Haridusrobotite kataloog 2016/2017

Page 1

Haridusrobotite kataloog 2016/2017 www.oomipood.ee


Ozobot haridusrobot

Ozobot haridusroboti abil õpitakse selgeks programmeerimise põhitõed. Ozoboti juhtimine käib värvide abil, kasutades tavalist paberit ja värvilisi markeid. Robot järgib joont paberil või tahvelarvuti ekraanil ja reageerib värvikoodidele. Robotit saab programmeerida lihtsa OzoBlockly programmeerimiskeele abil.

Starter pack

(uuendatav OzoBlockly-ks) Karbis: Ozobot, 4 markerit, kest, DIY kest, kleepsud,USB kaabel, mängud ja ülesanded, juhend

Karbis: Ozobot, kest, karp kaasaskandmiseks, USB kaabel, demorada, juhend

Ozobot 2.0 Bit, Dual Pack

Ozobot 2.0 Bit, Titanium Black

Karbis: 2 Ozoboti, 2 kesta, demo rada, 2 karpi kaasaskandmiseks, 2 USB laadijat, juhend

Karbis: Ozobot, kest, karp kaasaskandmiseks, USB kaabel, demorada, juhend

(Crystal White & Titanium Black)

2

Ozobot 2.0 Bit, Crystal White

“Ostsime Ozobotid oma huviringile ja kohe pakendist välja võtmisel sai nendega mängima hakata - noored olid elevil, entusiastlikud ja abivalmid. Soovitan kindlasti!” - Triin (robootika huviringi juht)

100€

HINNAKLASS

400€


Makey Makey leiutaja komplekt

Makey Makey on 21. sajandi leiutaja komplekt. Muuda igapäevased esemed puutetundlikuks ning kombineeri need Internetiga. Makey Makey on lihtne leiutajate komplekt algajatele ning edasijõudnutele.

Makey Makey Classic

Makey Makey GO

Makey Makey plaat, USB kaabel, 7 krokodillühendusega kaablit, 6 ühenduskaablit, projektide stardijuhend, 20 värvilist kleepsu, lisaks suur hulk projekte saadaval internetis.

USB leiutajapulk, magnetiga korpus, valge 75 cm krokodillühendusega kaabel, võtmerõngas, kasutusjuhend, lisaks suur hulk projekte internetis.

“Väga vahva leiutis, kui ma ühendasin sellerid Makey Makey-ga ja kasutasin neid klaverina, olid mu kolm last pahviks löödud.” - Maria (lapsevanem)

HINNAKLASS 3


littleBits elektroonilised ehitusklotsid

LittleBits komplekt koosneb erivärvilistest elektroonilistest komponentidest ja lisaklotsidest, mida saab magnetitega omavahel vooluringi loomiseks hõlpsasti kokku ühendada. Eri juppe omavahel ühendades saab panna põlema tulesid, käivitada mootoreid, aga mõelda välja ka midagi täiesti uut.

littleBits Premium komplekt

littleBits Synth komplekt

littleBits Deluxe komplekt

littleBits Gizmos & Gadgets komplekt

littleBits Base komplekt

littleBits Arduino kodeerimise komplekt

LittleBits STEAM õpilaste komplekt

4

“Soetasin littleBitsi oma 12-aastasele pojale, kes viimasel ajal on robootika vastu huvi tundnud. 10 minutit peale karbi avamist, oli ta juba ehitanud oma tuppa valgussensori.” - Tiiu (lapsevanem)

HINNAKLASS


Edison haridusrobot

Astu esimene samm robootika-, teaduse- ja tehnoloogiamaailma! Robot Edison on taskukohane programmeeritav robot, mis on 100% ühilduv LEGO-ga. Edison oskab sõita taskulambi järgi, tuvastada ja vältida takistusi, järgida joont, mängida helisid, reageerida plaksutamisele ja teistele helidele. Edisoni saab programmeerida tavalise teleripuldiga, EdWare tarkvara abil arvutiga või sõites üle triipkoodide, mis aktiveerivad juba valmisprogrammi. Olemas 10 eestikeelset tunnikava koolidele ja huviringidele.

VARUSTUS: • infrapunaandurid • joonejälgimise andur • valgusandurid • infrapunavastuvõtja • infrapunasaatja • pieso kõlar • heliandur • kaks mootorit • led tuled • juhtimisnupud

“Edison on väga põnev, kuna pealtnäha mittemidagiütleva roboti saab LEGO klotside ja programmeerimisega huvitavaks teha.” - Jakob (matemaatika ja informaatika õpetaja)

HINNAKLASS 5


LEGO robootikakomplektid LEGO Education WeDo 2.0

WeDo 2.0 on põnev komplekt, mis võimaldab õpilastel lihtsalt ehitada ja programmeerida LEGO mudeleid, mis on arvutiga ühendatud. Legod arendavad last inspireerides teda loominguliselt mõtlema ning pannes samaaegselt proovile tema kujutlusvõime. Tänu legode lõpututele võimalustele saab laps oma fantaasiaid mitmekülgselt ellu viia. Sobilik alates 7. eluaastast.

LEGO MINDSTORMS Education EV3

Põhikomplekt on optimeeritud klassiruumis kasutamiseks, aga sobib ideaalselt ka kodus kasutamiseks. Uues kolmanda põlvkonna roboti, LEGO Mindstorms EV3, komplektis on olemas kõik, mis sa vajad - lausa 561 juppi. Sobib ehitajatele vanuses 10-21.

“Fantastiline komplekt lõputute võimalustega, alustamiseks super.” - Tiina (algklasside õpetaja) 6

HINNAKLASS


VEX IQ robotid VEX IQ roboteid on lihtne ja mugav kasutada. Ühenduselemendid liidetakse kokku tööriistu kasutamata, mis vähendab kokkupaneku aega ja lubab kiiresti teha robotile muudatusi. Väga suur kogus detataile annab võimaluse ehitada robot enda nägemuse järgi ja panna ta liikuma.

Roboti aju on kõrgtehnoloogiline ja võimas kontroller, mis lubab kombineerida kuni 12 andurit. Juhtimiseks saab kasutada siseehitatud programme või kirjutada kood ise ühendades roboti arvutiga ja kasutades VEX-i kaasaegset haridustarkvara. Robot saab töötada autonoomselt, kuid seda võib juhtida ka puldiga kasutades eelprogrammeeritud käske.

Tasuta ja graafiline tarkvarapakett võimaldab robotit lihtsalt programmeerida, tarkvara sobib nii algajatele kui ka edasijõudnutele. ROBOTC 4.0 lubab kasutada programmeerimiskeelt C. VEX assembler, mis on arendatud Autodesk 123D baasil, annab valiku kasutada võimsamaid modelleerimise võimalusi ning sobib seetõttu hästi näiteks tudengitele.

UUS!

HINNAKLASS 7


Pololu valmisrobotid Väike ja kiire 3pi robot Pololu 3pi robot on komplektne, suure sooritusvõimega mobiilne platvorm. Robot on suuteline arendama kiirust üle 90cm/s. 3pi on suurepärane kaaslane ambitsioonikale algajale ja ideaalne jätkuprojekt nendele, kes soovivad mitteprogrammeeritavatelt robotitelt keerulisematele üle minna.

POLOLU sumo robotid Zumo 32U4 on integreeritav, programmeeritav ja kohandatav robot. Roboti mõõtmed on 10x10 cm ja kaalub ilma patareideta 170 grammi. See on piisavalt väike ja kerge, et võistelda Mini-Sumo võistlustel. Tema mitmekülgsus annab talle võimaluse olla palju rohkem kui vaid sumorobot.

Zumo robot Arduinole on Arduino arendusplaadiga juhitav platvorm, mille mõõtmed on 10x10 cm. Piisavalt väike, et võistelda Mini-Sumo võistlustel. Robot ei vaja jootmist ega kokkupanemist.

8

UUS!

HINNAKLASS


Arduino robotid Arduino konstruktor Robi

Robi on võimeline keerama ning sõitma edasi ja tagasi. Robi sõidab automaatrežiimil ja väldib takistusi tänu ultrahelimoodulile. Võimalik on ka Robi käsitsijuhtimine Android seadme abil - täpselt nagu puldiauto. Soetades juurde lisapaketi on võimalik ROBI muuta joonejärgimise või Folkrace robotiks. Omadused: • Arduino UNO kontroller • Ultrahelimoodul • Bluetooth-moodul • Kaks mootorit

Arduino konstruktor Robi PRO

Arduino konstruktor edasijõudnutele. Robi PRO konstruktori komplekti kuuluvad erinevad andurid ja moodulid. Võimsa Arduino Mega arendusplaadile on võimalik paigaldada poole rohkem andureid ja mooduleid, kui tavapärasele UNOle. Omadused: • Folkrace varustus • Joonejälgimise varustus • Helituvastusmoodul • Sumisti- ja mikrofonimoodul • Enkooderid (pöördeloendur) • Arduino Mega2560 baasil, 256KB programmi mälu • IR moodul ja pult, igat nuppu on võimalik eraldi programmerida • 1.77” värviline ekraan koos mälukaardi pesaga

Arduino Robot

Kahe mikrokontrolleriga valmisrobot. Omadused: - 2x ATmega32u4 - TFT 160x128px värviline ekraan - I2C, SPI, UART liidesed - infrapunaandurid - joystick, potentsiomeeter - MMC/SD kaardipesa - maketeerimisalused

“Soovitan puldiauto asemel kinkida lapsele Arduino konstruktori Robi - seda saab juhtida telefoniga nagu puldiautot, ning lisaks arendab teadmisi robootikast ja programmeerimisest.” - Alexandr (robootikaguru)

HINNAKLASS 9


Arduino stardikomplekt Kõige lihtsam viis robootikaga tutvumiseks Meie arvates pöörab väga väike hulk Eesti koole õppetöös tähelepanu elektroonikale ja robootikale. Eesti on oma innovatiivsete e-teenuste ja e-lahenduste poolest maailmas tunnustatud. Leiame, et koolis tuleks noortes tekitada huvi elektroonika, robootika ja programmeerimise vastu. Arduino stardikomplekt on kõige praktilisem viis alustada noorel elektroonikahuvilisel robootikamaailma avastamist. Komplektis on valik enamlevinumatest elektroonikakomponentidest, anduritest ja mootoritest. Praktilised alusteadmised omandatakse 15 loova projekti käigus alustades lihtsamast. Projektid on sobilikud õpetamiseks huviringides kui ka ainetundides. Miks just Arduino: • Arduino ühendab endas nii IT, füüsika, elektroonika kui ka käsitöö oskuseid • Metoodika ja õppematerjalid on lihtsad ning kolmes keeles (EST, ENG, RUS) • Avatud lähtekood ja suur abivalmis kogukond internetis • tuhandeid projekte, mida saab tulevikus sama platvormi baasil ka ise ehitada • Arduino baasil elektroonikat ja programmeerimist õpetatakse juba praegu paljudes koolides üle maailma

“Suurepärane kõigile, kes ei ole varem Arduinost midagi kuulnud, kaasasolev õpik on väga sisukas ja täpne.” - Olev (informaatikaõpetaja) 10

Huviringi alustamine ja organiseerimine stardikomplekti baasil on väga lihtne: • Alustamiseks piisab vaid arvutiklassist ja stardikomplektist • Põhjaliku juhendi abil saavad õpetamisega hakkama kõik aineõpetajad • Tegemist on täiskomplektiga, lisakulusid ei kaasne • Komplektiga kaasas metoodiline juhend, mis võimaldab õppetööga kohe alustada • Turvaline ja ohutu, sisaldab vaid madalpingel töötavaid komponente. • Komplekt saadaval meie poodides, huvilised saavad selle ka endale koju soetada.

HINNAKLASS


QUADROCOPTER KONST K ONSTRUK ONSTR UKT TOR TOR KONSTRUKTOR

DRONY quadrocopter konstruktor

Quadrocopter DRONY on konstruktor tõsisele lennundushuvilisele! Avasta droonimaailm pannes ise kokku võimas droon. Hea viis heita pilk drooni hingeellu ning näha kuidas droon töötab ja mis komponentidest koosneb. Kaasas kõik vajalikud skeemid ja õpetused, pakendist leiad viite ka step-by-step videole. Omadused: • Avatud lähtekoodiga APM kontroller (güroskoop, kiirendusmõõtja, baromeeter) • Väga hea stabiliseerimissüsteem, mis võimaldab õhuakrobaatikat • Mugav ning kasutajasõbralik programm Mission Planner • GPS-i järgi positsiooni hoidmine, maandumine stardipunkti (RTL) • Komplektis enamlevinud komponendid, seega on lihtne vajadusel varuosi hankida • Mitu lennurežiimi (sh. stabiliseerimine, positsiooni hoidmine, kõrguse hoidmine, acro-režiim, autopiloodi režiim jt.) • Geo-Fence funktsioon • Aku kontrollmoodul (droon maandub aku tühjenedes) • LOG failide salvestamine lennu analüüsimiseks • Kaamera kinnitamise valmidus • 6 kanaliga 2.4GHz pult Flysky FS-i6 (max. kaugus 1km) • TURNIGY Nano-Tech 2200mAh aku (lennuaeg ca. 20 min.) • iMax B3 B3AC 2S 3S LiPo akulaadija • Kaal ~1030g (koos akuga) • Raami läbimõõt 49cm

“DRONY konstruktor on võimsuselt sarnane DJI droonidega, kuid soodsam ja sa saad selle ise kokku panna.” - Jan (õpilane)

HINNAKLASS 11


FPV droonid

Eachine Racer 250 Valmis droon FPV-ga tegelemiseks. See on kiire ja vastupidav droon, mis on mõeldud võidusõiduks. Droon on varustatud 1000TVL kaameraga. FPV (first-person-view) võidusõit on uus ja põnev spordiala, mis ühendab kõrgtehnoloogia ja kiiruse. FPV võidusõidu puhul kinnitatakse droonile kaamera, mis edastab pildi FPV prillidesse lubades piloodil juhtida drooni kaugemale ja sõita kiiremini, kui maast jälgides.

VAATA KA:

H250 FPV drooni komplekt Ehita täpselt selline droon nagu tahad! Komplektis drooni platvorm, kontroller, mootorid, propellerid ja kinnitused

“FPV drooni ja prillidega lendamine annab tunde justkui oleks ise hävituslennuki juhtkangi taga. Hasart tekib juba esimesel lendamisel.” - Taavi (FPV piloot) 12

FPV prillid 854 * 480 resolutsioon, esikaamera, NTSC/PAL, magnet, inerts- ja güroandurid, videoväljund, kahe antenniga vastuvõtja

HINNAKLASS


Raspberry Pi väike ja taskukohane arvuti

Raspberry Pi on pangakaardi suurune arvuti, mis ühendub teie monitori/teleri ja klaviatuuriga. Tegemist on vägagi võimeka pisikese arvutiga, mida saab kasutada paljude tavaarvutigagi tehtavate toimingute jaoks. Kuna Pi mängib kõrglahutusega videosid, kasutatakse seda kodus sageli just multimeediakeskuse loomiseks.

Raspberry Pi 3 • 1.2GHz 64-bit quad-core ARMv8 CPU • VideoCore IV 3D graphics core • 802.11n Wireless LAN • Bluetooth v4.1 • Bluetooth Low Energy (BLE) • 4x USB port, 40 GPIO pin-i • Full HDMI, Ethernet port • 3.5mm audio jack ja komposiitvideo • Camera interface (CSI) ja Display interface (DSI) • MicroSD kaardipesa

Ehita omale pisike sülearvuti kasutades 7” puutetundlikku ekraani.

Anna oma robotile silmad! Raspberry Pi kaameraga saad salvestada kõike, mis lähedal toimub.

“Raspberry Pi maksab poole vähem kui mõni mängukonsooli mäng, kuid pakub rohkem tegevust ja avastamisrõõmu.” - Siim (huviringi juht)

Raspberry Pi Sense HAT, millel on 8x8 RGB LED maatriks, viie nupuga joystick, güroskoop, jpm.

HINNAKLASS 13


Prototüüpimine Projekt - Politseiauto tuled Prototüüpimisega on hea enne reaalset jootmist skeemi proovida/ prototüüpida. Paneme näiteks kokku politseiauto tuled. Vaja läheb: - Arduino arendusplaati - maketeerimislauda - sinist ja punast LED-i - 200 Ω takistit 2tk - juhtmeid pistikutega (M-M tüüpi)

1. Ühenda komponendid skeemi järgi.

ARDUINO KOOD #define RED 8 #define BLUE 7 #define DELAY1 40 #define DELAY2 90 void setup() { pinMode(RED, OUTPUT); pinMode(BLUE, OUTPUT); }

2. Ühenda komponendid Arduinoga kasutades maketeerimislaua juhtmeid. 3. Lae Arduino plaadi peale kõrval olev kood.

void loop() { for(byte i=0; i<4;i++) { digitalWrite(RED, HIGH); delay(DELAY1); digitalWrite(RED, LOW); delay(DELAY2); } delay(50);

Toitemooduliga maketeerimislaud võimaldab kasutada projektides 5V ja 3.3V pinget

Erinevad juhtmed lubavad ühendada mooduleid nii pistikute kui ka pesadega, juhtmeid saab ka omavahel kombineerida, pikendada.

“Maketeerimislauda kasutades saan testida oma ideid komponente jäädavalt ühendamata.” - Reigo (isetegija) 14

Valikus on suur hulk erineva funktsiooniga mooduleid, mida saad oma projektides kasutada.

for(byte i=0; i<4;i++) { digitalWrite(BLUE, HIGH); delay(DELAY1); digitalWrite(BLUE, LOW); delay(DELAY2); } delay(50); }

HINNAKLASS


Konstruktorid

Robotkäsi

Konstruktor tulevasele insenerile. Pane kokku ehtne juhitav robotkäsi ja avasta, kui lõbus robootika tegelikult on. Robotit liigutavad viis puldist juhitavat mootorit.

ALLBOT

Moodul-robotsüsteem, mis ühildub Arduino moodulitega. Robotit saab juhtida ka nutitelefoniga kasutades ALLBOT aplikatsiooni.

ROBOT “KONN”

Lintidega maastikurobot

Roomikutega maastikurobot suudab transformeeruda kolmeks mudeliks: kahveltõstuk, roomik ja robotkäsi. Roboti juhtimiseks on juhtmega pult.

PÕGENEMISROBOT

Robotil on 3 infrapunadioodi, nende abil saab protsessor vastu võtta andmeid ümbritseva keskkonna kohta ja vältida takistusi.

Robot arendab teadmisi robootikast ja mehaanikast. Robot alustab liikumist heli peale, keerab paremale ja vasakule.

ROBOT “MARDIKAS”

ROBOT “AUTO”

ROBOT “LEPATRIINU”

Auto muudab suunda, kui andur tuvastab heli või kui auto põrkab vastu mingit objekti.

“Robotkäsi on ideaalne isa-poja projekt ja sellise hinna eest on see justkui poolmuidu saadud.” - Aivar (lapsevanem)

Robot kasutab kahte puuteandurit, et tuvastada teel asuvaid objekte.

Kokkupandud lepatriinu jalutab, kuni kohtab teel takistust, seejärel teeb automaatselt vasakpöörde.

HINNAKLASS 15


BBC micro:bit

Oma BBC micro:bit arvutit saad kasutada paljude ideede elluviimiseks alustades robotitest ja lõpetades muusikaliste instrumentidega – võimalusi on lõputult. Sellel pisikesel seadmel on vapustavalt suur hulk võimalusi ja lisasid: nagu 25 LED tuld, mis välgutavad sõnumeid ja kaks programmeeritavat nuppu, millega saab kontrollida mänge või esitada/peatada laule esitlusloendist. BBC micro:bit tuvastab liikumist ja ütleb sulle mis ilmakaare suunas sa liigud. Seade kasutab Bluetoothi, et suhelda teiste seadmete ja Internetiga. Nutitelefoni ja tahvelarvuti rakenduse abil on võimalik kood saata Bluetoothi abil otse micro:bit-ti.

16

UUS!

HINNAKLASS


3D printimine

Velleman K8200 konstruktor

Ultimaker 2

Prindib: ABS, PLA Max. mõõdud: 20 x 20 x 20cm Kihi paksus: 0.20 - 0.25 mm

Prindib: ABS, PLA, CPE Max. mõõdud: 223 x 223 x 205 mm Kihi paksus: 0.02 - 0.60mm

Soovid midagi printida? Oomipood aitab! 3D prindime sinu faili füüsiliseks mudeliks. Printimisel kasutame Ultimaker 2 printerit, mida võib võrrelda võimsa liimipüstoliga, mis sulatab plastikut ja ehitab mudeli kiht kihi haaval. Mudeleid saab valmistada CAD tarkvaraga (SketchUp, FreeCAD jt.). Digitaalne 3D mudel salvestatakse *.stl formaati, mida kasutatakse printimisel. 3D printimine on ideaalne prototüüpimiseks. 1. Mudeli loomine või otsimine Otsi ja lae mudel alla 3D mudelite portaalist • Thingiverse (http://www.thingiverse.com/) • GrabCad (http://www.grabcad.com/) • CG Trader (http://www.cgtrader.com/) Loo mudel, kasutades 3d tarkvara • FreeCad (http://freecadweb.org/) - vabavara • Rhino (http://www.rhino3d.com/) • SolidWorks (http://www.solidworks.com/) • SketchUp (http://www.sketchup.com/)

2. 3D mudeli edastamine Saada *.stl fail aadressile 3dprint@oomipood.ee 3. Hinnapakkumise saatmine Iga 3D trükkimise hinnapakkumine arvestab: • Mudeli ettevalmistust 3D trükkimiseks • 3D trükkimist ja järeltöötlust • Materjali kulu • Printimise aega

“Olen lasknud Oomipoes printida toodete prototüüpe ja olin rahul nii tulemuse, kui ka hinnaga, loomulikult ka kiire asjaajamisega.” - Marek (ettevõtja)

Lisainfo www.oomipood.ee 17


VANUS

al. 2a

al. 5a

al. 5a

al. 7a

al. 7a

al. 10a

al. 10a

al. 10a

al. 10a

al. 12a

al. 12a

al.10a

al. 10a

al. 14a

al. 14a

al. 12a

al. 7a

al. 11a

NIMETUS

OZOBOT

MAKEY MAKEY

LITTLEBITS

EDISSON

LEGO WEDO

LEGO EV3

VEX IQ

POLOLU 3PI

POLOLU ZUMO

ROBI

ROBI PRO

ARDUINO ROBOT

STARTER KIT

DRONY

FPV DROONID

RASPBERRY PI

PROTOTÜÜPIMINE

MICRO:BIT

LK

2

3

4

5

6

6

7

8

8

9

9

9

10

11

12

13

14

16

arendusplaat

komponendid

arendusplaat

valmis/konstruktor

konstruktor

hariduskomplekt

valmis robot

konstruktor

konstruktor

valmisrobot

valmisrobot

konstruktor

konstruktor

konstruktor

valmisrobot

arendus klotsid

arendusplaat

valmisrobot

TÜÜP

ei

ei

ei

jah

jah

jah

ei

jah

jah

soovituslik

soovituslik

ei

ei

ei

ei

ei

ei

ei

VAJAB TÖÖRIISTU

-

-

-

100km/h

100km/h

-

40cm/sec

60cm/sec

60cm/sec

70cm/sec

90cm/sec

40cm/sec

40cm/sec

-

60cm/sec

-

-

10cm/sec

MAX. KIIRUS

ei

jah

jah

jah

jah

jah

jah

jah

jah

jah

jah

jah

jah

ei

ei

ei

ei

ei

LISA ANDURID

jah

ei

jah

jah

jah

jah

jah

jah

jah

jah

jah

jah

jah

jah

jah

ei

jah

jah

TARKVARA

alla 30€

alla 10€

alla 60€

alla 200€

alla 300€

alla 100€

alla 250€

alla 200€

alla 100€

alla 200€

alla 150€

alla 300€

alla 300€

alla 150€

alla 60€

100-300€

alla 70€

alla 100 €

HINNAKLASS


Oomipood on alates 1995 aastast tegutsenud jaemüügikett. Meie eesmärgiks on pakkuda kõike seda, mida vajab elektroonikahuviline, elektroonikat tootev või parandav ettevõtja või tavakasutaja oma igapäevaelus. Aastal 2013 lisandus meie tootegruppide hulka robootika. Tänaseks oleme me suurima valiku ja laoseisuga haridusrobotite ja robootika varuosade jaemüügikett Eestis. Oomipood is a retail chain that has been in business since 1995. Our goal is to offer everything that a company who produces or repairs electronics, an electronic enthusiast or an everyday user needs. In 2013 we expanded our product range and started selling robotics products. Today, we have the biggest selection and inventory of educational robots and robotics parts in Estonia.

Oomipood - компания, которая была основана в 1995 году. Наша цель заключается в обеспечении как любителя, так и производителя электроники всем необходимым в повседневной жизни и работе. Начиная с 2013 года мы стали также предлагать робототехнические товары и наборы. На сегодняшний день мы можем обеспечить самый большой выбор образовательных конструкторов и деталей в Эстонии.

Tallinn

Peterburi tee Oomipood Peterburi tee 90f E-R 8.30 - 19.00, L 10.00-15.00, P suletud Järve keskuse Oomipood Pärnu mnt. 238 Avatud iga päev 10.00 - 20.00

Pärnu

Kaubamajaka Oomipood Papiniidu 8/10 Avatud iga päev 10.00 - 20.00

Tartu

Lõunakeskuse Oomipood Ringtee 75 Avatud iga päev 10.00 - 21.00 Tasku keskuse Oomipood Turu 2 E-L 10.00 - 21.00, P 10.00-18.00

Rakvere

Põhjakeskuse Oomipood Haljala tee 4 Avatud iga päev 10.00 - 20.00


KORRALDAJA

KAASKORRALDAJAD

where brains and metal meet...

TULE VAATAMA! robotivõistlused Suur Tehnoloogianäitus Õpetlikud töötoad Hariv Teaduskonverents

Kaasahaaravad

2. - 4. detsember 2016 Tallinnas www.Robotex.ee

Folkrace

LEGO Sumo

Mini Sumo 3 kg Sumo

iRobot Sumo

Labürint mikro sumo

LEGO WeDo

Veeralli

LEGO joonejärgimine

ICD Grand Challenge

Linna läbimine Haridusrobotite võistlus

jalgpall

VEX Freestyle

Joonejärgimine takistustega

Joonejärgimine

3 kg LEGO Sumo

Droonide takistussõit

2 vs 2 Jalgpall

NAO humanoidrobotite jalgpall

Mõttejõud