Page 1

MAGAZIN VETËM PËR KONSULTANT

1.1 - 31.1.2018

01

Business & Beauty

5 OFERTAT MË TË MIRA TË KATALOGUT 1 RISITË NGA KATALOGU 1 RRITNI BIZNESIN TUAJ ME ORIFLAME APLIKACIONET ZHVILLONI BIZNESIN TUAJ ME NOVAGE OFERTAT E VEÇANTA PËRKRAHJE PËR SHITJE PAKO E LANSIMIT


MD’s photo

5

5 OFERTAT MË TË MIRA TË KATALOGUT 1

OFERTAT MË TË

MIRA TË KATALOGUT 1 Dëshironi të filloni Vitin e Ri në mënyrën më të mirë, me më shumë porosi dhe klientë të kënaqur? Filloni t'i ndani këto 5 oferta fantastike tani! Kjo është vetëm maja e ajsbergut nga të gjitha produktet e jashtëzakonshme që ju dhe klientët tuaj do të gjeni brenda Katalogut 1!

Kosovka Tičić Drejtor Gjeneral Haroni për reflektimin për Vitin e Ri. 2018 është i tëri për t'i dhuruar vetes tuaj më shumë! Më shumë klientë, më shumë shitje, më shumë bukuri dhe më shumë argëtim! Çfarë dëshironi të keni më shumë? Shfletoni këto faqe dhe ne do të ju ndihmojmë të keni më shumë nga ato që po i kërkoni! Të gjithë dëshirojnë të fillojnë Vitin e Ri duke u dukur dhe ndier shkëlqyeshëm! Për këtë arsye ne jemi të ngazëllyer për Wellness-in e ri nga Oriflame Protein Blend. Protein Blend është një mënyrë e shpejtë dhe e thjeshtë për t'u siguruar që i përmbushni nevojat tuaja ditore të proteinave dhe fibrave. Madje kam filluar t'a shtoj në Natural Balance Shejkun tim çdo mëngjes! Dëshironi më shumë? A e keni ditur se NovAge Rutinat për Kujdes të Lëkurës është një mënyrë e shkëlqyeshme për të ngritur biznesin tuaj dhe për të fituar më shumë para? Ne kemi një NovAge set për secilën femër e cila dëshiron lëkurë të bukur, të shëndetshme dhe me dukje më të re. Mësoni më shumë në faqe 12-13! Ju urojmë gëzuar Vitin e Ri!

Faqe 2-3

SECILI ME

1

Ky parfum bimë-dru, i kompozuar nga lulja e Portokallit, me të vërtetë do të jetë i jashtëzakonshëm për femrat të cilat dëshirojnë të kenë më shumë vetbesim dhe luks.

PËR VETËM

15.99€ Çmimi i konsultantit 12.79€

3.99€

4

LULE - UJË

bergamoti nga Kalabria, essenza shenja e lules së portokalles, druri nga Toskana

1.7 g

 7.99 € 3.19€

33369 Sunset Horizon

33365 Perennial Pink

33370 Eternal Flame

33366 Constant Coral

33371 Resolute Red

33367 Forever Fuchsia 33368 Perpetual Papaya

33372 Endless Cherry 33373 Persistent Plum

A e dini se Vaji i Drurit të Çajit ka veti anti-mikrobiale dhe qetësuese? Love Nature Vaji në mënyrë efektive dhe butësisht zvogëlon dukshmërinë e shenjave, pa e tharë lëkurën.

 L ove Nature Purifying

PËR VETËM

 G iordani Gold

Vaj i Drurit të Çajit

2.99€

Essenza parfum

50 ml

31816 39.99 €

Çmimi i konsultantit

Faqe 8-9

2

 T O Buzëkuq Mat

33364 Nonstop Nude

Faqe 60-61

10 ml

33023 8.99 € 2.39€

Faqe 72-73

Me stilin dinamik të jetës sot, të gjithë kanë nevojë për një moment relaksi dhe shtendosje. Një vaskë e ngrohtë, me flluska qetësuese dhe një aromë të këndshme, është e gjitha që ju duhet juve dhe klientëve tuaj!

Çmimi i konsultantit

 D elicious Moments

Dush me Fluska

750 ml

30115 8.99 €

5

E dini se avokadot janë një superushqim? Vetëm imagjinoni çfarë mund të bëjnë për lëkurën tuaj! Me vaj natyral të Avokados, kjo kremë ushqyese për duar përmirëson butësinë dhe strukturën e duarve.  K remë Hidratuese për Duar me Vaj të Avokados

PËR VETËM

3.99€

document6190952554386994944.indd All Pages

3

Të bukura dhe me ndikim, trendi i buzëve mat është kthyer në një mënyrë të fuqishme! The ONE Super Matte Buzëkuqi është një eksplodim i ngjyrave me një mbulueshmëri ekstreme mat që zgjatë deri në 11 orë!

Çmimi i konsultantit

PËR VETËM

2

Faqe 28-29

1.79€ 3.19€

Çmimi i konsultantit

75 ml

34065 3.99 € 1.43€

3

29/12/17 14:43


PROGRAMI I RI I AKTIVITETIT

RISITË NGA KATALOGU 1

PROGRAMI I RI I AKTIVITETIT C12-C01

BATANIJA E VITIT TË RI PËR NJË ÇMIM TË MREKULLUESHËM!

FESTA TË NGROHTA Gëzoni veten dhe familjen tuaj me ngrohtësinë dhe rehatinë luksoze. Kënaquni me mbrëmjet e gjata dimërore së bashku me më të dashurit tuaj, duke ju falënderuar Batanijes së mrekullueshme dhe të këndshme të Vitit të Ri. Material i këndshëm dhe i butë mëndafshi e bëjnë me të vërtetë unike. Sigurohuni të jetë e juaja gjatë këtij dimri!

 B atanija e Vitit të Ri

Materiali: pambuk, akrilik, poliester. Dimenzionet: 160 x 200 cm.

*Oferta vlenë për një produkt për Konsultant **Konsultanti i cili mer pjesë në hapin e parë dhe të dytë të programit të mirëseardhjes nuk mund të kualifikohet për programin e besnikërisë.

Buzët e jashtëzakonshme fillojnë me ngjyrat e përsosura. The ONE Baza për Buzëkuq rrëshqet lehtësisht në buzë duke i bërë të buta me një sipërfaqe të njëtrajtshme për aplikim të buzëkuqit. Siguron ngjyrë të qëndrueshme që nuk zbehet. Jo vetëm që i përgatitë buzët në mënyrë të jashtëzakonshme, por gjithashtu i zbutë ato duke ju falënderuar shea gjalpës. Rekomandoni së bashku me The ONE Extreme Matte buzëkuqin. Çfarë ka brenda? • Baza - ndihmon në krijimin e një sipërfaqeje të butë dhe të përsosur. • Theksues i ngjyrës - Nuanca në buzëkuq është nuanca të cilën e shihni në buzë. • Përmirësues i qëndrueshmërisë - Qëndrueshmëria brenda linjave bëhet super e lehtë. • Zbutës-Hidratues - Zbutë lëkurën e ashpër për përfundime të lehta të buzëkuqit.

HAPI 2: MEGA MAT Prezantojmë një buzëkuq të ri mat nga The ONE, me një formulë plot pigment! Aplikatori i jashtëzakonshëm plot pigment, vendoset plot precizitet për një përfundim të plotë super-mat që zgjatë deri në 11 orë*, derisa LipSoft Moisture Plus ndihmon në zbutjen dhe elasticitetin e buzëve për qëndrueshmëri ekstreme.

11

ORË*

160 c

m

200 cm

Nëse keni arritur minimum 100 BP personale apo më shumë në katalogun 12, në katalog 1 mund të porositni batanien nga kjo faqe për vetëm 19.99€* me BP porosinë tuaj!** (çmimi i konsultantit)

HAPI 1: BAZA E PËRSOSUR

*Consumer tested.

120128 49.99 €

SI TË FITONI SHPËRBLIMET E PROGRAMIT TUAJ TË AKTIVITETIT ?

DUKJE E RE TËRHEQËSE PËR BUZËT

4

document3117449368676171634.indd All Pages

5

29/12/17 14:43


RISITË NGA KATALOGU 1

VLERË USHQYESE DHE NGRITJE E BIZNESIT TUAJ! PREZANTOJMË PROTEIN BLEND Është kënaqësi e madhe që të mirëpresim formulën origjinale të profesorit Stig Steen në portofolion e Wellness-it. Protein Blend jo vetëm që sjellë një turmë përfitimesh të produkteve, por gjithashtu ofron një mundësi të fortë për biznes.

Tregu global për proteina në pluhur pa shije po rritet dukshëm. Trendet e tregjeve tregojnë se klientët dukshëm më shumë po kërkojnë: •

produkte të cilat mund t'i modifikojnë për nevojat e tyre individuale

shtesa për ushqime të cilat lejojnë më tepër shumëllojshmëri/përshtatshmëri

produkte natyrale pa aditivë, të pastër dhe me përbërës natyral

opsione me proteina të pastra dhe shtesa fibrash

...Protein Beldn përmbushë të gjitha ato nevoja

PËRSE JANË TË RËNDËSISHME PROTEINAT? Proteinat janë pjesë esenciale e miliona qelizave që trupat tanë krijojnë çdo ditë. Duke ofruar amino acide - elemente bazë të ndërtimit të trupave tanë - proteinat ndihmojnë trupin tuaj të performojë një numër të madh funksionesh - nga riparimi i indeve e deri tek krijimi i enzimave. Protein Blend është shtesa e përsosur në dietën tuaj, që siguron 8 gramë proteina të kualitetit të lartë, për një servim. PËRSE JANË TË RËNDËSISHME FIBRAT DIETALE? Në bazë të Rekomandimeve Nordike të Vlerave Ushqyese dhe udhëzimeve të tjera, konsumi ditor i së paku 25-35 gramë fibrash dietale është i dobishëm për shëndetin. Është raportuar se shumica e njerëzve nuk i plotëson këto rekomandime ditore. Protein Blend ka përmbajtje të lartë të fibrave dhe është një mënyrë e përshtatshme e rritjes së konsumit të fibrave.

6

document8935368277839435960.indd All Pages

KUJT I DUHET PROTEIN BLEND? PROTEIN BLEND SHTRIHET NË NJË SHUMËLLOJSHMËRI TË GJERË KLIENTËSH, NGA PRINDI I ZËNË DERI TEK ÇIFTI AKTIV! • • • • • • •

Njerëzit që hanë shpesh dhe kanë dëshira të vazhdueshme për sheqer Njerëzit të cilët kërkojnë më shumë fokus dhe energji gjatë ditës Prindërit e zënë, të cilët dëshirojnë të shtojnë ushqim shtesë në ushqimin ditor të familjes së tyre Njerëzit aktiv të cilët kërkojnë proteina dhe fibra shtesë Njerëzit të cilët dëshirojnë një opsion tërësisht natyral pa ndonjë shije apo ëmbëlsues shtesë Adoleshentët që po rriten të cilët kanë nevojë për një shtesë të shëndetshme ushqyese Njerëzit e vjetër të cilët kanë nevojë për një shtesë natyrale të proteinave dhe fibrave

7

29/12/17 14:43


RRITNI BIZNESIN TUAJ ME ORIFLAME APLIKACIONET

RRITNI BIZNESIN TUAJ ME ORIFLAME APLIKACIONET Oriflame ka një shumëllojshmëri të aplikacioneve për telefonë mobil për të ju ndihmuar të promovoni dhe menaxhoni biznesin tuaj kudo që të jeni. Njoftohuni se si mund të përfitoni nga to këtu.Të gjitha aplikacionet janë pa pagesë dhe të lehta për përdorim. Filloni t'i përdorni sot!

ORIFLAME APP:

NJË DOMOSDOSHMËRI PËR BUSINESS AND BEAUTY

SHKARKOJENI PA PAGESE nga Google Play ose App Store

APLIKACIONI MAKEUP WIZARD

Marta Maj, Specialist për Online për Evropën Qëndrore Është e vështirë të imagjinojmë jetën pa aplikacione për telefon mobil sot. Vetëm me një telefon të mençur dhe çasje në Internet ju keni pothuajse mundësi të pa limituara në gishtërinjët tuaj. Unë përdor aplikacione në telefon mobil pothuajse gjatë tërë kohës. Lidhem me familjen dhe miqt e mi përmes Rrjeteve Sociale, u përgjigjem emailave, mësoj gjuhë, lexoj libra, planifikoj buxhetin dhe shumë më shumë! Por çfarë adhuroj më së shumti për aplikacionet për telefon mobil është mundësia për të ju çasur menjëherë - mund të bëj pazar kurdo që dua! Në Oriflame ne tani po ju ofrojmë Oriflame App Suite - setin e aplikacioneve për telefon mobil të cilat janë të punuara veçanërisht për nevojat tuaja. Çoftë nëse dëshironi të monitoroni apo të ngritni biznesin tuaj apo thjeshtë të bëni porosi në-lëvizje, mund t'a bëni! Dëshiroj të theksoj tri aplikacione të cilat mund t'i shkarkoni pa pagesë:

Oriflame App është një mjet për porosi me akses të menjëhershëm në KPI të shitjeve dhe fokus të madh në produkte dhe oferta. Tani ju nuk keni nevojë asnjëherë të çkyqeni për të bërë porosi - mjet i mahnitshëm!

Business App ju përkrahë në monitorimin dhe mirëmbajtjen e aktiviteteve në grupin tuaj personal. Shihni aplikacionin për më të rejat dhe funksionet. Makeup Wizard është i shkëlqyeshëm për testimin e dukjeve të reja me pak magji! Zgjedhni efektin të cilin doni ta provoni sot dhe shikoni produktet me vetëm një klikim!

8

document5520105323362643911.indd All Pages

Ky aplikacion i lejon klientëve tuaj të provojnë dukjet e reja me Oriflame kozmetikën me ngjyra përpara se të blejnë produktet e vërteta. Pasi të kenë zgjedhur një dukje, mund të shtojnë produktet e përzgjedhura në çantën e pazarit dhe t'i porosisin nga faqja e Oriflame. Si funksionon: Duke përdorur kamerën e telefonit tuaj, klienti mund të aplikojë buzëkuqët, maskarat, hijet për sy, rumenilat dhe ajlajnerët e Oriflame dhe pastaj të ketë një pamje në kohë reale se si duken.Të provuarit e grimit nuk ka qenë kurrë më i lehtë!

APLIKACIONI PËR BIZNES Merrni biznesin tuaj në lëvizje! Ky aplikacion ju jep të dhëna në kohë reale për rrjetin tuaj dhe ofron mënyra që ju të ngritni biznesin tuaj. Ofron: Përcjellni statusin biznesor të Grupit tuaj Personal Ndihmoni në aktivizimin e grupit tuaj Numërimi deri në periudhën e katalogut të ardhshëm Hulumtoni tërë rrjetin tuaj Përfshini të sapo ardhurit dhe përcjellni performancën e tyre të Programit të Mirëseardhjes

Me përditësime të produkteve, oferta fantastike, inspirime për bukuri dhe këshilla të ekspertëve, Oriflame App vendos botën e bukurisë në dorën tuaj. Është aplikacioni për të cilin keni qenë duke pritur - nëse nuk e keni provuar, shkarkojeni tani dhe filloni të bëni porosi direkt nga telefoni juaj! Kënaquni me ofertat e shkëlqyeshme të produkteve, duke përfshirë grimin dhe kujdesin për lëkurë që ka fituar çmime Gjeni gamën e plotë të produkteve aktuale të katalogut Bëni porosi, paguani dhe përcjellni porositë tuaja Qëndroni të kyçur - nuk ka nevojë të kyçeni çdo herë që hapni aplikacionin Monitoroni Oriflame biznesin tuaj me mjetet tona të famshme të shitjeve

Oriflame App është në dispozicion në App Store të Apple dhe Google Play. Merreni nga telefoni juaj apo thjeshtë skanoni QR kodin për t'a shkarkuar tani.

9

29/12/17 14:46


ZHVILLONI BIZNESIN TUAJ ME NOVAGE

OFERTAT E VEÇANTA

NOVAGE SETE

OFERTAT E VEÇANTA

Dëshironi të dëgoni biznesin tuaj një nivel më lartë? Duke ofruar NovAge Setet për Kujdes të Lëkurës, ju do të fitoni më shumë klientë besnikë, të përsëritni abonimet dhe të keni më shumë përfitim.

A u janë harxhuar klientëve tuaj artikujt esencialë të NovAge seteve të tyre? Atëherë ne kemi një ofertë të cilën nuk duhet t'a humbisni! Në këtë kampanjë, mund të porositni NovAge Kremat për Sy me një çmim të mrekullueshëm.

Rekomanduar për TË GJITHA MOSHAT

SETI PËR VETËM

69.99€ Çmimi i katalogut*

KODI SETIT:

28969

TANI 86 BONUS PIKË

Rekomandohet për 40+

SETI PËR VETËM

79.99 € Çmimi i katalogut*

KODI SETIT:

28968

TANI 100 BONUS PIKË 10

document9155015493464453697.indd All Pages

Rekomandohet për 20+

SETI PËR VETËM

57.99 €

KODI SETIT:

28970

TANI 71 BONUS PIKË

Rekomandohet për 50+

79.99 € Çmimi i katalogut*

SETI PËR VETËM

67.99 €

KODI SETIT:

28971

Çmimi i katalogut*

Çmimi i katalogut*

SETI PËR VETËM

Rekomandohet për 30+

KODI SETIT:

28972

TANI 100 BONUS PIKË

TANI 83 BONUS PIKË

20% BONUS PIKË SHTESË

Porositni 2 Bright Sublime Krema për zonën rreth syve

Porositni 2 True Perfection Krema për zonën rreth syve

Porositni 2 Ecollagen Krema për zonën rreth syve

Porositni 2 Ultimate Lift Krema për zonën rreth syve

Porositni 2 Time Restore Krema për zonën rreth syve dhe buzë

15.99 €

11.99€

15.49€

17.99€

18.99€

Çmimi i konsultantit

Çmimi i konsultantit

Çmimi i konsultantit

Çmimi i konsultantit

Çmimi i konsultantit

JU KURSENI

KURSIMI JUAJ ËSHTË

KURSIMI JUAJ ËSHTË

KURSIMI JUAJ ËSHTË

KURSIMI JUAJ ËSHTË

 N ovAge Ultimate Lift

 N ovAge Time Restore

15 ml

15 ml

31542

32629

PËR VETËM

15.99€

 N ovAge Bright Sublime

Advanced Brightening Kremë për Sy

PËR VETËM

11.99€

 N ovAge True

Perfection Ndriçues për Sy

PËR VETËM

15.49€

 N ovAge Ecollagen

Kremë e Syve për Zbutjen e Rrudhave

15 ml

15 ml

15 ml

32804

31981

31546

PËR VETËM

17.99€

Krema për Sy

PËR VETËM

18.99€

Kremë për Sy & Buzë

SHIKONI KAMPANJËN E ARDHSHME PËR MË SHUMË OFERTA SPECIALE PËR TË RRITUR BIZNESIN TUAJ! 11

29/12/17 14:56


PËRKRAHJE PËR SHITJE

INVESTONI NË KATALOGJE & MOSTRA

MOSTRAT E AROMAVE PËR VETËM 0.15€ SECILA (çmimi i konsultantit) PËR FEMRA

Katalogjet dhe mostrat janë esenciale për suksesin e biznesit tuaj. Mos harroni të shfletoni katalogun aktual me klientët tuaj, duke sqaruar përfitimet e produkteve dhe duke rekomanduar ato. Sigurohuni të keni mjaftueshëm mostra në dorë që ti ndani me miqtë tuaj, familjen dhe njerëz të tjerë të cilët i takoni.

MOSTRAT PËR KUJDES TË LËKURËS PËR VETËM 0.19€

 R oyal Velvet

 R oyal Velvet

Krema e Ditës me FM 15 Mostër 1.5 ml 21551

 R oyal Velvet

Krema Riparuese Krema për e Natës mostër Forcimin e 1.5 ml 21552 Konturave të Syve mostër 1 ml 21553

 D iamonds

cellular Krema kundër-plakjes mostër 1.5 ml 13926

 O ptimals Age

Revive Kremë e Natës KundërPlakjes Qese 1.5 ml 33357

 O ptimals Age

Revive Kremë e Ditës Kundër Plakjes FM15 Qese 1.5 ml 33355

 O ptimals

 O ptimals

Hydra Radiance Kremë Hidratuese e Ditës Lëkurë Normale/e kombinuar Qese 1.5 ml 34430

Hydra Care Kremë e Përshtatshme e Ditës Lëkurë e Thatë Sensitive Qese 1.5 ml 34432

 A mazing Paradise Ujë i Parfumuar Mostër 1 ml 32505

 M iss Happy Sprej për Trup Mostër 1 ml 32023

 A mber Elixir Crystal Ujë i Parfumuar Mostër 1 ml 33045

 M iss Relax Sprej për Trup Mostër 1 ml 32022

 A mber Elixir Ujë i Parfumuar mostër 1 ml 11365

 M y Destiny Ujë i Parfumuar mostër 1 ml 32536

 D ivine Ujë Tualeti 1 ml 11357

 M y Little Garden Ujë Tualeti Mostër 1 ml 33242

 D ivine Idol Ujë i Parfumuar mostër 1 ml 31295

 P aradise Ujë i Parfumuar mostër 1 ml 23854  P ossess Ujë i Parfumuar mostër 1 ml 30885

 E clat Femme Ujë Tualeti mostër 1 ml 30129  E clat Femme Weekend Ujë Tualeti mostër 1 ml 31292

E RE NË C2

 P ossess The Secret Ujë i Parfumuar Mostër 1 ml 33956

 E clat Mademoiselle Ujë Tualeti Mostër 1 ml 32872

 S o Fever her Ujë i Parfumuar mostër 1 ml 31100

 E lvie Ujë Tualeti Mostër 1 ml 32234

 S ublime Nature Tuberose Parfum Mostër 1 ml 33414

KATALOGJET AKTUALE

 G iordani Gold Essenza parfum - mostër 1 ml 31817

 T he ONE Disguise Ujë i Parfumuar - mostër 1 ml 33412

5 copë 1.30€ Kodi i setit: 682004

 G iordani Gold Original Ujë i Parfumuar mostër 1 ml 32149

 V olare Ujë i Parfumuar mostër 1 ml 30044

 G iordani Gold White Original Ujë i Parfumuar Mostër 1 ml 33138

 V olare Gold Ujë i Parfumuar Mostër 1 ml 33449

 Incognito for her Ujë Tualeti Mostër 1 ml 32539

 V olare Forever Ujë i Parfumuar mostër 1 ml 31496

 L ove Potion Ujë i Parfumuar mostër 1 ml 22443

 W omen's Collection Sensual Jasmine Ujë Tualeti Mostër 1 ml 33169

 L ove Potion Secrets Ujë i Parfumuar mostër 1 ml 31494

 W onderflower Ujë Tualeti Mostër 1 ml 31350

 Lucia Ujë Tualeti mostër 1 ml 9491

 W omen's Collection Innocent White Lilac Ujë Tualeti mostër 1 ml 32441

 M iss Charming Fragrance Mist Mostër 1 ml 33593

 Miss Giordani Ujë i Parfumuar mostër 1 ml 30400

 O ptimals Even Out Replenishing Kremë e Natës Qese 1.5 ml 34423

 O ptimals Even Out Preventing Kremë e Ditës FM 20 Qese 1.5 ml 34422

 O ptimals Hydra Radiance Kremë Ushqyese e Natës Lëkurë Normale/E Kombinuar Qese 1.5 ml 34431

 O ptimals Hydra Care Kremë Zbutëse e Natës Lëkurë e Thatë/ Sensitive Qese 1.5 ml 34433

 N ovAge Time Restore Kremë e Ditës Multi Korrektuese në Qese FM 15 1.5 ml 32097

 N ovAge Time Restore Kremë Regjenerative e Natës në Qese 1.5 ml 32098

 N ovAge Ultimate Lift Serum Koncentrat mostër 1.5 ml 32099

 N ovAge Ultimate Lift Kremë e Ditës me FM15 mostër 1.5 ml 32094

KATALOGJET E ARDHSHME 5 copë 1.30€ Kodi i setit: 682005

 N ovAge Ecollagen Krema e Ditës për rrudha FM15 mostër 1.5 ml 32092

 N ovAge Ecollagen Krema e Natës për rrudha mostër 1.5 ml 32093

 N ovAge True Perfection Krema e Ditës mostër 1.5 ml 32105

 N ovAge True Perfection Krema e Natës mostër 1.5 ml 32106

MOSTRAT E PUDRËS SË LËNGSHME PËR VETËM 0.15€

NOVAGE UDHËZUESIT 5 copë 1.49€ Kodi i setit: 681910

34255 Vanilla

34256 Porcelain

34257 Fair Nude

34258 Nude Pink

34259 Light Ivory

34260 Natural Beige

32935 Vanilla

12

document2607720478196377197.indd All Pages

32938 Natural Beige

32936 Porcelain

32937 Light Ivory

SERI E KUFIZUAR

 N ovAge Ultimate Lift Krema e Natës për Kontura mostër 1.5 ml 32095

 N ovAge Bright Sublime Advanced Brightening Kremë e Ditës FM 20 Qese 1.5 ml 32867

 N ovAge Bright Sublime Advanced Brightening Kremë e Natës Qese 1.5 ml 32868

MOSTRAT E BUZËKUQËVE PËR VETËM 0.15€ SECILA (çmimi i konsultantit)

PËR MESHKUJ  A scendant Ujë Tualeti mostër 1 ml 11037

 3 2541 Incognito Ujë Tualeti për meshkuj Mostër 1 ml 32541

 B e the Legend Ujë Tualeti Mostër 1 ml 30557

 M en's Collection Citrus Tonic Ujë Tualeti mostër 1 ml 31002

 E clat Homme Ujë Tualeti Mostër 1 ml 30321

 M en's Collection Cool Lavender Ujë Tualeti Mostër 1 ml 33348

 E clat Homme Sport Ujë Tualeti mostër 1 ml 31235

 M en's Collection Dark Wood Ujë Tualeti mostër 1 ml 31003

 E clat Lui Ujë Tualeti Mostër 1 ml 32951

 P aradise Man Ujë Tualeti Mostër 1 ml 32996

 E xcite by Oriflame Ujë Tualeti Mostër 1 ml. 15561  T O Illuskin Aquaboost Pudër e Lëngshme Qese 1.5 ml  

 G G Pudër e

Lëngshme Mostër 1 ml  

 T O LS Stylist mostër 0.5 g  

 P ossess Man Ujë Tualeti mostër 1 ml 31824 E RE NË C2

 Possess The Secret Ujë i Parfumuar për Meshkuj Mostër 1 ml 33649

30693 Fuchsia Hype

30695 Clover Haze

30697 Mysterious Pink

 E xcite Force Ujë Tualeti mostër 1 ml 31638  F lamboyant Ujë Tualeti mostër 1 ml 19642

 N ight Ujë Tualeti Mostër 1 ml 15182

30698 Cranberry Blush

30699 Warm Peach

30700 Coral Charisma

 G lacier Ujë Tualeti mostër 1 ml 8350

 S ignature Ujë Tualeti mostër 1 ml 12191

 G iordani Gold Man Ujë Tualeti mostër 1 ml 32154

30705 Red Passion

30706 Irresistible Red

 S o Fever Him Ujë Tualeti mostër 1 ml 31073

30702 Coral Ideal

 G iordani Gold Notte Ujë Tualeti mostër 1 ml 32798

 Venture Ujë Tualeti Mostër 1 ml 32502

30711 Warm Nude

30713 Vintage Rose

30709 VIP Beige

 G lacier Rock Ujë Tualeti mostër 1 ml 31144

 V enture Beyond Ujë Tualeti Mostër 1 ml 32800

 H appydisiac Man Ujë Tualeti mostër 1 ml 32158 13

29/12/17 14:55


C2 PAKO E LANSIMIT PËR VETËM

14.99€!

*

Përgatituni për Katalog 2 me këtë pako speciale të lansimit. Bëhuni të parët të provoni produktet e reja, planifikoni shitjet tuaja paraprakisht dhe demonstrojani produktet klientëve tuaj. *Kur i arrini 100 Bonus Pikë në Katalogun 1. Oferta e limituar në 1 pako për konsultant.

+

+

f 

3x

+ 2x

+ 5x

KODI I SETIT: 681763 E RE   Possess The Secret

Ujë i Parfumuar 50 ml

33955

E RE   Tender Care Balsam

me Vaj të Farës së Mjedrës së Artë 15 ml

E RE   Discover New Zeland

Tranquillity Xhel për Dush 250 ml

33354

34068

Lironi fuqinë tuaj të brendshme, joshjen dhe vetëbesimin, si një heroinë e kohëve moderne.

Lëkura juaj do të adhurojë ndienjën e Tender Care me Vajin Qetësues të Farës së Mjedrës së Artë.

Dërgoni ndienjat tuaja në një udhëtim fantastik në ishujt e qetë të Zelandës së Re.

C12 çmimi i katalogut: 19.99€

C12 çmimi i katalogut: 1.99€

C12 çmimi i katalogut: 2.49€

PËR VETËM   Possess The Secret

PËR VETËM f Set prej 5

Ujë i Parfumuar Mostër

Katalogjesh C2

33956

Tregoni katalogun sa më shumë njerëzve! Ai është dyqani juaj!

1 ml

  Possess The Secret

Ujë Tualeti për Meshkuj Mostër 1 ml

33649 5 mostra të aromave Mostrat janë mënyrë e përsosur që klientët të provojnë aromat e Oriflame!

Business & Beauty 1 - 2018  
Business & Beauty 1 - 2018  
Advertisement