Page 1

2012 ruduo

7

1

naujienĹł:

- parduotuvÄ—s - restoranai - sporto klubas - pramogos

Mados tendencijos

Stilingas

ruduo


NAUJĄJĮ SEZONĄ –

TEIGIAMŲ EMOCIJŲ PLIŪPSNIS

N

ors oficialiai nauji metai prasideda sausio mėnesį, daugeliui iš mūsų būtent rugsėjis virsta pokyčių, naujų išgyvenimų ir patirčių pradžia, atnešančia naujųjų metų virpulį. Būtų klaidinga sieti tai tik su nauju mokslo arba darbo sezonu – ruduo tampa puikia proga atnaujinti aprangą pagal naujausias rudens tendencijas, išbandyti naujus restoranus, susidomėti nauja veikla ir atgnybti mažą kąsnelį prabėgusios vasaros laiko tam, kad pasilepinimo minutėlę pasidžiaugtume naujais atradimais. Rugsėjį veikliai moteriai svarbūs ne tik nauji darbo, bet ir kokybiško, turiningo laisvalaikio planai – geras kinas, įdomūs receptai, originalios ir jaukios susitikimų erdvės, nematytos parodos, vertingos knygos, treniruotės sporto klube. Savo rankose laikote pasikeitusį ir tobulėjantį „Ozo“ žurnalą. Rudenį prekybos ir pramogų centras „Ozas“ ketina nustebinti savo lankytojus gerokai didesne prekių ir paslaugų pasiūla – pasak „Ozo“ direktorės Ingos Navickaitės, prekybos centras pasipildė 6 naujomis parduotuvėmis, 3 naujais restoranais, o įpusėjus rudens sezonui laukiama dar daugiau naujų prekių ženk­lų ir staigmenų. Viena iš patraukliausių naujienų – modernus sporto klubas „VS Fitness“, kuriame rekomenduojama išbandyti naujausius treniruoklius ir siūlomas platus užsiėmimų pasirinkimas. Šių metų rudens kraitis – kaip niekad gausus, tad atsinaujinimo idėjų tikrai nepritrūks. Mados olimpo nepaliekančios kontrastingos tendencijos – romantiškos moters ir kovingos moters įvaizdžiai – liudija naujovių alkį, o kartu norą puoselėti ne tik išorinį, bet ir vidinį grožį. Jeigu dar jaučiate nostalgiją pavasariškai pastelės tendencijai, atkreipkite dėmesį į romantiškas blankias spalvas, susikurkite eklektišką bohemos atstovės stilių, o galbūt Jūsų charakterį atspindės tvirtas, griežtas ir oficialus įvaizdis? Metas eksperimentams! Nepraleiskite progos atšvęsti rugsėjį – „Ozas“ linki džiaugtis gyvenimu, nepasiduoti niūrioms nuotaikoms ir, žinoma, kuo ryškiau nuspalvinti kasdienybę! Centro direktorė INGA NAVICKAITĖ

1


Turinys NAUJIENOS 4–8 Rudens naujienos

TENDENCIJOS

9 Žavi detalė 10 Rudens deivė 11 Viskas viename 12 Atsipalaidavęs inteligentas 13 Sportiška klasika 14–15 Batai ir rankinės 16–17 Rudens sezono patarimai

RESTORANAI 48 Gardūs eksperimentai 49 Skonio vilionės 58 Trys nauji restoranai 52–53 „Prisma“

MADA

18–19, 21 Stilingas verslas 20 Moterų biuras 22–23 Vėjo nublokšti 24–26 Laikas sau 28 Dieną ir naktį... 30–31 Jaunimas 34 Inteligentiškos spalvos 38–39 Sportiška 40–41 Sportiškas 43–45 Svajonių vaikystė 46–47 „Superkortelės“ pasiūlymai

INTERJERAS 54 Jauki svajonė 55 Šalta klasika 56 Laisva siela

11

Fotografė Monika Požerskytė („Pix studija“) Stilistė Lina Bernotaitytė Asistentės Viktorija Paškelytė ir Monika Repčytė Vizažistė ir plaukų stilistė Giedrė Jarockaitė Modelis Laura R. („Major Amber Models“) Drabužiai ir aksesuarai: „United Colors of Benetton“, „Bags & More“, „Accessorize“

54

20

9

RENGINIAI IR STILINGAS LAISVALAIKIS 50 „Peek & Cloppenburg“ – šimtametė mados paslaptis 37 „Mano stilingas ruduo“ 62 Paslaugos

„Ozas“, Ozo g. 18, Vilnius, tel. nr. +370 5 210 0150, el. paštas info@ozas.lt, svetainė www.ozas.lt Dirba kasdien 8–22 val.

„Prisma“ dirba kasdien 8–23 val. „Peek & Cloppenburg“ dirba I–VI 10–22 val., VII 10–20 val. Automobilių stovėjimo aikštelė dirba kasdien 8–23.30 val.

Jei prekių kainos šiame leidinyje ir parduotuvėse nesutampa, galioja nurodytos parduotuvėse.


Parduotuvė „Miesto pulsas“, PPC „Ozas“, II aukštas, tel. +370 636 85867, www.miestopulsas.com


NAUJIENOS

2

1 „Kookai“. Prancūzijoje įkurto prekės ženklo ypatybė – naujausias tendencijas atitinkantis moteriškų drabužių asortimentas prieinamomis kainomis. Naujoje parduotuvėje „Oze“ pirkėjoms siūloma atnaujinti aprangą originaliomis naujų mados krypčių interpretacijomis – puiki elegantiško rudens pradžia!

Rudens naujienos Šį rudenį „Oze“ galėsite susipažinti su dar daugiau išskirtinių prekių ženklų – nuo naujų drabužių parduotuvių iki paslaugų salonų.

4

3

4

„iDeal“. Specializuotame „Apple“ produktų salone galite išbandyti norimus kompanijos gaminius, gauti daugiau informacijos, pasinaudoti teikiamomis paslaugomis. O malonūs konsultantai, atsižvelgę į Jūsų poreikius, pateiks pačius geriausius pasiūlymus. „Scalini“ avalynės ir aksesuarų parduotuvė pristato naujausias kolekcijas moterims ir vyrams, norintiems pabrėžti savo individualumą ir stilių. Platus asortimentas, naujausios tendencijos įgalins kiekvieną atrasti mėgstamiausią batelių porą. Ruduo Paryžiuje? Skamba itin viliojamai... Prancūziškos romantikos į „Ozo“ lankytojų širdis įpūs nauja „Derhy“ parduotuvė. Joje rasite aukščiausios kokybės drabužių kolekcijų tiesiai iš meilės šalies. Puikus būdas apžavėti aplinkinius!

5

Ruduo žavingas dar ir dėl to, kad tai – puiki proga papildyti spintą elegantiška batelių pora arba rankine, kurioje telpa gausybė naudingų dalykų. Naujoje „Elegant Line“ parduotuvėje galėsite įgyvendinti šiuos moteriškus naujo sezono siekinius. Ar jau žinote, ką rinksitės?


NAUJIENOS

6

„Mohito“. Prekės ženklas aktyviai ir veikliai moteriai, vertinančiai prabangą ir originalumą. Parduotuvės išskirtinumas – didelis aksesuarų pasirinkimas, leisiantis pagyvinti bet kokį stilių.

9 6

„Marc O’Polo“. „Oze“ duris atvėrė jau trečiasis vokiško prekės ženklo „Marc O’Polo“ drabužių salonas. Juo pažymėtos prekės skirtos mėgstantiems modernumą, individualumą ir kokybę. Naujas kokybiškų ir stilingų drabužių kolekcijas galite įvertinti išskirtinai jaukaus dizaino parduotuvėje, primenančioje namų aplinką.

7 8

Rankdarbių gamybos priemonių parduotuvė „ARTmanija“ siūlo gausų asortimentą prekių, leisiančių patiems pasidaryti madingų, šiuolaikiškų rankdarbių. „ARTmanija“ taip pat rengia mokymus, pataria bei konsultuoja. Norintiems įsigyti unikalių daiktų siūlome jau pagamintų autorinių aksesuarų, mielų dovanėlių, rankų darbo atvirukų. Prireikus supakuoti Jums dovaną, padarysime tai išradingai. Daugiau informacijos www.artmanija.lt. „Elite“. Stilingų aksesuarų parduotuvėje aptiksite daiktų namams iš viso pasaulio. Madingos interjero detalės, mielos smulkmenos ir subtilūs aplinkos akcentai pradžiugins bet kurį stiliaus gurmaną.

10

Su daugeliu garsių rankinių gamintojų bendradarbiaujantis prekės ženklas „Persicco“ siekia pateikti pirkėjams tik pačius geriau­ sius pasiūlymus! Naujame salone rasite moteriškų ir vyriškų rankinių, kuprinių, kelioninių lagaminų, smulkių gaminių iš odos.

11

„Centro Shoes“. Jau septyniolika metų gyvuojantis itališkas avalynės prekės ženklas, pristatantis platų aukštakulnių pasirinkimą įvairiausioms progoms, sieks sudominti ir lietuvių pirkėjus. Naujoje parduotuvėje rasite pačių įvairiausių itališkų vardinių batelių.


NAUJIENOS

Galbūt norėtumėte pasivaišinti gaivinančia frappe? Arba pasal­ din­­ti gyvenimą karameline kava? „Vero Café“ gundo kavos mėgėjus įvairiausiais skoniais, tad rinkitės pagal nuotaiką! Čia taip pat galėsite paskanauti arbatos arba pasidaryti norimą gėrimą patys.

12

Jau greitai!

Jau greitai!

13

„Charlie Pizza­“, „La Crepe, „Charli­e Kids“ garan­tuoja malonų apsilankymą ir puikų pasistiprinimą po apsipirkimo maratono. Visoje Lietuvoje įvertinti restoranai turi ką pasiūlyti net pačiam išrankiausiam gurmanui.

Jau greitai! „VS Fitness“ sporto klubas – karščiausia „Ozo“ naujiena. Naujame sporto komplekse rasite moderniausius treniruoklius, o veiklos įvairovė padės palaikyti pačią geriausią sportinę formą.

8

15

17

14

Kad „Ozo“ lankytojai jaustųsi dar patogiau, prekybos centre įsikurs „Medicinos bankas“. Jam galėsite patikėti savo kasdienius piniginius rūpesčius. Norite pasikeisti valiutą, paimti paskolą, kaupti santaupas? Specialūs pasiūlymai Jums – jau greitai įsikursiančiame banke.

Jau greitai!

16

„Naminio dūmo“ išskirtinumas – kokybiška mėsos produkcija Jūsų namams. Pamirškite gąsdinančius dažiklius ir skonio stipriklius – parduotuvės gaminiams naudojama tik kruopščiai atrinkta mėsa, prieskoniai, žolelės, pipirai. Pats geriau­ sias pasiūlymas jaukiam pietų stalui!

Jau greitai!

Niekas taip nesušildys žvarbų rudens vakarą kaip puodelis kvapnios arbatos skaitant įdomų romaną arba jaukus pokalbis vaišinantis nuodėmės verta kava. „Gurman’s“ šūkis – „menas kurti skonį“, tad esate kviečiami ne tik išbandyti klasikines šio gėrimo rūšis, bet ir paragauti egzotikos. Platus skonio namų siūlomas kavos ir arbatos asortimentas leis Jums nusikelti net į tolimus kraštus – tikras gėrimų gurmano rojus!


TENDENCIJOS Kaklo papuošalas, „Promod“, 34,90 Lt

Batai, „Catwalk“, „Deichmann“, 99 Lt

Auskarai, „Pandora“, 239 Lt

Kaklo papuošalas, „Promod“, 34,90 Lt

Bateliai, „Sevillana“, „Viva batai“, 279,99 Lt

Pakabutis, „Accessorize“, 19 Lt

Aksesuarai Rankinė, „Mohito“, 69,99 Lt

Bateliai, „Gino Rossi“, 449,99 Lt Žiedas, „Bijou Brigitte“, 29,80 Lt Auskarai, „Pandora“, 269 Lt Žiedai, „Pandora“, 129 Lt, 129 Lt, 169 Lt

Diržas, „Motivi“, 69,50 Lt

žavi detalė

Ar Jums dažnai tenka tiesiai iš darbo skubėti į vakarėlį? Jeigu taip, Jus veikiausiai sudomins metodai, kaip dalykinę aprangą greitai padaryti šiek tiek elegantiškesnę. Tereikės poros aksesuarų. Pavyzdžiui, neliksite nepastebėta, jeigu prie dalykinės aprangos avėsite elegantiškus batelius. Telieka pasitelkti fantaziją ir sudėlioti subtilius akcentus...

Bateliai, „Graceland“, „Deichmann“, 79 Lt

Grandinėlių rinkinys, „Pandora“, 239 Lt, 129 Lt, 399 Lt, 399 Lt, 339 Lt


TENDENCIJOS Kaklo papuošalas, „Bijou Brigitte“, 79 Lt

Rudens deivė Shiho Shiroma

Suknelė, „Esprit“, 249,99 Lt

Suknelė, „Pepe Jeans“, 319 Lt

Dirželis, „Forever 18“, 17 Lt

Suknelė, „Forever 18“, 55 Lt

Suknelė, „Pietro Filipi“, 399 Lt

Žiedas, „Bijou Brigitte“, 39 Lt

Suknelė, „Montego“, „Peek & Cloppenburg“, 169 Lt

Kaklo papuošalas, „Bijou Brigitte“, 39,80 Lt

Suknelė, „Tatuum“, 149 Lt

Suknelė, „Tatuum“, 119 Lt

Aminaka Wilmont

Bateliai, „Gino Rossi“, 419,99 Lt

Bateliai, „Ecco“, 499,99 Lt

Rudens sezonui prasidėjus pasilepinkite miela suknele. Nėra nieko žavingiau už nuostabią rudenišką suknutę ir jaukią popietę kavinėje su draugėmis. Laisvo kirpimo drabužis leis Jums atsipalaiduoti ir bent trumpai pasimėgauti rudens saule.

Suknelė, „Derhy“, 320 Lt


TENDENCIJOS

Viskas viename

Kaklo papuošalas, „Forever 18“, 20 Lt Suknelė, „Jake’s“, „Peek & Cloppenburg“, 229 Lt

Dries van Noten

Apyrankė, „Bijou Brigitte“, 39,80 Lt

Prada

Suknelė, „Marc Cain“, „Peek & Cloppenburg“, 1 590 Lt

Suknelė, „Derhy“, 330 Lt

Jau seniai mados ir estetikos žinovai paneigė gandą, kad skirtingi raštai, formos ar spalvos nedera tarpusavyje. Šį sezoną mados podiumais žingsniuoja išties provokuojančiais ir drąsos reikalaujančiais ansambliais vilkintys modeliai. Sakysite, per daug? Tačiau tai puiki galimybė tikriesiems mados mylėtojams išsiskirti pilkąjį sezoną! Rankinė, „House“, 59,99 Lt

Suknelė, „Lindex“, 129 Lt

Bateliai, „Hispanitas“, „Alikante“, 529,99 Lt

Giambattista Valli

Suknelė, „Jake’s“, „Peek & Cloppenburg“, 249 Lt

Palaidinė, „Tally Weijl“, 59,99 Lt

Suknelė, „Jake’s“, „Peek & Cloppenburg“, 229 Lt

Batai, „Tamaris“, „Žygio batai“, 159,99 Lt


TENDENCIJOS

Dior

Atsipalaidavęs inteligentas

Kaklaraištis, „Lelija“, 125 Lt

Giorgio Armani Striukė, „Barbour“, „Peek & Cloppenburg“, 449 Lt Megztinis, „Cropp Town“, 69,99 Lt Megztinis, „Tom Tailor“, 199 Lt

Švarkas, „Jake’s“, „Peek & Cloppenburg“, 499 Lt

Megztinis, „Lelija“, 159 Lt

Džinsai, „Pierre Cardin“, 389 Lt

Prada

Megztukas, „Joop!“, „Peek & Cloppenburg“, 399 Lt

Šalikėlis, „Mohito“, „Reserved“, 49,99 Lt

Kaklaraištis, „Lelija“, 129 Lt

Batai, „Napapijri“, „Peek & Cloppenburg“, 599 Lt

Vyrų mados vėjai kedena įmantrius ir madingus apdarus... Formuodamas savo rudens aprangą vyras turėtų nepamiršti ryškios varlytės ar subtilaus kaklaraiščio, o svarbiausiu įvaizdžio akcentu tampa batai ir geras laikrodis – juk šie dalykai visada buvo laikomi asmenybės veidrodžiu.

Palaidinė, „Tom Tailor“, 89 Lt

Batai, „Ecco“, 539,99 Lt


TENDENCIJOS

Sportiška klasika Megztinis, „Fishbone“, „New Yorker“, 69 Lt

Giorgio Armani

Palaidinė, „Jack & Jones“, 49,95 Lt

Džinsai, „Levi’s“, „City Jeans“, 289,90 Lt Megztinis, „Fishbone“, „New Yorker“, 69 Lt . J. W

cci Gu

Batai, „Timberland“, 399 Lt

rson

e And

Kelnės, „Pierre Cardin“, „Peek & Cloppenburg“, 329 Lt

Megztinis, „Fishbone“, „New Yorker“, 69 Lt Diržas, „United Colors of Benetton“, 79 Lt

Labiau mėgstantiems laisvą ir neįpareigojantį stilių, tačiau norintiems išlikti solidiems patartina rinktis kiek laisvesnius, judesių nevaržančius drabužius. Tai jokiu būdu nereiškia, kad turite vilkėti sportinę aprangą. Kuriant tokį įvaizdį svarbu derinti kokybiškus gaminius ir santūrią spalvų gamą. Juk subtilus kaklaraištis puikiai dera prie laisvo kirpimo megztinio.

Marškiniai, „Levi’s“, „City Jeans“, 219 Lt

Batai, „Rieker“, 499,99 Lt


TENDENCIJOS

s i n o k s s a Ger

Batai, „Scalini“, 629,99 Lt

Batai ir rankinė – būtini kiekvieno žmogaus aprangos elementai. Prekybos centre „Ozas“ sau tinkamus aksesuarus galės išsirinkti įvairaus skonio ir amžiaus klientai. Vaikščiosite ne tik patogiai, bet ir stilingai!

Vizitinių kortelių dėklas, „Buonumore“, 29 Lt

Batai, „Scalini“, 569,99 Lt

Piniginė, „Buonumore“, 139 Lt Rankinė, „Buonumore“, 229 Lt

Kosmetinė, „Buonumore“, 129 Lt


TENDENCIJOS

Batai, „Tamaris“, „Žygio batai“, 249,99 Lt Rankinė, „Sisley“, 479 Lt

Rankinė, „Buonumore“, 369 Lt

Batai, „Tamaris“, „Žygio batai“, 199,99 Lt

Batai, „Marco Tozzi“, „Žygio batai“, 99,99 Lt

Rankinė, „United Colors of Benetton“, 229 Lt


Lanvin

Rudens sezono patarimai KŪNAS

Rudenį jau pradedame ruoštis žiemai! Drėkinamieji kremai, kaukės, aliejai – visa tai padės Jūsų odai sušvytėti ir neprarasti tonuso.

1. Nagų lakas, „Maybelline“, „Drogas“, 10,19 Lt 2. Nagų lakas, „Inglot“, 35 Lt 3. Veido šveitiklis, „L’Oréal Paris“, 19,99 Lt 4. Tonizuojantis valomasis gelis, „Garnier“, „Drogas“, 20,49 Lt 5. Drėkinamasis veido kremas, „Uoga uoga“, 26,90 Lt

5 2

AKYS

4

3

5

Gėlių mergaitės įvaizdis grįžta. Labiausiai tiks pastelinių tonų arba vadinamieji nude šešėliai, padarantys Jūsų akis gyvesnes. Kaip visada karaliauja ilgos blakstienos ir juodas apvadas. Šis jau tapo klasika. 1. Akių šešėliai, „Quartet“, „Sarma“, „Douglas“, 59,99 Lt 2. Akių šešėlių rinkinys, „Inglot“, „Inglot“, 60 Lt 3. Gelinis akių kontūro pieštukas, „Maybelline“, „Drogas“, 30,90 Lt 4. Akių tušas, „Inglot“, 27 Lt 5. Gelinis akių kontūro pieštukas, „Colorful“, „Sarma“, „Douglas“, 48,80 Lt

2

1

3

4

Scanpix

Prabal Gurung

1


LŪPOS

Dior

Tamsiai raudonos lūpos – rudens sezono hitas. Taip atrodo savimi pasitikinti stilinga mergina. Jeigu nusprendėte tamsinti lūpas, nepersistenkite dailindamos akių sritį ar kurdamos įmantrią šukuoseną – šios zonos turėtų būti blankesnės, nes rizikuojate atrodyti vulgariai. 1. Lūpų blizgis, „Pump’n Plump“, „Sarma“, „Douglas“, 55,93 Lt 2. Lūpų dažai, „Perfect“, „Sarma“, „Douglas“, 48,80 Lt

1

2

PLAUKAI

Miesto tarša veikia ne tik mūsų odą, bet ir plaukus. Naudodami šias priemones pamaitinsite juos, sustiprinsite vitaminais, teliks pasistengti nenualinti saulėje.

2

4

1

1. Minkštinamasis ir drėkinamasis nenuplaunamas plaukų aliejus, „Alterna Bamboo Kendi Oil Mist“, „Salon+“, 83 Lt 2. Šampūnas šviesintiems ir žiliems plaukams, „Joico Color Endure Violet Shampoo“, „Salon+“, 69 Lt 3. Plaukų balzamas, „L’Oréal Paris“, 16,99 Lt 4. Plaukų dažai, „Garnier“, „Drogas“, 15,49 Lt 5. Plaukų struktūrą atkuriantis eliksyras, „Rich Pure Luxury Argan“, „Salon+“, 44,90 Lt

5

3 Roberto Cavalli

KVAPAS

Kadangi artėja šaltasis sezonas, pagal tai verta rinktis ir kvapus – nuo bergamotės, saldymedžio iki muskuso. Drąsiai eksperimentuokite, išbandykite išskirtinesnius ir stipresnius aromatus.

1 2

3

1. Vyriški kvepalai, „CH Men Sport“, 100 ml EDT – 285 Lt, 50 ml EDT – 215 Lt 2. Moteriški kvepalai, „S. T. Dupont 58 Avenue Montaigne“, 90 ml EDP – 245 Lt, 50 ml EDP – 175 Lt, 30 ml EDP – 135 Lt 3. Vyriški kvepalai, „S. T. Dupont 58 Avenue Montaigne“, 100 ml EDT – 205 Lt, 50 ml EDT – 150 Lt, 30 ml EDT – 115 Lt


MADA

OFISAS IVAIZDINE

Nendrių dekoracija, „Alan Deko“, 400 Lt Sijonas, „Mosaic“, 159 Lt

Palaidinė, „Mosaic“, 179 Lt

Auskarai, „G&M dovanos“, 14 Lt

Apyrankė, „G&M dovanos“, 29 Lt Fotografuota interjero parduotuvėje „Iittala“


MADA

OFISAS IVAIZDINE

Stilingas verslas

Nenuobodžiaukite... Geriau padarykite monotoniją ryškiaspalvę!


MADA

Batai, „Scalini“, 569,99 Lt

Sijonas, „Monton“, 179 Lt Palaidinė, „Simple“, 329 Lt

Rankinė, „Picard“, „Bags & More“, 679,99 Lt


MADA Švarkas, „Lelija“, 249 Lt

Moterų biuras

Švarkas, „Esprit“, 449,99 Lt

Laikrodis, „Rodania“, „Laikrodžių pasaulis“, 2 199 Lt

Sugrįžtame po malonių atostogų ir kimbame į darbus! Vertėtų apmąstyti ir savo aprangą. Net įstaigai skirti aksesuarai bei apdarai paklūsta tendencijoms. Šį sezoną gamintojai siūlo rinktis kiek įdomesnio kirpimo švarkus ir įvairiaspalvius pieštuko formos sijonus. Bateliai, „Gino Rossi“, 449,99 Lt

Batai, „Hogl“, „Rieker“, 499,99 Lt

Palaidinė, „United Colors of Benetton“, 169 Lt Švarkas, „Motivi“, 249,90 Lt

Knyga, „Vaga“, 29,99 Lt

Sijonas, „Taifun“, „Peek & Cloppenburg“, 269 Lt

Sijonas, „Selection by S. Oliver“, „Peek & Cloppenburg“, 279 Lt

Sijonas, „Esprit“, 209 Lt Rankinė, „Gino Rossi“, 499,99 Lt Švarkas, „Lindex“, 149 Lt

Palaidinė, „Roris“, 1 400 Lt Sijonas, „Roris“, 900 Lt

Švarkas, „Pietro Filipi“, 329 Lt

Suknelė, „Derhy“, 480 Lt Rankinė, „Lindex“, 119 Lt

Batai, „Tamaris“, „Žygio batai“, 159,99 Lt

Švarkas, „Roris“, 400 Lt


MADA

Vėjo nublokšti IVAIZDINE JAUNIMAS

Nebijokite įvairių raštų – jie žaismingai pagyvina Jūsų įvaizdį. Langeliai, gėlės ar stambūs rutuliai... Kuo linksmesnė Jūsų apranga, tuo geriau jausitės!

Moteriškos kelnės, „Lindex“, 149 Lt Palaidinė, „Lindex“, 129 Lt Boa, „Pietro Filipi“, 169 Lt

Vėrinys, „Accessorize“, 45 Lt Marškiniai, „Monton“, 179,99 Lt Rankinė, „Monton“, 139 Lt

Vyriškos kelnės, „Pierre Cardin“, „Peek & Cloppenburg“, 329 Lt 22


MADA

23


MADA

IVAIZDINE LAISVALAIKIS

Batai, „Scalini“, 459,99 Lt

Apyrankė, „Promod“, 42,90 Lt

Megztinis, „Simple“, 279,90 Lt

Kelnės, „United Colors of Benetton“, 198 Lt


MADA

Laikas sau Kiekvienai moteriai svarbus sau skirtas laikas. Nauji aprangos vėjai įtrauks į laisvo kirpimo megztinių bei palaidinių sūkurį. O pačios madingiausios šį sezoną neapsieis be šimtasiūlės striukės. Kaklo papuošalas, „Bijou Brigitte“, 69 Lt

Batai, „Bell Sueno“, „Alikante“, 339,99 Lt

Megztinis, „Pietro Filipi“, 199 Lt

Sijonas, „Lelija“, 69 Lt

Suknelė, „Sisley“, 275 Lt Švarkelis, „Tatuum“, 249 Lt

Knyga, „Vaga“, 39,90 Lt

Rankinė, „Picard“, „Bags & More“, 679,99 Lt

Striukė, „Peek & Cloppenburg“, 359 Lt

Kelnės, „Motivi“, 195,90 Lt

Megztinis, „Pietro Filipi“, 329 Lt

Batai, „Bell Sueno“, „Alikante“, 339,99 Lt

Suknelė, „Tom Tailor“, 199 Lt

Megztinis, „Esprit“, 209,99 Lt Batai, „Ecco“, 419,99 Lt


MADA

Šalikas, „Bijou Brigitte“, 39 Lt

Lietpaltis, „Lelija“, 779 Lt

Apyrankė, „Pandora“, 2 678 Lt

Knyga, „Vaga“, 39,90 Lt Kaklo papuošalas, „Bijou Brigitte“, 29,80 Lt

Megztinis, „Tom Tailor“, 279 Lt

Apyrankė, „Bijou Brigitte“, 12,90 Lt Džinsai, „Levi’s“, „City Jeans“, 299,90 Lt

Megztinis, „Mohito“, „Reserved“, 99,99 Lt

Švarkas, „Lindex“, 149 Lt

Batai, „Mio Mio“, „Step Top“, 359 Lt

Kelnės, „Tatuum“, 129 Lt

Rankinė, „Picard“, „Bags & More“, 599,99 Lt

Megztinis, „Tom Tailor“, 179 Lt

26

Batai, „Marco Tozzi“, „Žygio batai“, 199,99 Lt

Suknelė, „Sisley“, 309 Lt


MADA

Geltoni marškinėliai, „United Colors of Benetton“, 165 Lt Skrybėlaitė, „Accessorize“, 126 Lt Mėlynas paltas, „United Colors of Benetton“, 349 Lt Auskarai, „Accessorize“, 19 Lt

Paltas, „Simple“, 999 Lt

Raudonos kelnės, „United Colors of Benetton“, 165 Lt

Skarelė, „Bijou Brigitte“, 49,80 Lt

Apyrankės, „Forever 18“, 14 Lt

Kaklo papuošalas, „Bijou Brigitte“, 79 Lt

Suknelė, „Mohito“, „Reserved“, 139,99 Lt Marškiniai, „Lelija“, 59 Lt

Palaidinė, „Gerry Weber“, „Peek & Cloppenburg“, 199,95 Lt

Palaidinė, „Lelija“, 59 Lt

Batai, „Ecco“, 419,99 Lt

27


. . . i t k a n r i a n e i D D

D

Korsetas, „Baci lingerie“, 79,99 Lt + kelnaitės, 19,99 Lt

Liemenėlė, „Calvin Klein“, „Miglė“, 159,98 Lt + kelnaitės, „Calvin Klein“, „Miglė“, 89,98 Lt

Liemenėlė, „Triumph“, 89 Lt + kelnaitės, 36 Lt

Kiekvienai pagal figūros tipą, norimą efektą, nuotaiką ir progą... Rinkitės gražius, kokybiškus ir funkcionalius daiktus, kad jaustumėtės jaukiai ir patogiai. Apatinis trikotažas yra matomas ne tik Jums, kadangi jis padeda atskleisti ir Jūsų drabužių grožį.

Figūrą koreguojantys marškinėliai, „Triumph“, 185 Lt

Pižama, „Etam“, 159,99 Lt

O atėjus rudeniui dažnai kyla minčių ne tik apie gražų apatinį trikotažą, bet ir apie jaukią pižamą, kuri taip pat turi atitikti Jūsų skonį!

Liemenėlė, „Baci lingerie“, 44,99 Lt

Liemenėlė, „Baci lingerie“, 44,99 Lt + kelnaitės, 24,99 Lt

Liemenėlė, „Triumph“, 89 Lt + kelnaitės, 36 Lt

Liemenėlė, 119,99 Lt + kelnaitės, 55,99 Lt

Liemenėlė, „Calvin Klein“, „Miglė“, 179,98 Lt + kelnaitės, 89,98 Lt

Liemenėlė, „Triumph“, 113 Lt + kelnaitės, 48 Lt


Stilingas jaunimas

MADA

Knyga, „Vaga“, 119,90 Lt

Stilius neatsiejamas nuo šiuolaikinio paauglio. Jau seniai metėme uniformas į šalį ir pasirinkome stilingus rudens derinius vilkėti savo stilingoje mokslo įstaigoje! Skarelė, „Bijou Brigitte“, 49,80 Lt

Palaidinė, „Tally Weijl“, 59,99 Lt

Piniginė, „Forever 18“, 24 Lt

Liemenė, „Motivi“, 269,90 Lt Golfas, „Sisley“, 149 Lt Džinsai, „Motivi“, 195,90 Lt Batai, „Timberland“, 349 Lt

Kelnės, „Tally Weijl“, 109,99 Lt

Lankelis, „G&M dovanos“, 10 Lt Apyrankės, „G&M dovanos“, 48 Lt Skėtis, „G&M dovanos“, 76 Lt

Batai, „Bel Bel“, „Viva batai“, 199,99 Lt

30


studentams į kiną tik 11-15 lt* Piniginė, „Accessorize“, 20,50 Lt

Marškiniai, „House“, 89,99 Lt

Batai, „Adidas“, „Sportland“, 299 Lt

Kelnės, „United Colors of Benetton“, 165 Lt

Suknelė, „Mohito“, „Reserved“, 79,99 Lt

Megztinis, „United Colors of Benetton“, 165 Lt Batai, „Vagabond“, „Step Top“, 379,99 Lt

Sijonas, „Simple“, 369,90 Lt

Batai, „Timberland“, 349 Lt

Kuprinė, „Accessorize“, 159 Lt

Rankinė, „S. Oliver“, „Bags & More“, 179 Lt Suknelė, „Motivi“, 195 Lt

*Kainos galioja pirmadieniais - ketvirtadieniais


Elegancija pagal J

au 25 metus gyvuojančio mados vardo kūrėjai interpretuoja tendencijas originaliai ir kūrybingai, o pagrindinis jų siekis – kurti emocinį ryšį tarp drabužių ir pirkėjų. Naujoje prekės ženklo kolekcijoje atspindimos net dvi šio sezono tendencijos: subtilus septintojo dešimtmečio dvelksmas ir originalių raštų pavidalais suskambantys baroko atgarsiai. Vizitine „Kookai“ kortele tapę unikalūs mezginiai, kokybiški audiniai ir kirpimai – visa tai ir dar daugiau siūloma būsimai parduotuvės klientei, charizmatiškai, veikliai ir elegantiškai moteriai.

Daugiau informacijos tel. +370 642 61899 „Facebook“ rasite mūsų paskyrą „KOOKAÏ Vilnius“


Pasivaikščiojimas

Parduotuvių tinklas „NS King“ siūlo įvairių prekių ženklų avalynę. Šį rudenį stilingam pasivaikščiojimui ruošiasi visa šeima ir, rodos, vadinamieji oksfordo tipo batai – vieni geidžiamiausių. Nuotaikinga ir stilinga avalynė gali tapti nuosaikios Jūsų aprangos akcentu! Nedera pamiršti, kad batai daug pasako apie savininko asmenybę...

Mot. bateliai, „Cascade“, „NS King“, 189 Lt

Vaikiški batai, „Calorie“, „NS King“, 59 Lt Mot. batai, „Cascade“, 209 Lt

Mot. bateliai, „Guess“, „NS King“, 609 Lt Mot. batai, „Cascade“, „NS King“, 199 Lt

Mot. bateliai, „Cascade“, „NS King“, 169 Lt

Vyr. batai, „S. Oliver“, „NS King“, 279 Lt

Mot. batai, „Cascade“, „NS King“, 189 Lt Vyr. batai, „Clan G“, „NS King“, 129 Lt

Vyr. batai, „Guess“, „NS King“, 659 Lt


MADA

Kelnės, „Pietro Filipi“, 329 Lt Megztinis, „Pierre Cardin“, 499 Lt

Megztinis, „Christian Berg“, „Peek & Cloppenburg“, 139 Lt Juodos kelnės, „Pierre Cardin“, „Peek & Cloppenburg“, 329 Lt šalis, „Esprit“, „Peek & Cloppenburg“, 54,90 Lt

švarkas, „Hugo Boss“, „Peek & Cloppenburg“, 1 490 Lt

Rankinė, „Marc O’Polo“, „Peek & Cloppenburg“, 399 Lt Nosinaitė, „Peek & Cloppenburg“, 55 Lt

34


MADA

OFISAS IVAIZDINE VYRAI

Inteligentiškos spalvos Kas sakė, kad vyrai dėvi tik pilkus kostiumus? Inteligentiška verslo kalba prabilti gali ir kiti atspalviai!

35


Vyrų biuras

MADA Laikrodis, „Swiss Military“, „Laikrodžių pasaulis“, 1 799 Lt

Save gerbiantis vyras žino, kad visuose verslo susitikimuose jis turi atrodyti nepriekaištingai. Nerašyta verslo taisyklė – gerą sandorį pažinsi iš kokybiško laikrodžio ir nepriekaištingų batų. Taip pat neįmanoma apsieiti be gero kostiumo, o šį galite pagyvinti įdomesniu kaklaraiščiu.

Sąsagos, „Lindenmann“, „Lelija“, 105 Lt

Kaklaraištis, „Lelija“, 85 Lt

Batai, „Vagabond“, „Step Top“, 299,99 Lt

Rankinė, „Picard“, „Bags & More“, 679,99 Lt Batai, „Scalini“, 1 299,99 Lt Kelnės, „Pietro Filipi“, 329 Lt Paltas, „Peek & Cloppenburg“, 999 Lt šalis, „Esprit“, „Peek & Cloppenburg“, 59 Lt Rankinė, „Marc O’Polo“, „Peek & Cloppenburg“, 399 Lt Megztinis, „Christian Berg“, „Peek & Cloppenburg“, 139 Lt

Diržas, „Jack & Jones“, 89,95 Lt


MADA Knyga, „Vaga“, 36,99 Lt

Marškiniai, „Sunset Suits“, 99 Lt Kostiumas, „Boras“, „Sunset Suits“, 549 Lt

Kelnės, „Pietro Filipi“, 329 Lt

Megztinis, „Pierre Cardin“, 499 Lt

Marškiniai, „Otto Kern“, „Pierre Cardin“, 389 Lt

Batai, „Mio Mio“, „Step Top“, 359 Lt

Marškiniai, „Celio“, 89,99 Lt

Marškiniai, „Sunset Suits“, 99 Lt

37


MADA Džemperis, „Champion“, 199 Lt Megztinis, „Puma“, 259 Lt

Megztinis, „Nike“, 249,99 Lt

Sportiška Sveikas gyvenimo būdas ne tik padės sulieknėti, bet ir pagerins savijautą. Nesvarbu, kokia veikla užsiimate – jogos pratimais ar sunkia treniruote salėje, verta pasirinkti kokybiškus drabužius ir avalynę, leisiančią Jums patogiai jaustis, o Jūsų odai – kvėpuoti.

38

Liemenė, „Columbia“, „Greater Outdoors“, 499 Lt

Striukė, „Columbia“, „Greater Outdoors“, 495 Lt

Striukė, „Champion“, 249 Lt


MADA

Megztinis, „Nike“, 249,99 Lt

Palaidinė, „Champion“, 99 Lt

Striukė, „Lindex“, 179 Lt Megztinis, „Nike“, 149,99 Lt Kelnės, „Puma“, 209 Lt

Kelnės, „Puma“, 159 Lt

Kelnės, „Champion“, 189 Lt

Palaidinė, „Champion“, 59 Lt

Sportinis krepšys, „Nike“, 169,99 Lt

Batai, „Nike“, „Sportland“, 379 Lt

39


MADA

Sportiškas

Palaikyti gerą formą – metų iššūkis. Sportiniai drabužiai vyrams ne tik yra patvarūs ir nepriekaištingų audinių, bet ir stebina spalvų bei dizaino variantų gausa. Sporto salėje vilkėdami stilingą sportinę aprangą galėsite mėgautis gera nuotaika ir visais sporto teikiamais malonumais.

Akiniai, „Uvex“, „Sportland“, 139 Lt

Striukė, „Puma“, 299 Lt Megztinis, „Jack & Jones“, 84 Lt

Batai, „Puma“, 279 Lt

Kelnės, „Champion“, 149 Lt Kelnės, „Jack & Jones“, 139,95 Lt

Palaidinė, „Nike“, „Sportland“, 99 Lt

Batai, „Timberland“, 399 Lt

40

Striukė, „Champion“, 259 Lt

Palaidinė, „Jack & Jones“, 49,95 Lt


MADA Kamuolys, „Nike“, „Sportland“, 89 Lt

Megztinis, „Champion“, 199 Lt

Pirštinės, „Nike“, „Sportland“, 79 Lt Futbolo batai, „Nike“, „Sportland“, 379 Lt

Kelnės, „Puma“, 129 Lt

Palaidinė, „Puma“, 129 Lt Džemperis, „Champion“, 199 Lt Palaidinė, „Champion“, 99 Lt

Kuprinė, „Champion“, 129 Lt

Batai, „Nike“, „Sportland“, 249 Lt

41


Moterims

Vyrams

Džemperis, 259 Lt

Bėgimo marškinėliai, 109 Lt

Striukė nuo vėjo, 299 Lt

Du viename: bėgimo šortai ir tamprės, 209 Lt

Džemperis, 279 Lt Marškinėliai, 119 Lt

Sportinės kelnės, 109 Lt

Bėk, šok ir sportuok!

Vienas didžiausių sportinių drabužių ženklų PUMA siūlo atėjus rudens sezonui įsigyti patogią ir stilingą bėgimo aprangą. Išsirinks tiek moterys, tiek ir vyrai. Nuo šiol galite sportuoti stilingai!

Bėgimo tamprės, 209 Lt

Riešinės, 25 Lt

Bėgimo bateliai, 299 Lt

Šių drabužių ir aksesuarų galite įsigyti parduotuvėje PUMA.

Bėgimo bateliai, 399 Lt


Svajonių vaikystė

Kepurė, „Lindex“, 75 Lt Megztinis, „Lindex“, 49 Lt Džinsai, „Seppälä Kids“, 79,95 Lt Marškinėliai, „Mada vaikams“, 38 Lt Batai, „Mada vaikams“, 199 Lt

Nėra nieko gražiau už laimingus vaikus, apipinkite jų vaikystę žiedais!

VAIKAI IVAIZDINE

Kelnės, „Seppälä Kids“, 59,95 Lt

Suknelė, „Seppälä Kids“, 69,95 Lt Batai, „Mada vaikams“, 189 Lt

Megztinis, „Seppälä Kids“, 49,95 Lt


MADA

Žaislas, „Riki 2“, 69 Lt

Megztinis, „Baby Seppälä“, „Seppälä“, 44,95 Lt

Liemenė, „Reserved Kids“, „Reserved“, 39,99 Lt

Megztinis, „Reserved Kids“, „Reserved“, 69,99 Lt Kepurė, „Sisley“, 85 Lt

Žaislinis namas, „Spragtukas“

Striukė, „Dodipetto“, „Dodi Italija“, 120 Lt

Palaidinė, „United Colors of Benetton“, 29 Lt

Batai, „Nike“, „Sportland“, 119 Lt

Bluzonas, „Champion“, 149 Lt

Šalikas, „Sisley“, 85 Lt

Palaidinė, „Reserved Kids“, „Reserved“, 49,99 Lt

Mažiesiems Mūsų mažiesiems tikrai yra iš ko rinktis. Jaukūs ir mieli drabužėliai bei avalynė padės Jūsų mylimiausiajam jaustis maloniai. Galite rinktis iš spalvotų, raštais margintų drabužėlių arba paprastučių komplektų, lyg numegztų močiutės... 44

Megztukas, „Knot So Bad“, „Dodi Italija“, 87 Lt

Kepurė, „Riki 2“, 24,99 Lt

Batai, „Ecco“, 299,99 Lt

Batai, „Timberland“, 239 Lt


Liemenė, „United Colors of Benetton“, 79 Lt

Kepurė, „Riki 2“, 16,99 Lt

Kelnės, „United Colors of Benetton“, 75 Lt Kepurė, „Dodi Italija“, 34 Lt Striukė, „Pepe Jeans London“, 587 Lt Striukė, „Columbia“, „Greater Outdoors“, 248 Lt Striukė, „United Colors of Benetton“, 98 Lt

Suknelė, „United Colors of Benetton“, 98 Lt Rankinė, „Accessorize“, 115 Lt

Žaislas, „Riki 2“, 69 Lt

Spintelė, „Pylones“, 549 Lt

Megztinis, „United Colors of Benetton“, 119 Lt

Sijonas, „United Colors of Benetton“, 59 Lt


Viliojantys „Superkortelės“ pasiūlymai

Naujam sezonui pasibeldus į duris, prekybos ir pramogų centro „Ozas“ parduotuvėse galite rasti gausybę dalykų, padėsiančių ne tik atnaujinti aprangą pagal karščiausias mados tendencijas, bet ir turiningai praleisti laisvalaikį. Tačiau ar įmanoma visur suspėti ir pasinaudoti visais patinkančiais pasiūlymais? Speciali lojalumo programa „Ozo“ lankytojams „Superkortelė“ pavers šią užduotį lengvesne ir malonesne patirtimi.

Į draugių vakarėlį

Pasirenkite netikėtumams – vakarėlis gali tapti ne tik šaunia pasilinksminimo vieta, bet ir puikia proga susipažinti su naujais žmonėmis ar net sutikti... tą vienintelį. Nepraleiskite progos padaryti puikų pirmąjį įspūdį ir rinkitės elegantišką stilių. Daili suk­nelė ir mini delninukė – patikimiausi Jūsų palydovai nepamirštamą vakarą.

217,55 Lt

Žalia delninukė, „Buonumore“, 229 Lt

Laisvalaikis namie

Taip dažnai norisi pasilepinti namuose ir pailsėti nuo visų rūpesčių! Svarbiausia – jaukumas ir šilta atmosfera, tad įsisupkite į šiltą megztinį ir pasinerkite į mažus kasdienybės džiaugsmus – gera knyga, pokalbis su draugu ar tiesiog minutė sau padės atgauti jėgas ir pasirengti naujiems iššūkiams. Pasirinkite mieliausią variantą!

Kašmyrinis kreminis megztukas, „United Colors of Benetton“, 419 Lt

„Samsung Galaxy S III“, „Euronics“, 2 249 Lt

398,05 Lt 2 136,55 Lt


Į kiną

Gera kompanija, puiki nuotaika ir įdomus filmas – tobulas popietės scenarijus. Tokioms neįpareigojančioms laisvalaikio akimirkoms rinkitės jaukų, tačiau stilingą įvaizdį. Paprasto ir nekintamo klasikinio stiliaus atributai – džinsai, palaidinė, ilgaauliai batai, švarkelis – tiesiog būtina kiekvienos madingos moters aprangos dalis. Metas atsipalaiduoti ir šauniai praleisti laiką!

107,10 Lt

Rankinė, „Lindex“, 119 Lt

Batai, „Vagabond“, „Step Top“, 379,99 Lt

Bilietas į „Multikino“

360,99 Lt nuolaida

3 Lt

Į pasimatymą Pasimatymas – tinkamiausia proga moteriškiems kerams atsiskleisti! Nebijokite pabrėžti savo grožio – nenugalimais Jūsų ginklais gali tapti dailūs aukštakulniai, derinami su gundančia suknele. Nepamirškite ir akcentų, papildysiančių įvaizdį... Ne paslaptis, kad ryškus lūpdažis ir mėgstamų kvepalų šlakelis ne tik suteiks pasitikėjimo savimi, bet ir taps Jūsų žavesio paslaptimi. Tik niekam jos neišduokite! Suknelė, „Mohito“, „Reserved“,

139,99 Lt

kaupiami TaŠkai

Specialiu ženklu pažymėtose parduotuvėse „Superkortelės“ turėtojams suteikiama galimybė gauti nuolaidų, taip pat įvairių pasiūlymų pagal individualius pomėgius ir poreikius. Dar vienas programos išskirtinumas – kortelėje kaupiami taškai gali būti keičiami į padėkos už lojalumą dovanų kuponus. Gausiai lojalumo programoje dalyvaujančios parduotuvės vilioja nuolaidomis naujoms drabužių kolekcijoms, aksesuarams, specializuotoms prekėms, įvairioms paslaugoms. Be to, 5–15 proc. nuolaidomis bus galima pasinaudoti perkant prekes grožiui, namams, jomis šeimas palepins ir vaikų prekių parduotuvės.

Kortelės įsigijimas

Jei norite mėgautis visomis „Superkortelės“ privilegijomis, galite įsigyti ją už 10 Lt arba nemokamai, pateikę pirkimo kvitų už 300 Lt. Kortelės turėtojai taip pat gauna periodinius naujienlaiškius ir asmenines žinutes su specialiais pasiūlymais. Nepraleiskite progos pasinaudoti geriausiomis rudens akcijomis! Nuolaidų ir naujausių pasiūlymų sąrašą rasite www.ozas.lt.

130,19 Lt


RESTORANAI

Charlie Pizza

La Crepe

La Crepe

Gurmaniška popietė Maistas – viena iš svarbiausių mūsų gyvenimo dalių. Mėgstame ragauti, gėrėtis originaliu jo patiekimu ir renkamės tai, kas mums skaniausia. „Ozo“ išskirtinumas tas, kad jame įsikūrusi kavinių ir restoranų zona leidžia atrasti sau mielą erdvę kiekvienam žmogui, kad ir kokie skirtingi būtume. Taigi kur pietausime šiandien?


Gardūs eksperimentai Asia Hung

KFC

Skonio vilionės Lietuviškų ir europietiškų patiekalų restoranas „Seklyčia Euro Pub“ įtiks bet kokio skonio lankytojui. Maloni staigmena – ir trys nauji restoranai, atvėrę duris „Oze“. „Charlie Pizza“, „La Crepe“, „Charlie Kids“ – populiarūs ženklai, turintys ką pasiūlyti lengvo maisto gerbėjams. Picos, blyneliai, salotos... Ką rinksitės šįkart?

Trečiame aukšte įsikūrusioje Restoranų alėjoje tikra šventė laukia norinčių pasistiprinti po apsipirkimo maratono. „Pizza Hut“ ir „Pizza Dominium“ siūlo paragauti pačių geriausių storapadžių picų. Skubantiems patiks greitojo maisto restoranų pasiūla. Minėtina ne tik populiari amerikietiška įstaiga KFC, bet ir egzotiškų kultūrų desantas. Užsukę į „Labuki“ galėsite pasmaguriauti japoniškais patiekalais, o kiniški akcentai – tik restorane „Devyni drakonai“. Be to, restorane „Radharanė“ turite šansą pasimėgauti pagal vedų tradicijas gaminamu maistu.

Fructus

Saldūs potyriai

Pirmame aukšte įsikūrusi kavinė „Coffee Inn“ pelnytai vadinama populiariausia jaunimo susitikimų vieta. Gardi kava, saldumynai, jauki aplinka pasaldins bet kurią laisvalaikio akimirką. O galbūt norėtumėte paskanauti tikrų itališkų ledų? Tradicinės italų virtuvės gerbėjų rojus – „Rosso Arancio“, jame siūloma ne tik pasimėgauti populiariaisiais ledais ar kitais saldumynais, bet ir pasirinkti iš plataus karštų patiekalų asortimento.

Rosso Arancio


RESTORANAI

3 nauji restoranai Rudenį prekybos ir pramogų centro „Ozas“ lankytojų laukia maloni staigmena – trečiame aukšte duris atvers net trys nauji restoranai, pamėgti ir pripažinti visoje Lietuvoje. „Charlie Pizza“, „La Crepe“ ir „Charlie Kids“ įsikurs patraukliose ir didelėse erdvėse, iš viso užimančiose 708 m2 viduje ir 340 m2 lauke. Įspūdingi skaičiai liudija, kad vienu metu restoranų tinklo erdvėse tilps itin daug žmonių: net 320 lankytojų viduje, o 250 galės prisėsti lauke įrengtoje terasoje. Pasak „Vičiūnų restoranų grupės“ direktoriaus G. Balnio, prioritetai, lemiantys restoranų sėkmę, yra platus asortimentas, jaukus interjeras, kokybiškas aptarnavimas ir patrauklios kainos. Būdama viena iš rinkos lyderių, restoranų grupė nuolat siekia pristatyti naujoves, patrauklias lietuvių vartotojams. Restoranų išskirtinumas – vietoje pagamintas šviežias aukščiausios kokybės maistas. Pavalgyti ir smagiai praleisti laiką paskatins ne tik tradiciniai, lankytojų pamėgti patiekalai, bet ir specialūs interjero sprendimai, pritaikyti klientų poreikiams, o restoranų pasiūla leis kiekvienam rasti širdžiai mieliausią erdvę. Gardžių picų mėgėjai, be jokios abejonės, rinksis „Charlie Pizza“, o šviesioje ir šiuolaikiškoje „La Crepe“ aplinkoje į vakarietiškas lengvo maisto tradicijas orientuotame meniu skanių patiekalų atras kiekvienas – platus blynelių, picų ir sveikų valgių pasirinkimas atitinka tiek jaunimo, tiek ir vyresnio amžiaus lankytojų norus. Puikų šeimos laisvalaikį garantuos „Charlie Kids“ vaikų kavinė, kurioje mažieji gurmanai galės mėgautis jiems parengtu vaikiškų patiekalų meniu, o jų tėveliams nuobodžiauti neleis speciali zona.

La Crepe

Restoranų išskirtinumas – vietoje pagamintas šviežias aukščiausios kokybės maistas.

Charlie Pizza

Pavalgyti ir smagiai praleisti laiką paskatins ne tik tradiciniai, lankytojų pamėgti patiekalai, bet ir specialūs interjero sprendimai.


gardžių blynelių vieta!

Pagaminta šviežiai čia ir dabar Dienos sriuba

2

Pica su šonine 30 cm

99 Lt 6,79

Galioja vienam patiekalui. restoranuose iki 2012 11 30. Pateikti prieš užsakant.

Pica su malta mėsa 30 cm

7

7

99 Lt 21,89

Galioja vienam patiekalui. restoranuose iki 2012 11 30. Pateikti prieš užsakant.

Lietuviškas karbonadas

99 Lt 22,89

Galioja vienam patiekalui. restoranuose iki 2012 11 30. Pateikti prieš užsakant.

Kijevo kotletas

10

99 Lt 16,99

Galioja vienam patiekalui. restoranuose iki 2012 11 30. Pateikti prieš užsakant.

Dienos sriuba

2

99 Lt 18,99

Galioja vienam patiekalui. restoranuose iki 2012 11 30. Pateikti prieš užsakant.

4.49

patiekalui. Galioja vienam2012 11 30. restoranuose iki akant Pateikti prieš užs

lietinis su varške ir bananais

4

49 Lt

6.49

patiekalui. Galioja vienam2012 11 30. restoranuose iki akant Pateikti prieš užs

kaprizingoji pica 30 cm

7

99 Lt 23.99 patiekalui. Galioja vienam2012 11 30. restoranuose iki akant Pateikti prieš užs

3

3

patiekalui. Galioja vienam2012 11 30. restoranuose iki akant Pateikti prieš užs

lietinis su sūriu, kumpiu ir pievagrybiais

Didžkukuliai su mėsa

7

49 Lt 12,99

99 Lt

7.99

patiekalui. Galioja vienam2012 11 30. restoranuose iki akant Pateikti prieš užs

vištienos salotos su salierais ir burokėlių drožlėmis

8

99 Lt 12.99 patiekalui. Galioja vienam2012 11 30. restoranuose iki akant Pateikti prieš užs

Galioja vienam patiekalui. restoranuose iki 2012 11 30. Pateikti prieš užsakant.

Makaronai su trintų pomidorų padažu

99 Lt 9,99

Galioja vienam patiekalui. restoranuose iki 2012 11 30. Pateikti prieš užsakant.

Vanilinis pieno ir ledų kokteilis

3

99 Lt 8,99

Galioja vienam patiekalui. restoranuose iki 2012 11 30. Pateikti prieš užsakant.

2

99 Lt

5.99

patiekalui. Galioja vienam2012 11 30. restoranuose iki akant Pateikti prieš užs

200 ml

3

39 Lt 5,99

Galioja vienam gėrimui. restoranuose iki 2012 11 30. Pateikti prieš užsakant.

morkų lietinis

2

patiekalui. Galioja vienam2012 11 30. restoranuose iki akant Pateikti prieš užs

lietinis su malta jautiena ir porais

4

99 Lt

7.99

patiekalui. Galioja vienam2012 11 30. restoranuose iki akant Pateikti prieš užs

vištienos kepsnys įdarytas daržovėmis

9

99 Lt 16.99 patiekalui. Galioja vienam2012 11 30. restoranuose iki akant Pateikti prieš užs

4

99 Lt

8.99

patiekalui. Galioja vienam2012 11 30. restoranuose iki akant Pateikti prieš užs

Varškės ir vyšnių gardėsis

3

99 Lt

5.99

patiekalui. Galioja vienam2012 11 30. restoranuose iki akant Pateikti prieš užs

30 cm

7

29 Lt 10,89

49 Lt 20,89

Galioja vienam patiekalui. restoranuose iki 2012 11 30. Pateikti prieš užsakant.

Galioja vienam patiekalui. restoranuose iki 2012 11 30. Pateikti prieš užsakant.

Vištienos piršteliai

8

9

99 Lt 13,99

99 Lt 13,99

Galioja vienam patiekalui. restoranuose iki 2012 11 30. Pateikti prieš užsakant.

Šalta balta kava “Frappe”

3

99 Lt 6,99

Galioja vienam gėrimui. restoranuose iki 2012 11 30. Pateikti prieš užsakant.

sūrio lietinis su kmynais

Galioja vienam patiekalui. restoranuose iki 2012 11 30. Pateikti prieš užsakant.

Naminė gira 250 ml

1

19 Lt 2,89

Galioja vienam gėrimui. restoranuose iki 2012 11 30. Pateikti prieš užsakant.

sūrio lietinis su kmynais

3

99 Lt

5.99

Pica su kumpiu

4

Itališki lakštiniai su mėsa

7

Galioja vienam patiekalui. restoranuose iki 2012 11 30. Pateikti prieš užsakant.

lietinis su sūriu, kumpiu ir pievagrybiais

4

99 Lt 9,99

Galioja vienam patiekalui. restoranuose iki 2012 11 30. Pateikti prieš užsakant.

99 Lt

6.79

3

99 Lt 9,99

morkų lietinis

Šaltibarščiai su bulvėmis

Pica su dešrelėmis 20 cm

20 cm

Morenginis desertas

11

39 Lt

Gr ybų pica

20 cm

3

39 Lt 4,49

Galioja vienam patiekalui. restoranuose iki 2012 11 30. Pateikti prieš užsakant.

Gr ybų pica

Šaltibarščiai su bulvėmis

3

99 Lt

5.99

patiekalui. Galioja vienam2012 11 30. restoranuose iki akant Pateikti prieš užs

pica su kumpiu 20 cm

99 Lt

5.99

patiekalui. Galioja vienam2012 11 30. restoranuose iki akant Pateikti prieš užs

pica su kumpiu 20 cm

4

29 Lt 11.89 patiekalui. Galioja vienam2012 11 30. restoranuose iki akant Pateikti prieš užs

Vanilinis pieno ir ledų kokteilis

3

39 Lt

5.99

gėrimui. Galioja vienam 2 11 30. 201 restoranuose iki akant Pateikti prieš užs

4

29 Lt 11.89 patiekalui. Galioja vienam2012 11 30. restoranuose iki akant Pateikti prieš užs

šalta balta kava “frappe”

3

99 Lt

6.99

gėrimui. Galioja vienam 2 11 30. 201 restoranuose iki akant Pateikti prieš užs


metas apsipirkti! ne paslaptis, kad maisto produktų atsargos greitai senka, o

6

gauti visas reikiamas prekes vienoje vietoje – ne pati lengviausia užduotis. „Prisma“ siūlo būdą, kaip padaryti apsipirkimą malonesnį, sutaupyti pinigų ir laiko. Mažos kainos, platus asortimentas, greitas aptarnavimas – šiomis ypatybėmis didžiuojasi naują sezoną pasitinkantis erdvus prekybos centras visai šeimai.

prekių įvairovė – skirtingiems poreikiams „Prismoje“ galite rasti net 40 000 skirtingų prekių pačioms įvairiausioms reikmėms. Ką nors sau čia aptiks kiekvienas šeimos narys. Maisto produktai (švieži vaisiai ir daržovės, šiltos bandelės, mėsa ir žuvis, pieno gaminiai), apranga, elektronikos prekės, daiktai namams ir laisvalaikiui, grožio priemonės... Norite išbandyti naują receptą, įsigyti kulinarinius eksperimentus palengvinančių prietaisų, pasilepinti miela smulkmena, rasti originalią dovaną draugei? „Prisma“ garantuoja aukščiausios kokybės produktus ir geriausią pasirinkimą. Kokybiškos prekės už mažą kainą – tokia yra didcentrio idėja. Kad patogiai apsipirktumėte, pasirūpinta ne tik didelėmis erdvėmis, bet ir ilga darbo diena.

3

1 2

52

4

5


Kokybės garantas – išskirtiniai prekių ženklai Dar viena išskirtinė šio prekybos centro ypatybė – nuosavi prekių ženklai. „Prisma“ savo klientams siūlo specialias „Rainbow“ ir „X-tra“ prekes ekonomiškose pakuotėse. Nepriekaištingo skonio produktai pravers gaminant tiek pačius paprasčiausius, tiek ir įmantresnius užsienietiškos virtuvės patiekalus. Leiskite pasireikšti savo fantazijai! Daugelis prekių yra perkamos iš vietos gamintojų ir pritaikytos specialiai lietuvių poreikiams – jų nerasite niekur kitur, tik „Prismoje“. Daug dėmesio skiriama produktų saugumui ir kokybei. Visa tai tam, kad gautumėte aukščiausią kokybę už prieinamą kainą.

7

8

TIK „PRISMOJE“

TIK „PRISMOJE“

9

19

10

TIK „PRISMOJE“

18

11 1. Juodoji arbata, 6,59 Lt 2. Puodelis su lėkštute, 12,29 Lt, padėklas, 32,90 Lt, ąsotėlis, 13,99 Lt, cukrinė, 24,89 Lt 3. Vaisinė arbata, 4,55 Lt 4. Kava, 14,99 Lt 5. Staltiesėlė, 23,99 Lt 6. Pagalvėlė, 26,90 Lt 7. Sausi pusryčiai, 9,99 Lt 8. Saldainiai, 4,49 Lt 9. Saldainiai, 4,69 Lt 10. Saldainiai, 6,59 Lt 11. Saldainiai, 5,59 Lt 12. Pašluostė, 6,49 Lt 13. Sausainiai, 5,99 Lt 14. Sausainiai, 3,99 Lt 15. Dubenėlis, 41,20 Lt 16. Keturkampis dubuo, 52,90 Lt 17. Šokoladas, 4,69 Lt 18. Indelis, 12,99 Lt 19. Duoniukai, 7,99 Lt

12 13 14

17

15 8.

16 53


INTERJERAS

. Jauki svajone Kiekvienas iš mūsų svajoja turėti savo namuose dalelę rojaus. Šį sezoną apžvelgdami interjero tendencijas pastebime nemažai jaukių, šiltų pastelinių tonų detalių. Net jei ir neturite laiko dideliems pokyčiams namuose, jaukumo Jums nesunkiai gali suteikti keli išskirtiniai akcentai.

5

10

7

4

9

1 3

8 6

2 54

1. Pagalvėlė, „Alan Deko“, 28,50 Lt 2. Puodelis, „Iittala“, 49 Lt, lėkštė, „Iittala“, 68 Lt, dubenėliai, „Iittala“, 71 Lt 3. Stalelis, „Egoistas“, 114 Lt 4. Papuošalų laikyklė, „Alan Deko“, 57,50 Lt 5. Puodelis su lėkštele, „Almi Decor“, 42 Lt 6. Muilinė, „Egoistas“, 79 Lt 7. Veidrodėlis, „Almi Decor“, 57 Lt 8. Indelis kvepalams purkšti, „Egoistas“, 89 Lt 9. Pakaba, „Egoistas“, 39 Lt 10. Smėlio laikrodis, „Alan Deko“, 32,50 Lt


INTERJERAS 1

Šalta klasika

2

Klasikos ir minimalizmo mėgėjams šį sezoną pravartu rinktis aiškių formų ir modernias namų dekoravimo priemones. Baltos ir juodos spalvų dermė Jūsų namuose padės sukurti švaros bei prabangos įspūdį.

3

5

4 6

8

7

1. Kvapiosios lazdelės, „Egoistas“, 98 Lt 2. Lupa, „Almi Decor“, 95 Lt 3. Puodelis, „Egoistas“, 74 Lt 4. Pagalvėlė, „Almi Decor“, 104 Lt 5. Stalo kilimėlis, „Dorado“, 18 Lt 6. Užklodas, „Alan Deko“, 118 Lt 7. Statulėlė, „Dorado“, 95 Lt 8. Juodas dubenėlis, „Dorado“, 25 Lt, baltas dubenėlis, „Dorado“, 35 Lt 9. Ąsotis, „Egoistas“, 198 Lt 10. Vaza, „Egoistas“, 239 Lt 11. Rėmelis, „Alan Deco“, 39,50 Lt 12. Servizas, „Egoistas“, 76 Lt 13. Pakaba, „Egoistas“, 39 Lt

12

10

13

11 9 55


INTERJERAS

Laisva siela

Spalvų romantika Jūsų namuose gali padvelkti panaudojus senąjį kaimą primenančių detalių. Aišku, toli gražu nesiūlome Jums paversti savo būsto senovine troba! Kelios senovę menančios detalės, pinti akcentai – ir Jūsų namai gali sužibėti nepaprasta nuotaika. 8

3 5

4 2

9

10

6

1 1. Vėjo varpeliai, „Alan Deko“, 29,75 Lt 2. Laikrodis, „Egoistas“, 98,50 Lt 3. Rėmeliai, „Egoistas“, 109 Lt, 83 Lt 4. Rėmelis, „Egoistas“, 98,50 Lt 5. Kvapi žvakė, „Egoistas“, 54 Lt 6. Fondiu, „Alan Deko“, 132 Lt 7. Dubenėlis, „Alan Deko“, 47,50 Lt 8. Puodelis, „Egoistas“, 76 Lt 9. Pakaba, „Egoistas“, 89 Lt 10. Statulėlė, „Egoistas“, 37 Lt 11. Laikraštinė, „Egoistas“, 149 Lt 12. Žvakidė, „Egoistas“, 69 Lt 13. Vyno dėklas, „Le Chef“, 19 Lt

56

7

13

12

11


renginių kalendorius

„Mano stilingas ruduo“ 0 d. Rugsėjo 5–3

e apžiūrėti enį kviečiam aprangą! „Ozo“ d ru i am d ik Pasit aujinti žių, kcijas ir atn naujas kole statomos naujos drabu ri p es s M u . b e os centr lekcij aksesuarų ko limybę pamatyti, avalynės ir ga s m ja to ky je“ – lan ienos švieso suteikiame „d o d ro at ai kt s ai iu derin iš kaip šie d s šio sezono ymėtų gu in il st e om s paž rod rekių ženklai skirtingais p gaminių.

Trečiasis „Ozo“ gimtadienis spalio 3–17 d.

Jau trečius metus dirbame ir stipriai pasikeitėme nuo veiklos pradžios. Kviečiame švęsti gimtadienį smagiai! Galėsite mėgautis naujais pirkiniais, nes iki gimimo dienos bus atidaryta dar daugiau naujų parduotuvių. Apsipirkti šiuo metu tikrai vertės, kadangi mes pasirūpinsime vertingomis dovanomis mūsų klientams!

Apsip

irkim

on

aktis Rugsė jo 28 apsip dieną ir ypač j kimo nakt skelbiama s a i nes tą unimą, na s! Kviečiam tilingo k d meka ien jis bus tį užsukti e visus, į . apsip Turėsite ga virtęs tikra „Ozą“, irkti – l pram i m yb kino t eatre dar galėsit ę ne tik ger ogų e prat kino m „Mult ai ę i sėdėd aratone ar kino“ vyks sti naktį i ami s a p u drau asiklausy nčiame Daugi t a bus m u informa gais kavinė i muzikos c ūsų ti j nklala ijos artėjan e... t pyje, sekite renginiui reklam ą.

Lietuvos rekordų paroda „Oze“ spalio 20 – lapkričio 11 d.

Kviečiame aplankyti ekspoziciją, kurioje parodysime, kodėl verta didžiuotis Lietuva. Prisiminsite, o gal sužinosite apie iki šiol Jums negirdėtus rekordus, kuriuos pasiekė lietuviai. Būtinai prisidėkite prie rekordo, kurį stengsimės kartu pasiekti „Oze“. Reikės tik noro dalyvauti!

PPC „Ozas“ rinkodaros vadovas Faustas Tolkušinas žada, jog artėjant šv. Kalėdoms centras džiugins lankytojus bene gražiausiomis Lietuvoje dekoracijomis ir įspūdinga kalėdine programa.

Daugiau informacijos www.ozas.lt

57


„Peek & Cloppenburg“ – šimtametė mados paslaptis 1900 metai. Diuseldorfas, Vokietija. Būtent tokiomis aplinkybėmis prasidėjo šiuo metu vieno populiariausių pasaulyje parduotuvių tinklo „Peek & Cloppenburg“ istorija, besitęsianti iki šių dienų.

Dabar tai prekės ženklas, galintis pasigirti plačiu stilingų drabužių tiek moterims, tiek ir vyrams asortimentu. Pirminė baltomis P ir C raidėmis pažymėtų parduotuvių idėja kilo danų duetui – Johannui Theodorui Peekui ir Heinrichui Antonui Adolphui Cloppenburgui. Jų tikslas buvo tiekti aukštos kokybės vyriškus drabužius prieinama kaina. Nesunku numanyti, kad tokia darnaus kainos ir kokybės santykio idėja skambėjo itin viliojamai. Ji tapo ne tik pagrindiniu kompanijos prioritetu, bet ir raktu į sėkmę. Elegantiški klasikinio kirpimo kostiumai ir paltai įvairioms progoms ėmė atrodyti neatsiejami nuo solidaus vyro

58

įvaizdžio. Puikiai to laikmečio subtilybes atspindinti „Peek & Cloppenburg“ filosofija masino vokiečius, todėl 1911 metais Hamburge atidarytas naujas skyrius lėmė ne tik gausesnį vartotojų ratą, bet ir naujo padalinio atsiradimą. Šiuolaikinio prekės ženklo namais laikomi ir Diuseldorfas, ir Hamburgas.

„Peek & Cloppenburg“ – kur kas daugiau nei pirminė patrauklios kainos ir aukštos kokybės idėja. Itin gausus garsių mados ženklų pasirinkimas leidžia suvilioti tiek klasikos, tiek minimalizmo, tiek ir romantikos, persmelktos jaunatviško polėkio, mėgėjus. 1936 metais į parduotuvės asortimentą pagaliau įtraukti moteriški drabužiai. Ilgalaikiai geriausios kokybės audinių ansambliai tapo galingu sąjungininku siekiant užkariauti moterų simpatijas. Po Antrąjį pasaulinį karą lydėjusių nuostolių prasidėjo antrasis kompanijos žydėjimas. Aštuntame dešimtmetyje pradėtos kurti itin drąsios, originalios moteriškų drabužių kampani-

jos – dėl jų ir pelningos prekybos „Peek & Cloppenburg“ pripažintas aukščiausios kokybės mados ženklais prekiaujančiu parduotuvių tinklu.

Neblėstantis populiarumas ir paklausa lėmė ekspansiją gretimose šalyse – 1998 metais atidaryta net 13 naujų parduotuvių Belgijoje, Olandijoje ir Austrijoje. Tai buvo tarptautinės prekės ženklo invazijos į mados rinką pradžia. Šiuo metu P&C ženklu pažymėtų drabužių galima įsigyti Slovakijoje, Slovėnijoje, Vengrijoje, Rumunijoje, Lenkijoje, Latvijoje, ir, žinoma, Lietuvoje. Kokia yra šio jau daugiau nei šimtą metų gyvuojančio parduotuvių tinklo paslaptis? Tai kur kas daugiau nei pirminė patrauklios kainos ir aukštos kokybės idėja. Itin gausus garsių mados ženklų pasirinkimas leidžia suvilioti tiek klasikos, tiek minimalizmo, tiek ir romantikos, persmelktos jaunatviško polėkio, mėgėjus. XXI a. – vartojimo epocha, tad lemiamu „Peek & Cloppenburg“ populiarumo veiksniu laikytinas kompanijos siekis pasiūlyti įvairiapusį ir visus reikalavimus įgyvendinantį asortimentą nuolat skubančiam šiuolaikiniam mados vartotojui.


„vs Fitness“ – sporto malonumai „Ozo“ lankytojams

Prekybos ir pramogų centras „Ozas“ didžiuojasi galintis pristatyti savo lankytojams naujieną – modernų ir stilingą sporto klubą „VS Fitness“. Spalio mėnesį duris atversiančiame komplekse bus galima užsiimti pačia įvairiausia su sportu susijusia veikla ir, žinoma, maloniai leisti laiką poilsio zonose. Pasirinkimas – Jums!

Metas sportuoti!

Sporto klubo tikslas – suteikti žmonėms galimybę jaukioje aplinkoje naudotis moderniausia įranga ir leisti kiekvienam siekti mažų sporto pergalių. Naujausių technologijų kardiotreniruokliai, jėgos staklės, unikalūs vibrotreniruokliai, laisvų svorių ir funkcinių treniruočių zonos, stalo tenisas – tai tik keletas būdų, kaip realizuoti save. Mėgstate aktyvią grupinę veiklą? Sporto klubas siūlo išlieti jėgas dalyvaujant aerobikos užsiėmimuose. Tikrai atrasite patrauklią sporto šaką, mat, be aerobikos, taip pat vyks kalanetikos, jogos, bokso, MMA kovos menų, šokių treniruotės. Unikali naujiena Lietuvoje – vadinamųjų spiningo dviračių salė, kurioje galėsite išbandyti naujausius dviračius su posūkio ir pakrypimo funkcijomis, tad jausitės kaip vairuojantys tikrą dviratį! 2013 metais numatoma lauko terasoje įrengti tinklinio, krepšinio, futbolo aikšteles, lauko teniso kortus, terasos oazę ir barą.

poilsio minutė

Po treniruočių „VS Fitness“ sporto klube galėsite atsipalaiduoti ir pasinerti į malonumų sūkurį. Atgaukite jėgas suomiškose, garinėse arba infraraudonųjų spindulių pirtyse, mėgaukitės poilsiu jaukiame ramybės kambaryje. Sporto klubas siūlo masažų įvairovę, soliariumo paslaugas. Klubo lankytojai taip pat galės atsigaivinti bare, kuriame bus ruošiama kava, arbata, spaudžiamos natūralios sultys, maišomi energiniai kokteiliai, prekiaujama maisto papildais.

paslaugos

Moderniu interjeru, daugybe augalų, itin šiuolaikiška įėjimo kontrole ir daiktų spintelėmis galintis pasigirti „VS Fitness“ siūlo savo klientams įvairių paslaugų. Čia turėsite galimybę išsinuomoti rankšluosčius treniruotėms ir pirtims. Besidomintiems sveika gyvensena, norintiems laikytis jos principų ir už sporto klubo ribų „VS Fitness“ teikia individualias trenerio paslaugas, taip pat sudaro individualių ir grupinių treniruočių programas. Treneris pasirūpins Jūsų racionu, parengs mitybos planą.

Jau netrukus galėsite įsigyti sporto klubo abonementų su nuolaidomis. Visa informacija bus skelbiama oficialiame klubo tinklalapyje www.vs-fitness.lt. Maloniai kviečiame apsilankyti!

59


stilingieji

„OZO“ MADA

Dar nespėjus įsismarkauti rudens šurmuliui, apsilankėme prekybos ir pramogų centro „Ozas“ alėjose. Čia netrūko išties stilingų asmenybių. Pamirškite mitą, jog lietuviai gyvena niūriomis nuotaikomis ir vengia ryškių spalvų – „Ozo“ lankytojai jau pasirengę naujojo sezono siurprizams!.. Nors išvydome nemažai paskutinį vasaros pasispardymą primenančio žaismingo įvaizdžio pavyzdžių, netrūko ir rudeninio bohemiško stiliaus variacijų. Tikimės, jog tai taps puikia įžanga į naujas intriguojančias rudens madas.

Mantė Macevičiūtė, 19 m.

Monika Lukašenkinaitė, 26 m. Dovanų kuponų laimėtojų prašome susisiekti su „Ozo“ administracija el. paštu info@ozas.lt iki 2012 m. spalio 1 d.

Vizažistė Viktorija Shein, 27 m.

Giedrė Petruša, 26 m.


Studentė Aida Ivanauskaitė, 21 m.

„Senosios kibininės“ Trakuose savininkė Zinaida Juškienė, 46 m.

Studentė Rūta Sinkevičiūtė, 19 m.

Iveta Stefanskytė, 19 m.

Rinkodaros specialistė Simona Keturakienė, 28 m.

Teisininkė Asta Aleksonytė, 33 m.

Fortepijono mokytoja Nijolė ŠležaitėRanft su dukterimi, 37 m.


PASLAUGOS

„OZO“ Paslaugos informacijos centras „Ozo“ informacijos centras dirba kasdien, 10:00–22:00 val., tel. +370 5 210 0150

„Oze“ galite ne tik apsipirkti, bet ir pasinaudoti įvairiomis paslaugomis. Informacijos centre teiraukitės bet kokių Jums rūpimų dalykų apie parduotuves, paslaugas ir prekes. Čia turite galimybę įsigyti prekybos centro dovanų kuponų, kurių vertė nuo 25 iki 500 Lt, taip pat galite gauti „Ozo“ kliento lojalumo „Superkortelę“; jeigu pirkote už 300 Lt ar daugiau, ji išduodama nemokamai. Be to, informacijos centre Jums bus suteikta visa reikalinga informacija apie autobusų grafiką, kaip pasiekti norimą objektą, taip pat iškviestas taksi. Informacijos centre taip pat yra įsikūrusi „Tiketa“. Čia galite įsigyti bilietų į renginius, vykstančius tiek Lietuvoje, tiek ir užsienio šalyse.

nemokamos paslaugos

Erdvioje 7 aukštų automobilių stovėjimo aikštelėje telpa 2 500 mašinų vienu metu. Kad pirkėjams būtų patogiau, nuo spalio mėn. bus atidaryta drabužinė, dirbanti kasdien, 10:00-22:00 val. Prekių vežimėliai žmonėms, turintiems vaikščiojimo negalią. Centre įrengti šių bankų bankomatai: „Citadele“ (valiutos keitykla), „Nordea“, „Parex“, SEB, „Swedbank“, „Ūkio bankas“, „Danske“.

62

„Pampers“ vaiko ir mamos kambarys Čia Jūs galėsite patogiai pamaitinti, pervystyti savo mažylius ir pašildyti jiems maistelį. „Pampers“ vaiko ir mamos kambariai įsikūrę I ir III aukštuose.

Jau

grei

tai!

Ii aukštas

MTTC – mobiliųjų telefonų taisymo ir priežiūraos lyderis Baltijos šalyse.

Pažintinės ir poilsinės kelionės autobusu bei lėktuvu.

Tai tarptautiniu mastu žinomas grožio salonų tinklas, pasižymintis profesionaliu aptarnavimu ir kokybiškomis paslaugomis.

Grožio ir sveikatos puoselėjimo centras grožiu ir dvasine sveikata besirūpinantiems žmonėms. Raktų dirbtuvė

Atliekamas garantinis ir negarantinis laikrodžių remontas. Batų taisykla Naujiena! Čia galite ir pataisyti senuosius, ir įsigyti naujus batus, pagamintus pagal individualų užsakymą.

I aukštas

Juvelyro paslaugos Modernūs stiklo taros supirkimo aparatai (šalia „Prismos“).

Salone teikiamos kirpimo, makiažo, kosmetologijos, manikiūro, pedikiūro paslaugos ir daug kitų.


Visi modeliai

99,,www.deichmann.com

1 111 304 · Dydis 36 – 41

1 111 306 · Dydis 36 – 41

OZO žurnalas  

OZO žurnalas

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you