Page 1


ELGA JAZZ Philosophy Spontaanne metamorfoos toimub meie ümber, mis loob tahtlikku mõju. Selleks, et jälgida seda mittemärgatavat käitumist, tuleb mõtestada kujutletut keskkonda koos kunstilise lähenemisega. Sünge atmosfäär alateadvuse tundega ja jälgi täis sotsioloogiline mõju, sest päritolu on kajastatud loomingus. Bränd Elga Jazz brändi loodi 2011. aastal Tallinnas, Eesti. See on disaineri duo Olga Jazepova ja Amal Kiran Jana loominguline unistus. Nende filosoofiaks oli luua kunsti koos kontseptuaalse lähenemisega päris nišši, uhkete ja enesekindlate indiviidide jaoks. Kui maailm võitleb eraldamise ja jaotamise pärast, Olga ja Amal kohtuvad erinevatest maailma osadest, et jagada üldist tunnet ja soovi, luua atmosfääri ja teha seda kättesaadavaks ilma piirita ega piiranguteta. Nende kultuuride mitmekesisus intrigeerib neid koos olla. Nende kollekstioon koosneb rõivatest, kottidest ja jalatsidest. Siluettid on peaaegu minimaalsed, mõõdukalt struktureeritud ja mõnikord transformeeritavad. On tehtud sügav materjalide uuring, valides parimaid nahka itaalia parkimistöökodadest ning tagades sellele personaalse puudutuse. Nende lähenemine veidi eristab tavalisest moe hooajalisest süsteemist; nad loovad temaatilist kollektsiooni pigem kunstilise projektina. Olga Jazepova on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia, Tallinn, Eesti ning Accademia di Belle Arti di Brera, Milaano, Itaalia. Ta on töötanud stilistina erinevate moeajakirjade jaoks nagu Fashionisto, The Ones 2 Watch, Dimensin Magazine, Horizon Mag ja samuti on töötanud niisuguste kaubamärkide jaoks nagu Giada Gabrielli, Trussardi, Max Mazza, Diane Von Furstenberg. Siis Deborah Milano konkursi kaudu ta sai võimalust omandada magistrikraadi Domus Akadeemias, Milaano. Amal Kiran Jana on lõpetanud NIFT, Kolkata, India ning pärast on töötanud aksessuaaridisainerina ja toote valmistajana niisuguste kauamärkide jaoks nagu Mathew Williamson, Jasper Conran, Modalu, Tous, Meusee jne. Hiljem Amal võitis rahvusvahelisel konkursil, mille organiseeris ‘ARS Sutoria’. Selle konkursi kaudu ta sai võimalust jätkata oma õppimist Domus Akadeemias, Milaano, Itaalia. See intensiivsus ja kogemus innustas neid välja arendada ‘Elga Jazz’ täielikku keskkonda, tagades rikka tänapäeva meisterlikkuse, mis teeb seda ideaalseks kaasaegseks luksuseks.


EMANATIONAL SCHISM Selles kiirelt liikuvas tänapäeva ühiskonnas inimlikkus eksisteerib ainult metafoorina. Meie kaotame oma võimu, et mõista meie teadvust, pigem kaldume olema tingitud välistest massidest. Religiooni eesmärk on alati vaieldav kuid see ikka andis inimkonnale hinge, et seista individualistina. ELGA JAZZ kasutas seda võimalust oma ettekujutuse kollektsioonis transformeerimiseks. See on isiklik endassesüüvimise protsess uue inimkonna ajastu arenemiseks. ELGA JAZZ esitleb Emanational Schism’i, kaasaegse realsuse mitmekesisust. Selle peamise pealkirja all uuring puudutab mõlemaid poole – nii negatiivset- kui ka positiivset teed. Kollektsioon on minimalistik, naiseliku puudutusega ja spirituaalse müstikaga. Siluett: Vormid on väga puhtad ja kaasaegsed; transormatsioon on selle kaubamärgi võtmeelement ning see on erinevatel viisidel toodetes kajastatud. On olemas kottide suuruste valik, isegi sama stiili sees. Igal kotil on oma ainulaadne isikupära ning see vastab elu erinevatele olukordadele. Värvid: Selle kaubamärgi emotsioone edasi andmiseks sobib süsimust, tume-purpur, tuhkmust. Materjalid: Antud lühikollektsioonis kasuatakse erinevate nahkade segu – unikaalne haavatav viimistletud nahk, rikas hatune seemisnahk ja kahe tooniline lehma nahk. Lähenemine on väga delikaatne ja personaalne, mis loob määratletut keskkonda. Kollektsioon on keskendatud linna individualistile ja modernistlikule mõtlemisele. Ideaalsed naised on intelligentsed, kaasaegsed koos kunstilise tundega, karismaatilise eneseusu jõuga ning peen isiksusega.


ej-es-01


ej-es-03


ej-es-02


ej-es-04


ej-es-05


ej-es-07


ej-es-08


ej-es-06


ej-es-09


ej-es-10


ej-es-11

ej-es-12


Aitäh!

info@elgajazz.com | www.elgajazz.com www.facebook.com/elgajazzaccessories

2013 (c) ELGA JAZZ DESIGN OÜ

Elga Jazz Lookbook  

Elga Jazz brändi loodi 2011. aastal Tallinnas, Eesti. See on disaineri duo Olga Jazepova ja Amal Kiran Jana loominguline unistus. Nende filo...