Page 1

Каталог Весна-літо 2012


бразах нових о ні, вони у р е п е а стиль нстрів т оли мо ні, нестримні т ражаючи к Ш і н ч ні у але ди, в Улюбле и друзями! Ш ають у приго н м і з нови силами пори вчим стилем. ь и и б м у и училис в м о и з н що дол и , інальн г ів и н р ч о у своїм нових пригод секрети кож про нові ™! о р п я с а Дізнай ноліцею, а т Monster High ш до Стра блених героїв ю л у їх тво

2

3


У ляльки руки рухливі ожна і ноги - м ити встанов ох в багать позах!

™ Батьки: Коти-перевертні. Х4657

У 2012 році до школи Monster High™ приєдналися нові страшно прекрасні школярки. Розширте коло своїх друзів! Ось вони!

15, але я ще на першому зі своїх життів. Я віддаю перевагу вбранню, що підкреслює мою природну грацію кішки, а аксесуари надають потрібного акценту, наголошуючи: «Я – кішка, що гуляє сама по собі». Можливо, мур-р, мене можуть звинуватити у чарівності моїх «причинно-наслідкових» кігтиків.., а, можливо, й ні. Гадаю, все залежить від того, «доторкнулась» я ними саме до вас чи ні.

™ Дочка Мумії. Х4655

Звісно ж, я не маю віку.., але для тих, хто зважає на такі речі, мені на три тисячі років більше, ніж моїй молодшій сестрі Клео. Я обожнюю вбрання та аксесуари, що підкреслюють мою вічну красу. Наприклад, синій, як вічний Ніл, або золотий. Особливо золотий, що не тьмяніє та не іржавіє. Ну зовсім як я!

Помаранчевий. Молочний коктейль і анчоуси. Окремо, не змішуючи.

Вади? Хто сказав, що в мене вони є? Мені потрібно моє люстерко! І негайно! Синій, неначе Ніл.

Не люблю, коли мене гладять проти шерсті.

Ікра білуги та білі трюфелі.

Дрімати або, прокинувшись від сну, відразу ж знову задрімати.

Якщо мене хтось або щось дратує, я розбираюсь із цим негайно. Без затримок.

Перевіряти, чи пам’ятає моя молодша сестра про своє місце у королівській спадковій лінії. Вона – відразу ж після мене!

4

У кожному наборі: лялька з підставкою, улюблена домашня тваринка, щоденник, що описує кілька днів з життя героїні, щіточка для волосся.

5


У ляльки руки рухливі ожна і ноги - м ити встанов ох в багать позах!

™ Дочка привидів. Х4649

16. Шовк, шовк і ще раз шовк та зовсім трішки металу. Це надає мені можливість носитися в повітрі з ледь чутним брязканням. Вигляд досить нав’язливий, чи не так? Так, насправді я ніколи над цим не замислювалася, оскільки вважаю, що фокусуватися необхідно не на помилках, а на тому як багато доброго ти робиш. А ще, я та плітки – це геть різні речі, незважаючи на плітки про це. Фіолетовий. Тістечко Angel Food. Воно таке ж легке і солодке, як і я.

Коли деякі монстри сумніваються у інформації, яку я маю про те, що насправді коїться у Monster High™. Бути єдиною поінформованою особою дійсно важко. Надання певних свідчень, невідомих вищій учнівській раді Monster High™.

Дочка Привида опери. Х4656

16… уявних років. Від маківки моєї червоної старовинної зачіски до підошов моїх черевиків – не смійте наступити на них, – я – втілення потужної сили примарного року. У мене є просто вбивча родимка на обличчі, що поступово переходить у приголомшливо ніжне тату.

Я в якомусь сенсі Діва і перфекціоністка… Гаразд, дещо більше, ніж «в якомусь сенсі». Загалом це стосується моїх музичних даних, оскільки монстри просто втрачають розум, коли чують, як я співаю. Мій голос не має такого ефекту, якщо слухати його у записі. Оксамитово-червоний. Смажене горіхове масло та бананові сендвічі. Дужещиродякую. Страшенно не люблю, коли мені вказують, що робити. Хіба не зрозуміло? Музика та співи. А що ще можна робити у небутті?

6

У кожному наборі: лялька з підставкою, улюблена домашня тваринка, щоденник, що описує кілька днів з життя героїні, щіточка для волосся.

7


У ляльки руки рухливі ожна і ноги - м ити встанов ох в багать позах!

Батьки: Єті. Х4650

Батьки-монстри: Мумія. Х4653

16.

5842 (плюс-мінус декілька років).

Хутро. Це дуже практично з точки зору сумісності та показухи. Я також ношу спеціальні кришталики, що підтримують мою температуру на домашньому рівні. Якщо чесно, то в мене її немає. Високо в горах, де повітря розріджене, базікання – це марнотратство кисню, тому там говорять чітко й по суті. Досить часто мої слова настільки гострі, що «проколюють» почуття. Я не хочу засмучувати інших, але іноді я це роблю. А ще я холодна як до інших, так і до себе.

Я справжня єгипетська принцеса з усіма атрибутами – зачіскою, екзотичними прикрасами і, звісно ж, з безладними бинтами тут і там. Боюся темряви. Так, я монстр, що боїться темряви. Золотий. Виноград. Особливо, коли ним мене хтось годує.

Крижаний блакитний. Коли хтось відмовляється коритися мені. Ячий сир та оладки. Ритуалу побачень. Не розумію цього. Ловити хлопців на наживку флірту… мені це здається нечесним.

Керування у коридорах Monster High™ та очолювання команди упир-лідерок.

Гадаю, сноубордінг жахливо чудовий.

8

У кожному наборі: лялька з підставкою, улюблена домашня тваринка, щоденник, що описує кілька днів з життя героїні, щіточка для волосся.

9


Тепер модниці зі школи Monster High™ матимуть новий неперевершений образ кожного дня! X4279

.

ВВ7961

Дівчатам інколи потрібно відпочивати від навчання. І Дракулора зацікавилася крутим хлопцем-вервульфом, братом Клодін Вовк! Його звати Клод Вовк і він – ВМУК – великий монстр у кампусі, капітан футбольної команди. А ще йому вже можна керувати автомобілем. Тепер Клод і Дракулора – зіркова пара, про яку говорить уся школа.

У наборі дві ляльки: Дракулора™ і Клод Вовк™, дві підставки, два щоденника, гребінець, сумочка, парасолька і тваринка.

10

T1402

У кожної модниці є фантастичний брелок у стилі Monster High™. Його легко прикріпити до пояса, сумочки або рюкзака. Брелок містить у собі секретне дзеркальце, маленьке звірятко та кольорові стрічки. Збери колекцію з трьох брелоків.

11


Ш9175 Ш9155

Створи свого власного найприкольнішого та найоригінальнішого монстрика! Покажи його своїм подругам та друзям! В асортименті два набори: «Вампір і Морське чудовисько» й «Вовкулака та Дракон». Деталі з кожного набору складаються у більш як 250 різних комбінацій! Це так жахаюче прекрасно!

12

Додай додаткові унікальні аксесуари до набору «Змайструй монстра»! На вибір: комаха, скелет та монстр з третім оком. З додаткових аксесуарів неможливо скласти ляльку. Вона складається разом з набором «Змайструй монстра» Ш9155.

13


X0593

У ляльки руки рухливі ожна і ноги – м и ит в встано ох т в бага ь х а поз !

™ ВВ1119

Збери колекцію учнів Monster High™ в прикольній плюшевій версії! В наборі з кожною іграшкою її улюблене звірятко.

Унікальну ляльку Френкі Штайн створено спеціально до п’ятниці 13 – дня Monster High™! У п’ятницю 13 починається вікенд, і учні школи Monster High™ вирушають за місто, де розпочинаються пригоди. Френкі також виїжджає з ними в убивчо модному костюмі для плавання.

Т1406

Будь страшенно модною з сумкою Monster High™! Змінюючи положення ручки сумки, її можна носити трьома різними способами: на плечі (як сумку), за плечима (як рюкзак) та через одне плече.

Х3485 – Дракулора Ш9182 – Лагуна Блакитна Ш9184 – Еббі Ш9181 – Гулія Єлпс

14

Для учнів з Monster High™ настав час канікул. І вони всі разом вирушили на острів Черепа. Море, пляж, модні купальники і, звісно ж, шалені пригоди чекають на них!

15


®О  фіційний представник Mattel Inc. в Україні – компанія «ТойДіКо Україна»

Monster High spring summer 2012  

Monster High spring summer 2012

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you