Page 1

CITY

moje

Č asopis nákupního c e n t r a

jAK NAČERPAT

ENERGII?

výstava

TAJEMSTVÍ

KOUZEL

slevové kupony uvnitř

exkluzivně pro

olomouc city

lUCIE Vondráčková

v í c e

n e ž

8 0

o b c h o d ů

p o d

j e d n o u

1

s t ř e c h o u


moje

CITY

ROK PLNÝ ZMĚN V říjnu minulého roku jsme v médiích zaznamenali spoustu zpráv týkajících se Olomouc CITY. Rozhodli jsme se za redakci Moje CITY vyzpovídat ředitele centra Zdeňka Volfa, ať nám vysvětlí, co se vlastně stalo a jaké jsou plány centra do budoucna. Pane řediteli, řekněte nám něco k prodeji centra... „Nebyla to lehká doba, ale musím říct, že se stalo asi to nejlepší, co se stát mohlo. Centrum zakoupila společnost MINT Investments, což jsou specialisté na správu obchodních center – nedávno například dokončili výstavbu opavského nákupního centra Breda & Weinstein (přímo v centru města citlivě využili budovy starého pivovaru, zachovali jeho hlavní stavební prvky jako například pivovarský komín, obvodové zdivo atd.). Troufám, si říct, že se jedná o jedno z nejhezčích nákupních center v republice. Dále například vlastní trenčínské nákupní centrum Laugaricio. Nejsou to jen správci nemovitostí, ale přímí vlastníci, což v mnohém ulehčuje rozhodování o investicích, a mají samozřejmě velice jasnou vizi, kam toto centrum posunout. Další nespornou výhodou je, že se jedná o finančně velice silnou skupinu, což jí pomáhá své vize skutečně realizovat. Již nyní jsou připraveny finanční prostředky určené pro revitalizaci centra jak z pohledu architektury, tak z oblasti atraktivních nájemců. V čem vidíte dosavadní přínos nového majitele? „Hned v prvních dnech od převzetí centra si nechali zpracovat velký průzkum trhu. Z něj vyplynuly jak silné, tak slabé stránky centra a návrhy na jejich odstranění – a to je asi oblast, na které teď všichni velice intenzivně pracujeme. Bylo zajímavé vidět, že tato lokalita je veřejností hodnocena jako nejoblíbenější a zákazníci jsou u nás nejspokojenější. Časopis Moje CITY vydává: Čistá Jižní Morava a.s. Rozkošného 1058/3, 150 00 Praha 5 – Smíchov Evidenční číslo: MK ČR E 21067 Manager projektu: Luboš Šavrňák Inzerci zajišťuje: Luboš Šavrňák Datum vydání: 14. 3. 2013

2

Veřejnost mohla už v listopadu vidět první změny – nový majitel zakoupil novou vánoční výzdobu a objednal medvědí kapelu. Jak jsme mohli pozorovat, tak právě tato kapela měla u návštěvníků obrovský úspěch. Víte, já pracuji v tomto oboru více než 8 let, ale s nasazením, jaké je vidět u této skupiny, jsem se ještě nesetkal. Hodně podporují marketingové aktivity centra. Mnohem větší důraz se nyní klade na internetové aktivity. Ty výsledky se dostavují velice rychle – už nyní jsme nejpopulárnější centrum na Facebooku. Ostatně podívejte se sami například na šestou stranu, když jsme hledali nové tváře pro tento časopis.“ A na co se můžeme těšit přímo v centru? „Aktuálně jednáme s renomovanými architekty ze studia Kyzlink (držitel ocenění Stříbrný jehlan na veletrhu nábytku Mobitex v Brně) o připravovaném návrhu částečné přestavby centra. Jako první se můžete těšit na nového nájemce v prostoru food courtu. Následovat bude rozšíření nabídky o atraktivní obchody a služby. Doufali jsme, že se nám tento proces podaří urychlit, ale bohužel to není tak snadné, jak bychom si přáli. Na druhou stranu změny určitě přijdou a budou stát za to. Plánujeme rozšíření veřejné dopravy k nákupnímu centru a další úpravy, které mají za cíl zvýšit pohodlí pro naše návštěvníky.“ Jaké akce chystáte na nejbližší měsíce? „Jak vyplynulo i z výzkumu, který jsme si nechali vypracovat, tak hodně populární byly v Olomouc CITY atraktivní výstavy jako Dinosauři, Kosmonauti, Egypt a jiné. Chceme i nadále přinášet ty nejlepší akce, a proto se návštěvníci již nyní mohou přijít podívat na výstavu Tajemství kouzel. Na ní se dozví, jaké triky používají iluzionisté a kouzelníci (jako například Houdini, Copperfield atd.). Tuto akci zpestřujeme vystoupením kouzelníka každou sobotu po celou dobu trvání výstavy.“ Všechny informace o novinkách a akcích hledejte na www.facebook.com/OlomoucCITY nebo na našem webu www.mojecity.cz. Těšíme se na vaše návštěvy v centru Olomouc CITY!

cmyk: 25 / 100 /

cmyk: 0 / 100 / 10

Zdeněk Volf, ředitel centra

Grafické a redakční práce: [OL]4you Fotograf: Hana Pauchová Vizáž a vlasy: Hana Pauchová Foto na obálce: Lenka Hatašová

Samostatně neprodejné. Změna cen produktů vyhrazena.

3


novinky z

módní trendy v

ČAsopis moje city vám bude průvodcem po obchodech v olomouc city, představí nové módní kolekce a doporučí akce a události, které byste neměli zmeškat!

Ukázat lásku těm, kteří ji kolem sebe nevidí, přišli všichni zamilovaní 14. února do Olomouc CITY na „freeze“. A co že to vlastně ten „freeze“ je? Jedná se o dvouminutové „zmrznutí“, znehybnění ve vámi zvolené pozici. Jelikož to byl zrovna den ve znamení lásky, vyjadřovali jste ji... jak jinak než láskou. Ať už to byly polibky, objetí, nebo zamilované pohledy, byla láska vidět všude. Podívejte se na náš Facebook (www.facebook.com/OlomoucCITY). NOVĚ OTEVŘENÁ KAVÁRNY ILLY Na konci února se otevřela v Olomouc CITY nová kavárna Illy. Najdete ji v prvním patře přímo naproti eskalátorům. Kromě lahodné kávy můžete ochutnat výbornou zmrzlinu, denně čerstvé zákusky a italské speciality jako panini a focaccia. Začněte svůj den snídaňovým capuccinem v kavárně Illy. Speciální kupon na 1+1 kávu zdarma najdete na str. 15!

4

Na konci ledna proběhla v multikině Cinestar v Olomouci předpremiéra filmu Babovřesky, při které nemohl chybět nikdo jiný, než sám Zděněk Troška. Toho do Olomouce doprovodila herecká delegace v čele s Pavlem Kikinčukem a několika dalšími představiteli a všichni společně se účastnili autogramiády. Zdeněk Troška nám prozradil: „Já mám Olomouc strašně rád. Pokaždé tady oběhnu všechny antikvariáty. Minule jsem táhl domů dokonce 27 knížek!“

Obchodní centrum Olomouc CITY vám přináší nejnovější módní trendy. O to, abyste měli na výběr z opravdu širokého sortimentu, se stará i paní Eva Říhová, majitelka sítě prodejen Press Plus. V Olomouc CITY provozuje od otevření centra (září 2005) úspěšně dvě prodejny – jednu v přízemí a druhou v prvním patře. Firma Press Plus přináší každou sezonu nové modely s důrazem na kvalitu a aktuální módní trendy. Kromě společenských šatů zahraničních značek nabízí také vlastní kolekce značky Press. „Vlastní výroba vychází z návrhů zkušeného týmu návrhářů. Těmito modely, šitými v České republice, zaručujeme našim zákazníkům exkluzivitu, protože je mohou zakoupit pouze na našich prodejnách,“ zdůrazňuje majitelka a dodává: „Našim zákazníkům také nabízíme možnost zvolit si libovolnou kombinaci dezénu látky a střihu z naší kolekce šatů.“ I proto základna jejích zákazníků neustále roste. Na otázku, jaké plány mají do budoucna, Eva Říhová s úsměvem dodává: „Chceme dále rozšiřovat nabídku vlastních modelů.“ Více o této značce se dozvíte na www.modapressplus.cz.

Novinky přináší i značka Feratt Fashion. Tváří této značky je Petr Bende a najdete zde světové značky jako Galvanni, Pako Lorente nebo Pierre Cardin. Petr Grejták, majitel sítě prodejen Feratt Fashion, se zmínil o rozšíření prodejny: „Když jsem přicházel v říjnu 2008 do Olomouc CITY, nečekal jsem, jak dobře se této prodejně povede. Stále se zvyšující zájem zákazníků nás donutil zvětšit prodejní plochu a nabídnout našim zákazníkům širší výběr a větší pohodlí. Zboží, které v našich prodejnách nabízíme, sami vyrábíme nebo jsme výhradními zástupci pro Českou republiku. Při výrobě spolupracujeme s módními návrháři tak, aby naše nabídka odpovídala současným trendům. Tím zaručujeme vysokou kvalitu a originalitu nabízeného sortimentu. Díky vlastní výrobě jsme schopni také zajistit tolik žádané šití na míru.“ Více o této značce se dozvíte na www.feratt.cz.

Od 10. března do 19. dubna máte možnost vidět výstavu „Tajemství Kouzel“. Každou sobotu bude navíc od 15.00 hodin probíhat nezapometulená show kouzelníka Tomasiana. Ten nám prozradil, na co se můžeme těšit: „V naší show si přijde na své opravdu každý. Představení bude rozděleno na dvě části. V jevištní části uvidíte kouzelníka Tomasiana s kouzelnicí Kelly a bude zde k vidění mentální magie, iluze, klasická kouzla a také něco i pro ty nejmenší. V druhé části budu chodit mezi návštěvníky a budu jim ukazovat v bezprostřední blízkosti kouzla s kartami, mincemi a jinými drobnými předměty. Tento žánr se nazývá mikromagie a v současné době je to nejpopulárnější forma kouzel vůbec.“

5


focení fashion story

tvář Olomouc city

na facebooku olomouc city proběhla od 18. ledna do 17. února soutěž o tvář olomouc city. Pojďte s námi nahlédnout do zákulisí focení, při kterém si výherci užívali zkušenosti profesionální fotoprodukce fashion story pro časopis moje city!

Ze soutěže o tváře Olomouc CITY jsme získali čtyři výherce: dívku a chlapce (Denisu a Filipa), které volili fanoušci na Facebooku, a další pár (Kláru a Honzu), který zvolila porota sestavená managementem centra. Všichni čtyři výherci strávili v pondělí 25. února jeden náročný den v Olomouc CITY, kde si vyzkoušeli práci profesionálních modelů. Od ranního příchodu a příprav (vizáž a úprava vlasů) přes pobíhání po lokacích až po závěr dne a získání honoráře. Jak pózování výhercům šlo, se můžete přesvědčit na fotografiích v tomto časopise a na videu, které najdete také na www.mojecity.cz. „Máme radost, že se do soutěže zapojilo takové množství soutěžících i hlasujících,“ řekl ředitel centra Olomouc CITY Zdeněk Volf. „Tento zájem ze strany našich zákazníků chceme opětovat a už teď mohu prozradit, že začínáme připravovat další zajímavou soutěž,“ dodal Zdeněk Volf.

fotografka a vizážistka hanka líčí kláru pro další fotku. klára s denisou si focení v olomouc city užívaly. fotografka hanka si nastavuje světlo.

Denisa Somrová vyhrála s jasným náskokem před ostatními soutěžícími (měla 3485 hlasů!). Pochází z Prostějova, je jí 17 let a studuje na reálném gymnáziu v Prostějově. Na focení přišla Denisa s úsměvem a dobrou náladou. „Celodenní focení bylo velmi náročné, ale byl to opravdový zážitek. Získala jsem spoustu nových zkušeností. Modelingem bych se asi živit nechtěla, ale může to být zajímavý koníček,“ řekla nám Denisa. „Nejvíc ze všeho se mi líbily sluchátka SkullCandy z prodejny Rip Curl!“ (Sluchátka najdete na str. 12)

Šestnáctiletý Filip Polák v Olomouci studuje první ročník na střední polygrafické škole. Odjakživa ho baví grafika a kreslení. „O soutěži jsem se dozvěděl od kamarádky, tak jsem do toho šel. A ono to takhle dopadlo! Zážitek z dnešního dne mám opravdu velký, protože jsem něco takového fotil poprvé. Nejsem si jistý, jestli se na to hodím, ale moc mě to bavilo,“ přiznal Filip, který vyhrál mezi muži s 1147 hlasy.

Honzovi Matiovskému z Náměště na Hané je 23 let a studuje i pracuje. Nám se svěřil: „Modeling mě baví a chtěl bych se tomu věnovat i víc. Mám za sebou zatím nějaké přehlídky a reklamní focení. Do soutěže jsem se přihlásil z hecu a měl jsem obrovskou radost, když jsem byl porotou vybrán.“ Honza ještě přiznal, co se mu líbilo nejvíce: „Hned bych si koupil oblek z prodejny Feratt Fashion. Padl mi jako ulitý a vypadal jsem v něm velmi elegantně. Dokonce jsem se sám sobě líbil!“ (Oblek najdete na str. 27)

6

není snadné smát se na povel, ale Denisa s Filipem to zvládli na jedničku! Klára Černá pochází ze Senice na Hané, je jí 20 let a studuje angličtinu. Nikdy profesionálně nefotila, ale přiznala: „Byla sranda, takže mě to bavilo. Jako modelka bych se ovšem živit nechtěla. Nejkrásnější kousek, který jsem na sobě měla, byly šaty s hroty z obchodu Press Plus. Zamilovala jsem se do nich na první pohled!“ (Šaty najdete na str. 18)

Buďte s námi na Facebooku a sledujte naše aktuální soutěže. www.facebook.com/OlomoucCITY

v kavárně emporio se fotí fotka do trendu black & white, protože JEJÍ INTERIÉR S NÍM SKVĚLE KORESPONDUJE.

W

fotili jsme i v multikině cinestar, kde si vítězové pochutnávali na popcornu.

pánové sice make-up nepotřebují, ale je třeba trochu přepudrovat obličej, aby se neleskl.

Na video z focení se můžete podívat zde: www.youtube.com/OlomoucCITY

7


Film Zdeňka Trošky je příjemnou letní komedií z prostředí malé vesnice se spoustou drbů. Jak ovlivňují drby váš soukromý život? Drby nijak. Je jich v médiích už tolik, že přestaly mít jakoukoli vypovídající hodnotu. V Babovřeskách svůj vlastní drbací plátek neměli, tak si museli vystačit vlastní drbací představivostí. To je někdy daleko vtipnější. Za sebou máte již mnoho rolí. Která se vám hrála nejlépe? Z těch divadelních jsem měla hodně ráda Markétu v Richardovi III. a Elišku v Landově Tajemství. A z těch filmových? Ještě jsem tolik prostoru jako na divadle nedostala, ale třeba natáčení s pány Kachyňou, Kleinem, Jakubiskem nebo teď se Zdeňkem Troškou je vždycky moc fajn a zároveň krok kupředu. V Babovřescích na vás vidíme hodně proužky, které jsou opět jedním z trendů pro jaro/léto 2013. Sledujete módní trendy a řídíte se jimi? Mám ráda věci, které nestárnou. Takže džíny a saka. A úplně nejradši mám námořnickou kombinaci, takže proužky ano. :-)

á k c

i g r e n

á e v i c o u k č á l r E

Co nejčastěji nakupujete?

Máte stále úžasnou postavu. Prozradíte našim čtenářům své tipy, jak se udržujete ve formě? Par triků pomáhá: Nejezdit výtahem ani autem, v tramvajích si nesedat, hřešit čokoládou jen občas a sportovat. Ale znám dost holek, které mají super postavu a nic z toho dělat nemusí. Já jsem ten normální sportovnější případ a jim tiše závidím. :-) Jaro je synonynem očisty. Dopřáváte si nějaké jarní očišťovací procedury? Jak čerpáte po zimě novou čerstvou energii? Vidíte, nic takového neprovozuji. Jaro podle mě tou svou vůni a novou energií čistí svět samo. Na vaše narozeniny (8. března) vám vyšlo nové album. Na co se fanoušci můžou těšit? Na skvělou, dynamickou a pozitivní desku. Ta minulá byla trošku smutná, tak jsem chtěla přijít s novou energií a předat ji dál. Snad se nám to podařilo. Najdete na ní písničky „Co s tou touhou“, „Kdy vzlétnu já“, duet z Babovřesk „Byla to láska“... snad se vám bude líbit. Jaká je vaše představa trávení ideálního dne? Ten mám tady v Kanadě každý den. S těmi, které máte rádi, v mrazu venku, u krbu vevnitř, s hromadou práce a s hlavou plnou snů...

Miluju knížky. V knihkupectvích bych klidně trávila celé dny. Jaký vztah máte k Olomouci? Zavítáte k nám v blízké době? Teď to mám z Montrealu trochu z ruky, ale určitě přijedu v rámci Hit tour s Michalem Davidem koncem května (pozn. red.: 30. května 2013 na zimním stadionu).

8. března 2013 vyšla lucce u popronu nová deska „oheň“. naláká vás na letní dny nabité radostí a energií.

d n o

v

tempu, v jakém lucka vondráčková funguje, by málokdo stačil. Ve třech dnech stihla natočit dva klipy ke svému novému albu „oheň“ a už se připravuje na hit turné 2013 s michalem davidem, při kterém se zastaví i u nás v olomouci! přečtěte si, jak se udržuje ve formě a jakým módním trendům propadla...

8

foto: lenka hatašová

film babovřesky můžete aktuálně vidět v olomouckém multikině

9


módní trendy módní designéři se celý rok snaží, aby nám mohli každé jaro a podzim naservírovat novinky, které si snad oblíbíme. my vám Přinášíme krátké shrnutí trendů pro jaro/léto 2013!

hodinky, G-shock, planeo, 2890 Kč

boty, yukon, crocs, M2 shoes, 1390 Kč

pánské tričko, gate, 248 Kč

hry na xbox a ps, hráč, od 899 Kč

Herní konzole microsoft xbox 360 kinect (+ hry kinect aventures a nike fitness), euronics, 7973 Kč

tablet, Galaxy Tab 2, samsung, euronics, 4999 Kč

dětské tenisky, converse, reno, 499 Kč batoh, rip curl, 850 Kč

Módní trendy úvod

Pánská vycházková obuv NIKE SHOX TURBO, A3 sport, 2490 Kč

Filip: tričko puma, sportisimo, 799 Kč; mikina, rip curl, 1050 Kč; rifle, Chaos jeans, 1499 Kč; boty, nike, sportisimo, 1099 Kč; kšiltovka, rip curl, 400 Kč

minigolf si můžete zahrát v 1. patře olomouc city

10

Pánské tričko, nord blanc, 499 Kč

11


ROZVERNÉ Í D MLÁ

tílko, gate, 128 Kč

dámské tričko, colins, chaos jeans, 299 Kč

denisa: košile, gate, 298 Kč; šortky, gate, 398 Kč; boty, ccc, 899 Kč; sluchátka, sKullcandy, rip curl, 1799 Kč filip: tričko, Chaos jeans, 399 Kč; kalhoty, draps, 990 Kč; kšiltovka, rip curl, 400 Kč

svetřík, gate, 548 Kč

sluchátka, sKullcandy, rip curl, 1799 Kč

top, coexis, cross jeans, 659 Kč

šaty, Colins, chaos jeans, 1499 Kč Dámská sportovní taška, adidas, sportisimo, 549 Kč

rifle, Colins, chaos jeans, 899 Kč fotobudku najdete v 1. patře vedle café illy gumáky, danea, 499 Kč

rifle, twn, 499 Kč

balerínky, CCC, 399 Kč

OLOMOUC CITY.

Vaše nejvìtší nákupní zóna na støední Moravì.

tílko, gate, 248 Kč

sportovní bunda, lady erna, hi-tec, sportisimo, 1199 Kč prsten, stoklasa, 204 Kč

12

13


načerpejte energii

UV zářič pro dokonalou hygienu a dezinfekci zubních kartáčků, VIOlight ZaPi, profimed, 649 Kč

VÁZY, clara, Maxi design, OD 316 Kč

jak po dlouhé zimě načerpat zpět ztracenou energii? nechte se inspirovat našimi tipy:

Jedinečná řada Mojito využívá příznivých účinků mátového esenciálního oleje a dalších cenných ingrediencí – obilných klíčků, panthenolu, vitaminu E, bambuckého másla a dalších... Jedinečná vůně máty doprovázená citrusovými tóny limetek vás osvěží, povzbudí a báječně naladí. Příznivých účinků máty využívali hojně již Řekové a Římané. Mátový výtažek má osvěžující a čisticí účinky na pokožku, povzbuzuje mozkovou činnost při únavě a nervozitě, tiší bolesti hlavy, působí antidepresivně a pomáhá uvolnit dutiny při nachlazení.

akvárium na rybičky, biorb, pet center, 2999 Kč

Odpověď na otázku, kolik hodin spánku potřebuje zdravý organizmus, nenajdete v žádné knize. Zdravý dospělý člověk spí denně v průměru 6–8 hodin. Jsou však lidé, kterým stačí 5–6 hodin. Přibližně 2 % populace vyžadují méně než 5 hodin spánku a 2 % populace potřebují spát déle než 9 hodin. Napoleon údajně potřeboval jen 4 hodiny denně.

hodiny, silk, koziol, maxi design, 1088 Kč

bio ovocný čaj, dm drogerie, 35 Kč

Pečující šampon, Sprchový a koupelový gel, Regenerační krém na ruce a nohy, vše Manufaktura, Styl Dekor, od 129 Kč

podložka pod mýdlo do koupelny, umbra, styl dekor, 139 Kč

Pročistěte se! Skvěle vám k tomu pomůže Čisticí čaj. je vhodný pro jarní očistu organismu (složení: kopřivová nať, květ černého bezu, maliníkový list, měsíčkový květ, březový list, chrpový květ). čisticí čaj, oxalis, 50 g za 42 Kč

prací prášek denk mit, dm drogerie, 144 kč

Kdo by nemiloval ten pocit zavrtat se do čerstvě povlečené postele? Měnit povlečení se doporučuje alespoň každé 2–3 týdny. tak totiž nejlépe zabráníte rozmnožení roztočů v lůžkovinách. Povlečení perte (ze stejného důvodu) minimálně na 50 C°.

set povlečení, botanica, svět hezkého spánku, 3999 kč

povlečení, diamant, veba, 2420 kč Udržujte ústní dutinu čistou a zdravou! Komplexní intenzivní péče o zuby a dásně díky regulovatelnému tenkému proudu vody z prémiových ústních sprch Waterpik.

14

Waterpik Ústní sprcha Waterpik, profimed, 2450 Kč

Bez svačinky ani ránu! Svačinky nejsou důležité pouze pro děti, ale i pro všechny dospělé. Hoďte si do své pracovní tašky jedno balení od mixitu a hlad vás nedohoní.

suché plody nebo křupavé ovoce, mixit, styl dekor, od 45 Kč

Při zařizování ložnice věnujte největší důraz na postel – přece jen v ní strávíte zhruba 2500 hodin za rok. Moderní člověk čím dál víc oceňuje čistotu, sílu a pozitivní energii vyzařující z přírody. Dokonalá propracovanost masivního dřeva umocňuje osobitý design jednotlivých ložnic. V souladu s přírodou nabízí firma Jelínek svým zákazníkům také speciální úpravu dřeva tzv. olej. Tato technologie navazuje na tradice starých nábytkářských mistrů. jelínek – výroba nábytku s.r.o.

15


slevové kupony pro vás SVĚT HEZKÉHO SPÁNKU

20 %

euronics

20 %

marionet

50 %

marionet

kravata zdarma při koupi jedné kravaty za plnou cenu druhá kravata zdarma ve stejné hodnotě

sleva na bytový textil (povlečení, přikrývky, polštáře, prostěradla, ručníky a deky)

Platí do 30. 4. 2013, neplatí na akční a letákové zboží.

sleva na druhou košili MARIONET při zakoupení jedné košile za plnou cenu Platí do 31. 3. 2013

Platí do 31. 3. 2013 a nevztahuje se na zboží v doprodeji a akcích.

reno

hráč

A3 sport

A3 sport

sleva na všechna sluchátka

Platí do 30. 4. 2013 a neplatí pro již akční zboží.

120 Kč sleva při nákupu nad 590 Kč Platí do 30. 4. 2013.

10 %

sleva na herní software a příslušenství GAMER

Platí do 30. 4. 2013 a nevztahuje se na zboží v akci.

hm studio hračky

50 Kč

sleva při nákupu nad 250 Kč

hm studio hračky

100 Kč sleva při nákupu nad 500 Kč

Platí do 31. 3. 2013, platí pouze na jeden nákup a nelze uplatnit na akční a zlevněné zboží. Slevové kupony nelze sčítat.

Platí do 31. 3. 2013, platí pouze na jeden nákup a nelze uplatnit na akční a zlevněné zboží. Slevové kupony nelze sčítat.

corial

TULEC-TREND

15 %

sleva na hodinky značek CITIZEN, TELSTAR a POLICE

10 % sleva na celou kolekci

20 %

sleva na veškeré nezlevněné zboží

Platí do 30. 4. 2013, neplatí na akční ani zlevněné zboží. Nelze použít současně zákaznickou kartu A3 SPORT. Neplatí na poukázky.

simba kids wear

15 %

sleva na celou kolekci Wojcik jaro/léto 2013 Platí do 30. 4. 2013, sleva se nevztahuje na již zlevněné zboží a slevy nelze sčítat s jinými.

feratt

50 %

sleva na druhou košili Pako Lorente při zakoupení jedné košile za plnou cenu

Platí do 31. 3. 2013 a slevy nelze sčítat s jinými.

Platí do 31. 12. 2013 a slevy nelze sčítat s jinými. Na každý nákup je možno použít jen jednu slevu. Sleva se nevztahuje na již zlevněné zboží.

draps

pet center

hair studio romana

sleva na jeden vybraný produkt značky HUHUBAMBOO

sleva na veškeré kadeřnické služby

200 Kč

sleva při nákupu nové kolekce DRAPS jaro/léto 2013 nad 800 Kč

Platí do 15. 4. 2013 a slevy nelze sčítat s jinými. 16

20 %

Platí do 30. 4. 2013 a neplatí na již zlevněné zboží.

Platí do 30. 4. 2013

20 % Platí do 30. 4. 2013

5%

sleva na zlevněné zboží

Platí do 30. 4. 2013, nelze použít současně zákaznickou kartu A3 SPORT. Slevy a akce nelze kombinovat.

illy café

1+1 káva zdarma

K jedné zakoupené kávě dostanete druhou zdarma. Platí pouze od pondělí do čtvrtka vždy do 17.00 hodin, do 30. 4. 2013.

VEBA

40 %

sleva na ložní soupravu Carmine Platí do 30. 4. 2013.

JELÍNEK

15 %

sleva na vybraný sortiment Platí do 31. 3. 2013

17


sexy KŘIVKY

top gala, wendy, 699 Kč

košilka, rumba, gemini, 669 Kč

stříbrný prsten, klenoty buráň, 1030 Kč

zlatý zásnubní prsten, benet gold, 3899 Kč

kabelka, danea, 799 Kč podprsenka, Sassa Mode, intimmo, 590 Kč kabelka, jola, 560 Kč

peněženka, senad, 550 Kč kalhotky, Sassa Mode, intimmo, 390 Kč

rifle, scarlett, nord blanc, 1499 Kč

kožená bunda, kara, 5500 Kč

podprsenka, simone péréle, gemini, 1990 Kč

kalhotky, simone péréle, gemini, 790 Kč

podprsenka, calvin klein, intimmo, 1090 Kč

Stříbrné šperky PANDORA, COrial, cena korálků od 390 Kč

sluneční brýle, san marco, grand optical, 1199 Kč

Klára: šaty, party, press plus, 3499 Kč; boty, ccc, 899 Kč boty, s. oliver, reno, 1399 Kč

kalhotky, calvin klein, intimmo, 590 Kč

kožená kabelka, kara, 1699 Kč boty, bama, reno, 1599 Kč

18

19


pásek, chaos jeans, 199 Kč lodičky, CCC, 499 Kč

gumáky, gate, 298 Kč dámské tričko, funstorm, nord blanc, 499 Kč

zářivé barvy

klára (vlevo): tílko, gate, 148 Kč; rifle, chaos jeans, 899 Kč; trenčkot, vera, press plus, 1899 kč; balerínky, ccc, 349 Kč; kabelka, stoklasa, 818 Kč

denisa: halenka, clarina, botique ditta, 799 Kč; legíny, Chaos jeans, 239 Kč; boty, ccc, 1499 Kč; kabelka, CCC, 699 Kč; pásek, chaos jeans, 99 Kč; čelenka, stoklasa, 92 Kč; náušnice, stoklasa, 51 Kč

kabelka, CCC, 349 Kč

obroučky, vista light, grand optical, 2000 Kč peněženka, stoklasa, 406 Kč

kabelka, rieker, RENO, 1299 Kč

rifle, gate, 698 Kč

kabelka, s. oliver, reno, 999 Kč

pánské triko, rip curl, 595 Kč pánské triko, rip curl, 595 Kč

šaty, press plus, od 999 Kč

boty, ccc, 899 Kč

šátek, gate, 198 Kč

zářivé barvy

jasné barvy aneb „POPs“ hrají prim! Mezi nejnápadnější patří celá škála žlutých odstínů – Od jemně citrusových tonů až k sluneční záři. pokud nemáte dostatek odvahy na úplně fluorescentní prvky, zkuste začít s malými detaily, jako je lak na nehty či pásek. krok vedle ovšem neuděláte ani s pastelovými barvami. Mezi nejoblíbenějšími se stále drží mentolová, korálová i pudrově růžová.

20

chytrý telefon sony experia, O2 telefonica, od 995 Kč

21


&

BLACK

WHITE pánské tričko, colins, chaos, 299 Kč

povlečení, micro metallic, svět hezkého spánku, 949 Kč klára: košile, gate, 298 Kč; kalhoty, rentex, simona, 1199 kč; boty, ccc, 1199 Kč; náušnice, stoklasa, 213 kč; prsten, stoklasa, 129 Kč honza: pánský oblek, eles, ciao di maxtara, 9990 Kč; košile, ang man, 1499 Kč; hodinky, rip curl, 3699 Kč

Unikátní regenerační zubní krém pro dokonalou kondici a mladistvý vzhled zubní skloviny. SWISSDENT CRYSTAL, profimed, 590 Kč

hodinky, elite, planeo, 2490 Kč

pánská košile, pako lorente, feratt, 1390 Kč

pánské boty, CCC, 1299 Kč

prsteny, stoklasa, každý 336 Kč

pánský náramek, klenoty buráŇ, 120 Kč

dámská bunda z umělé kůže, cross jeans, 1199 Kč

dámské šaty iva, wendy, 2399 Kč vůně do auta ponpelmo, styl dekor, 289 Kč

podprsenka, triola, gemini, 649 Kč

mobil samsung i 9300, pamacom, 11 890 Kč

kalhotky, triola, gemini, 299 Kč

hodinky, stoklasa, 222 Kč

22

BLACK & WHITE

Máte rádi černobílé fotografie? není divu! trend black & white vede i v sezoně jaro/léto 2013 a nabízí nekonečné kombinace. Nebojte se vyzkoušet v černobílém provedení i různé grafické vzory. pokud si netroufáte na extravaganci, můžete začít černobílými proužky. přidejte jemný bílý doplněk (třeba pásek nebo hodinky).

23


připravte se na časový posun!

Vydejte se za hranice (všedních dnů...)

1

Nespoléhejte na to, že se všude dá platit kartou. Abyste předešli zbytečnému stresu na hranicích, vyměňte si peníze ještě před odjezdem. Mějte u sebe vždy aspoň několik drobných v dané měně. Ve Směnárně Exchange v Olomouc CITY můžete zakoupit i dálniční známky – vedle českých také slovenské, rakouské, švýcarské, maďarské a slovinské.

Udělejte si malou dovolenou a vydejte se na pár dní za poznáním, panenskou přírodou, kulturou, historií nebo relaxací. S CK Fischer v Olomouc CITY můžete poznávat slavná místa, zhlédnout proslulé muzikály, načerpat nové síly v blahodárných lázních, zažít světové sportovní utkání nebo se podívat třeba do Disneylandu. Eurovíkend vám vždy naplánují podle vašich individuálních přání.

3

2

Na víkendový výlet s sebou neberte počítač, zbytečně byste přidávali kila svému zavazadlu. iPad mini bude vašim dokonalým společníkem – v letadle si můžete pustit film a na hotelu si zkontrolujete e-maily.

ipad mini, apple, euronics, od 8473 kč

Po zimě není naše pokožka dostatečně aklimatizovaná na ostrý jarní svit a prudké změny teplot. Při prvním odhalení je tak více náchylná na podráždění a spálení slunečním zářením. I v tomto období tak nesmíme zapomínat na ochranu s UV faktorem. Sametové mléko La Roche-Posay je určeno pro normální až suchou pokožku celého těla a má bohatou komfortní texturu.

ANTHELIOS, SAMETOVÉ MLÉKO SPF 30, LÉKÁRNA MEdicentrum, 488 Kč

v kosmetické taštičce vám nesmí chybět:

BB krém Marionnaud Skin Care je určen především ženám od 20 do 45 let, které nemají rády efekt make-upu. Díky svému složení může BB krém nahradit klasickou denní péči o pokožku – obsahuje antioxidant vitamin E, o hydrataci se postará kyselina hyaluronová a provitamin B5.

fotoaparát, nikon coolpix S30, euronics, 1990 Kč

24

během letu: Na letiště se dopravte včas. Čím více zredukujete stres, tím kvalitněji můžete v letadle spát. Jakmile se posadíte do letadla, přeřiďte si hodinky podle času vaší cílové destinace a začněte tak fungovat (jíst a spát). Snažte se co nejvíce spát (pomůžou vám: cestovní polštáře kolem krku ve tvaru podkovy, maska na oči, sluchátka či špunty do uší). Oblečte se pohodlně – příjemné volné oblečení, teplé ponožky a svetr či mikina vám pomohou k lepšímu spánku. Hodně pijte – a nemáme na mysli slazené limonády, alkohol, kofein, ale pouze čistou vodu. Vlhkost ve většině letadel je kolem 2–3 %, což je jako byste byli na poušti. I když nemáte žízeň, velmi rychle budete dehydratovaní. Když budete hodně pít, budete často chodit na toaletu. To je dobře! Každý pohyb vám pomůže. čekáte ve frontě? Nestůjte, ale protáhněte se. Vyhněte se konzumaci alkoholu a omezte kofein. Pouze zvyšují účinky jet-lagu, protože dehydratují tělo a zpomalují metabolizmus.

po letu: Snažte se jíst a spát podle času dané destinace. Po příletu si obstarejte svačinku, která vám pomůže zahnat hlad, který se obvykle objeví uprostřed noci.

7

cestujte se stylem!

před letem: Dva dny před odletem si dopřávejte dostatek spánku. Snažte se nenechávat všechny úkoly na dobu před odjezdem. Cvičte a jezte zdravěji. To vše zminimalizuje příznaky jet-lagu.

6

peněženka, Enrico Benetti, senad, 450 Kč

Kufr airtec, jola, 1890 Kč

Kvalitní kufr je zárukou pohodlného cestování. Vyberte si pestrou barvu nebo vzor, který poznáte na letištním pásu se zavazadly jako první!

Pokud cestujete letadlem do vzdálenějších destinací v jiných časových pásmech, můžete mít tzv. jet-lag aneb tryskáčový syndrom. Jedná se o poruchu, která vzniká narušením spánkového rytmu. Příznaky jet-lagu můžou být hlavně nespavost, podrážděnost, bolesti břicha, denní únava, ospalost, bolesti hlavy, nevolnost a napětí. Tělo se vrátí k normálnímu fungování většinou do tří dnů.

jak předejít jet-lagu a zkrátit dobu navrácení se k normálnímu režimu?

balzám na rty s jahodovou příchutí syx, marionnaud, 49 Kč

láhev bobble, sportisimo, 299 Kč Suchý šampon lee stafford, profimed, 315 Kč

Balzám na rty Syx hydratuje a zvláčňuje suché a popraskané rty. Obsahuje bambucké máslo, které vyživuje a má příjemnou jahodovou vůni.

8

Lee Stafford, přední trendy výrobce vlasové kosmetiky představuje dokonalý suchý šampon ve třech barevných odstínech.

všechny své zážitky zdokumentujte! Fotky (ať už vytištěné v albu, či ve složce v počítači) vám vždy připomenou krásné chvíle.

fotoaparát s výměnným objektivem, olympus E-PL3, euronics, 8995 Kč

25


pánské trenky, represent, 299 Kč pánské trenky, rip curl, 699 Kč

mužská záležitost

kosmetický Cestovní set pro muže, Marionnaud, 329 Kč

Pánské triko NIKE, A3 sport, 345 Kč (cena za kus při nákupu 2 ks z nabídky)

pánské rifle pierre cardin, feratt, 2990 Kč

Pánské boty, venturini, reno, 1599 Kč pánské rifle, gate, 698 Kč

taška „messenger“, senad, 1100 Kč

pánská bunda, kara, 3999 Kč

Pánské hodinky CITIZEN Eco-Drive (kolekce SUPER TITANIUM), Corial, 10 680 Kč

parfém, eau pour homme nebo eau de nuit, giorgio armani, Marionnaud, 50 ml za 1499 Kč Pánská víceúčelová obuv ADIDAS BARRACKS PREMIER, A3 sport, 890 Kč

pánské košile, ang man, Ciao di maxtara, každá 1499 Kč

dress code do práce

sluneční brýle san marco, grand otpical, 1199 Kč

vsaďte na kvalitní oblek v klasických barvách (černá, tmavomodrá a všechny odstíny šedé). Pro denní nošení se nejvíce hodí šedé obleky, pro večer pak černé a tmavomodré. Nebojte se oblek oživit i vestou. pokud zvolíte k obleku hnědé boty, vezměte si béžové či hnědé ponožky. ponožky by měly být tak dlouhé, aby ani při sezení s nohou přes nohu nebylo vidět lýtko. nezapomeňte na elegantní pásek, který by měl ladit s botami.

26

Honza: Pánský oblek, Pako lorente, feratt, 5590 Kč; košile, pako lorente, feratt, 1370 kč; boty, riccardo, feratt, 2880 Kč

pánské boty, CCC, 1199 Kč pánské trenky calvin klein, intimmo, 1290 Kč

27


v dětském světě...

dívčí šaty, original marines, 679 Kč

chlapecká bunda, original marines, 1169 Kč

dětské body, tulec-trend, 239 Kč

dětské hodinky hallo kitty, klenoty buráň, 840 Kč

dětské body, tulec-trend, 2 ks za 459 Kč bloček, gate, 98 Kč

tepláky South beach, simba kids wear, 489 Kč

mikina Tea time, simba kids wear, 699 Kč

dětské botičky, lasocki, CCC, 599 Kč

dětský batůžek gabol, jola, 420 Kč legíny Tea time, simba kids wear, 269 Kč

dětské boty, Crocband lego, crocs, M2SHOES, 840 Kč

dětské papuče, bama, reno, 259 Kč

dětské tričko s vestou, tulectrend, 388 Kč

panenka emily, HM studio hračky, 599 Kč dívčí botičky, ccc, 899 Kč Tříkolka, HM Studio Hračky, 1590 Kč

houpací síŤ, headdemock, maxi design, 10 490 Kč

dá se s dětmi nakupovat?

v olomouc city to jde... a velmi snadno! zatímco vy si můžete v klidu užít relax v hair studiu romana nebo skočit na nehty do nail salonu lolita, vaše ratolesti si budou hrát v dětském světě. do dětského koutku se vejde až 85 dětí a mohou jej navštěvovat děti od 3 do 10 let. Za první hodinu zaplatíte 30 kč, za 30 minut 15 Kč. Každou desátou návštěvu máte zdarma. A pokud si budete chtít zahrát s dětmi, můžete se jít učit minigolf.

28

29


CELÝ DEN v

obchody a služby v

o tom, že se dá v obchodcním centru olomouc city strávit celý den, se přesvědčili vítězové naší soutěže o tváře olomouc city Denisa, klára, filip a honza:

denisa: halenka, clarina, botique ditta, 799 Kč; čelenka, stoklasa, 92 Kč hair sturio romana najdete v 1. patře – klára ho hned využila.

do nail salonu lolita si denisa odkočila upravit nehty.

pro romantiku nemusíte daleko – květiny flamengo.

klára: šaty, monika, press plus, 1599 Kč

Denisa si vyzkoušela, jaká je práce moderátorky rádia Rubi.

honza: oblek, ciao di maxtara, 9990 Kč; košile, ang man, ciao di maxtara, 1499 Kč

denisa: tričko, draps, 420 Kč; náramek, stoklasa, 72 Kč

MÓDA BOTIQUE DITTA patro CIAO DI MAXTARA přízemí CROSS JEANS přízemí EUROLIDOVKA přízemí FERATT FASHION přízemí GATE přízemí GEMINI patro CHAOS JEANS přízemí INTIMMO přízemí JOLA přízemí KARA TRUTNOV přízemí MAPLE JEANS přízemí MARIONET přízemí PRESS PLUS patro PRESS PLUS přízemí RIP CURL přízemí SENAD přízemí SIMONA patro TWN přízemí WENDY patro

BOTY CCC přízemí DANEA přízemí M2 SHOES přízemí RENO přízemí KLENOTY & DOPLŇKY BENET GOLD s.r.o. přízemí BODY-PIERCING přízemí CORIAL přízemí KLENOTY BURÁŇ přízemí PLANEO QUICK TIME přízemí STOKLASA přízemí A3 SPORT přízemí DRAPS přízemí NORD BLANC patro SPORTISIMO přízemí ATELIÉR HARLEKÝN patro HALBOS přízemí JELÍNEK přízemí MAXI DESIGN patro STYL DEKOR přízemí SVĚT HEZKÉHO SPÁNKU patro VEBA přízemí

KRÁSA & ZDRAVÍ

DM DROGERIE přízemí GRAND OPTICAL přízemí HAIR STUDIO ROMANA patro LÉKÁRNA MEDICENTRUM patro MARIONNAUD přízemí MEDICENTRUM OLOMOUC patro NEHTOVÉ STUDIO LOLITA patro PROFIMED přízemí

ELEKTRO

EURONICS přízemí PAMACOM přízemí

30Program multikina Cinestar najdete na www.mojecity.cz

í m e příz

SPORT

DEKOR & DOMOV celodenní focení výherci zakončili v multikině cinestar.

o r t a 1. p

DĚTI

SIMBA KIDSWEAR přízemí TULEC-TREND přízemí HM STUDIO přízemí DĚTSKÝ SVĚT přízemí ORIGINAL MARINES přízemí

SLUŽBY

O2 TELEFONICA přízemí SMĚNÁRNA TOURIST CENTRUM přízemí FLAMENGO přízemí CK FISCHER přízemí HOLANDSKÁ ČTVRŤ patro RÁDIO RUBI patro VÝSTAVY UMĚLECKÝCH DĚL patro

RESTAURACE & KAVÁRNY

CAFE EMPORIO ST. ANGELO ILLY CAFÉ DONER KEBAB JUICE QUEENS SEČUÁNSKÁ KUCHYŇ SYNOT SPORTBAR U ČERVENÉHO ORLA

přízemí přízemí patro patro patro patro patro patro

ZÁBAVA

CINESTAR patro HRÁČ patro MINIGOLF patro

OSTATNÍ

GECO TABÁK / TISK přízemí OXALIS přízemí PET CENTER patro VESELÁ VEVERKA přízemí

OTEVÍRACÍ DOBA: obchody po–pá: so–ne:

10.00–21.00 9.00–21.00

autobus č. 27 – 50 m

multikino do 24.00 gastro po–pá: 10.00–21.00 so–ne: 9.00–21.00

TRAM – 400 m

31


32

occ.cz  
occ.cz  

časopis na web

Advertisement