Page 1


Zajmuję się fotografią, stylizacją potraw, opracowywaniem przepisów kulinarnych oraz różnymi działaniami wykorzystującymi nowoczesne metody marketingowe. Swoimi kulinarnymi i fotograficznymi dokonaniami dzielę się na prowadzonych blogach: www.panifotografgotuje.eu www.panifotograf.eu/blog Dzięki pasji, zaangażowaniu i pomysłowości ilość klientów zadowolonych z moich usług cały czas się powiększa. Zapraszam do współpracy

Agnieszka Szczechowiak-Szen kontakt@panifotograf.eu tel: 512 259 916


Zadbaj o to aby zdjęcia prezentujące dania w menu, na stronie internetowej oraz w materiałach reklamowych były przedstawione jak najbardziej atrakcyjnie. Jak to zrobić? Możesz oczywiście samodzielnie wykonać kilka zdjęć. Ale czy na pewno wiesz ja zrobić zdjęcie, na którego widok klient od razu będzie chciał zamówić danie? Czy jesteś pewien, że umiesz zrobić zdjęcie dzięki któremu przyciągniesz więcej klientów?

Fotografia kulinarna wymaga wiedzy, umiejętności i doświadczenia, które sprawią, że od samego patrzenia na dane zdjęcie będzie ciekła nam ślinka. Fotograf wykonujący tylko zdjęcia portretowe lub okolicznościowe raczej nie będzie wiedział jak zabrać się do fotografii jedzenia.

Jeśli nie jesteś co do tego w 100% przekonany o wiele prostszym i szybszym sposobem jest wynajęcie fotografa, który specjalizuje się w fotografii kulinarnej. Nie każdy fotograf nadaje się do tej pracy.

Nie ryzykuj i skorzystaj z usług Pani Fotograf, dla której fotografia kulinarna i foodstyling to prawdziwa pasja. Od ponad 3 lat zajmuję się fotografią, od ponad roku doskonalę swoje umiejętności związane z fotografią kulinarną, aby móc świadczyć usługi dla Was na jak najwyższym poziomie. Nieustannie śledzę światowe trendy w tej dziedzinie fotografii. Na swoim koncie mam kilkadziesiąt sesji kulinarnych. Część moich prac możesz oglądać na blogu fotograficznokulinarnym.


Co wchodzi w zakres mojej pracy? - przygotowanie potraw, stylizacja gotowego dania (odpowiednie ułożenie dania na talerzu, dobranie odpowiednich dodatków i akcesoriów do każdego zdjęcia) - realizacja sesji zdjęciowej - obróbka graficzna zdjęć - zdjęcia mogą być wykonywane dla przygotowanych przez Was dań lub też potrawy mogą być przyrządzane przeze mnie według Waszego przepisu. - na życzenie mogę też opracować przepisy samodzielnie. - dla jednego dania wykonuję kilka zdjęć, z których wybieram 2-3 najlepsze i przekazuję Wam. Wszystkie przekazane przeze mnie zdjęcia są do Waszej dyspozycji. - dodatkowo istnieje możliwość nakręcenia materiału filmowego.

Od czego zależy cena: - od łącznej ilości potraw, jaka będzie fotografowana (im więcej tym cena jednostkowa będzie niższa) - od rodzaju dania - od miejsca realizacji zlecenia


Nie tylko fotografia

Decydując się na moje usługi poza profesjonalną sesją zdjęciową możesz otrzymać możliwość promocji i reklamy na prowadzonym blogu kulinarnym: www.panifotografgotuje.eu oraz na www.facebook.com/PaniFotografGotuje Możliwości promocji jest wiele szczegóły są ustalane indywidualnie.


Więcej moich prac znajdziesz na: -www.panifotografgotuje.eu -www.panifotograf.eu/blog

- issuu.com/panifotograf/docs/portfolio-kulinarnepanifotograf/1 - www.youtube.com/user/panifotografgotuje? feature=watch - http://vimeo.com/panifotograf


o fotografii kulinarnej  

kilka słów na temat fotografi kulinarnej

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you