Page 1

Асоціація з Європейським Союзом простими словами для малого бізнесу

Зростаємо разом! Зрозуміти. Конкурувати. Перемагати. www.uago.info


Зрозуміти, Європейська інтеграція України - це криголам для корупційних схем та монополій в нашій країні. Виконання Україною умов для вступу до Європейського Союзу сприятиме впровадженню ключових положень ЄС щодо прозорості та підзвітності. В Європі Ви будете вільно конкурувати і не страждати від діяльності монополій та рейдерства, чесно заробляючи гроші.

Асоціація з тобою! Зрозуміти. Конкурувати. Перемагати. www.uago.info


щоби конкурувати Європейська інтеграція та бізнес - це корінь європейської інтеграції, шлях до становлення країни із диверсифікованою економікою. 70% ВВП Європи складає ринок послуг і малий бізнес, де кожен може проявити свою ініціативу. Допомагаючи Європейській інтеграції України, Ви робите внесок у трансформацію економіки від сировинного придатку світу до справжньої повноцінної країни, тож в перспективі ми будемо більше споживати послуг і жити краще.

Плюси переважають! Зрозуміти. Конкурувати. Перемагати. www.uago.info


Конкурувати, Європейський вибір України - закріплений Законом України "Про засади внутрішньої і зовнішньої політики". Європейська інтеграція - найбільш зрозумілий шлях до покращення Вашого житт та життя Ваших дітей в Україні. Європейський Союз має чіткі та прозорі критерії, за якими оцінюється прогрес українських реформ (за часом та якістю їх досягнення).

Знати, щоби діяти! Зрозуміти. Конкурувати. Перемагати. www.uago.info


щоби перемагати Європейська перспектива України вже настільки поруч, що ми не маємо шансу її втратити. Суспільству насаджують різні ідеї, але чому саме Митний Союз може допомогти врятувати нашу економіку?! Це невірний шлях, оскільки ми маємо рухатись до Європи, позбутись корупції та брутальних крадіжок майбутнього у наших дітей, і після цього неодмінно будемо жити краще. 500 мільйонів європейців хочуть отримувати наші якісні товари та послуги.

Нові програми та гранти Зрозуміти. Конкурувати. Перемагати. www.uago.info


Перемагати, щоби Угода про асоціацію між Україною та ЄС - та її запровадження у більш ніж 30 сферах приведе до суттєвих змін. Та найбільш важливі ті зміни, які передаються у вигляді ідеї від "людини до людини", а не шляхом нав'язування чи виконання задля "замилювання" очей європейським партнерам. Європейська інтеграція вимагає часу, ресурсів та людей і ми маємо вже всі підґрунтя для перемоги!

Вільно торгувати із ЄС! Зрозуміти. Конкурувати. Перемагати. www.uago.info


зростати разом! Імідж України у Європі - це Ваш як особистий, так і професійний імідж, це імідж Вашого товару чи послуги у Європі. Якщо Ви ще й досі не уклали економічних відносин із партнерами у ЄС, то прийде час і це питання постане у Вашій стратегії, стратегії Вашої компанії. Саме тому потрібно починати робити кроки до Європи вже сьогодні.

Завітай на www.uago.info та завантаж матеріали про те, як Асоціація із ЄС змінить твій бізнес!

Оволодіти знанням! Зрозуміти. Конкурувати. Перемагати. www.uago.info


Нові інструменти ЄС для бізнесу

Відкрити бізнес у ЄС!

Вирішити проблеми!

Дізнатися більше!

Зростаємо разом! Зрозуміти. Конкурувати. Перемагати. www.uago.info

Annex 8 zrostaemo razom flyer1 ukr  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you