Page 1

Презентація ідей для зоомагазину “Фауна Хаус”


Виходячи з нашого розуміння завдання проекту ми виділяемо наступну ціль: Розробити дизайн зовнішньої реклами. Технічні вимоги: пластиковий куб, 1,4 м. х 1,4 м., з підсвіткою.


На шляху досягення мети ми вбачаємо декілька нюансів: - Дизайн повинен бути виконаний з урахуванням великих розмірів картинки. - Невелика кількість деталей. - Підсвітка що розташована у кубі вимагає уважног відношення до дрібних елементів та кольорів, що буде використано в макеті, адже і при денному і при вечірньому освітленні інформація повинна сприйматися комфортно. - Оскільки у проекта вже є сайт, концепція зовнішньої реклами повинна бути відповідною до концепції сайту, щоб створювати єдність фірмового стилю.


З огляду на вищенаведене, пропонуємо декілька прикладів реалізації проекту. Всі запропоновані прототипи є малюнками, адже використання фото, в данному випадку ми вважаємо недоцільним.


1-й варіант


1

Перший варіант представляє собою макет побудований на малюнку – силуеті. Він залишає відчуття “стилю”, манера – мінімалізм. Навіть жартівливий малюнок виглядає як самодостатній елемент з ідейним наповненням.


Приклад

Фауна Хаус

Прототип, який абсолютно відповідає ідеї проекту


Приклад


Приклад


Приклад


Приклад


2-й варіант


2

Малюнок що виконано у грайливій, жартівливій манері, який створює веселий лекгий настрій.


Приклад


Приклад


Приклад

Фауна Хаус  

Презентація ідей для зоомагазину "Фауна Хаус"

Advertisement