Page 1

DERISA TË KETË NË STOK

OFERTA VLENË: NGA 16-31.5.2018

OFERTË

PRANVERORE!


ARRATISUNI PËR TEK MOMENTI JUAJ I ÇMUAR

Bëjeni një ditë të zakonshme, të jashtëzakonshme duke evokuar një botë plot kujtime të ngrohta, dëshira, shpresa dhe ëndrra. Fuqia e aromës mund të ju çojë aty.

BIMË-UJË

kaskalone, lule frangipani, qumësht i freskët kokosi

 M  emories daydreaming in a

hammock Ujë Tualeti

Arratisuni në moment të lumturisë së vërtetë. Aroma lule-ujë me frangipani sensual, aroma delikate e oqeanit dhe freskia e qumështit të kokosit do të ju dërgojnë atje. 30 ml

5.99 € Kurseni 50% 32671 11.99 €

2

FRUT I KËNDSHËM relaksues

Vera është pothuajse këtu... Mbyllni sytë dhe transportohuni në një vend ku drita e diellit, valët e lehta dhe aroma e freskët e citrusit dhe luleve ekzotike mbush ndienjat tuaja me kënaqësi të pastër.

3


TËRSHËRË për zbutje 

  Love Nature Pastrues

Qumështi në formë shkume me Tërshërë

Pastrues në formë shkume i butë dhe efektiv, me ekstrakt natyral Tërshëre, largon papastërtitë dhe grimin dhe e bënë lëkurën të freskët dhe të butë. Biodegraduese. 150 ml

JONXHA

  Love Nature krema kundër vjetërsimit

për vendet rreth syve

Kremë e mëndafshtë hidrante, shndrit dhe ndalon të shfaqurin e vijave të holla të vendeve rreth syve. Përmban peptid Q10 dhe jonxhën natyrale. 15 ml

kundër-plakjes

31396 5.49 € 

33522 6.49 € 

EKSTRAKTI NATYRAL I VAJIT njihet se ndihmon lëkurën e thatë të ndihet e qetë, e butë dhe e lëmueshme. E pasur me vitamin B, është një hidratues i shkëlqyeshëm me veti shëruese dhe rigjeneruese për lëkurën.

  Love Nature krema e natës kundër

vjetërsimit

  Love Nature Maskë Kremoze

Tërshërë

+

SETI ME TËRSHËRË

2.99 €

KODI I SETIT: 682065 Seti përmbanë: maskën për fytyrë + solucionin për pastrim 4

Kurseni 60%!

Maskë kremoze ushqyese në qese me tërshërë natyrorë të cilit zbusin lëkurën. Ekstrakti i tërshërës është i pasur me Vitamina B të cilët e lëjnë lëkurën të butë. E përshtatshme për lëkurë të thatë. Testuar dermatologjikisht. 10 ml

32634 1.19 €

Krema luksoze e natës me peptidin Q10 dhe jonxhën natyrale zbut shenjat e vjetërsimit dhe e bënë lëkurën të freskuar dhe me bukuri rinore. 50 ml

JONXHA: një nga çuditë e natyrës kundër vjetërsimit, e pasur me vitamina, i jep lëkurës pamje më të rinuar. PEPTIDI Q10: kompleks që vepron kundër plakjes, rinovon lëkurën që vjetërsohet dhe mban pamjen e saj rinore.

31395 7.29 €   Love Nature krema ditore kundër

vjetërsimit me FM 10

Kremë e mëndafshtë hidrante, shndrit dhe ndalon të shfaqurin e vijave të holla të vendeve rreth syve. Përmban peptid Q10 dhe jonxhën natyrale. 50 ml

31394 7.29 €

+

+

JONXHA SETI

5.99 €

KODI I SETIT: 682064 SETI PËRMBAN: kremën e natës + kremën e ditës + kremën për zonën rreth syve

Kurseni 70%

5


55+ Për lëkurë shumë të pjekur

GenisteinSOY & Amino+

Time Reversing Intense stimulon Gjenet tuaja të Bukurisë për të targetuar të gjitha nevojat e lëkurës tejet të pjekur gjatë dhe pas menopauzës. Me AMino+, e vër tetuar që rigjeneron elasticitetin dermal të humbur me kohë. ky koleksion i veçantë për kujdes të lëkurës ridefinon konturat e fytyrës, duke e bërë lëkurën tuaj më elastike dhe të butë dhe duke e ndihmuar në mirëmbajtjen e kualitetit rinor.

Ripërtërit të 6 mungesat e lëkurës mjaft të pjekur*

• Humbja e plotësisë së lëkurës • Rudhat e thella • Pamja e keqe e lëkurës • Çehra jo e barazuar • Lëkura e lëshuar • Konture jo të barabarta të fytyrës

Krema e ditës kthen densitetin e lëkurës

 T  ime Reversing Intense SkinGenistII™ krema ditore me FM 15

Përzierje e fuqishme stimulative e përbërësve në formulën e re dhe luksoze. GenisteinSOY ekstra i pastër i kapsuluar ndikon te genet për bukurinë e lëkurësTM kështu që e mban të plotësuar, ushqyer, vitale dhe rinuar. 50 ml 6

*Testuar te 108 femra me moshë mbi 55 vjeçare që kanë përdorur 6 javë kremën e ditës dhe të natës.

24185 29.99 €

TIME REVERSING INTENSE KREMA E DITËS PËR VETËM

11.99 € Kurseni 60%

7


SHPËRBLENI LËKURËN TUAJ ME NJË ngritje ditore të hidratimit!

PËR TË GJITHA MOSHAT

MIRËSIA E VAJIT MAKADAMIA

PËR TË GJITHA TIPAT E LËKURËS.

Qerasni lëkurën tuaj me mirësinë e Vajit të Farës Makadamia që është e pasur me ushqyes me veti të mrekullueshme zbutëse për lëkurën.

KREMA TË GJITHANË-NJË

Mbron & riparon lëkurën e fytyrës dhe trupit

  Essentials maskë

ushqyese për fytyrë

KOMPLESKSI MULTIVITAMIN

Larje kremoze me maskën me vajin ushqyes të makadamit për lëkurë të butë, të lëmuar. Për rezultate më të mira përdoreni dy herë në javë. 2 x 6 ml.

 

Vitamin B3 për kujdesin ushqyes

30851 1.49 €

Vitamin B5 për lëkurë shumë të butë

0.69 €

Vitamin B6 për lëkurë të zhdërvjelltë Vitamin C për lëkurë të shëndrritshme

  Essentials kremë

Vitamin E për mbrojtje të lëkurës

ushqyese për fytyrë

Vaj i pasur që absorbohet shpejt me vaj makadamie. Ushqen thellësisht, e zbut lëkurën dhe e bënë elastike. 75 ml

I TESTUAR DERATOLOGJIKISHT   Essentials kremë

shumëpërdoruese !

Krema luksoze shumëpërdoruese për fytyrë e trup me kompleksin multivitaminoz dhe njomës natyror. 150 ml

30382 5.79 €

1.99 €

150 ml

24138 6.99 € 8

2.49 €

I TESTUAR DERATOLOGJIKISHT 9


31160 Porcelain

Pse: Kjo pudër e lëngshme me mbulueshmëri mesatare-në-të-plotë qëndron gjatë tërë ditës pa u përhapur apo transferuar. Si: Aplikoni në mënyrë të njëtrajtshme në fytyrën tuaj nga qendra duke vazhduar në pjesë të tjera të fytyrës.

31163 Natural Beige

PUDËR QË QËNDRON GJATË TËRË DITËS Pudra e butë me qëndrueshmëri të lartë, revitalizon, rigjeneron dhe mbronë lëkurën tuaj.

 T  he ONE EverLasting pudër e lëngshme

Pudra e lëngshme nuk hiqet gjatë kontaktit*, dhe është mjaft e këndshme në fytyrë, me teknologjinë FreshFix dhe kompleksin Skin Renew për zgjatje të përsosur 25 orëshe* dhe revitalizimin e lëkurës. 30 ml

 12.99 € 10

31161 Fair Nude

31162 Nude Pink

31160 Porcelain

Testuar klinikisht ** Transfer-rezistente në kushte të ngohta/me lagështi.Testuar klinikisht. ***testuar in vitro

PUDËR E LËNGSHME

31164 Light Ivory

4.99 € Kurseni më shumë se 60%

11


DËSHIRONI VOLUM MAKSIMAL? Furça kap çdo qerpikë për veçim fenomenal dhe volum bombastik.  T  he ONE Volume Blast maskara

8 ml

 8.99 €30460 Black

Testuar klinikisht - në krahasim me qerpikët pa grimDËSHIRONI GJATËSI EKSTREME?

Maskara zgjat pabesueshëm qerpikët falë furçës inovative spirale dhe formulës fleksibile të pasur me fibra.

Rezultati:

24x volum!

Rezultati:

efekt i qerpikëve artificial

Rezultati:

e zezë intensive

 T  he ONE maskarë për qerpikë

përsosmërisht të gjatë

8 ml

 8.99 €32035 Black

DËSHIRONI DEFINIM TË PLOTË? Formula jonë e veçantë Wonder Lash ofron pesë benefite në një: jep volum, zgjatë, kthen, ndan dhe ushqen. Tani e pasur me pikmentin më intenziv të zi!  T  O Wonder Lash Celebration

8 ml

 8.99 €

12

ZG J ED H N I D U K J E N E

33568 Blackest Black

qer pikëve tuaj!

SECILI ME

3.49 €

Kurseni më shumë se 60%

13


Përmban VAJ TË FILIZAVE TË GRURIT dhe ALOA VERËN qetësuese

31950 Raspberry Cloud

31951 Rouge Suede

33535 Raspberry Ruse

33536 Cunning Coral

31948 Plush Peach

32256 32257 Soft Boysenberry Mulberry 33537 Pink Ploy

I lehtë sikur ajri me fund të butë mat. Mbulon tërësisht me nuansa të pasura. Me përbërës të cilët hidratojnë buzët. 5 ml

  The ONE BB balsam për buzë

BUZË ME STRUKTURË MAT

BB balsami për buzë jep shndritje, qetëson dhe mbron buzët. Hidratimi afatgjatë deri në 24 orë**. Redukton shfaqjen e buzëve të çara dhe vijave lidhur me lëkurën e thatë. 4 g

30717 6.49 €

2.49 €

BUZË ME STRUKTURË KREMOZE

Modeli ka: The ONE 5-in-1 Colour Stylist buzëkuq kremoz 31656 Taupe Delight.

31949 Pink Velour

31947 Red Velvet

** Testuar klinikisht me Korneometër

31946 Coral Dream

Modeli ka: TO Matt Lip Sensation Buzëkuq 32257 Boysenberry.

31945 Satin Rose

4.99 €

31656 Taupe De ligh

t

berr y se n

31944 Toffee Cream

  TO Matt Lip Sensation Buzëkuq

14

32 2 5 7 Bo

 9.99 €

STILONI BUZËT TUAJA NË PËRSOSMËRI GJYSËM-MAT

y

33537 Pink Ploy

Formulë e PËRSHTATSHME PËR BUZË TË HIDRATUARA

31651 Melted Caramel

31652 Rosewood Matte

31653 Rose Parfait

31655 Succulent Pink

31656 Taupe Delight

31658 Wrapped in Red

  The ONE 5-in-1 Colour Stylist

buzëkuq kremoz

Buzëkuq shumëqëllimësh me ngjyrë të qëndrueshme intensive dhe përfundim të shndritur. Flexi Wax përzierja e dylleve i bënë buzët të hidratuara. Përzierja e shi (karite) butterit dhe vajrave bimor japin ndjenjën e këndshmërisë në buzë. 4 g

 7.99 €

2.49 €

15


 Glacier Deodorant Antiperspirant në Roll-on

Aroma e këndshme e Glacier tani në deodorant roll-on me aromë më intensive. 50 ml

KRIJUAR NGA PARFUMERI PHILLIPE BOUSSETON "Duke i parë surferët e guximshëm nëpër valët e ftohta dhe të forta të bregut të Portugalisë, kanë inspiruar Glacierin. Mënyra se si i çanin valët e larta ishte jashtëzakonisht inspiruese. Këtë verë, kërkoni valën e përsosur me Glacier për sulmin përfundimtar."

32173 5.79 €

1.99 €

  Glacier Ujë tualeti

Arrini më tepër me këtë aromë të fuqishme gjallëruese për meshkujt që janë sportist me shpirt të lirë. Shenjat freskuese të qitros, geraniumit e sandalovisë ju bëjnë që të shquheni. 100 ml

8150 22.99 €

9.99 €

 

Aromatikisht freskuar

dru

gëlqere

geranium

Për mashkullin plot energ ji! 16

17


JOSHËSE DHE E PAHARRUESHME

Secili për vetëm

11.99 €

LULE-FRUTASH-GJELBËR

gujavë e gjelbër, lule parajse, pa flakë  A  mazing Paradise Ujë i Parfumuar

Ujë i parfumuar, definuar nga aroma e lules së rrallë Pikë Parajse. Ekskluzivisht për Oriflame, kjo aromë është e pasur me citrus dhe nota drurit të cilat i japin jetë karakterit. 50 ml

32504 34.99 €

11.99 €

LULE-TRËNDAFIL-LULE VJOLLCË

LULE-FRUTASH-BIMOR

LULE LUGINE - LULE E BARDHË

Mjedra, trëndafil i bardhë, bajame sheqeri

jargavan i bardhë, dredhkë, sandalovi indiane

zambak i lugjeve, lulja e bardhë, misk i bardhë

 V  olare Forever Ujë i Parfumuar

18

 L  ucia uji i tualetit

Mbështjellni veten me përqafimin e dashurisë të buqetës së luleve të Volare Forever Ujit të Parfumuar. Delikate, femërore, me nota të trëndafilit të bardhë, lule dielli dhe përshpëritje nga bajame sheqeri. 50 ml

Lucia uji i tualetit me zemrën e jargavanit të bardhë – simbol të pafajshmërisë dhe qetësisë - është erë femërore, e këndshme që ju rrethon me magjinë e qetësisë. 50 ml

31495 25.99 €

23223 25.99 €

 E  lvie ujë tualeti

Shprehje e lehtë e suptilitetit dhe sensualitetit në erë të freskët e moderne. 50 ml

32235 25.99 €

19


Eleganca, karizmi dhe sofistikimi ju japin aurën e mistikut. Ju jeni personifikim i feminitetit, hyjneshë e vërtetë.

LULE FRUT DRU

fresia, orkidea, sandalovia

  Divine Ujë Tualeti Sprej për Çantë

Dore

Aromë e freskët Lule-Dru-Frut me madhësi të përshtatshme për çantë dore e cila në zemër të saj ka orhidenë gjatë petalëshe shumë elegante dhe sensuale. 8 ml

34297 9.99 €

3.99 € 20

  Divine Deodorant Roll-on i Parfumuar

Aroma elegante dhe femërore e Divine, tani në deodorant roll-on ju mbanë të freskët dhe jep aromë intenzive. 50 ml

32493 5.79 €

1.99 €

  Divine ujë tualeti

Erë glamuroze lulesh për femra. 50 ml

11355 27.99 €

11.99 € 21


LIMA PËR THONJË

1

Formësoni

Limat janë të përsosura për formimin dhe lëmimin e thonjëve. Thjesht jepuni formën që doni dhe fërkojini lehtë për të penguar shfletësimin e thonjëve.

  Lima për thonjë

Limat janë të përsosura për formimin dhe lëmimin e thonjëve. 3 lima për pakon. Dimensionet: 11.5 cm (gjatësia) x 1.2 cm (gjerësia)

28193 2.49 €

0.99 €

B AZA & SHTRESA E SIPËRME

XHEL HIDRATUES

2

3

Hidratoni

Shkëlqeni

Aplikoni një ose dy shtresa në thonjë të pastër për fund natyral dhe me shkëlqim .

Ndihmon për të forcuar dhe ushqyer thonjët dhe lëkurën rreth thonjëve me The ONE Xhelin Hidratues. Është njejtë si ti dërgoni thonjët tuaj në spa - duke i hidratuar atëherë kur ndiehen të thatë dhe të ndieshëm. Aplikoni së paku dy herë në javë për të ndihmuar në hidratim të thonjëve në dukje të lodhur. Do të ju falënderojnë! 

  The ONE Xhel Hidratues

Inkurajoni thonjët e fortë dhe të ushqyer me The ONE Xhelin fantastik hidratues kur duken dhe ndiehen të thatë dhe të ndieshëm. Është njejtë si ti dërgoni thonjët tuaj në spa. 8 ml

33519 5.99 €

2.49 €

3

SET PREJ LIMASH

  The ONE The ONE shtresë për

fiksimin e manyqyrit

31029 5.99 €

2.49 €

*Testuar te përdoruesit

Shtresa bazë për rregullimin e thonjëve, mbronë, zbukuron dhe shërben si manyqyr me shkëlqim. Aplikojeni mbi manyqyr që të qëndrojë deri në 3 ditë*. 8 ml

Mini Katalogu 16-31.5.2018  
Mini Katalogu 16-31.5.2018  
Advertisement