Page 1

Dış Ticaret Eğitimi

Online Kariyer Okulu – www.onlinekariyerokulu.com


İhracata başlamak isteyen ya da ihracatı olan fakat bu potansiyelini daha çok arttırmak isteyen firmalar, bu eğitim tam sizin için! Bu eğitim ile dış ticaretin yeni çerçevesi hakkında bilgilenecek ve daha etkin bir şekilde ticaret yaparak hedeflerinize daha kolay ulaşabileceksiniz. Ayrıca kariyerini dış ticaret üzerine yapılandırmak isteyen kişilerde, bu eğitimle dış ticaretin tüm yönleri hakkında bilgilenecek ve kendilerine dış ticaret faaliyetlerini uygulama ve yönetme yetkinliği kazandıracaklardır.


Eğitimin Amacı ...

Ülkelerin giderek birbirine daha bağımlı hale geldiği ve uluslar arası ticaretin ortak kuralları çerçevesinde serbestleştiği küreselleşme sürecinde, ülke kalkınmasında önemli rolü bulunan dış ticaretin daha etkin yürütülebilmesi için, dış ticaret şirketi çalışanları ile dış ticaret mevzuatını tüm yönleriyle öğrenmek isteyen kişilere bu eğitimle, dış ticaret konusunda kapsamlı bilgi vermek ve operasyonel uygulama becerisi kazandırmak amaçlanmaktadır.


Eğitimin içerdiği konular; * DIŞ TİCARET (Foreign Trade) GENEL BİLGİ ve TANIMLAR * DIŞ TİCARET TESLİM ŞEKİLLERİ ( Delivery Terms – INCOTERMS 2010 ) * DIŞ TİCARET ÖDEME ŞEKİLLERİ ( Payment Terms ) * DOCUMENTARY CREDITS – L/C- AKREDITIFLER * GÜMRÜKLEME GENEL BİLGİLER ( Customs Clearance ) * NAKLİYE – TAŞIMA (Transport) BILGILERI * SİGORTA İŞLEMLERİ ( Insurance Transactions) * DIŞ TİCARETİN FİNANSMANI ( Foreign Trade Finance ) * İHRACAT - İTHALAT TÜRLERİ (Diğer) * DAHİLDE İŞLEME REJİMİ (Inward Processing Regime) * HARİÇTE İŞLEME REJİMİ (Outward Processing Regime) * SERBEST BÖLGELER ( Free Zones ) * İTHALAT-İHRACAT BEDELLERİNİN SÜRELERI ve Kambiyo Hesap Kapatma * KAYNAK KULLANIMINI DESTEKLEME FONU ( KKDF) * PAZARLAMA ve İHRACATTA FİYAT OLUŞTURMA (Marketing-Pricing) * DIŞ TİCARETTE DEVLET YARDIMLARI ve DESTEKLER * DIŞ TİCARETTE STANDARDİZASYON (STANDARDS) * INNOVATION – INNOVASYON

Resi me klem

ek iç in si mge yi

tıkla t

ın

Resim eklemek için simgeyi tıklatın


Kimler Katılabilir …

Uluslararası ve Dış Ticaret alanında gerek mevzuat gerekse uygulama aşamalarında izlenen yolları öğrenmek ve kariyerini bu doğrultuda profesyonelce şekillendirmek isteyen dış ticaret bölümü çalışanları ve yöneticileri, satış ve pazarlama elemanları, dış ticaret bölümünü okuyan öğrenciler, dış ticaret potansiyelini arttırmak isteyen firmalar bu eğitimi alabilir.


Başarı Sertifikası … Resim eklemek için simgeyi tıklatın

Bilginin Belgesi: Sertifika

Dış Ticaret

Türkçe Sertifika Örneği

Eğitimi Sertifikası Resim eklemek için simgeyi tıklatın

(Çift Sertifika - Türkçe ve İngilizce)

Günümüzün değişen iş yaşamında bireylerin kendine yer edinebilmesi için bilgi, yetenek ve deneyimlerini belgelemeleri istenmektedir. Sertifikasyonlar, tanımı belirlenmiş bir bilgi ve beceri düzeyi için gerekli birikimi ölçüp değerlendiren belgeleme standartlarıdır. Artık herhangi bir uzmanlık konusunda kişilerin beyanına dayalı değerlendirme yapılmamakta, belge istenmektedir...

İngilizce Sertifika Örneği


Resim eklemek için simgeyi tıklatın Uzaktan (online) Eğitim

Resim eklemek için simgeyi tıkla Evinizin Rahatlığında Eğitim

im eklemek için simgeyi tıklatın

Resim eklemek için simgeyi tıklatın Uygun fiyat

Kolay Kullanım

Resim eklemek için simgeyi tıklatın Güncel İçerik

Resim eklemek için simgeyi tıkla

Türkçe ve İngilizce Sertifika


Senin Fark覺n Kariyerin!

Dış Ticaret Eğitimi  

Dış ticaret uzmanlık eğitimi ile ışıltılı bir kariyer sizi bekliyor! Hemen kayıt olun! www.onlinekariyerokulu.com

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you