Page 1

KAYIT REHBERİ 2013 - 2014

KESİN KAYIT BAŞVURULARI 2 – 6 EYLÜL 2013


LYS KAYITLARI İÇİN GEREKLİ BELGELER • Lise diploması aslı (veya geçici mezuniyet belgesi aslı) • Nüfus cüzdanının çift taraflı fotokopisi (aslını yanınızda bulundurunuz) • 4 adet fotoğraf (Son 6 ay içinde önden ve adayı kolaylıkla tanıtabilecek şekilde çekilmiş olmalıdır. Renkli fotokopi veya polaroid fotoğraf geçerli değildir.) • Askerlik Belgesi (1993 ve daha önceki yıllarda doğmuş erkek adaylar için Askerlik Şubelerinden alınacak Askerlik Durum Belgesi) • Mali yükümlülüğün yerine getirildiğine dair belge (%100 burslu programları kazanan öğrenciler hariç) - Öğrenim ücreti, dönemlik veya yıllık ödenmişse “Ödeme Yapıldığına Dair Banka Dekontu” - Akbank Taksitli Ödeme Sistemi tercih edilmişse “1.Taksit ödemesi işlenmiş Taksit Hesabı Banka Hesap Cüzdanı Fotokopisi”

DGS KAYITLARI İÇİN GEREKLİ BELGELER • Önlisans diploması aslı (veya geçici mezuniyet belgesi aslı) • Lise diploması (onaylı fotokopisi) • Resmi transkript (not dökümü) • Ders içeriklerini gösteren katalog veya onaylı belge • Nüfus cüzdanının çift taraflı fotokopisi (aslını yanınızda bulundurunuz) • Askerlik Belgesi (1993 ve daha önceki yıllarda doğmuş erkek adaylar için Askerlik Şubelerinden alınacak Askerlik Durum Belgesi) • 4 adet fotoğraf (Son 6 ay içinde önden ve adayı kolaylıkla tanıtabilecek şekilde çekilmiş olmalıdır. Renkli fotokopi veya polaroid fotoğraf geçerli değildir.) • Mali yükümlülüğün yerine getirildiğine dair belge (%100 burslu programları kazanan öğrenciler hariç): - Öğrenim ücreti, dönemlik veya yıllık ödenmişse “Ödeme Yapıldığına Dair Banka Dekontu” - Akbank Taksitli Ödeme Sistemi tercih edilmişse “1.Taksit ödemesi işlenmiş Taksit Hesabı Banka Hesap Cüzdanı Fotokopisi”

KAYITLA İLGİLİ ÖNEMLİ NOTLAR • Adayların kayıt için bizzat başvurmaları gerekmektedir. Posta ile kayıt yapılmaz. (Zorunlu hallerde noter tasdikli vekâletname ile kayıt yaptırılabilir.) • Kayıt için gerekli belgelerden özellikle lise diploması ile önemli bulduğunuz diğerlerinin birer noter tasdikli fotokopisini çektirerek, ileride herhangi bir nedenle ihtiyacınız olması ihtimaline karşılık saklayınız. • Lise diplomasının aslı olmadan kayıt yapılamaz. • Belirtilen tarihler arasında kayıt yaptırmayan aday, herhangi bir hak iddia edemez. • Yurtlardan yararlanmak isteyen öğrencilerimiz başvurularını www.isikun.edu.tr/yurtlar adresinden indirecekleri formla Yurtlar Müdürlüğüne posta/kargo ile ya da elden teslim ederek yapacaklardır.

İNGİLİZCE YETERLİK SINAVI Işık Üniversitesi Türkçe Programları öğrencisi olmaya hak kazanan öğrenciler 09 Eylül 2013 tarihinde yapılacak olan “Genel İngilizce Testi”ne girebilecektir. Işık Üniversitesi İngilizce Bölümleri öğrencisi olmaya hak kazanan her öğrenci 09-10 Eylül 2013 tarihlerinde İngilizce Yerleştirme Sınavı’na girmek zorundadır. Bu sınav sonucuna göre 60’ın altında puan alan öğrenciler, aldıkları puana göre İngilizce Hazırlık sınıflarına yerleştirilirler. 60 ve üzeri puan alan öğrenciler ise 12 Eylül 2013 tarihlerinde yapılacak olan İngilizce Yeterlik Sınavı’na girerler. Bu sınavda başarılı olanlar anadal programlarının Birinci sınıfına kaydolurlar; başarısız olan öğrenciler ise aldıkları puana göre Hazırlık programına yerleştirilirler. Ayrıca son üç yıl içinde TOEFL sınavında CBT 170-174 ve IBT 70 veya üzeri puan alan öğrencilerle aynı zaman diliminde IELTS sınavından 6.0 veya üzeri puan alan öğrenciler, TOEFL veya IELTS sınav sonuç belgelerini ibraz etmeleri kaydı ile hazırlık sınıfını geçerek, Fakültelerinde lisans eğitimine başlayabileceklerdir.


ÖNEMLİ TARİHLER KESİN KAYITLAR 02 - 06 Eylül 2013, 09:30 - 16:30 Şile Kampüsü, AMF Binası Giriş Kat 022 nolu Salon (Fen Edebiyat Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Mimarlık ve Tasarım Fakültesi ve Mühendislik Fakültesi Programlarına yerleşen öğrencilerin kayıtları yapılacaktır.) Maslak Kampüsü, Giriş Kat Z19 (Öğrenci İşleri Ofisi) (Güzel Sanatlar Fakültesi, Meslek Yüksekokulu ve Sağlık Meslek Yüksek Okulu Programlarına yerleşen öğrencilerin kayıtları yapılacaktır.)

İNGİLİZCE SINAVLARI EĞİTİM DİLİ TÜRKÇE PROGRAMLAR İÇİN: 1. GENEL İNGİLİZCE TESTİ 09 Eylül 2013 Pazartesi, DMF Binası, Şile Kampüsü (Kayıt sırasında sınav saati ve ulaşım programı verilecektir.) EĞİTİM DİLİ İNGİLİZCE PROGRAMLAR İÇİN: 1. AŞAMA İNGİLİZCE YERLEŞTİRME SINAVI 09-10 Eylül 2013 Pazartesi-Salı, DMF Binası, Şile Kampüsü (Kayıt sırasında sınav saati ve ulaşım programı verilecektir.) 2. AŞAMA İNGİLİZCE YETERLİK SINAVI 12 Eylül 2013 Perşembe, Saat 09:30, DMF Binası, Şile Kampüsü 1. Aşama Sınav sonuçları 11 Eylül 2013 (Çarşamba) tarihinde açıklanacaktır. 2. Aşama Sınav sonuçları 16 Eylül 2013 (Pazartesi) tarihinde açıklanacaktır. (Sınav sonuçları Üniversitemiz web sayfasında ilan edilecek ve telefonla bilgi verilmeyecektir.)

YENİ KAYIT OLAN ÖĞRENCİLERİN ORYANTASYONU 23 Eylül 2013 Pazartesi öğleden önce (Campus Online-Kayıt Sistemi ve Öğrenci İşleri Ofis Oryantasyonu 09 ve 10 Eylül 2013 tarihlerindeki 1. aşama İngilizce yerleştirme sınavlarından sonra DMF-114 nolu amfide yapılacaktır.)

HAZIRLIK PROGRAMI VE LİSANS DERSLERİNİN BAŞLANGICI 23 Eylül 2013 Pazartesi


Mavi Yurtlar

Derslik ve Konferans Binası

Bordo Yurtlar Derslik Binası

Laboratuvar Binası

Spor salonu

Kütüphane AMF Binası Cafe KAYIT

Spor Sahaları Yemekhane Sosyal Merkez

Turuncu Yurtlar

EFL

Lojmanlar

2-6 EYLÜL 2013 KAYIT DÖNEMİ ÜCRETSİZ SERVİSLER

KADIKÖY-KAMPÜS

KAMPÜS-KADIKÖY MASLAK-KAMPÜS

08:00 10:00 13:30

12:00 14:00 16:45

KAMPÜS-MASLAK

08:00 10:00 13:30

12:00 14:00 16:45

• KADIKÖY SERVİSLERİNE HAYDARPAŞA PROTOKOL CAMİİ ÖNÜNDEN BİNİLİR VE YAKLAŞIK 20 DAKİKA SONRA KOZYATAĞI CARREFOUR’A UĞRAR. • MASLAK SERVİSLERİNE MASLAK KAMPÜSÜNDEN BİNİLİR VE 4. LEVENT DURAĞINA UĞRAR. • ŞİLE KAMPÜSTE SERVİSLERİN KALKIŞ YERİ AMF BİNASI ÖNÜDÜR.

ŞİLE KAMPÜSÜ VE YOL HARİTASI ANKARA

Ömerli

Dudullu Çekmeköy

iye

Ümran

Riva

Carrefour ÇEKMEKÖY

Opel Gedizler Showroom

ME

BJK Spor Tesisleri

HM

K ET

ÖP

SÜ MASLAK


MALİ BİLGİLER 1) ÖĞRENİM ÜCRETLERİ: 2013-2014 Akademik Yılı Lisans Öğrenim ücretleri 25.117 TL Yüksekokul Öğrenim ücretleri ise 12.500 TL olmak üzere ödeme seçenekleri aşağıdaki tablolarda özetlenmiştir. • Öğrenim Ücretlerine % 8 KDV dahildir. İleride KDV oranlarında meydana gelebilecek indirim veya artışlar öğrenim ücretlerine olduğu gibi yansıtılacaktır. • Öğrenim ücreti ödemeleriniz için sadece Işık Üniversitesi öğrencilerinin yararlanabildiği “uzun vadeli eğitim kredisi” kullanabilirsiniz. (Sadece Akbank Maslak Şubesi üzerinden) • Öğrenim Ücretlerine “Burs veya İndirimler“ yansıtılmamıştır. Ancak ödeme esnasında sizden ödenmesi talep edilen “Tutarlar” a kazanmış olduğunuz “Burs veya İndirimler“ yansıtılmış olacaktır. • Öğrenim Ücretleri tahsilatları, sadece Akbank ATS Sistemi üzerinden gerçekleştirilmektedir. “Nakit Tahsilat”, “Banka Hesaplarımıza EFT veya Havale ile Tahsilat” seçeneklerimiz bulunmamaktadır. Akbank ATS (Aboneli Tahsilat Sistemi) Sistemi: Öğrenci ödemelerinin, Üniversite tarafından Akbank’a gönderilen detaylı ödeme bilgilerinin öncelikle Akbank Sistemine kaydedilmesi ve Akbank tarafından tahsil edilmesini, bunların toplanarak Üniversite hesaplarına alacak kaydedilmesini ve alınan ödemelerin Üniversiteye bildirilmesini sağlayan nakit yönetimi sistemidir. Öğrencilerimizin tamamı Akbank Aboneli Tahsilat Sistemi aracılığıyla ödemelerini yaparlar. • Işık Üniversitesi Şile Kampüsünde sadece Üniversitemize hizmet vermek üzere “Tam Donanımlı Akbank Maslak Şubesi” bulunmaktadır. Şube iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir: Direkt Tel: 0(216) 710 34 47 Santral Tel: 0(216) 712 14 60 - Dahili (5411) Eğitim Kredisi İçin Dahili: 5600

2) ÖĞRENİM ÜCRETİ ÖDEMELERİNDE TERCİH EDİLECEK ÖDEME PLANLARI: SEÇENEKLER: - Yıllık Ödeme (Güz ve Bahar Dönem bedellerini tek seferde ödeme) - Dönemlik Ödeme (Kayıt yaptırılacak dönemin bedelini ödeme) - Taksitli Ödeme (Güz ve Bahar Dönemi bedellerini Akbank Taksitli Sistem ile ödeme) • Ödeme Planı, ilgili Akademik Yılbaşında öğrenci tarafından belirlenir ve söz konusu Akademik Yılsonuna kadar değiştirilemez. Takip eden yılbaşında ödeme planı değiştirilebilir.


3 ) ÖDEME PLANLARI VE İŞLEYİŞ SÜREÇLERİ:

YILLIK VE DÖNEMLİK ÖDEME PLANI İŞLEYİŞ SÜRECİ: Ödenecek toplam tutar ile Türkiye’deki en yakın Akbank Şubesine gidilir. Şubedeki Akbank Yetkilisine öğrencinin aşağıdaki bilgileri verilir: • Öğrencinin Işık Üniversitesinde okuyacağı • ATS Firma Kodu: 5018976 (Banka Yetkilisine Bildirilmek Üzere) • Öğrenci TC Kimlik Numarası

YILLIK TAKSİTLİ ÖDEME PLANI İŞLEYİŞ SÜRECİ: Öğrenci adına ödeme yapacak kişi (Gelirini belgeleyebilecek) aşağıdaki bilgi ve belgeler ile birlikte Işık Üniversitesi Şile veya Maslak Kampüslerimizdeki Akbank Şubelerine başvurur. Akbank Bireysel Bankacılık Hizmet Sözleşmesi ve eki olan Taahhütnameyi imzalar. (İstanbul dışında ikamet edenler 0(216) 710 34 47 numaralı telefonla Akbank Şubemizden destek alabilirler.) • Ödeme Yapacak Kişinin okunaklı Nüfus Cüzdan Fotokopisi • Ödeme Yapacak Kişinin TC Kimlik Numarası • Ödeme Yapacak Kişinin Adresini ibraz edici herhangi bir belge/fatura. • Ödenecek 1.Taksit tutarı • Öğrencinin Işık Üniversitesi öğrencisi olduğu • Öğrencinin TC Kimlik Numarası • ATS Firma KODU: 5019019 (Banka Yetkilisine Bildirilmek Üzere) • Öğrenci, kendisi için açılan bu Taksit Hesabına ilişkin “Banka Hesap Cüzdanı” fotokopisini kayıt sırasında ibraz eder.


EĞİTİM ÜCRETLERİ


YURT BİLGİLERİ Değerli Öğrencilerimiz, 2013 – 2014 akademik yılında yurtlarımızdan faydalanmak isteyen öğrencilerimiz; başvurularını Yurtlar Müdürlüğüne Yurt Başvuru Formu ve istenilen belgeleri teslim ederek yapacaklardır. Başvurular hakkında daha detaylı bilgi okul kayıtları esnasında Yurtlar Müdürlüğü kayıt masasından verilecektir. Kayıt sırasında öğrencilerimizden ikametgâh belgesi, öğrenciye ait nüfus cüzdanı fotokopisi ve üç adet vesikalık fotoğraf ile eğer özel bir sağlık durumu varsa, hastaneden alınmış özel sağlık durumunu gösteren Heyet Raporu istenecektir. Başvuru formu örneği www.isikun.edu.tr/yurtlar adresinden ve kayıt masamızdan temin edilebilecektir.


YURTLARDA KALAN ÖĞRENCİLER İÇİN İNTERNET BAĞLANTI KILAVUZU Yurtlarda kalan öğrencilerimiz internete bağlanmak için Bilgi İşlem Merkezi tarafından kendilerine verilen ad.soyad@isik.edu.tr formatındaki e-mail adresleri ile e-mail şifrelerini kullanacaklardır. Öğrencilerimiz yurtlarda bulunan internet girişlerine kendileri tarafından temin edecekleri Cat5 ya da Cat6 kablo ile, bir ucu masalarının altında bulunan bu girişte diğer ucu da bilgisayarlarının Ethernet girişlerine takmak suretiyle sisteme giriş yapacaklardır. Bu esnada sistem tarafından kullanıcılara otomatik bir IP adresi atanacak ve internete çıkış yapmak istedikleri anda karşılarına kullanıcı adı-parola girecekleri bir hot spot ekranı gelecektir. Yurtlarda kalan öğrenciler karşılarına gelen Web Sayfası üzerinde bir defaya mahsus sisteme “Add User” linkini tıklayarak kayıt yaptırmak zorundadırlar. Kayıt esnasında Ad, Soyad, Yurt - Oda Bilgisi, Okul Numarası ve Işık Üniversitesi tarafından öğrencilere verilen ışık e-mail adreslerini ve şifrelerini girmek zorundadırlar. Kullanıcıların bilgisayarlarına ait MAC Adresleri (Fiziksel Adres) sistem tarafından otomatik olarak okunarak dolduracakları forma işlenmektedir. E-mail adreslerini ya da şifrelerini bilmeyen öğrenciler Işık Üniversitesi web sayfaları dışında herhangi bir web sayfasına giriş yapamayacaklardır. Işık Üniversitesi Web Sayfası, E-mail Sayfası ve Campus-Course Online sayfalarına kullanıcı adı ve parola girmeden giriş yapılabilmektedir.


Diğer Önemli Bilgiler; 1- Öğrenciler sistem tarafından otomatik olarak atanan IP adresini kullanmak zorundadırlar. Manual olarak ip veren kullanıcılar sisteme giriş yapamayacaklardır. 2- Öğrencilerimizin şifre güvenliği açısından sisteme giriş yaptıkları ve kayıt oldukları web sayfaları 256 bit sertifika kullanılarak şifrelenmiştir. 3- Her bir kullanıcı kayıt olurken kendi kullandığı ya da kullanacağı bilgisayar üstünden kayıt olmalıdır. Çünkü sisteme kayıt olurken kullanacak oldukları bilgisayarların MAC Adresleri otomatik olarak okunarak sisteme tanımlanmaktadır. Bilgisayar değiştiği takdirde sistemde kullacının MAC adresinin de değişmesi gerekmektedir. 4- Öğrencilerimizin güvenliği açısından, bir kullanıcı başka bir bilgisayardan sisteme giriş yapmak istediği takdirde karşısına MAC Adresinin değiştiğine dair bir bilgi gelecektir. Ancak kullanıcılar bu işlemi 7 gün boyunca en fazla 2 kez yapabileceklerdir. Daha fazla yapılmak istenildiği takdirde sistem tarafından bloke edileceklerdir. 5- 5651 Sayılı Internet Erişim Kanunu çerçevesinde Üniversite Bilgi İşlem Departmanları kullanıcıların ip erişim kayıtlarını saklamak zorundadır. Bu nedenle öğrencilerimizin sisteme giriş yaptıkları e-mail adres ve şifrelerini paylaşmamaları ve kendi kullanıcı hesapları ile başka bilgisayarlardan giriş yapmamaları gerekmektedir. Aksi takdirde internet suçu işlenmesi durumunda sorumluluk sistemde görünen kullanıcıya aittir. 6- Şifresini unutan öğrenciler, WEB sayfası üzerinden şifrelerini, sifremi unuttum kısmından güncelleyebilirler. 7- Öğrencilerimizin kimlik ve cep telefon bilgilerini Campus Online sistemine doğru ve eksiksiz giriş yapmaları gerekmektedir.


YURT ÜCRETLERİ


ÖĞRENCİ SERVİS ARAÇ GÜZERGAHLARI VE İSTİKAMETLER 1-KALKIŞ: PENDİK - KARTAL - MALTEPE - KÜÇÜKYALI - BOSTANCI GÖSTERİ MERKEZİNDEN YUKARI DÖNÜP E–5 - ŞİLE

2-KALKIŞ: İÇERENKÖY - BOSTANCI - MİNİBÜS YOLU - ŞENESENEVLER - SAHRAYICEDİD - ŞİLE

3-KALKIŞ: BOSTANCI - SUADİYE - ERENKÖY - GÖZTEPE - K.TOPRAK - SÖĞÜTLÜÇEŞME SELAMİÇEŞME - SAHRAYICEDİD - ŞİLE

4-KALKIŞ: ACIBADEM CADDESİ ÇAMLICA GİRİŞİ - İŞBANK BLOKLARI - HASANPAŞA - LİBADİYE ŞİLE

5-KALKIŞ: ÜSKÜDAR - KOŞUYOLU - ALTUNİZADE - BAĞLARBAŞI - SOYAK - LİBADİYE - ŞİLE

6-KALKIŞ: BEYKOZ - BEYLERBEYİ - NATO YOLU - ÇENGELKÖY - KAVACIK

7-KALKIŞ: ÇEKMEKÖY - MADENLER - SANCAKTEPE - ÇAMLIK - ALEMDAĞ - TAŞDELEN - ÖMERLİ ŞİLE

8-KALKIŞ: FLORYA ŞENLİKKÖY CAD. SAHİL - ATAKÖY - AHMET CÖMERT SPOR SALONU ÖNÜ BAKIRKÖY İNCİRLİ - MERTER - OKMEYDANI - KAVACIK - ŞİLE

9-KALKIŞ: ORTAKÖY - ULUS - AKMERKEZ - ETİLER - 1 LEVENT - 4 LEVENT - 2. KÖPRÜ - ŞİLE

10-KALKIŞ: BEŞİKTAŞ - NİŞANTAŞI - ŞİŞLİ - MECİDİYEKÖY - GAYRETTEPE - 2. KÖPRÜ - ŞİLE


ÖĞRENCİ KULÜPLERİ VE TOPLULUKLARI Üniversite eğitiminin ayrılmaz bir parçası olan öğrenci kulüpleri, kendi ilgi alanlarına göre faaliyette bulunurken paylaşmayı, kendi kararlarını oluşturmayı ve sorumluluk alarak çalışma alışkanlığını kazandırıyor. Öğrenci kulüplerinde edinilen deneyim öğrencilerin girişimci, dünyaya açık bireyler olmasını teşvik ediyor. Üniversitede varolan kulüpler dışında öğrencilerin kendi özel ilgi alanlarına göre yeni kulüpler kurmaları teşvik ediliyor.

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •

Atatürkçü Düşünce Kulübü Ar-Ge Topluluğu Basın Yayın Kulübü Bilardo Kulübü Bilgisayar Kulübü Bilim ve Teknoloji Kulübü Bilişim Güvenliği ve Araştırma Kulübü Biyomedikal Topluluğu Çevre Kulübü Dans Kulübü Doğa Sporları Kulübü Elektronik Kulübü Endüstri Mühendisliği Kulübü Erasmus ve Küreselleşme Kulübü Felsefe ve Düşünce Kulübü Folklor Kulübü Fotoğrafçılık Kulübü Güzel Sanatlar Kulübü Haftasonu Kulübü Havacılık Kulübü İnsan ve Toplum Bilimleri Topluluğu İnovasyon ve Girişimcilik Topluluğu Işıklı Fenerbahçeliler Kulübü Işıklı Galatasaraylılar Kulübü Işıklı Kartallar Kulübü Işıklı Trabzonsporlular Kulübü IT&MIS Kulübü İşletme ve Ekonomi Kulübü Makine Mühendisliği Kulübü Matematik Kulübü

• • • • • • • • • • • • • • • • • • •

Motorsporları Kulübü Müzik Kulübü Psikoloji Kulübü Radyo Kulübü RPGS (Role Playing Game Society) Kulübü Satranç Kulübü Go Grubu Sinema Kulübü Sosyal Aktiviteler Kulübü Sosyal Sorumluluk Projeleri Kulübü Sosyal Girişimcilik Kulübü Batıdan Doğuya Işıklıyız Sosyal Medya Kulübü Spor Kulübü Sualtı Sporları Kulübü Tiyatro ve Müzikal Kulübü Toplum Gönüllüleri Kulübü Uluslararası İlişkiler Kulübü Uzak Doğu Sporları Kulübü


SPOR Işık Üniversitesi, spor ile dostça rekabetin, kendini keşfetmenin, takım ruhunu yaşamanın kalitesini sunuyor. Üniversite bünyesinde öğrenciler, çeşitli sportif faaliyetlerde bulunarak iletişim, birlik ve beraberlik ruhunu yaşıyor, paylaşıyorlar. Işık Üniversitesi spor takımları pek çok farklı branşta, gerek Üniversite Sporları Federasyonu, gerekse kurum ve kuruluşlar tarafından düzenlenen spor karşılaşmalarına katılarak daha farklı kitlelere ulaşıyor. Işık Üniversitesindeki spor tesisleri, çeşitli olanaklarla sportif faaliyetleri kaliteli kılar;

• • • • • • • • • • • •

424 Koltuk Kapasiteli Spor Salonu, Fitness Salonları, Maslak Kampüsünde Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu, Açık Hava Basketbol Sahası, Açık Hava Voleybol Sahası, Açık Hava Tenis Sahası, Bisiklet Parkları, Futbol Sahası, Halı Saha, Masa Tenisi Alanları, Dans Salonu, Satranç Salonu.

Işık Üniversitesi Spor Takımları

• • • • • • • • • • •

Basketbol (Bayan - Erkek) Voleybol (Bayan - Erkek) Hentbol (Erkek) Futbol (Erkek) Amerikan Futbolu (Erkek) Yüzme (Bayan - Erkek) Satranç (Bayan - Erkek) Judo (Bayan -Erkek) Yelken (Bayan -Erkek) Kayak ve Snowboard (Bayan -Erkek) Karate (Bayan)


Işık Üniversitesi Şile Kampüsü sahilinden... 2013


IŞIK ÜNİVERSİTESİ SOSYAL PLATFORMDA!

ETKİNLİKLER - HABERLER - DUYURULAR facebook.com/FMVIsikUni twitter.com/FMVIsikUniv

VİDEOLAR youtube.com/FMVIsikUniversitesi

Şile Kampüsü, 34980 Şile – İstanbul T. (0216) 712 14 60 Maslak Kampüsü, 34398 Büyükdere Caddesi Maslak – İstanbul T. (0212) 286 49 11 info@isikun.edu.tr – www.isikun.edu.tr

Kayıt Rehberi 2013 - 2014  
Kayıt Rehberi 2013 - 2014  

Işık Üniversitesi 2013 - 2014 Kayıt Rehberi

Advertisement