Page 1

Oferta usług


ul. Wielicka 57/60 30-552 Krak贸w info@adagencyq.com tel. 12 397 24 84 fax. 12 397 24 85 NIP 679-296-84-46 KRS 0000304621


1

Internet jako najszybsza i najwygodniejsza droga do pozyskania informacji, stwarza nieograniczone możliwości. Jak informuje Główny Urząd Statystyczny ponad 57% gospodarstw domowych w Polsce korzysta z internetu (stan na kwiecień 2009r.), a liczba ta ciągle rośnie. Powiedzenie „jeśli nie ma Cię w sieci to znaczy, że nie istniejesz”, jest tutaj jak najbardziej na miejscu i coraz cześciej sama strona internetowa już nie wystarcza. Obowiązkowy jest profil na Facebook’u, Twitterze czy Goldenlinie. O tym jak ważnym medium jest internet świadczy na pewno kwota 1373mln zł jaką wydano na reklamę online w 2009r. w Polsce (PwC IAB AdEx 2009). Interaktywne usługi Q odpowiednie są dla każdego, kto nie boi się nowoczesnej komunikacji. Wykorzystując wszelkie dostępne możliwości i technologie przeniesiemy Cię na wyższy poziom pomysłowego i efektywnego marketingu.


2 Co robimy? W naszej ofercie znajdziesz wszelkie usługi związane z podstawowym funkcjonowaniem firm w internecie. Począwszy od przygotowania loga firmy, przez zaprojektowanie i uruchomienie strony www, sklepy internetowe, bannery reklamowe, aplikacje, aż po hosting. Dostępność wszystkich tych produktów w jednym miejscu, pozwoli zredukować koszty i zaoszczędzić Twój cenny czas.

Kreacja Stworzymy dla Ciebie formy graficzne, wobec których odbiorca nie może pozostać obojętnym. Połączymy kreatywność z jasnym przekazem, funkcjonalność z nowoczesną technologią, prostotę z oryginalnością.


3 Mobile marketing Rozwiązania

marketingowe

skierowane

do użytkowników urządzeń

mobilnych, to bardzo dynamicznie rozwijający się rynek. Wg danych Urzędu Komunikacji Elektronicznej w 2009r. ok. 2,1mln osób w Polsce korzystało z mobilnego internetu, szacuje się, że do 2012r. liczba ta wzrośnie co najmniej dwukrotnie. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom wydawców, reklamodawców i agencji interaktywnych, oferujemy zarówno przygotowanie strony internetowej w wersji lajt, zaplanowanie i realizację mobilnej kampanii reklamowej, jak również stworzenie kreacji reklamowych i dostarczenie technologii umożliwiającej serwowanie reklam na stronach mobilnych.

Traffic Oferujemy kompletną opiekę nad Twoimi kampaniami reklamowymi. Bez względu na to z jakiego systemu adserwerowego korzystasz (AdOcean, BBelements, SMART Adserver, OpenX) możesz nam zlecić opiekę nad definiowaniem, wdrażaniem i prawidłowym przebiegiem, swoich kampanii reklamowych. Pozwoli to m.in. na zredukowanie kosztów obsługi np. w czasie, gdy zmniejsza się intensywność emisji reklam.


4 AdServer Dla reklamodawców i agencji interaktywnych nie dysponujących możliwością serwowania reklam, dostarczamy rozwiązania, które pozwolą poszerzyć obszar działalności i świadczyć kompleksowe usługi, wychodząc na przeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Dołączając do swojej oferty usługę adserwerową zyskasz nowych klientów, którzy wszelkie działania związane z kampaniami reklamowymi będą mogli zrealizować w jednym miejscu - Twojej firmie.

Web 2.0 Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważną rolę w internecie odgrywa użytkownik. Dzisiejszy internauta nie poprzestaje na czytaniu czy oglądaniu serwisów internetowych, tylko bierze czynny udział w tworzeniu ich treści. Dlatego oferujemy naszym klientom usługi z zakresu marketingu wirusowego i szeptanego, a także social marketingu i ePR.


5 Marketing wirusowy Nic tak skutecznie nie pomaga budować świadomości marki i informować o zaletach produktu czy usługi, jak pozytywna opinia przekazana od zadowolonego użytkownika. Pomożemy Ci zainicjować sytuacje, w których potencjalni klienci, będą mimowolnie lub świadomie propagować między sobą pozytywne informacje dotyczące Twojej firmy.

Marketing szeptany Zabawne i interesujące, a przede wszystkim wartościowe informacje, są bardzo dobrym powodem do rozmawiania o marce, jej produktach czy usługach. Jednak, aby to osiągnąć, należy ułatwić potencjalnym klientom nawiązanie takiej konwersacji. W Q Interactive tworzymy rzetelne strategie buzz marketingu, stanowiące dla Klientów cenne źródło informacji o danym produkcie lub marce. Dajemy gwarancję skutecznych, etycznych i odpowiedzialnych społecznie usług.


6 Social marketing E-marketing może być bardzo przydatnym narzędziem promowania interesów społecznych. Obecnie wiele fundacji i organizacji NGO posiada własne strony www i konta na portalach społecznościowych. Social marketing to również rozwiązanie dla firm, które chcą realizować politykę Społecznej Odpowiedzialności Biznesu. Q Interactive proponuje kompleksowe usługi związane z planowaniem i wdrażaniem kampanii społecznych oraz działań CSR w cyberprzestrzeni.

ePR W dobie Internetu sama witryna www może nie wystarczyć, dlatego chcemy wprowadzić Twoje przedsiębiorstwo w tajniki komunikacji sieciowej. Jako sposób na stworzenie nowoczesnego e-wizerunku firmy oferujemy: - prowadzenie biura prasowego on-line, - blogging i microblogging - obsługę social media - usługi konsultingowe związane z analizą zawartości internetu - monitoring mediów on-line - newsletter


7 Planowanie i zakup e-mediów Doradzamy w jakie media warto zainwestować oraz jak posługiwać się konkretnymi kanałami komunikacyjnymi. Planujemy strategię promocyjną w internecie oraz nadzorujemy jej przebieg na wszystkich etapach realizacji. Nasz priorytet to dostarczanie mediów najlepszej jakości - w najbardziej konkurencyjnych cenach. - usługi konsultingowe związane z analizą zawartości internetu - monitoring mediów on-line - newsletter

Marketing afiliacyjny To bardzo korzystna forma współpracy pomiędzy reklamodawcą a wydawcą strony internetowej. Reklamodawca umieszczając swoje ogłoszenie na stronie internetowej partnera (afiliant) płaci mu prowizję w zależności od docelowych działań Internautów (zakup produktu za pośrednictwem danej witryny www, przejście do wyznaczonej podstrony, pozostawienie opinii, pobranie określonych załączników itp.) Nasze usługi obejmują: projekt i realizację programu partnerskiego, opracowanie narzędzi reklamowych oraz systematyczne monitorowanie ich skuteczności, połączone ze sporządzaniem raportów.


Technologie Śledzimy na bieżąco to, co dzieje się w świecie internetowego marketingu i staramy się maksymalnie wykorzystywać możliwości jakie stwarza sieć. Ufamy starym i sprawdzonym sposobom, ale nie boimy się też nowych rozwiązań. Chętnie testujemy nowe technologie, ale wybieramy tylko te, które w najwyższym stopniu spełniają nasze wymagania, a tym samym pomagają nam sprostać oczekiwaniom naszych Klientów.


9 Zespół Q Interactive to grupa profesjonalistów od wielu lat działających w obszarze internetu, którym nowoczesne technologie, skuteczne rozwiązania i efektywny marketing, nie są obce. Zebraliśmy się w jednym miejscu, aby podzielić się z Tobą wiedzą i doświadczeniem, a tym samym pomóc Ci w wyborze najodpowiedniejszych narzędzi, które ułatwią osiągnięcie wyznaczonego celu. Na każdym etapie projektu, możesz obserwować nasze działania oraz masz dostęp do osób biorących udział w wykonaniu zlecenia po stronie Agencji.

Oferta cenowa Strategia marketingowa jest indywidualnie dobierana do potrzeb każdego Klienta. Zanim zaproponujemy Ci jakiekolwiek rozwiązanie, dokładnie przyjrzymy się Twoim potrzebom i celom jakie chcesz osiągnąć. Przeanalizujemy wszystkie drogi, które prowadzą do uzyskania pożądanego efektu i pomożemy Ci wybrać tę najbardziej optymalną. Szczegóły oferty ustalane są po wstępnym spotkaniu. Propozycja działań, którą składamy może być modyfikowana według Twoich preferencji, jeżeli obie strony uznają, że proponowane modyfikacje przysłużą się tylko i wyłącznie ulepszeniu całego projektu.


www.qinteractive.pl

prezentacja _Q_interactive  

prezentacja oferty Q interactive

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you