Page 1

Issuu Lehekülg : www.issuu.com on online teenus, mis võimaldab realistlike ja kohandatav vaatamise digitaalselt laadida materjali, nagu portfellid, raamatud, ajakiri küsimusi, ajalehed, ja muu trükimeedia. See sulandub suhtlusportaalide edendada laetud materjali. Kuigi enamik dokumendid on mõeldud selleks, et vaadata online, mõned saab alla laadida ja salvestada samuti. Üles laetud print materjal on vaadatud läbi veebibrauseri ning on tehtud sarnanema trükiversioon koos animeeritud lehele flip võimalusi. Firma asutati aastal 2006, mille teenus käivitati detsembris 2007.

valiti üks TIME 50 parimat Veebilehed 2009 ja 2009

2008 Lõuna-by Southwest finalist. Märkimisväärsed

võitja ja

klientide hulka Routledge,

Maailmapanga ja Cambridge University Press. Detsembris 2008 vabastati Smart Vaata, mis võimaldab mud veebilehed konverteerida oma võõrustas dokumentide digitaalne väljaannetes, nii et lugejad ei pea alla laadima dokumente lugeda. on vaba vahend, millega saab pdf, doc ja ppt faile Internetti üles riputada ning kasutada virtuaalset raamatulehe simulatsiooni.

on vabavara.

abil on

võimalikult lihtne ja mugav panna veebi üles oma PDF-katalooge, esitlusi jms. Efektne, funktsionaalne ja ilus lahendus, mis annab võimaluse vaadata oma faili virtuaalse raamatuna. Selle programmiga tehakse reklaame ja ajakirju.

Kasutusjuhend : 1) Lähed www.issuu.com veebilehele . 2) Teed endale konto seal . 3) Lähed oma e-posti . 4) Otsid sulle tulnud kirja www.issuu.com’ist 5) Avad selle . 6) Avad lingi ja kinnistad oma kasutaja . 7) Logid sisse . 8) Otsid endale sobiva teksti ja pilte. Mida soovid kasutada . 9) Kui saad valmis , siis salvesta see ära .

Kuidas kasutada Issuut?  

räägime kuidas ja mis on Issuu.

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you