “Здрастуй, мамо!” 03.20 Х/ф “Мiй молодший брат”

ТВЕРДОПАЛИВНІ КОТЛИ

ЗА НАЙНИЖЧИМИ ЦІНАМИ В РЕГІОНІ ЦІНА ВІД ВИРОБНИКА (від 4900грн. заводського виробництва м.Харків) Співпрацюємо з Ощадбанком за державною програмою по поверненню коштів: за котли 20%, утеплюючі матеріали 30% ДОСТАВКА в межах району - БЕЗКОШТОВНО

097-90-61-600; 095-302-84-23; 067-427-63-53 МАГАЗИН “КУПЕЦЬ”смт Згурівка: вул.Українська, 5а, вул.Кооперативна, 22.

Торкає пам’ять болісну струну

Наше горе, як сум тополиний, вічним болем у серці щемить, дуже важко, сумно й тривожно на світі без тебе нам жить. Дні без тебе сумні і холодні, наче море, печаль в них тече. А могла б же сім’я ще й сьогодні маму ніжно обнять за плече. Цими липневими днями минає 9 скорботних днів, як покинула земне життя дорога матуся Бошель Тетяна Петрівна (25.01.1942-9.07.2015 р.р.) У ці скорботні дні хочемо подякувати за співчуття моральну та матеріальну підтримку усім-усім добрим людям: рідним, близьким, друзям, кумам,сусідам, працівникам Згурівського РВГУ, а особливо Бахмачу А.П. за надання послуг перевезення людей до Яготинського району, хай усім буде добро, а нашій мамі легкий спочинок. Сумуючі син Анатолій, невістка Наталія.

Людині великої душі, щирого серця – Вічна пам’ять

Час іде, та не гоїться рана, з кожним днем серце більше болить. Смерть забрала тебе дуже рано, а тобі іще б жить і жить. У постійних спогадах, болем і сумом 17 липня минає тяжких півроку, як пішов з життя наш дорогий, коханий, турботливий чоловік, люблячий, дбайливий батько та золотий дідусь Довженко Микола Григорович з с. Леніне (28.03.1960-17.01.15 р.р.) Осиротіла родина, не можемо змиритися з думкою , що ця розлука назавжди, що закінчилися ті щасливі дні і роки, коли ми всі були щасливими. Все добро, тепло, яким ти нас обдаровував, завжди житиме в наших згорьованих серцях. Прости, що не змогли тебе спасти, сто раз прости, прости, прости… Як важко рідних хоронить, як серце плаче і болить, як щемом душу огорта – яка біда. Ще вчора жив, ще вчора був, сьогодні всіх ти нас забув. Пішов у Вічність, в другий дім, залишивши в серці жаль і біль. Хай душа твоя спочине від земної суєти, хай земля буде пір’їна в Царстві Божім – там, де ти. Вічний спокій твоїй душі, свята земелька пухом, а свічечка пам’яті завжди горітиме у наших серцях. Сумуючі дружина, діти, внуки.


ст. 5

17 липня 2015 року Адміністрація СП ТОВ “Нива Переяславщини” адресує якнайтепліші та найщиріші привітання шановній, прекрасній жінці

Шовкун Тетяні Олександрівні,

сільському голові с. Жовтневе з нагоди ювілейного дня народження, який вона святкує 18 липня Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, подальшої активності, довголіття, благополуччя і радості. Хай кожен новий день Вашого життя приносить Вам лише добро, доля буде щедрою на успіх, а тепло та підтримка близьких зігрівають Вашу душу! Нехай завжди й у всьому Вас супроводжують уд ач а , с у п у т н и к а м и ж и т т я буд у т ь непохитна воля та оптимізм. Нехай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутні роки! З роси та води Вам, шановна, та гарного настрою не тільки на свято!.

19 липня святкує свій квітучий день народження депутат районної ради Івахненко Надія Федорівна. Згурівська районна рада сердечно вітає іменинницю і дарує такі слова: Нехай волошками цвітуть літа прекрасні, нехай здійсняться тисячі бажань, щоб доля дарувала тільки щастя, ні грама бід, ні капельки страждань.  Життя хай квітне, мов вишневий сад,  і кожен день усміхнено радіє, а доля подарує зорепад здоров’я, миру, успіхів надії.  Згурівська райдержадміністрація, Згурівська районна рада вітають з днями народження Чижик Таїсію Іванівну (17.07), завідуючу ДНЗ “Веселка”, Шовкун Тетяну Олександрівну (18.07), сільського голову с. Жовтневе Ребченка Михайла Григоровича (23.07), начальника Згурівського районного підрозділу ЗАТ АЕС “Київобленерго” Бажаємо здоров’я міцного, щастя, сімейного затишку, життєвої мудрості, діловитості, високого професіоналізму, щедрості, доброзичливості, поваги серед людей. Нехай ваш дім повниться добром, благополуччям та всілякими благами. Хай кожна мить буде повна надії і хай пощастить здійснити всі мрії! Удачі, натхнення, духовного росту, хай буде в житті усе легко і просто!

Бажаємо сонця, весняного цвіту хай ранки твої будуть сонцем зігріті. Нехай тобі, рідна, у будні і свята лиш радісна звістка приходить до хати, хай збудуться легко всі добрі надії, а серце від щастя завжди молодіє! Нехай тобі, дорога імениннице, життя дарує довголіття! Здоров’я хай завжди буде міцним, друзі – вірними, родина – багатою. Нехай таланить тобі у всьому, а доля рясно стелить під ноги рушники любові, достатку, натхнення! Чарівну, ніжну, кохану дружину, лагідну, люблячу матусю, любу, дорогу донечку Трубу Наталію Василівну з с. Свобода з теплом, ніжністю та безмірною любов’ю вітаємо з славним днем народження, який вона святкує 20 липня Люба дружино, матусенько мила, зірка ти наша ясна! Щиро з народженням в цей день вітаєм, зичимо щастя й добра. Завжди будь, ніжна, мила й хороша, хай твої біди розвіють пороші, болі зморозить зима, будь же здорова повік і щаслива, горя не відай і сліз, будь все життя наша ластівко мила, схожа з красою беріз. Нехай чаруюче звабливе буде завтра, що не прочитаною книгою зорить. Хай ні на мить не пригаса кохання ватра і завжди надихає жить, любить. Нехай у щедрих твоїх літах, люба, весна дивує й зав’яззю прибуде, бо ти - і сонце, й життєдайна злива, ти – ранок, без якого дня не буде. Завжди твої щиро люблячі коханий чоловік Єгор, син Женя, дочка Свєта, зять Максим Гетьмани, батько Василь Миколайович. Дівичківське споживче товариство виставляє на продаж нерухоме майно – приміщення магазину №14, що знаходиться за адресою: Переяслав-Хмельницький район, хутор Кавказ, вул.. Комунарська, 19-б. Загальна площа - 68,4 м.кв. Та приміщення магазину №15, що знаходиться за адресою: ПереяславХмельницький район, с. Єрківці, вул.. Ферапонтова, 9. Загальна площа 485,4 м. кВ. Ознайомитись з будівлями можна в робочі дні , щоденно з 8-00 до 17-00 (крім вихідних) за адресою: Київська обл., Переяслав-Хмельницький район, с. Дівички, вул. Молодіжна,1-а Дівичківське споживче товариство. Заяви подаються за цією ж адресою до 25 липня 2015 року. За довідками звертатись по телефону: 093-950-28-90 Чистка криниць. Викачуємо мул до твердого дна без могоричів та підсобних робітників. Тел.: 097615-68-71, 097-314-53-96, 050-92409-23, 066-369-51-58.

Чистка криниць до твердого дна. Тел.: 066000-68-44, 097-942-00-62.

Панасенко Володимиру Миколайовичу

з нагоди прекрасного 45-річного ювілею, який він святкує 17 липня Ювілей – це не просто свято, це здобутки всіх років в житті, тож хай у Вас їх ще буде багато, щоб здійснилися задуми всі! Щастя хай щомиті сприяє мати успіх, достаток й добро, серце радість й любов зігріває, друзі й рідні дарують тепло!

Нехай здоров’я завжди добрим буде, щоб в роботі ладилось усе, за справи добрі хай шанують люди, в сім’ю хай доля затишок несе. 16 липня святкує свій красивий день народження дорогий, любий, рідненький, чуйний синочок

Масенко Олексій Борисович. З великою повагою та

любов’ю іменинника сердечно вітають батько Борис Антонович та мати Віра Іванівна і дарують такі слова: Благородство, мужність і честь, доброта, відповідальність і сила! Знаємо, сину, в тебе все це є! Ти вмієш перемагати красиво! Вір у свою мрію і не здавайся! Будь завжди таким же щирим, добрим, уважним, вірним другом і чоловіком справжнім! І на світі найкращим сином! Так хочеться тобі, рідненький, що краще є, усе подарувати. Встелити всі доріженьки барвінком, і зорі над тобою посхиляти. Хай цвіте не в’яне із роками доля, хай щасливих літ зозуля накує, хай роса дасть сили, а вода – здоров’я, ми ж дякуємо долі, що ти у нас є! Хай квітне стежка сяйвом росту, яку тобі доля в світ послала, щоб ти жив в обіймах щастя, літ подолавши переваги. П р ода є т ьс я автомобіль НиваТайга у доброму стані, 2006 року випуску. Газ-бензин. Ціна договірна. Тел.: 067-769-15-52.

Т е р м і н о в о п р ода є т ь с я будинок в с. Середовка, вигідне розміщення поряд автобусних маршрутів. Город, садок, газ, телефон, гараж, цегляний сарай. Ціна 10 тис. у.о. Торг. Тел.: 099-923—01-18, 063725-93-24.

Чистимо колодязі механічним способом до твердого дна без підсобних робітників. Тел.: 096-52-58-586, 066-44-79-283.

Продається будинок в смт Згурівка вул. Котляревського, 20. Є погріб, сарай, гараж., газ, вода, 0,37 га землі. Зв. за тел.: 5-09-29, 067-946-80-30.

Пам’ятаємо. Сумуємо.

Людське життя, мов тоненька ниточка, обривається назавжди. Однокласники 1961 року випуску із глибоким сумом сприйняли звістку про непоправну смерть шановного, доброго, щирого, прекрасного, доброзичливого однокласника, справжнього, чуйного товариша (13.08.1943-9.07.2015 р.р.). Тя ж к е і н е п о п р а в н е г о р е увірвалося в сім’ю Чалих. Невимовний сум і жаль поселився у серцях рідних, близьких, всіх, хто знав та спілкувався з цією Людиною. Шановна родино, ми сумуємо разом з вами, бо ви втратили неоціненний сімейний скарб – безмежно люблячого, чоловіка, батька та дідуся. Сили і мужності вам витримати біль утрати, а Олексію Олександровичу нехай Бог дарує Своє Царство, а пам’ять серед нас житиме вічно. Нехай лагідний вітерець та сонячний промінчик завжди зігрівають твою могилку, а спів пташок розказує про нашу тугу. Спи спокійно, наш дорогий товаришу.

Тетяні Олександрівні

з с. Жовтневе з нагоди ягідного ювілейного дня народження, яке вона святкує 18 липня Всю доброту, яка існує в світі, всю радість, що живе серед людей, найкращі всі, що розквітають квіти даруємо тобі у цей незабутній день! Нехай здоров’я завжди добрим буде, в роботі ладиться усе, за справи добрі хай шанують люди, в сім’ю хай доля затишок несе. Хай квітнуть дні твої яскравим цвітом і буде в них сердечність і тепло, щоб у житті було чому радіти, а смутку у душі ніколи не було! Хай щастя зоряне до тебе лине і безліч літ зозуля накує, хай доля розквіта мов та калина та щедрим буде серденько твоє. Любові, щастя, радісної днини від нас усіх тобі на іменини. З повагою Надя, Наташа, Люда, Наташа. Цвітом прекрасним хай доля рясніє, сиплеться миром, здоров’ям, добром, зігріте любов’ю життя хай зоріє, і повниться щастям, як стиглим зерном. Адресуємо якнайщиріші та найтепліші слова голові Жовтневої сільської ради, шановній, добрій, милій, чарівній, красивій жінці Шовкун Тетяні Олександрівні з нагоди славного 45-річного ювілею, який іменинниця святкує 18 липня Хай ладиться скрізь: на роботі, в родині, щоб радісний настрій у серці не згас, все світле і гарне, що треба людині, нехай неодмінно приходить до Вас! Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, подальшої активності, довголіття, благополуччя і радості. Хай кожен новий день Вашого життя приносить Вам лише добро, доля буде щедрою на успіх, а тепло та підтримка близьких зігрівають Вашу душу! Нехай завжди й у всьому Вас супроводжують удача, супутниками життя будуть непохитна воля та оптимізм. Дякуємо за Вашу працю, турботу та відданість. Нехай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутні роки! З повагою колектив Жовтневої сільської ради.

Куплю 2 або 3-кімнатну квартиру у центрі Згурівки. Тел.: 066-451-17-37.

Куплю кнурів, нутряків, коней, корів, кіз, телят. Можливий доріз туші. Тел.: 050-937-87-31, 096-369-77-17.

Супутникове ТБ

Продам цегляний будинок в с. Усівка з усіма зручностями. Газ, вода, телефон 096-97759-53, город 30 соток. Ціна договірна. Кристина.

Налаштування супутникових систем. Гарантійне та післягарантійне обслуговування. Тел.: 093-337-03-18, 068-801-48-65.

Продається однокімнатна к ва р т и ра н а І п о в е р с і з а адресою: смт. Згурівка, Українська, 3 кв.2 індивідуальне електричне опалення, бойлер. Тел.: 050-13196-28, 050-698-36-49.

Втрачений державний акт на право власності на земельну ділянку серія ЯА № 593592, виданий на ім’я Удовик Ніна Іванівна, вважати недійсним. Кадастровий номер земельної ділянки 3221983900:03:003:0014.

Чалого Олексія Олександровича

Адміністрація та трудовий колектив ФГ “Родина 2007” надсилають найщиріші привітання

Жінку чарівну, прекрасну Людину, мудру, розумну, сердечну, гостинну щиро вітаємо й зичимо радо у твоє життя ми лише зорепаду. Іскри в очах, творчих ідей та дерзань, злетів, натхнення, нових починань, друзів хороших і здійснення мрії, віри, любові, і, звісно, надії. Найщиріші, найкращі привітання адресуємо добрій, щирій, чарівній, прекрасній подрузі Шовкун

Продається корова з третім телям. Тел.: 095-505-13-24. П р ода є т ь с я д і л я н к а п і д забудову 42 сотки землі. смт Згурівка, вул. Переяславська (район Козаківки). Ціна договірна. Тел.: 067-126-83-20.

Торкає пам’ять болісну струну

9 липня Вічність відібрала від нас нашого дорогого, любого чоловіка, справжнього сім’янина, доброго, турботливого татуся, люблячого дідуся

Чалого Олексія Олександровича

(11.08.43-9.07.15 р.р.) з с. Турівка Завжди добрий привітний, з яким ми ділили порівну радість і печаль. Не можна передати словами той біль, що залишився в наших серцях назавжди. Ми збережемо добру пам’ять і щиру вдячність тобі, наш рідненький. Мій хазяїн вже став зорею у холоднім, байдужім небі… Як побачить тебе в безкраї? Як звернутися, любий, до тебе? Як живеться, татусю, тобі в Царстві божім? Чи земля тобі сниться ночами? Чи за внуками з неба зорієш? Чи скучаєш, рідненький, за нами? Не знайти тобі в світі заміни, не діждатись з тобою розмови. І забути тебе неможливо, так і жити у вдовиному горі. За доброту і любов до нас нехай пошле тобі Господь Бог вічний спокій і Царство Небесне. У ці скорботні для нас дні хочемо висловити вдячність рідним, близьким, кумам, сватам, сусідам, друзям, усім-усім добрим людям з с. Турівка, які розділили наше невимовне горе та провели разом з нами в останню путь нашого незабутнього Олексія Олександровича. Сумуючі дружина, діти та внуки.

П і дп р и є м с т в о закуповує дорого корівок, коней, молодняк. Працюємо цілодобово. Тел.: 098-992-03-70, 095108-32-10, 063-621-37-70.

Куплю дорого корів, бичків, телиць. Тел.: 067-985-11-87, 099-490-29-56. Терміново продається 2-кімнатна квартира в смт Згурівка вул.Жовтнева, 2-а (центр) в 5-ти поверховому будинку, 2-й поверх. Індивідуальне електроопалення, бойлер, інтернет, телефон. Ціна договірна. Тел.: 066-124-38-16, 096-686-63-78.

ЗАКУПОВУЄМо

корови, коні та молодняк ВРХ. При невідкладних ситуаціях збуту виїзд терміново, цілодобово. Тел.:067-769-15-52, 04575-3-72-92.

Чистимо колодязі до твердого дна. Тел.: 066-590-1477, 096-665-99-09.

Виготовляємо металовироби

-оградки -гробнички -хрести -ковані ворота -ковані фірточки -козирки -решітки на вікна -броньовані двері -гаражні ворота -водяні рукава у печі -навіси -перекриваємо коньки на даху Тел.:066-629-30-51.

Господарство закуповує ВРХ коні, кози, кнурі. Тел.: 066-065-4236, 067-509-80-89. проводимо закупівлю ВРХ, коні телята, бички. Тел.: 067-503-66-72; 067-504-44-06.

буріння свердловин

установка водопровідних систем. Чистка колодязів, копання каналізацій, Бетонні кільця.

Свердловини під ключ.

Довідки за телефоном: 099-93-12-263.


ст. 6

17 липня 2015 року Сьогодні ми хочемо привітати дорогого сина, чоловіка, батька, брата, дядю Березньова Миколу Васильовича з ювілеєм, який він святкує 21 липня і даруємо такі слова: Є ювілеї досить різні, та є одна з найкращих дат, вітає щиро вся родина, у день коли Вам – 50. Хай пахучим цвітом стелиться дорога, хай відходять вдалеч горе і біда. Хай же будуть щастя і міцне здоров’я, радість і повага на многії літа. За пройденим не треба сумувати, попереду щаслива жде пора. Хай буде щедрим ювілейне свято: здоров’я Вам, любові і добра! З повагою тато, мама, дружина Валя, діти Сергій, Оля, Альоша і Таня, брати Гриша і Толя зі своїми сім’ями. Найкрасивіший місяць літа – липень приніс у нашу родину прекрасне свято. 20 липня святкуватиме свій славний 25-річний ювілей, дорога наша донечка і сестричка Березньова

Наталія Григорівна. З цим радісним святом Наталочку вітають люблячі тато Гриша, мама Надя і сестричка Маринка і дарують такі найтепліші слова: Цей день має чарівне походження, бо сьогодні, доню, твоє день народження! Бажаємо, щоб сонце тебе зігрівало, люди – усмішку тобі дарували, природа здоров’я тобі піднесла, а ластівка щастя мішок принесла. А ще романтики, дружби, кохання, прийми ж від нас усі ці вітання. Ми знаємо, цей день чарівний, не звичайний, то ж хай здійсняються всі побажання. Таких людей зустрінете не часто – нам доля дарувала таке щастя. Повноцінність життя вимірюється вдячністю рідних та людей, котра сторицею повертається до Людини доброї, працьовитої, щиросердної, люблячої, мудрої, порядної. Саме такому – коханому, рідненькому, найкращому у світі чоловіку, любому, дбайливому, прекрасному татусю, дідусю СивогорлУ Анатолію Степановичу, ми – твої найрідніші надсилаємо найщиріші вітання в день світлого 55-річчя, яке він святкує 17 липня Бажаємо, щоб срібнодзвоний жайвір дарував свої найкращі пісні імениннику, легкокрилий вітер нашіптував найчудовіші слова, грайливий струмок тішив серце кришталевим дзюрчанням, а доля дарувала многії літа і пре міцне здоров’я для щастя та радості. Тобі сьогодні, рідний 55, із вдячністю ми хочемо вітати тебе за мудрість батьківських порад, за вміння всім завжди допомагати, за приклад чоловіка і сім’янина і за могутні руки золоті. Нехай Господь пошле тобі благословення, нехай здоров’я й сил дарують всі святі. Люблячі дружина Тетяна, дочка Юля, зять Олексій, внучок Серафимчик з м. Севастополя.

Всю доброту, яка існує в світі, всю радість, що живе серед людей, найкращі всі, що розквітають квіти, даруємо тобі у цей святковий день. Ці слова ми даруємо найкрасивішій, ніжній, дорогій внучці, племінниці, сестричці Березньовій Наташі з нагоди чудового ювілейного дня народження, який вона буде відзначати 20 липня Ми тебе вітаємо із чудовим святом і тобі бажаємо радості багато. Хай сміється сонце з голубого неба і троянда перша зацвіте для тебе. Хай в житті твоєму горя не буває, на устах усмішка маком розцвітає. Хай для тебе гарна буде кожна днина, будь завжди здорова і щаслива. З любов’ю і повагою дідусь Вася, бабуся Ліда, дядя Коля, тьотя Валя, дядя Толя, тьотя Лєна, Сергій, Оля, Альоша, Таня, Саша і Богданчик. Наш славний і рідний, найкращий у світі! З тобою нам завжди затишно й світло. Ти гарний господар і тато чудовий, даруєш турботу і море любові. Спасибі за ласку, за руки умілі, що здатні підтримати словом і ділом, що в рідному домі – надійно і щиро живи нам на радість у щасті та мирі. Сонячні, теплі і найкращі привітання для дорогої, і доброї для нас Людини – ніжного і уважного, золотого, дбайливого татуся, лагідного, турботливого, найкращого у світі дідуся Анатолія

Степановича Сивогорла

з нагоди красивого, квітучого 55-річчя, яке він святкує цими липневими днями Спасибі за руки твої золоті, за серце, що завжди не знає спокою. Не дивись на літа – вони плинуть рікою, а дивись на нас, бо ми завжди з тобою. Бажаємо здоров’я і щастя в усьому, сімейного затишку в рідному домі, наснаги в роботі, у справах везіння, крім того, достатку, а також терпіння. Життя хай завжди приємно дивує, нехай воно щастя і довгі роки дарує! Хай доля добром стелиться через усе життя до найдорожчої Людини. І знай ми тебе дуже любимо, рідний татусю і дідусю! Ми знаємо нами ти живеш! Нехай життя твоє буде казкою, у якій ти будеш завжди бажаним гостем. З безмежною любов’ю та вдячністю син, невістка, внук Артем. Для тебе, найдорожчої у світі, хай небо буде тільки голубе, в здоров”ї добрім зичим довголіття і від душі вітаємо тебе. 16 липня ми раді вітати з нагоди ювілейного дня народження дорогеньку, найкращу у світі матусю, турботливу, люблячу бабусю

БУРОМСЬКУ ЛІДІю ІВАНІВНУ

Ми просимо з глибин сердець, щоб добрий Бог, що Бог Отець, міцного здоров”я тобі дав і щоб багато літ тебе оберігав. Не знай довіку болю й тривоги, живи на радість у щасті й мирі і ми біля тебе будем щасливі. Довго-довго живи на світі і будем ми тобою зігріті. Бажаємо кришталевої роси, від сонця променистої краси. Хай стеляться під ноги ніжні квіти, будь, люба матусю і бабусю, найщасливіша у світі. З теплом і повагою всі твої найрідніші. Є ювілеї і свята різні, та є одна з найкращих дат, коли вітають Вас всі рідні, і Вам минає 60! Бо 60 – це сила й мудрість, та й досвід, кажуть, не малий, повага вдома, серед друзів, любов і шана від дітей! Дорогого, коханого, любого чоловіка, доброго, дбайливого, люблячого батька, ніжного, турботливого, найкращого у світі, щасливого дідуся Миколу

Борисовича Чміля

з теплом, ніжністю, любов’ю та вдячністю вітаємо з поважним 60-річним ювілеєм, який він зустріне 18 липня Будьте нам завжди – здоровий, щасливий, ніколи не хмуртесь, хоч важко Вам, бо Ви у нас, рідний, у світі єдиний, коли Ви смієтесь нам радісно всім. Хай життя Ваше буде схожим на казку, хай Бог Вам все, що Ви хочете дає, спасибі за ніжність, за батьківську ласку, ми дякуємо долі, що Ви у нас є! Хай Бог Вашу оселю береже від лиха, негараздів та недуги, здоров’я радує міцне, а серце – добре, лагідне й розкуте. Хай в хаті весело луна дитячий сміх онуків Ваших, вони всі Вас люблять, а доля ще додасть багато літ, й родинне коло серце вам голубить. Люблячі дружина Люба, син Олег, зять Коля, дочка Іра, внуки Саша, Максим, дочка Наташа, зять Сергій, внучка Анастасія.

Ювілей – це не просто свято, це здобутки всіх років в житті, тож хай їх ще буде багато, щоб здійснилися задуми всі! Щастя хай щомиті сприяє мати успіх, достаток. Добро, серце радість й любов зігріває, друзі й рідні дарують тепло! Ці щирі слова ми даруємо дорогому, рідненькому брату, доброму, чудовому дяді ЧмілЮ Миколі

Борисовичу

з с. Турівка з нагоди славного 60-річчя, яке він святкує 18 липня Наш славний і рідний, найкращий у світі! Сердечно бажаємо здоров’я, добра, довголіття. Хай вистачить щастя на ціле століття. Бажаємо любові, радісних сліз, багато здоров’я і доларів віз. Щоб поруч з тобою дружина цвіла, сім’я була ваша міцна, як скала! Нехай не ступають на твої дороги, ні смуток, ні біль, ні тривоги. Шани тобі – від людей, вдячності – від дітей, горя – лиха не знати, міцне здоров’я мати, і нас ніколи не забувати. З повагою сестра Ніна, племінниця Валя.

Дорога наша Учителько! Мабуть, ще слів таких ніхто і не придумав, щоб в них вмістити все про Вас. Ви – доброта, турбота, скромність, ми дуже любимо і цінуємо Вас. Людина кришталевого сумління. Постать. Непересічна, неординарна особистість. Педагог. Добротворець… Вчитель від Бога, невтомний сіяч вічного, розумного, доброго це наша шановна, мудра Гринчак Ірина Василівна. 19 липня Ірина Василівна святкує свій знаменний ювілейний день народження. З великою повагою та шаною випускники 11-Б класу 2015 року та їхні батьки якнайщиріше та найтепліше вітають ювілярку зі святом і дарують такі слова: Дорогий наш класний керівник! Як і завжди, горнемося до Вас своїми палкими серцями. Нехай же Ваше серце, серця Ваших рідних, близьких, незчисленних вихованців і шанувальників завжди окрилює дивовижна муза Життя. Доля щедро наділила Вас глибинною мудрістю і працелюбністю, готовністю радити і допомагати, так захоплююче розкривати світ прекрасного. Робота з дітьми завжди була найскладнішою і повною випробувань! Адже дітей необхідно не тільки вчити, а й виховувати в колективі, оберігати. Брати участь у житті кожної дитини. Дякуємо за Вашу працю, терпіння, розуміння! Здоров’я Вам і Вашим близьким, вдячності людської! З роси і води Вам! У дім сьогодні завітало свято! Нехай тобі ще років небагато – нехай, дитино, доля твоя буде світла, добром і щастям щедро квітне. 19 липня свій ще маленький 10-річний ювілей зустрічає наш дорогенький, рідненький, милий, любий синочок, люблячий братик Палівода Олексій Олексійович з с. Леніне. Люблячими серцями та найкращими подарунками свого маленького ювіляра ніжно-ніжно вітають тато, мама, сестричка Ангелінка і дарують такі слова:Нехай засвітиться твій ранок, неначе чарівної душі серпанок, хай промінь сонця радість принесе, і Богу ти подякуєш за все. Всміхайся долі, посміхнись весні, щасливий будь в житті, а не у сні, і простягни до щастя теплі руки. Нехай не буде болю і розлуки, а лиш любові ягоди рясні. Будь сповнений омріяних надій, живи,навчайсь люби синочку і сонечку радій! Здоров’я, радості, удачі, світлої і радісної днини від нас тобі на іменини. І пам’ятай, дитинко, ми тебе дуже любимо! 19 липня святкуватиме свій 10 рік народження найкращий у світі внучок, правнучок, племінник, братик

Палівода Альоша з

с. Леніне В ц е й прекрасний літній день ми хочемо побажати тобі всього найкращого, що дав Бог, нехай тебе щастя як дощ обливає. Нехай тебе радість завжди зустрічає. Ісус Христос хай тебе береже, а Янгол-охоронець за руку веде. З любов’ю дідусь Сергій, бабуся Люба, прабабуся Галя, дядя Сергій, тьотя Таня і сестричка Софійка.

Рости, внучок, на щастя матусі, на радість дідусю і своїй бабусі. Хай тобі всміхається доленька ясненько, Бог оберігає маленьке серденько. Найкращі, найтепліші, найдобріші слова даруємо нашому найдорожчому, найкращому, чудовому внуку, доброму племіннику та щирому братику Паліводі Альоші з нагоди світлого 10-річчя, яке він святкує цими липневими днями Нехай твоє дитяче серденько вбирає тепло родинне аж до краю. Хай до людей своє тепло воно скерує, а доля тебе щедро обдарує! Розумний, чуйний і вродливий, будь, Альоша, здоровий, радісний, щасливий, успіхів, дружби і процвітання, нехай здійсняться всі бажання! Нехай тобі сонечко сміється, наука легко хай дається, а доля світлою хай буде, щоб поважали тебе люди. І друзі хай не забувають, і в усьому помагають. Люблячі бабуся Надя, дідусь Володя, тьотя Альона, сестричка Маша, сестра Люда, Сергій, Анюта.

Хай тобі, люба, завжди всміхаються ранки й світлі троянди в росі, і схід сонця, й рожеві світанки постануть перед тобою в усій красі. Хай стелиться тобі доля щира й усмішка не сходить з лиця. Живи в радості і любові, хай щастю твоєму не буде кінця. Усміхається щастям життя у безмежжі краси і любові, і хай довгі молоді літа квітнуть, наче троянди чудові для моєї дорогої, ніжної, чарівної, привітної донечки-хрещениці Гончаренко Нелі Олександрівни з с. Стара Оржиця з нагоди славного 20-річного ювілею, який вона святкуватиме 21 липня Хай врода твоя не в’яне ніколи, ступає любов на поріг. Бажаю щасливої долі  і рівних щасливих доріг.  Хай у житті твоєму буде лиш добро, кохання вірне, друзі незрадливі. Бажаю, щоб задумане збулось і щоб життя твоє завжди було щасливим. Будь веселою, здоровою, красивою завжди, добре вчися, гарна будь, добрих май подруг, і мене, моя хрещенице, вік ти не забудь. Любляча хрещена-мама.  Хай для тебе будуть ранки золоті, і цвітуть троянди у твоїм життя. Хай здоров’я буде, як води в криниці, хай усмішка сяє на твоїм обличчі. Адресуємо якнайкрасивіші слова та щирі привітання Очколяс Євгенії Юріївні з нагоди квітучого 25-річчя, яке вона святкує 20 липня Ми бажаємо тобі безхмарного неба, багато весен прожитих у добрі, і щоб очі твої, неначе зорі, усміхались, завжди осяйні. Зичимо того, що щастям зветься, хай усмішка не зникає з лиця, хай життя твоє піснею буде, а тій пісні не буде кінця. Хай чистими росами, цвітом і сонцем літа заглядають у твоє віконце. Нехай тільки радість іде до світлиці, хай здоров’ям і щастя життя твоє довго іскриться. Сестра Ірина з чоловіком, племінник Назар. Цей день має чарівне походження, бо сьогодні твій день народження, бажаємо, щоб сонце тебе зігрівало, люди - усмішку тобі дарували, природа здоров’я тобі піднесла, а ластівка щастя мішок принесла! А ще романтики дружби, кохання! Прийми же від нас усі ці вітання! Ми знаємо цей день чарівний, незвичайний, тож нині здійсняться всі побажання!!! Дорогого, милого, доброго, надійного внука, ріднесенького синочка та люблячого брата Коморного Максима Вадимовича з безмежною любов’ю вітаємо з квітучим 15-річчям, яке він зустріне 17 липня День сьогодні-особливий день! І коли щороку він приходить, серце наче сповнене пісень, світ здається, сповнений мелодій. Хай ніколи у твоїх очах чиста й  світла радість не згасає, щоб не було горя навіть в снах! Хай Господь здоров”я посилає, Мати Божа хай благословить, хай Спаситель буде все з тобою. Хай в житті твоїм він кожну мить обдарує ласкою святою... Береже від болю і біди, посилає щастя й долю світлу,щоб життя прекрасне назавжди ніжною трояндою розквітло... Ми хочемо бачити тебе завжди красивим, розумним, здоровим, щасливим та добрим. Твої найрідніші бабуся Віра, тато Вадим, сестричка Яна з сім’єю. Рано-вранці до схід сонця, Ангел стукав у віконце, сповістив таку новину, що в Андрійка іменини. 19 липня святкує перші свої 5 рочків милий синочок і найдорожчий внучок і правнучок Гончаренко Андрій Володимирович з с. Жовтневе Свято велике прикрасило дім, - тобі 5 рочків, і радісно всім. Хай цього дня і завжди, для тебе світить ясне сонечко, а птахи співають радісні пісні, здоровий будь, щасливий, любий, найдорожчий, красивий, наче квітка навесні. Милий наш синочку, сонечко маленьке, ти зростай на радість нам, хлопчику рідненький. Не хворій ніколи, сонечком світи, мудрим і щасливим, Андрійку, рости! Хай сипле сонечко рясненько тобі промінчики у жменьки. Хай Божа матінка тебе охороняє, а Господь Бог здоров’я посилає і довгого віку прожити, а ми тебе, твоя сім’я й родина, любимо й будемо завжди любити. З повагою мама Віта, бабуся Валя, прабабуся Оля.


ст. 7

17 липня 2015 року запрошуємо до обговорення

Перейменовувати вулиці та міста – справедливо

(Початок в №25” Панорами”) Щоб відмітити «інтернаціональність» минулого комуністичного тоталітарного р е ж и м у, х о ч у з г а д а т и в у л и ц ю і м е н і уродженця Молдови Котовського, що також пролягла в нашому селищі. Г.І.Котовський (н.1881—п.1925) —кримінальний злочинець, що зробив кар’єру радянського військового та політичного діяча. На початку 1915 р. Г.Котовський сформував чергову «бойову» групу і разом з нею займався грабіжництвом у Бессарабії. В 1916 р. за розбій засуджений до довічної каторги, алев 1917 р. умовно звільнений та направлений на Румунський фронт Першої світової війни. Після Жовтневого перевороту примкнув до лівих есерів та був обраний членом революційного комітету 6-ї російської армії. З січня 1920 р. командував кавалерійською бригадою під час боїв на Кавказі, а потім  — в Україні і на радянськопольському фронті та незабаром вступив до РКП(б). Відзначився знищенням загону українського вільного козацтва листопаді 1921 р. поблизу сучасного села Базар в Житомирській області. Внаслідок цієї битви з більшовицькими загонами Котовського зазнала поразки Волинська група регулярної Армії Української Народної Республіки під командуванням генерала-хорунжого Ю.Тютюнника. Було вбито більше 400 бійців, у полон захоплено разом з пораненими 537 вояків, з яких до суду дожило лише 443. Полонених українців котовці підводили до ям і розстрілювали з кулеметів. У 1925 р. члена Всеросійського ЦВК Г.Котовського вбили співробітники ДПУ, коли встановили, що він продовжував підтримувати зв’язки з одеськими бандами злочинців. Ось і постає ще одне запитання: чи достойна ця людина увіковічення свого прізвища на теренах Згурівщини? Окремим пунктом потрібно відзначити заслуги іншого російського воєначальника, уродженця Воронезької губернії– М.Ф.Ватутіна (н.1901-п.1944). Доброволець, в 19 років зарахований до лав Червоної Армії, здобув вищу військову освіту в Академії Генштабу РСЧА і з 1938 р. був призначений начальником штабу Київського особливого військового округу. Під час Другої світової війни з 1939 р.  — начальник штабу Українського фронту. Жителям Лівобережжя запам’ятався своєю участю в битві за Дніпро та звільненні Києва, адже кадрового військового М.Ватутіна знали як виконавця наказів Сталіна без найменших відхилень та обговорення. Хочу уточнити декілька фактів бойових операцій 1943-го і 1944 рр., які були оприлюднені лише в 90-і роки, після здобуття Україною незалежності. Після Курської битви (5 липня – 23 серпня 1943 р.) особливо успішно розвивали наступ війська Центрального фронту К.К.Рокоссовського. 60-а армія цього фронту під командуванням молодого українського полководця І.Д.Черняховського стрімким маневром 30 серпня вийшла на Глухів. К.Рокоссовським було прийняте рішення з метою розвитку успіху наступальних дій перенести основний напрямок удару на лівий фланг, де дислокувалась 60-а армія. За рахунок підсилення цього з’єднання вже 6 вересня 1943 р. війська Черняховського оволоділи Конотопом, 15 вересня – Ніжином, а 19 вересня, всупереч розпорядженню командування фронтом, зайнялиПрилуки. В цей час армії сусіднього Воронезького фронту М.Ватутіна ще тільки вели бої на рубежі Ромни-Лохвиця, відстаючи від лівого крила Центрального фронту Рокоссовського на 100–120 кілометрів. Між військами двох фронтів утворився величезний розрив. Тому Черняховський був змушений частину сил 60-ї армії виділити для забезпечення флангу, що розтягнувся. Розвиваючи успішний наступ вже за межами розмежувальної лінії між

Центральним і Воронезьким фронтами, передові загони армії генерал-лейтенанта І.Черняховського, переслідуючи німецькі війська, в 20-х числах вересня 1943 р. вступили на територію нинішньої Згурівщини. 19 вересня вони звільнили від поспішно відступаючого ворога Турівку, Урсалівку, хутори Іллінський і Петровський, Лизогубову Слободу, хутори Леніна, Шевченка та Згурівку .20 вересня війська 60-ї армії Центрального фронту очистили від окупантів Малу і Велику Олексіївку, Середовку, хутори Олександрівку й О ле к ин , А р к а д і ї в к у,П а с к і в щ и н у, Жовтневе з Пайками, Гречаною Греблею, Петрівським і Горбачівкою, Нову Оржицю і Зелене, Стару Оржицю з хутором Грушківкою, а також Безуглівк у з хутором Свободою. 21 вересня 1943 р. за зведенням Радянського інформбюро офіційно повідомили, що «на 822-й день війни війська Центрального фронту на Київському напрямку зайняли райцентр Полтавської області Яготин, великі населені пункти … Новий Биків, Петрівку, Красне, Згурівку, Жуківку, Студеники…». Насправді частина сіл Згурівського району вже другу добу як була звільнена, а в село Красне зайшли частини Радянської Армії лише 22 вересня. Тоді ж до лівого крила Центрального фронту підтягнувся Воронезький фронт М.Ватутіна. Диктори Інформбюро озвучили: «823-й деньвійни. 22 вересня на Київському напрямку перейшов у наступ Воронезький фронт. Його військові йшли, огинаючи Дніпро, в районі ПереяславаХмельницького, форсували річку і захопили Букринський плацдарм… Наші війська…оволоділи містами Остер, Переяслав, Золотоноша, а також зайняли… райцентр Чернігівської області Нову Басань, райцентр Київської області Березань і великі населені пункти Семиполки, Ядлівку, Го с т р о л у ч ч я , С е м е н і в к у, В і й т і в ц і (Супоївка)». Реальні події розвивалися так, що протягом 22 вересня під командуванням Ватутіна звільнялися від окупантів села колишніх Яготинського та Березанського районів (Мала Супоївка, Жуківка, Мала Березанка з хутором Левченкове), а також Нова Олександрівка з Вільним і Старим, Черевки, Усівка, Красне. Наступного дня на допомогу М.Ватутіну, щоб вирівняти лінію фронту, знову прийшли війська К.Рокоссовського. «23 вересня 1943 р., на 824-й день війни, 13-а армія Центрального фронту розширила захоплений на західному березі Дніпра плацдарм і зайняла територію глибиною 35 і шириною 30-35 кілометрів. Південніше, на ділянці гирла річки Тетерів, форсували Дніпро війська 60-ї армії (І.Черняховського). На Київському напрямку наші війська зайняли… великі населені пункти Рожни, Гоголів, Красилівку, Требухів, Хоцьки і залізничну станцію Баришівка», - повідомляло Інформбюро. Очевидно цього вересневого дня були звільнені останні села Згурівського району Войкове, Софіївка, Великий і Малий Крупіль. Отже, 23-25 вересня група армій «Центр» вийшла до Дніпра, північніше Києва, попередньо вичавивши німецькі частини з Лівобережжя. «Дорогу на Київ, - пише в своїх мемуарах маршал К.Рокоссовський, - було відкрито». Але у другій половині вересня за рішенням ставки наступ військ Центрального фронту на Київ було припинено. Лаври визволителів Києва Сталін вирішив віддати командуванню 1-го Українського фронту (тобто М.Ватутіну і М.Хрущову), офіційно створеного лише 20 жовтня 1943 р. з перегрупованого В о р о н е з ь к о г о ф р о н т у. З а ц е й ч а с , скориставшись неузгодженістю і нерішучістю дій радянського командування, фельдмаршал

Е.Манштейн переправив основну частину (до 90%) німецьких військ на правий берег Дніпра і розташував вздовж нього на добре укріплених позиціях.В результаті – операція форсування Дніпра для радянських частин затяглася аж до листопада 1943 р.Як відомо, основний удар по ворогу у битві за Київ 1943 р. було вирішено завдати силами 1-го Українського фронту з Букринського плацдарму, де дуже високий і крутий правий берег Дніпра, який до того ж був добре укріплений німцями: кожні кілька метрів кулемет, гранатомет, гармата. Саме на ці неприступні укріплення без підготовки, без переправних засобів прямо з маршу кидали сталінські командири неозброєних, необмундированих сільських хлопців і дядьків, мобілізованих на щойно визволеному лівому березі. Відомий російський письменник В.Астаф’єв, учасник форсування Дніпра, згадував про це так: «Двадцять п’ять тисяч воїнів входить у воду, а виходить на тому березі три тисячі, максимум п’ять. Через п’ять-шість днів усе це спливає. Уявляєте?». Умови, в яких радянські війська брали Київ, здебільшого мали такий вигляд: вояки у домашньому одязі йшли, як на ешафот, адже попереду — широченна холодна ріка, німецькі кулемети, бомби, а позаду  — «загороджувальні загони» автоматників НКВС. З цього приводу генерал армії К.Рокоссовський сказав на військовій раді: «Це не війна, а геноцид народу». Він спробував через кур’єра передати інформацію про це Сталіну, але Ватутін заборонив посланцеві розказувати про це в Генштабі.Бездарно спланований штурм Дніпра в районі Букринського плацдарму, величезні втрати людей і танків на поритій ярами й балками місцевості, непридатній для наступу великих мас танків, спричинилися до того, що танковій армії П.Рибалка довелося «форсувати» Дніпро вдруге, але вже у зворотному напрямку, а потім знову долати Десну і Дніпро на північ від Києва. Нарешті 6 листопада 1943 р. ціною величезних невиправданих втрат Київ було звільнено. Наступного разу відзначився М.Ватутін в січні  — лютому 1944 р., коли війська 1-го Українського фронту у взаємодії з 2-м Українським фронтом на чолі з Конєвим в ході Корсунь-Шевченківської операції оточили чимале угрупування Вермахту та ліквідовували його. Ця операція увійшла в історію військового мистецтва як «блискучий» приклад оточення і повного знищення противника ціною колосальних жертв серед власних солдатів і техніки. За повної переваги над противником у повітрі (у німців не було авіації), колосальної переваги в артилерії, танках і живій силі (вчетверо) втрати німців становили 30 тисяч (у тому числі 19 тис. загиблих) і вся техніка.  На противагу – радянські війська втратили більш, ніж 600 танків, 80 тисяч чоловік (в тому числі 24 тис. загиблих). Більше того, великій групі німців на чолі з генералом Штеммерманном удалося вирватися з оточення і брати участь у боях проти Радянської Армії. Невдачі з ліквідації оточеного угрупування приписали недбалості нижчих військових чинів. Отже, цінність особи Ватутіна в історії України досить суперечлива. Як стверджує історик В.Сергійчук «Він кидав сотні людей беззбройними під німецькі танки. Особливо на території України. І тільки завдяки гарматному м’ясу такі генерали як Ватутін вигравали битви. Це велика трагедія народу». Ще одним штрихом до портрету цього полководця є історія його загибелі. За однією версією М.Ватутін зазнав важкого поранення в ліве стегно під час обстрілу українських повстанців. За іншими даними напад був інсценований спецзагоном НКВС. Незважаючи на активне лікування та операції він помер через півтора місяці від сепсису.

у продовження теми

Основний критерій - думка людей

У газеті «Панорама» від 19.06.2015 № 25, у статті « Перейменовувати вулиці та міста – справедливо» йшлося про залізницю, яка сполучала Згурівку та Арпас. Я пригадую вузькоколійну дорогу, із Згурівки до Арпасу. Пригадую невеликий потяг, його називали «кукушка» (може за дивний сигнал), який ходив по цій залізниці. Але, вона не проходила безпосередньо поряд із селом Леніне. Можливо я помиляюсь, це було давно, в дитинстві, але наскільки я пригадую, то вона проходила вздовж вулиці Залізнична (можливо тому так і назвали цю вулицю), а потім за селищем, приблизно на пів дороги до с. Леніна перетинала автодорогу і проходила неподалік до аеродрому колишнього колгоспу ім. Леніна на Семенівський степ (Семенівка) і далі до Арпасу (Терлещина). Неподалік села Леніне, зі сторони Згурівки росте лісосмуга. Вона простягається від Галаганової левади, перетинає, якщо можна так сказати, автодорогу Згурівка – Леніне і тягнеться до самої ветлікарні по вул.О.Кошового. Зліва від автодороги, якщо дивитись з боку Згурівки, видно дві прогалини в лісосмузі (там не ростуть великі дерева). Одна прогалина, та, що ближче до автодороги – колись там була грунтова дорога, яка вела від вул. Чапаєва (Згурівка), взовж курника колгоспу ім. Леніна до тракторної бригади того ж колгоспу у с. Леніне. А через другу прогалину, та, що ближче до аеродрому

– проходила вузькоколійна залізниця. Там навіть фрагмент насипу залишився. Село Леніне розмістили поблизу старої Прилуцької дороги, це була грунтова ділянка цієї дороги (автодорога Київ – Прилуки) до с.Турівка, і проходила поряд з тракторною бригадою, через «Семенівку». Батько мені розповідав, що спочатку с. Леніне планувалось розмістити біля Галаганової левади, але потім вирішили збудувати на тому місці де воно зараз є, і причиною була якраз Прилуцька дорога. Щодо перейменовування вулиць та населених пунктів, називати їх по новому повинні люди, які там проживають. На мою думку, не обов’язково повертатися до старих назв, в українській мові багато красивих слів, і тим більше не потрібно знову придумувати назви, спираючись на політику, лідерів чи вождів. Згадайте пісню Юрія Антонова «Пройду по Абрикосовой, сверну на Виноградную и на Тенистой улице я постою в тени …». Погодьтесь перейменовувати вулицю, скажімо, Червоноармійську у вулицю Українськонаціональноармійську не варто. Інформацією, щодо старої, дореволюційної, назви вулиць тоді ще села Згурівка зі мною люб’язно поділився В.В.Петричук. Олександр Синільник

Але факти – вперта річ і вони свідчать про дещо інше. В лютому 1944 р. командарм оглядав частини1-го Українського фронту на Рівненщині. За даними розвідки вздовж потенційних маршрутів пересування штабу фронту напередодні відбувся запеклий бій між радянськими партизанами та загоном Української повстанської армії(УПА). Не дивлячись на це попередження, охорона проявила чи то безпечність, чи то недбалість, і не запропонувала Ватутіну належне у таких випадках за рангом прикриття бронетехнікою та загоном автоматників. В результаті колона машин з командирами потрапила під обстріл засідкиз 12-15 українців, де Ватутін був поранений. Через непролазну багнюку командарм отримав кваліфіковану медичну допомогу лише через п’ять годин, а потім літаком був відправлений у Київський військовий госпіталь. Крім того, в паніці були загублені документи бойового планування штаба фронту, які невдовзі потрапили до рук німецького командування! Виправдовуючи свою провину перед Сталіним, безвідповідальні посадові особи заявили про “банду з 300-350 чоловік». Реабілітуючись, в район зіткнення перекинули частини військ НКВД, почалися зачистки. За 20 наступних днів в ході 65 оперативно-військових операцій було знищено 1129 повстанців, серед яких нашвидку руку ліквідували і простих селян (як доказ – за даними зачисток кількість”ліквідованих бандитів” значно перевищує звітне число захоплених “стволів”). Думається, що за штабні «проколи» М.Ватутіну, за мовчазної згоди Сталіна, не дуже поспішали надавати високо кваліфіковану допомогу московські світила медицини. Підсумовуючи лише деякі історичні реалії, виявляється не така вже й визначна була роль М.Ватутіна у визволенні Згурівки, щоб називати його іменем вулицю. До того ж, вулицю, на якій вже стільки років знаходився і зараз знаходиться наш районний військкомат. Думаю, що саме військовим, в першу чергу, потрібно визначитись у цьому питанні й подати свої пропозиції про майбутню назву вулиці. В історії наших міст і сіл цілком достатньовизначних українців, достойних меценатів, розумних і діяльних місцевих жителів, гідних бути увічненими у назвах площ і вулиць. І не варто шкодувати грошей на те, щоб відновити історичну і моральну справедливість. Зрозуміло, що і «перегибів» (ще одне цілком радянське слово!) хотілося б уникнути. Але це вже нюанси. Нехай ними займаються муніципальні влади. Давайте сперечатися там, де є про що, давайте розглядати кандидатури, якщо вони того заслуговують. І нехай і суперечки проходять при максимальному суспільному резонансі. Адже повинні ж люди знати, чиї імена носять вулиці, по яких ходять їхні діти. Є надія, що до обговорення приєднаються і юристи та, можливо, порадять як здешевити сам процес перейменування вулиць і населених пунктів. Також є сподівання, що разом із декомунізацією, в процесі децентралізації, зможе відбутися перереєстрація об’єктів підприємницької діяльності, фактично розташованих саме в Згурівському районі для наповнення податковими надходженнями нашого місцевого бюджету. Поміж цього, нашим завданням є підготувати культурний простір не тільки навколо себе, а й для воїнів Збройних Сил, Національної Гвардії, добровольців та учасників бойових дій в зоні АТО, складовою частиною якого буде не придумана, а дійсна історія нашого суспільства. Думаю, що повернувшись додому, вони обов’язково спитають: «А що ви тут робили, поки ми воювали?». Ірина Зіборова, працівник Згурівського музею.


ст. 8

17 липня 2015 року Щасливий сам – щастям поділись з іншим… Мабуть під таким девізом живе шановна, прекрасна, завжди усміхнена, мудра, чарівна, прекрасна жінка, педагог з великої літери – Ірина Василівна Гринчак. Ваша енергія, мудрість і сила нехай не згасають ніколи з літами. Душа ж Ваша чиста, велика й красива та посмішка щира хай буде між нами. Чи є на світі слова, якими б можна було передати нашу безмежну любов, щиру повагу до прекрасної, незрівнянної, красивої жінки, талановитого педагога, яка навчала нас, випускників 1997 року та віддає з року в рік багато тепла та любові іншим учням. Тож, дорога Ірино Василівно, щиро поздоровляємо Вас, добру, чуйну, надійну і комунікабельну Людину, дивовижно-світлої, джерельносвітлої душі, яка вміє зігрівати серця, особливо турботою та ласкавим словом, підбадьорювати настрій друзям, дати мудру пораду, Вас поважають, як жінку, цінують, як професіонала , який вміє іти до високих цілей. Нехай оптимізм, віра, надія допомагають Вам долати всі труднощі, нехай удача стане супутницею на життєвих дорогах. Міцного Вам здоров’я, щастя, родинного благополуччя, життєвої енергії та довгих років життя! З повагою вдячні учні-випускники 1997 року.

до народних джерел

Петро й Павло - це жнив початок

Хоч і видався день 12 липня похмурим і дощовим, але це не завадило жителям села Красне прийти на свято. І дощ не зіпсував настрій ні глядачам, ні учасникам. Свято розпочала ведуча Катерина Харченко, яка разом з Анею Сухенко та Ігорем Рухайлом, зайшли до залу під пісню “Зеленеє жито, зелене” з запашними короваями,

який читала Антоніна Степанівна Гібельгаус викликав сльози на очах людей. А от “Веселі музики” - Олександр Мандрика та Петро Шарафан розвеселили весь зал.

привітавши всіх зі святом Петра і Павла, а саме ці святі апостоли за народним повір’ям слідкують за своєчасним збором урожаю, і тому їхнє свято збігається з початком жнив. Оскільки у нашому селі теж розпочалися жнива, то короваї піднесли Андрію Васильовичу Бажинову, Станіславу В і к то р о в и ч у Га в р и л о ву та Гр и го р і ю Михайловичу Льодіну, адже саме ці люди дбають про хліб у нашому господарстві. Впродовж всього свята своїми виступами глядачів радував ансамбль “Калинонька”. У їхньому виконанні звучали пісні Володимира Новосільського -”Гімн Згурівщині” та “Пісня про Красне”, Дмитра Луценка “Пісня про хліб” та “Незабутнє”, Тараса Шевченка “Туман, туман долиною”, а також українські народні пісні та багато інших. Піснями всіх вітали Аня Чемерська та Петро Омелянович Шарафан. Вірш Валерія Мартишка “Проводи в АТО”,

Також привітали всіх присутніх на святі Петрів, Павлів, Петровичів, Павловичів, Петрівн, Павлівн. Потім усіх пригощали смачним, запашним короваєм і різними солодощами, за що дуже б хотілося подякувати Андрію Васильовичу Бажинову. Вітали на святі і сільського голову Станіслава Миколайовича Рябокриса, адже напередодні, 11 липня він відсвяткував свій 50-річний ювілей. Очільнику громади п о д я к у в а л и з а д о п о м о г у а н с а м бл ю “Калинонька” та в проведенні свята. І, як завжди, подяка Миколі Станіславовичу Рябокрису за озвучення заходу. Також щира вдячність всім глядачам , які незважаючи на такі погодні умови, прийшли на свято. Оксана Матяш, директор БК.

Фотоконкурс

“Я люблю Україну”

Буває часом сліпну від краси. Спинюсь не тямлю, що воно за диво, оці степи, це небо, ці ліси, усе так гарно чисто, незрадливо. Усе як є – дорога, явори, усе моє, все зветься Україна. Така краса висока і нетлінна, що хоч спинись і з Богом говори.

Улянка ЧЕРЕПИНЕЦЬ, смт Згурівка.

Моя рідна Батьківщина Має назву Україна. В мене й нація своя – Українка в мами я. Є у мене й рідна мова, Де вкраїнське кожне слово. Софійка ЕЙЗЕМБРУК, смт Згурівка.

Following Wind ІІ, 2015

фестиваль байкерів - Небезпека, екстрим, захоплення (Початок на 1 стор.) Вже в перший день із самого ранку було чути рев мотоциклів, і не дарма, адже цьогоріч мотофест пройшов ще із більшим розмахом, аніж минулого року, організатори постарались на славу. Було зареєстровано більш ніж 300 байкерів, які приїхали із різних куточків України, а саме Київської, Чернігівської, Дніпропетровськ ої та Полтавськ ої областей. Один екіпаж представляв місто Могильов (Республіка Біл орусь). Організатори заходу радо зустрічали гостей на Згурівській землі,

Далі за планом дій розбили н а мето ве мі с теч к о н а березі Заводського ставу. Перший вечір у колі друзів пройшов тихо та спокійно – знайомство, бесіди, тематичний концерт, пісні біля багаття. Радо на сцені вітали учасників та гостей свята гурти «MAryn‘KO» (Переяслав-Хмельницький), «Теорія Простору» (Київ), «My Seventeen» (Київ), « ГЛЕН МОРАНЖ» (Київ), « C R I T I Q U A L Q U I N TA » (Бориспіль), «Поза Часом» (Хмельницький), «S.A.M» (Тульчин Вінницької обл., « В и х р ь Гр ё з » ( К и ї в ) ,

Грамоту за плідну працю отримує організатор Яна Панасюк

частуючи приїжджих справжнім українським салом із гас л ом «З а приї ха л и! » . Н а ц і й п о з и т и в н і й н от і і розпочався фестиваль. ЗАСНОВНИКИ:

районна державна адміністрація, районна рада, трудовий колектив редакції. НАШ ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 30147

«ОSNORK» (Київ). Наступний день був насиченішим на різноманітні події. У суботу, поласувавши смачненькою кашею, хлопці та дівчата,

осідлавши своїх залізних коней, проїхали колоною околицями та центральними вулицями Згурівки. Цю подію довго обговорювали жителі селища. Всі, хто мав змогу поспостерігати за цим дійством, були дійсно вражені кількістю байкерів, тюнінгом мотоциклів, стильним шкіряним одягом. Та більшою феєрією для згурівчан стало шоу стантрайдерів. Діставши свої камери та телефони, з н і м а л и н а з га д к у в с е шоу. І дійсно – подивитись було на що. Професійний стантрайдер Денис Михно на двоколісних (на велосипеді та мотоциклі) показував справжні трюки. Небезпека, екстрим, захоплення, – це основні емоції, які відчували глядачі. О р га н і з ато р и п р о вел и конкурси на найгучніший та найповільніший байк, а також конкурс малюнків для дітей. Родзинкою заходів у центрі Згурівки став флешмоб байків: всі мотоциклісти в и с та в и л и с во ї х залізних коней у формі величезного Герба України. Вже ввечері учасники, гості та організатори фестивалю слухали тематичні пісні від таких гуртів «The Recycler» (Згурівка),

Адреса редакції: 07600. Україна. Київська обл, смт Згурівка, вул. Українська,19. День виходу — п’ятниця. Тираж 3200 примірників. Реєстраційне свідоцтво КІ № 210, видане 23.04.1997 Замовлення №51-33 Обсяг 2 друк. аркуші

Електронну версію газети читайте на сайті: http://zgurivka-rda.gov.ua/panorama.html

Виступ стантрайдера Дениса Михно з м.Київ

(Вольногорськ), «Чумацький ш л я х » ( Х м ел ь н и ц ь к и й ) , «ДельТора» (Полтава), «UNKNOWN CHARACTER» (Київ), «СЕРЦЕВИЙ Н А П А Д » (Чернівці), «Чай з м’ясом» (Київ), «Волосся Вероніки» (Київ), «Poison Ground» (Яготин), «Kathryn Rush» (Черкаси). Яскравим був виступ колективу «Магія Вогню» з ефек тним Fire Флеш-моб Show! Серед

«Колеса ноги і підкови» (Бориспіль), «МахНаМах» (Чернівці), «МаніфестЬ»

Наші реквізити: р/р 26006702911326 в АТ «Райффайзен банк «Аваль» м.Київ, МФО 380805, КОД ЄДРПОУ 19413986

Думки авторів публікацій не завжди збігаються з точкою зору редакції.

За достовірність фактів відповідальність несе автор. Рукописи і фотографії не рецензуються і не повертаються.

учасників концерту згурівчани Іван Андрієнко, Аліса Сова, NUAR & Vi.Panasuik, Zaver. Недільного ранку, останнього дня моторок-фесту, обговоривши події останніх двох днів, учасники заходу почали роз’їжджатись. Найбільших слів подяки заслуговує організатор мотофестивалю Яна Панасюк. Вистояти цій мол одій тендітній дівчині допомогли друзі, батьки, товариші та просто небайдужі люди, с п і л ь н и м и зус и л л я м и яких і був проведений масштабний захід. Завітали на фестиваль і гості з Кобижчі організатори добре відомих в Україні щорічних фестивалів “Kobyjcha Motosession” та “Стара Пристань”. Вони запросили організаторів Following Wind на свій байкфест та вручили голові МГО Яні Панасюк подарунок у вигляді мініатюрного байка та грамоту за плідну працю й гарну організацію мото-рокфестивалю Following Wind 2015 на Згурівщині. Слід наголосити також на тому, що зібрані кошти із фестивалю буд у т ь а д р е с о ва н і н а л і к у в а н н я в о ї н і в АТО . Тож поєднали приємне із корисним. Ольга Ейзембрук.

редактор л.п.мельник

тел./факс: 5-04-25; тел: 5-04-22. E-mail: zg_panorama@ukr.net Газета набрана та зверстана в комп’ютерному центрі редакції газети “Панорама”, смт Згурівка, вул. Українська, 19. Надруковано у Прилуцькій міській друкарні

Profile for Zgurivka rda

Panorama 29 (2015)  

Panorama 29 (2015)  

Advertisement