Page 1

TÝDENNÍ PROGRAM CZECH LAWN TENNIS CLUB OLOMOUC Týdenní program

CZECH LAWN TENNIS CLUB OLOMOUC


Naše týdenní programy jsou určeny pro mladé tenistky a tenisty všech úrovní. Klademe důraz na základní pilíře výkonnostního tenisu. Technika, tenis v pohybu , kondice , zápasový rytmus , základní strategie a taktika. Během celého programu dbáme na rozvoj speci cké techniky každého hráče. Tento komplexní přístup pozitivně ovlivňuje celkový osobnostní tenisový rozvoj každého hráče. Tenis jako hra vyžaduje spoustu fyzických a duševních sil, takže neignorujeme jediný aspekt hry.

fi

Zadejte nebo vložte text Všichni hráči jsou motivováni překonávat všechny výzvy , od časného rána. Cílem celého programu je maximalizovat potenciál všech účastníků, vzdělávat je a přenášet základní hodnoty tenisu .


“ Tenis je hra, která se dynamicky vyvíjí a každý hráč musí sledovat její vývoj a trendy. ”

Náš program sleduje všechny aspekty těchto změn, a proto každý tréninkový den naplňujeme různými aktivitami. Prostřednictvím mnoha různých cvičení (cvičení nohou a kondiční cvičení, techniky podání a returnu , kondiční cvičení, tenisové agility ... Zlepšujeme koordinaci a fyzickou vytrvalost všech hráčů, aniž bychom zanedbávali styl a taktiku hráče a jeho charakteristický aspekt. Tento přístup zlepší techniku a koordinaci a zabrání jejich zranění, protože tenis kvůli své agresivitě enormně zatěžuje celé tělo. Naším cílem je posílit muskulaturu hráčů tak, aby se riziko zranění snížilo na minimum.


Organizace týdne

Každý tréninkový den je pečlivě organizován s cílem shromáždit tolik informací a dat, aby mohly být využity v následujících dnech. Každý z našich trenérů má na starosti tři až čtyři hráče a každý z nich každý den hlásí a zapisuje postup hráčů. Všechny tyto týdenní zprávy jsou katalogizovány takovým způsobem, aby se na konci pobytu sdíleli s hráči jako referenční bod jejich zlepšení v klíčových oblastech tenisové hry.


fi

fi

fi

Tenisová kondice a tness je zásadním aspektem tenisového tréninku. Každý tenisový hráč musí mít vynikající exibilitu, vytrvalost, hbitost, koordinaci, sílu a mentální stabilitu. Aby mohli hráči hrát nejlepší tenis a vydržet dlouhá a obtížná utkání, musí vyvinout všechny tyto aspekty těla sportovce. Profesionálové pro nás vytvořili variabilní kondiční program se specializací na tenis. Program se skládá z různých cviků na zlepšení pohybu, síly a stability celého těla, dynamické a statické exibility, atd. Vyvážený tness a kondiční tenisový program pomůže všem hráčům předcházet zraněním, jako je tenisový loket, podvrtnutí kotníku, bolest paty, zranění třísel nebo svalové napětí. Náš program je přizpůsobený individuálním cílům, potřebám, atletickému pojetí a celkovému pro tu zdraví každého hráče.

fl

fl

Kondice


KVĚTEN-ZÁŘÍ

areál klubu ČLTK 1928 OLOMOUC


ŘÍJEN - DUBEN

TK Dignano / Istria / Croatia


KVĚTEN - ZÁŘÍ

ŘÍJEN - DUBEN

ČLTK 1928 Olomouc

TK Vodnjan/Dignano

Tř. 17 . Listopadu 41

Trgovačka 45A

779 00 Olomouc

52 215 Vodnjan / Dignano

Česká Republika

Istria / Croatia

CZECH LAWN TENNIS CLUB OLOMOUC , z.s. E: info@cltc.cz.

T: +420 737 101 110

www.cltc.cz

Profile for MAGAZINE.CZ

Týdenní program CLTC  

Týdenní program CLTC  

Advertisement

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded