Page 1

Oferta Konferencyjna Pałacu Brzeźno Pragniemy zaproponować Państwu organizację spotkania firmowego w Pałacu Brzeźno. Naszą ofertę kierujemy do firm, które chcą połączyć pracę z aktywnym wypoczynkiem. Kompleks Pałacowo-Parkowy to miejsce o niepowtarzalnej atmosferze gdzie z dala od zgiełku dużych miast będą mogli Państwo przeprowadzić profesjonalne szkolenie, konferencje czy spotkanie zarządu firmy. Na naszych gości czeka profesjonalnie wyposażona, klimatyzowana sala konferencyjna mieszcząca 60 osób oraz mniejsze pomieszczenia idealne do pracy w zespołach. Spotkanie firmowe to doskonała okazja, aby zostać u nasz na dłużej. Do dyspozycji oddajemy w sumie 30 komfortowych pokoi 1-,2-,3- i 4 – osobowych oraz ekskluzywne apartamenty znajdujące się w 3 budynkach na terenie Zespołu Pałacowo-Parkowego. W samym centrum kompleksu znajduje się 100-letni pałac otoczony starym parkiem i 18-dołkowym polem golfowym. W podziemiach pałacu czeka na Państwa siłownia, sauny, jacuzzi stół bilardowy, bar oraz stylowa winiarnia.

Dodatkową atrakcją spotkania będzie możliwość aktywnego spędzenia czasu podczas akademii golfa, turnieju tenisowego, piłkarskiego lub wędkując nad naszym stawem. Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się również wycieczki rowerowe po okolicznych Kocich Górach.

Cena: od 170 zł od osoby Cena zawiera: wynajem sali konferencyjnej, bufet kawowy, lunch oraz kolacja. Kontakt: Pałac Brzeźno 71 312 59 77 recepcja@palac-brzezno.pl www.palac-brzezno.pl

Oferta konferencyjna Pałac Brzeźno 2012  
Oferta konferencyjna Pałac Brzeźno 2012  

Oferta konferencyjna Pałac Brzeźno 2012

Advertisement