Page 1

TÜM OPTİK ÖLÇÜMLER İÇİN BENZERSİZ ÇÖZÜM

DÜNYA STANDARTINDA ÖLÇÜM HIZLI & VE KESİN SONUÇ ETKİLEYİCİ TASARIM NETWORK ÜZERİNDEN ENTEGRE İŞ AKIŞI

Yüksek Teknoloji Optiğin Hizmetinde


E X P E R T 3 : EŞSİZ ÇÖZÜM Expert 3, 40 saniyeden kısa bir sürede en son geliştirilmiş progresif camlar için tüm ölçümleri yapabilir.

Vertex Mesafesi Pantoskopik Açı Çerçeve Bombesi PM, 1/2 PM, Yükseklik

> Hızlı ve Doğru Ölçüm Teknolojisi

Hasta aynanın karşında duruken Expert 3 yaptığı video çekiminden en uygun iki pozu seçer. Bu resimlerle yüzün ve çerçevenin 3 boyutlu bir görüntüsü oluşturulur.

Bir kaç tıklamayla, 40 saniyeden kısa bir süre içinde ihtiyaç duyulan tüm ölçümler yapılmış olur.

40 saniyeden kısa bir sürede çerçeve bombesi, pantoskopik açı, vertex mesafesi, pupilla mesafesi ve yükseklik ölçüleri hatasız bir şekilde sonuçlandırılır.

ZAMANDAN TASARRUF Tüm ölçümler 40 saniyeden kısa bir sürede tamamlanmış olur.

VİDEO YARDIMI GERÇEK ZAMANLI 3B

Sistem video görüntüleriyle adım adım sizi yönlendirerek yardımcı olur.

Yüz gerçek zamanlı taranarak doğal duruş tespit edilir. Bu sayede parallax etkisi ortadan kaldırılır.

DOĞRU ÖLÇÜM

GÜNCELLEME Expert 3 yazılımı intenet üzerinden otomatik olarak güncellenir. Bu sayede tüm geliştirmelere otomatik olarak sahip olursunz.

Çerçeve hastanın yüzüne doğru olarak oturduğunda 3 boyutlu bir tarama yapılarak, eğim ve çerçeve elastikiyeti hesaplama için dikkate alınır. Oluşturulan bu 3 boyutlu görüntü sayesinde ölçümler hatasız olarak yapılabilir.

Expert 3, milimetrenin 1/10’u hassasiyetinde göz, çerçeve ve yüz taraması yapan üstün ve yenilikçi teknolojisi sayesinde benzerlerine kıyasla çok daha hassas ve doğru ölçüm yapabilir.

EXPERT 3 KLİPS - 7 gramdan daha hafif ağırlığı ve esnek tasarımı sayesinde Expert 3 klipsi tüm çerçevelere uyumludur. - Ölçümler kamera sensörleri tarafından algılanabilen 3 boyut işaret noktaları sayesinde yapılır. Sistem sürekli olarak hastanın pozisyonunu kontrol ederek sağlıklı ölçümü sağlar.


KİŞİYE ÖZEL OPTİK ÖLÇÜMLER Expert 3 müşterilerinize verdiğiniz tavsiyeleri en etkili şekilde destekleyen ve satışlarınız artırmanızı sağlayan bir çözümdür.

VAZGEÇİLMEZ ORTAĞINIZ > Cam Demoları

> Kaplama Seçimi

Eğitsel ve kolay anlaşılır animasyonlar sayesinde cam materyal ve özellikleri kolaylıkla izah edilebilir. Bu şekilde hasta sıradan, standart bir progresif cam ile kişiye özel cam arasındaki farkı kolaylıkla anlayabilir.

Kıyaslamalı ve eğitimsel animasyonlar, müşterinize en doğru şekilde hizmet verebilmeniz için, AR, polarize ve fotokromik kaplamaların avantajlarını anlatmanızda yardımcı olur.

Materyal

AR kaplama

RX progresif

> Cam Simülasyon Modu Tedarikçi katalogları, kıyaslamalı animasyonlar (ağırlık, kalınlık, kaplama, boyama) ve 3 boyutlu simülasyonlar sayesinde tavsiye ettiğiniz camın avantajlarını kolayca izah edebilirsiniz.

> Hızlı ve Etkili Çerçeve Seçimi Hastalar denedikleri modelleri çekilen video görüntüleri ve fotoğraflar üzerinde net bir şekilde görerek seçimlerini hızlı bir şekilde yapabilirler.

Polarize

> Renkli Kontak Lens Seçimi Sistemde yer alan katalogda önemli lens üreticilerinin renkleri mevcuttur. Müşteriniz en ilginç tasarımlardan, en doğal renklere kadar hepsini tek bir fotoğraf çekimi ile sanal olarak deneyebilir.

> Pazarlama Hizmetleri Expert 3 müşteri ilişkilerinizi güçlendirme amacıyla firma ve müşteri bilgileriyle kişiselleştirebileceğiniz e-mail ve yazıcı çıktısı gibi pazarlama donanımlarına sahiptir.


> EXPERT 3: İHTİYACA GÖRE FARKLI TASARIMLAR Tüm Expert 3 elektronik aynalarda aşağıdaki özellikler mevcuttur: Çift taraflı aynanın içine gizlenmiş, yüksekliği ayarlanabilen video kamera LED ışık kaynağı kullanarak, korneadan kaliteli ışık yansıması elde eden teknoloji Expert 3 yazılımı yüklenmiş bilgisayar EXPERT 3 yazılımının kullanılabildiği, dönebilen dokunmatik ekran

Expert 3 elektronik ayna ekran ve bilgisayarıyla tümleşik veya tek başına kullanılabilir modellere sahiptir. Mağaza dekorasyonu ve ihtiyaçlarınıza göre en uygun modeli seçebilirsiniz.

Entegre ayna - Duvar veya dolaba monte edilen aynaya bağlı ekran sistemi - İsteğe bağlı olarak ekran aynadan ayrı bir noktaya konarak uzaktan kumanda edilebilir

XS Masaüstü

XS Standlı

Eye-T Standlı

- 2 renk seçeneğiyle sade ve şık tasarım - Tezgah üzerinde veya mağazanızın istenilen bölümünde kullanım imkanı

- Eye-T hem yetişkin hem de çocuklar için kullanılabilme özelliğini taşıyan benzersiz bir tasarımdır

- Hızlı kurulum

> EXPERT 3: AĞ ÜZERİNDEN ENTEGRE İŞ AKIŞI EXPERT 3 iş akışını değiştirmeden her tür mağaza konfigürsayonunda kullanılabilir Firmanızda isterseniz aynı anda birden fazla servis bilgisayarı ile çalışma ve atölyedeki makinanız arasında bilgi alışverişi sağlayabileceğiniz sunucu destekli bir sistemle çalışabilirsiniz.

Server

Kullanıcı

EXPERT 3 mağazanızda kullandığınız iş akışı sistemlerinin performansını artıracak ve sipariş sisteminize kolayca uyum sağlayacaktır.

ACTIVISU Solutions Türkiye Distribütörü OPTO DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. KOZA PLAZA A BLOK KAT 29 NO 112 ESENLER İSTANBUL Telefon: +90 212 438 17 20 Faks: +90 212 438 17 06 eMail: satis@opto.com.tr - Website: www.opto.com.tr

Ana Sistem

Lab

EXPERT-3 Ölçme ve Simülasyon Sistemi  
EXPERT-3 Ölçme ve Simülasyon Sistemi  

EXPERT-3 Ölçme ve Simülasyon Sistemi OPTO LAZER

Advertisement