Page 1

Pääsiäinen 2019


Uutuus

IK

ANDAN P K I

A

Jokaisess a yllätysmu nassa asu yllätykse n lisäksi P u andahahmo, jo ka herää henkiin kännykkä än ladatt avan sovelluks en avulla . Tämä Panda re agoi kosk etukseen Leiki hän . en kanssa an ja näet, mit en hän vie ttää pääsiäistä !

SA! NS

LE

suklaamuna pääsiäiseen SUKLAAMUNIEN YLLÄTYKSET Joka kolmas suklaamuna sisältää veikeän Panda-hahmon (5 erilaista). Muissa suklaamunissa on muistipeli tai erilaisia tarroja.

Panda-tarroja

Muistipeli

1.

2.

3.

Lataa maksuton Arilyn-sovellus puhelimeesi (AppStore tai GooglePlay).

Osoita puhelimella yllätysmunan sisältä löytyvää koodia.

Panda ilmestyy leikkimään kanssasi!

Suklaamuna 20 g Tuotenumero 2114

Display Suklaamuna 20 g Tuotenumero 2115

ME 48 ME/LAVA 72

ME 384 ME/LAVA 5

EAN

EAN

%64029597%

*6412503021149*

Panda-hahmoja


Kestosuosikki

!

Lentävä Luuta 195 g Tuotenumero 7080 ME 12 ME/LAVA 40 EAN

*6412500070805* Tipu konvehteja 220 g Tuotenumero 0570 ME 18 ME/LAVA 40

Virvon Varvon 209 g Tuotenumero 0362

EAN

ME 12 ME/LAVA 40

*6412500005708*

EAN

*6412500003629* Suklaasydän 150 g Tuotenumero 3891 ME 21 ME/LAVA 48 EAN

Kauniilla rakeilla luot pääsiäistunnelmaa kotiisi!

*6412500038539*

Kevätrakeet 140 g Tuotenumero 3840 ME 21 ME/LAVA 48 EAN

*6412500038409*

Uutuus!

Toffeesydän 130 g Tuotenumero 3895 ME 21 ME/LAVA 48 EAN

*6412500038959*


Pääsiäisaterian suussasulava huipennus

Sydän konvehteja 125 g Tuotenumero 1061

Klassikkokonvehdit 150 g Tuotenumero 1077

Juhlapöydän konvehteja 300 g Tuotenumero 1193

ME 16 ME/LAVA 50

ME 16 ME/LAVA 50

ME 8 ME/LAVA 50

EAN

EAN

EAN

*6412500010610*

*6412500010771*

*6412500011938*


Näyttävillä esittelyillä lisämyyntiä! Uutuus

!

Display Tipu konvehteja 220 g Tuotenumero 0575

Display Kevätrakeet 140 g Tuotenumero 3841

Display Toffeesydän 130 g Tuotenumero 3896

Display Suklaasydän 150 g Tuotenumero 3892

ME 90 ME/LAVA 6

ME 105 ME/LAVA 6

ME 105 ME/LAVA 6

ME 105 ME/LAVA 6

EAN

EAN

EAN

EAN

*6412502005706*

*6412502038407*

*6412500038966*

*6412502038919*

Uutuus!

Sekavarttilava Panda Pääsiäispussit 195-209 g Tuotenumero 0388 60 x Virvon Varvon 209 g 36 x Lentävä Luuta 195 g ME 96, ME/LAVA 4 EAN

*6412500003889*

Uutuus

!

Puolilava Virvon Varvon 209 g Tuotenumero 0363

Display Sydän konvehteja 125 g Tuotenumero 1067

ME 192 ME/LAVA 2

ME 80 ME/LAVA 10

Sekadisplay Pepe 28-32 g Tuotenumero 7306 160 x Original 32 g 80 x Choco 28 g ME 320, ME/LAVA 16

EAN

EAN

EAN

*6412502003627*

*6412502010618*

*6412500073066*


Orkla Confectionery & Snacks Finland Ab Orkla Foods Finland Oy

YHTEYSTIEDOT Kaupallinen johtaja Ami Wardi 0400 410 857 ami.wardi@orkla.fi

Asiakkuusjohtaja Marko Lähteenmäki 040 726 6496 marko.lahteenmaki@orkla.fi

Asiakkuusjohtaja Jukka Purolinna 0400 501 746 jukka.purolinna@orkla.fi

Ketjumyyntipäällikkö Maija Torppa 040 563 0747 maija.torppa@orkla.fi

ALUEPÄÄLLIKÖT Alue 1 Jan-Ulf Lindfors 0400 722 892 jan-ulf.lindfors@orkla.fi

Alue 5 Vesa Nieminen 0400 600 746 vesa.nieminen@orkla.fi

Alue 2 Elina Oksanen 040 739 2829 elina.oksanen@orkla.fi

Alue 6 Ari Palo-oja 050 307 1819 ari.palo-oja@orkla.fi

Alue 3 Jukka Honkasalo 0400 552 001 jukka.honkasalo@orkla.fi

Alue 7 Jarmo Pehkonen 040 351 9311 jarmo.pehkonen@orkla.fi

Alue 4 Janne Eestelä 0400 722 628 janne.eestela@orkla.fi

Alue 8 Matti Ekqvist 044 520 9586 matti.ekqvist@orkla.fi

Foodservice Asiakkuusjohtaja Pasi Kuosmanen 0400 839 839 pasi.kuosmanen@orkla.fi

Ketjumyyntipäällikkö Jari Hyvönen 0400 841 746 jari.hyvonen@orkla.fi

MYYNTI JA MARKKINOINTI Äyritie 22 01510 Vantaa Puh. 020 791 8600 Fax. 020 791 8601

www.panda.fi

Ketjumyyntipäällikkö Soile Mäenpää 0400 600 677 soile.maenpaa@orkla.fi

Asiakkuusjohtaja Urpo Lindström 0400 524 403 urpo.lindstrom@orkla.fi

Pääsiäinen 2019  
Pääsiäinen 2019  
Advertisement