Page 1

GALERIA OLISSIMA

PRZEDSTAWIA KOOPERACJĘ ...

BIŻUTERIA ŚLUBNA W OTOCZENIU PIĘKNYCH ZDJĘĆ:

JUSTYNY GIELETY NATALII KALINY CIEPŁYCH SŁÓW:

AGNIESZKI BARTOSIAK ORAZ WSPANIAŁEJ MUZYKI ZESPOŁU:

MIKROMUSIC


Serdecznie witamy we wspólnym, artystycznym projekcie, który ma spowodować, że zwykłe portfolio stanie się niezwykłe … Łącząc różne gatunki sztuki chcemy przybliżyć Państwa sercom nasze projekty, które mogą spowodować, że te najbardziej zapadające w pamięć chwile będą jeszcze bardziej magiczne i pełne wspomnień, bo zostaną po nich wspaniałe pamiątki i wrażenia.

„niech Ci się śnię każdej nocy nich każdy dzień beze mnie będzie stracony bądź głody smutny i spragniony beze mnie i tęsknij za mną nieprzytomnie ponad miarę (...)”


NIEZWYKŁE PIERŚCIONKI ZARĘCZYNOWE I OBRĄCZKI ŚLUBNE W sam raz na całe życie ...


Ozdoby wykonujemy na specjalne zamówienie, dopasowujemy styl i materiał oraz kamienie do potrzeb klienta. Dbamy o świetną jakość wykonania i niesztampowe wzornictwo.


"tyle już wiem o sobie ... jestem z mgły utkana słońcem najpiękniej wyglądam wykąpana w błękitach w siódmym niebie spędzam życie (...)"


Galeria Olissima

www.olissimart.com


„kocham się w moim życiu zakochałam się bez pamięci w dniach, które snują się do nocy w nocach pełnych snów w chwilach lżejszych niż skrzydło ważki (...)”


Galeria Olissima

www.olissimart.com


Galeria Olissima

www.olissimart.com


"jeżeli masz ochotę będę poranną kawą z mlekiem i cukrem będę miała słodkie usta do zapatrzenia do zacałowania jeżeli wolisz mogę być Twoją dłonią niech głaszcze czule niech mnie zamknie w pięciu palcach... będę twoimi oczami niech na mnie patrzą będę twoim ciałem niech mnie dotuli będę twoim oddechem niech mnie ożywi będę kim zechcesz" Jak wolisz – Agnieszka Bartosiak


Galeria Olissima

www.olissimart.com


„kiedyś gdybym mogła poruszyć niebo i ziemię zrobiłabym to gdybym wierzyła że pomogą czary nauczyłabym się wszystkich gdybym była pewna że wymodlę Cię kochany leżałabym krzyżem na marmurowej posadzce kiedyś uczyniłabym wszystko co tylko możliwe a z niemożliwego wszystko co dałoby mi szansę żebyś był a teraz jestem szczęsliwa" "coś sie zmieniło" – Agnieszka Bartosiak


Galeria Olissima

www.olissimart.com


„kocham się w moim życiu zakochałam się bez pamięci w dniach, które snują się do nocy w nocach pełnych snów w chwilach lżejszych niż skrzydło ważki (...)”


KOLCZYKI ARTYSTYCZNE NA ŚLUB I NIE TYLKO ... Podobnie jak i w przypadku obrączek, czy pierścionków stawiamy na pierwszym miejscu preferencje klienta. Chętnie pomagamy w wyborze lub doradzamy w detalach jeżeli ktoś zechce stworzyć bizuterię ze swoich marzeń – jesteśmy otwarci na wiele technik i materiałów.


Galeria Olissima

www.olissimart.com


„jestem jego a on jest mój myślałam … nigdy nie będzie sen co się wyśnił na jawie i jestem jego ciałem i myślą on spojrzeniem budzi mnie do życia ( drgnieniem warg otwiera mi usta (...)”


Galeria Olissima

www.olissimart.com


"taki sen zdarza się raz tylko raz i nigdy nie powraca sen o miłości takiej która nie ma końca (...)"


Galeria Olissima

www.olissimart.com


"weź mnie w usta jak kroplę wody ugaś pragnienie wyrysuj na moim ciele swoje imię niech błyszczy w nocy kiedy Cię nie będzie rozpal lód niech płonie dotknij najczulszym całowaniem" "pragnienie" – Agnieszka Bartosiak


WIELKIEJ URODY BRANSOLETKI Wykonywane są całkowicie ręcznie jak i reszta naszych ozdób, z wielu materiałów i w najprzeróżniejszych technikach. Możliwe jest zamówienie czegoś wyjatkowego – udanie realizujemy najskrytsze marzenia.


" szczęściem pachniałam tamtego wieczora i złociłam się jak pomarańcze miałam miękkie serce nagie ramiona i ręce pełne radości patrzyłeś na mnie jak nikt dotąd jakbym była jedyna i uwierzyłam że jestem na tym świecie tylko z Tobą (...)"


WSPANIAŁE NASZYJNIKI, KTÓRE PODKREŚLĄ URODĘ PAŃ ...

Naszyjniki gotowe lub na zamówienie ze złota lub srebra, z kamieniami lub bez, w różnych stylach i technikach. Sprostamy każdym gustom i potrzebom – zapraszamy !!!


" w moim oku zamieszkały gwiazdy skąd się wzięły? Obudziły się rano po prostu obok Ciebie razem ze mną i ciągle tam są! Patrzę w lustra przeglądam się w ludziach a oni pytają skąd te gwiazdy? I Ty mówisz słodko cichutko to proste ona jest moim niebem i jest tak jakbys smarował mnie czekoladą" smarowidło - Agnieszka Bartosiak


Galeria Olissima

www.olissimart.com


Galeria Olissima

www.olissimart.com


EGZOTYCZNA I BAJECZNIE BOGATA BIŻUTERIA Z SUTASZU... Sutasz to technika, która istnieje tak naprawdę od kilkuset lat, ale dotychczas nie była stosowana pod postacią biżuterii. Historycznie rzecz biorąc to jej nazwa pochodzi od słowa: „soutache”, które z kolei wywodzi się z języka francuskiego i pierwszy raz użyte zostało w tej formie najprawdopodobniej w połowie 1800 roku. Korzenie są jeszcze starsze i wywodzą się z Węgier od słowa „sujtas” oznaczającego plecionki. W tamtych czasach ozdabiano w ten sposób np. epolety na mundurach, czy nieco później wyszywano cyferki na strojach sportowych, sutasz wykorzystywano również w introligatorstwie. W tej chwili znalazł on swoje zastosowanie w dziedzinie sztuki, która pozwala na ukazanie pełnego wachlarza jego możliwości w skomplikowanej kompozycji i zazwyczaj bujnej kolorystyce... powstaje ona z fantazyjnie ułożonych i godzinami perfekcyjnie szytych tasiemek wiskozowych, dekorowanych minerałami, koralikami i kryształkami wszelkiego rodzaju. Bogate wzornictwo przypomina pełne egzotyki klimaty orientu. Istnieje mozliwość zamówienia uniktu dopasowanego do klienta...


Galeria Olissima

www.olissimart.com


Galeria Olissima

www.olissimart.com


Galeria Olissima

www.olissimart.com


DZIĘKUJEMY ZA POŚWIĘCONĄ NAM UWAGĘ I CZAS. SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA STRONY WSPÓŁPRACUJĄCYCH Z NAMI ARTYSTÓW:

muzyka: MICROMUSIC http://mikromusic.pl/index_of.html

zdjęcia: Justyny Gielety http://justynagieleta.blogspot.com/ zdjęcia: Natalii Kaliny http://nataliakalina.pl/ ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ DO NASZEJ GALERII: www.olissimart.com TU UDZIELIMY WSZELKICH INFORMACJI O TWÓRCACH I OZDOBACH...

KONTAKT TELEFONICZNY:

OLA PIETRUCKA 602-379-747 ROBERT KWAŚNIEWSKI 601-370-230 MAIL:

galeria@olissimart.com FACEBOOK:

http://pl-pl.facebook.com/pages/Galeria-Olissima-bi %C5%BCuteria-artystyczna/294518452688

Wszystkie wyroby prezentowane w Galerii są własnością Twórców i Sprzedających. Wykorzystywanie autorskich wzorów i ich kopiowanie, plagiat, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki ze strony, tekstów opisów, bez zezwolenia jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich zgodnie z z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83).

Artystyczna bizuteria ślubna / Artystyczna fotografia ślubna  

Artystyczna bizuteria ślubna / artystyczna fotografia ślubna / delikatne erotyki / świetna muzyka