Page 1

Okeyi Ustasından Öğrendim Öncelikle kendimi anlatarak başlamak isterim. Ben yıllardır okey oynuyorum, üstelik düz okey ve 101 okey konusunda mahallemde aranılan insanımdır. Çocukluğumda ramazan aylarının akşamlarında hiç durmaksızın okey oynardık. O günleri o kadar özlerdim ki, şimdi ise bulunduğum mahallede okey oynayacağım arkadaş bulmak bir hayli zor oluyor. Doğrusunu söylemek gerekirse kırk yılın başı bir ekip bulduğum zamanda pek eğlenemiyorum. Neden mi? Her şeyden önce arkadaşlarım okey oynamaktan pek anlamıyorlar. Bu da benim sıkılmam anlamına geliyor.

Ne Yaptım – Ne Yapmalı Bunun için internet üzerinden okey oynanan adreslere göz atmaya başladım. Bu adreslerin büyük bir kısmı birbirinin aynısı olan içeriklerle doluydu. Son derece yavaştı ve az insan vardı. Her ne kadar bu botların isimleri normal insanlar olsa da yine de anlaşılır bir şekilde kötü oynuyorlardı. Zaman içerisinde farklı adreslere göz atmış olsam da son olarak kaliteli bir adres ile tanışarak okey oynamanın mantıklı adımına ulaştığımı söyleyebilirim. Benim için biçilmiş kaftan diyebileceğim adresi ziyaret ederek okey oyunları oyna ayrıcalığından hızlı bir şekilde yararlandım. Bu da okey oynarken benim mutlu olmam anlamına geliyordu.

Bu Siteyi Farklı Yapan Nedir Benim mahallemde aradığım ortamı bulmam siteyi sevmem için yeterli oldu. Yazımın başında da değindiğim gibi gerçekten okeyden anlayan bir ekibin site içerisinde devamlı olarak varlığını göstermesi sanki masa başında oynuyormuşum hissiyatı vermeye başladı. Şu ana kadar okeyi bilgisayara karşı oynayan insanlara pek anlam veremesem de bu zamana kadar bende var olan düşüncelerin neredeyse tamamının boşa çıkması anlamına geldi.

Okey Eğlencelidir – Takım Arkadaşları Önemlidir Aslına bakarsanız okeyi okey yapan özellikleri arasında ilk sırada takım arkadaşları gelmektedir. Onlar okey oynamaktan ne kadar mutluluk duyuyorsa o zaman okey sizin için öncelikli bir seçenek olarak dikkatleri üzerine çekecektir. Ev ortamında bilgisayar başında yada mobil olarak okey oynayabileceğiniz bu adresi ziyaret etmenizi tavsiye ediyorum. Hatta imkanınız varsa benim rakibim yada takım arkadaşım olabilir ve okey oynamaya başlayabilirsiniz. Farklı konu başlıklarına değinmek istemiyorum hem bilgisayar hem de mobil olarak okey oynayabileceğiniz bu adresi ziyaret ederek son derece hızlı ve seri bir şekilde okey oyunlarının büyülü dünyasına adım atmanız mümkün olacaktır. Zamana bağlı olarak giderek dolan bir oda içerisinde usta oyuncularının ellerini takip ederek onların nasıl oynadıklarına yerinde şahit olabilirsiniz. Bu site size okeyden başka dostluk ve zaman geçirme garantisi de vermektedir…. Daha detaylı bilgi için https://www.okeyoyunlari.net/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Profile for okeyoyunlari

Okey  

Okey  

Advertisement