Page 1

ZAPRZYSIĘŻENI JAKOŚCI OPROGRAMOWANIA


Dziękujemy, że zechcieli Państwo poświęcić chwilę, aby zapoznać się z naszą firmą i ofertą. Jak pokazuje doświadczenie, decyzja o inwestycji w technologie informatyczne jest na ogół jedną z najlepszych, jakie może podjąć zarząd firmy. Przy stosunkowo niskich nakładach można osiągnąć takie cele jak: Zwiększenie wydajności pracy Skrócenie czasu obsługi klienta lub produkcji Poprawienie jakości Zwiększenie ilości klientów Zlikwidowanie przestojów Dostarczenie aktualnych informacji o stanie przedsiębiorstwa Zwiększenie obrotów przy utrzymaniu kosztów na niskim poziomie

Ważne jednak, aby oprogramowanie pomagało przy rzeczywistych problemach biznesowych, a nie istniało samo dla siebie.


Order of Code oferuje rozwiązania, które gwarantują osiągnięcie założonych celów lub rozwiązanie konkretnych problemów biznesowych za pomocą oprogramowania dostosowanego do potrzeb firmy. Zatrudniamy szereg specjalistów, którzy z programowaniem mają do czynienia prawie 20 lat, a doświadczenie zdobywali w pracy w firmach takich, jak Microsoft, Skyscanner (największa wyszukiwarka lotów w Europie) czy brytyjska firma teleinformatyczna Calnex Solutions.

Już wiele firm odniosło sukces dzięki Order of Code.

Spektakularnym

sukcesem jest firma Skyscanner, która m. in. dzięki wieloletniej współpracy mogła rozwinąć się z 5-osobowej firmy w 2005 roku, do dużej firmy, która obecnie zatrudnia prawie 200 osób, i której witrynę odwiedza ponad 20 milionów osób miesięcznie.

SWORN TO SOFTWARE

QUALITY


OFERTA WITRYNY INTERNETOWE i APLIKACJE DESKTOPOWE

Internet

to medium, którego współczesna firma nie

może zignorować. Obecność firmy w Internecie w postaci witryny-wizytówki to dziś już niewystarczająca konieczność. Coraz szybciej zmieniający się świat wymaga od firm dostosowania się do trendów. Przykładowo, w ostatnich latach następuje olbrzymi wzrost sieci społecznościowych i aplikacji mobilnych. Warto przyjrzeć się dokładniej, jak firma powinna skorzystać z nowych technologii i trendów. Warto ocenić, jak przepływa informacja w firmie, czego oczekują klienci i pracownicy.

Oferujemy: Ÿ Witryny firmowe i sklepy internetowe (programy lojalnościowe, sprzedaż przez SMS), w tym oparte na systemach zarządzania treścią Aplikacje desktopowe i internetowe Ÿ (widgety, serwisy internetowe z API, platformy B2B) Blogi Ÿ Prezentacje multimedialne i 3D Ÿ Integracja z Facebook'iem i Twitter'em Ÿ Obieg dokumentów w firmie Ÿ Inne oprogramowanie według potrzeb klienta Ÿ

Wszystko po to, aby zwiększyć obroty i zysk firmy. Order of Code oferuje Państwu analizę potrzeb firmy i zaoferuje takie rozwiązania, które zapewnią najwyższy zwrot z inwestycji.

Każde

rozwiązanie

będzie dostosowane do konkretnych potrzeb


PRZYKŁADY Skyscanner.net

Calnex – Wander Analysis Tool

- wyszukiwarka lotów z ponad 20 mln odwiedzin miesięcznie.

.

Wykonano szereg stron SEO do portalu, co spowodowało zwiększenie liczby klientów serwisu. Lokalizacja na 25 języków spowodowała dalsze trzykrotne zwiększenie ilości użytkowników. Implementacja API umożliwiła współpracę z partnerami biznesowymi i dalszą promocję witryny. Pozyskiwanie informacji z Internetu umożliwiło utrzymanie niskich kosztów zdobywania danych.

Dla brytyjskiej firmy Calnex wykonano szereg aplikacji sterujących sprzętem pomiarowym oraz obliczającym statystyki. Obok - ekran jednej z aplikacji. Służy ona do wyliczania statystyk z pomiarów. Po usprawnieniach, szybkość wyliczania statystyk zwiększyła się stukrotnie. Oprócz tego możliwe było dodanie dodatkowych, skomplikowanych metryk, co sprawiło, że narzędzie jest obecnie najbardziej zaawansowanym oprogramowaniem w tej dziedzinie na świecie.


TESTOWANIE Błędy w oprogramowaniu mogą mieć bardzo poważne konsekwencje. Chodzi tu nie tylko o chwilowe straty czasu, ale o utratę zaufania użytkownika czy też utratę klienta. Naprawianie defektów, kiedy są już w opublikowanym oprogramowaniu, wiąże się z dużymi kosztami. Dlatego też bardzo ważne jest, aby błędów było jak najmniej, a jeśli są, to, aby były wykryte jak najszybciej. Nasze wieloletnie doświadczenie w testowaniu zapewnia, że oprogramowanie, które sprawdzamy, będzie bardzo dobrze zweryfikowane. W połączeniu z korekcją defektów możemy również zapewnić ogólną wysoką jakość aplikacji komputerowych. Dla często powtarzanych testów oferujemy ich automatyzację.

Wadliwy element?

Oferujemy: Tworzenie planów testów Ÿ Współpraca bezpośrednio z programistami (agile) Ÿ Automatyzacja testów Ÿ Wykonywanie testów: Ÿ użyteczności funkcjonalne interfejsu użytkownika (UI) integracyjne i systemowe regresyjne wydajnościowe obciążeniowe skalowalności lokalizacji i internacjonalizacji optymalizacyjne

Naszej kontroli jakości

nic nie umknie!


PRZYKŁAD Testowanie witryny internetowej Skyscanner.net. Wykonywano: wszelkiego rodzaju testy, zarówno na wersjach Ÿ prototypowych, jak i na końcowych, automatyzację testów, co umożliwiło przyspieszenie Ÿ procesu testowania.

Korzyści: • bieżąca informacja o jakości witryny • wczesne wykrywanie defektów w oprogramowaniu • częste (co 2 tygodnie) aktualizowanie witryny dzięki wysokiej jakości oprogramowania • wysokiej jakości produkt finalny

zadowolenie użytkowników

duża ilość ponownych odwiedzin


LOKALIZACJA OPROGRAMOWANIA Jeśli Państwa firma posiada produkt lub usługę, które mogą być sprzedawane lub udostępniane użytkownikom na całym świecie, to należy korzystać z możliwości prezentacji w językach danych krajów. Witrynę internetową prezentującą usługę/produkt należy „zlokalizować”, co oznacza przetłumaczenie i dostosowanie do lokalnych uwarunkowań. Lokalizacja jest na ogół mało uciążliwa i przynosi bardzo duże i długoterminowe efekty przy stosunkowo niskim nakładzie kosztów.

Ważne jest jednak, aby lokalizacja była odpowiednia i, przykładowo, nie blokowała rozwoju witryny/oprogramowania w żadnym z języków. Pracownicy Order of Code od ponad piętnastu lat pracują w dziedzinie lokalizacji dla firm takich jak Microsoft i Skyscanner. Daje to Państwu pewność, że dostarczymy usługi na wysokim, eksperckim poziomie.

Miliony klientów na całym świecie

przemów do nich!


PRZYKŁAD Lokalizacja witryny Skyscanner Początkowo witryna Skyscanner była dostępna tylko w kilku językach. Stopniowo rozszerzyliśmy zakres języków do 25, co znacznie zwiększyło ilość odwiedzin na witrynie.

Ponadto jesteśmy autorami nowatorskiego na skalę światową rozwiązania lokalizacyjnego, które umożliwia dokonywanie tłumaczeń z zachowaniem poprawnych form gramatycznych. Rozwiązanie to zostało zaimplementowane dla języka polskiego oraz częściowo włoskiego i francuskiego.

Korzyści: • zwiększenie liczby nieanglojęzycznych użytkowników wyszukiwarki Skyscanner


POZYCJONOWANIE STRON (SEO) i MARKETING INTERNETOWY (SEM) Samo

posiadanie witryny internetowej nie gwaran-

tuje, że użytkownicy Internetu będą ją odwiedzać. Aby to osiągnąć trzeba odpowiednio zaprojektować witrynę oraz podjąć szereg działań marketingowych. Pozycjonowanie stron, czyli zapewnienie wysokiej pozycji w rezultatach wyszukiwarek, służy zwiększeniu liczby użytkowników na witrynie internetowej, a w konsekwencji zwiększeniu obrotów. Uzupełnieniem pozycjonowania są kampanie reklamowe w wyszukiwarkach internetowych i innych witrynach.

W ramach działań e-marketingowych oferujemy: • Analizę SEO - przegląd witryny, biznesu, konkurencji, słów kluczowych • Opracowanie strategii działań pozycjonujących • Raportowanie i pomiar wyników (Google Analytics) • Implementację optymalizacji kodu i treści witryny • Analizę SEM • Opracowanie strategii SEM • Implementację i optymalizację stron docelowych (Google Website Optimizer) • Utworzenie i prowadzenie kampanii reklamowych w Google • Szkolenie SEM

Daj się znaleźć w internecie

My wiemy jak!


PRZYKŁAD Pozycjonowanie strony internetowej Skyscanner.net

Pozycjonowanie strony internetowej Skyscanner.net

Opracowaliśmy szereg stron SEO, struktury linkowania itp., dzięki czemu popularna fraza „cheap flights” („tanie loty”) oraz jej wariacje, wraz z odpowiednikami w innych językach, znalazły się w pierwszej trójce rezultatów Google dla większości języków.

Dzięki właściwemu pozycjonowaniu, pomimo kryzysu gospodarczego na jesieni 2008 firma Skyscanner zanotowała w roku 2009 i w kolejnych latach rekordowe wzrosty liczby odwiedzin na witrynie połączone z dużym wzrostem obrotów i zysku.


WYBRANE INNE

PROJEKTY

Prototyp serwisu internetowego z wykorzystaniem Twitter API i SOLR Dla klienta z Wielkiej Brytanii (tweetsport.co.uk) wykonaliśmy prototyp strony integrującej różne rozwiązania typu API (dostęp do danych), wyszukiwanie tekstu czy ocena poziomu emocji wpisów z Twitter'a. Wpisy mogą być agregowane w zależności od tematyki, popularności danego użytkownika, czy czasu dokonania wpisu. Grupowane są też obrazki i pliki wideo w zależności od tematyki. Rozwiązanie pozwala na wydobycie z Twitter'a ustrukturyzowanych danych, które mogą być podstawą do dalszego ich przetwarzania. Dzięki prototypowi firma pozyskała inwestora strategicznego do realizacji projektu.

Aplikacje Javascript/AJAX "Isoprices" Aplikacja wyświetla mapę z oznaczonymi kolorami rejonów, do których w danym momencie są najtańsze bilety lotnicze.


.

.

Mini wyszukiwarka lotów

Mapa tras

Wyświetla najlepsze oferty na ustawionej trasie oraz umożliwia wyszukiwanie połączeń lotniczych bezpośrednio ze strony partnerskiej. Jest to również aplikacja służąca do pozycjonowania.

Aplikacja Flash dynamicznie przedstawia na mapie świata wszystkie lotniska oraz możliwe trasy lotnicze wraz z minimalnymi cenami.


ZASADY WSPÓŁPRACY

Każdemu klientowi oferujemy pełny zakres opieki nad dostarczonym przez nas oprogramowaniem. Prowadzimy szkolenia, dokonujemy modyfikacji na żądanie. Dodatkowo do każdego projektu oferujemy 30 dni bezpłatnego naprawiania błędów. Każdy projekt dzielimy na etapy nie dłuższe niż 1 miesiąc pracy. Oczekujemy płatności na początku projektu (zaliczka) oraz po osiągnięciu każdego z etapów. W przypadku współpracy długoterminowej jesteśmy gotowi zaoferować dużo niższe stawki niż typowe.

Kontakt: Wit Więch Dyrektor office@orderofcode.com skype: wwiech tel: +48 16 736 10 97 tel: +48 16 675 06 21 kom. +48 697 517 584 Przemyśl, Polska

www.orderofcode.com


www.orderofcode.com Biuro:

office@orderofcode.com

Wybrzeże Marszałka

Adres rejestracji: Słoneczna 8,

Józefa Piłsudskiego 4/425

tel: +48 16 736 10 97

Dybawka

37-700 Przemyśl

tel: +48 16 675 06 21

37-741 Krasiczyn

NIP: 7951394901

kom. +48 697 517 584

Order of Code  

Sworn to software quality

Order of Code  

Sworn to software quality

Advertisement