Page 1

Impact FX

No loss of compact power

TR


Impact FX Sabit kompakt güç Kompakt güç neden hiç ihmal edilemez Tekstil-Profesyonelleri kompakt iplik kalitesini çok düşük tüylenme özelliğiyle bilirler. Bunun için eğirme sırasında, ipliğin liflerini biraraya getiren bir hava akımı oluşturulur. Bu hava akımının gücünü en belirgin hale getiren, işte bu kompakt güçtür. Ancak kompakt güç sabit olduğunda, lifler birbirinin arasına girerek birleşirler. Kompakt güç azaldığı durumda, gerilmiş olan iplik gizlice ve farkedilmeden kompakt karakteristiğini kaybeder. Impact FX sayesinde kendinizi kompakt güç kaybına karşı korumuş olursunuz. Sadece Impact FX kompakt gücü hiç kayıpsız garanti eder Oerlikon Schlafhorst ürünü Impact FX sayesinde pazardaki en akıllı sistemden yararlanmış olabilirsiniz. Sadece Impact FX – otomatik olarak kendi kendini temizler – aerodinamik bakımdan en uygun şekilde tasarlanmıştır – kendi ayarlanabilir alçak basınç kombinasıyla teçhiz edilmiştir.

C

O

M

PA

Bu avantajlarla birlikte Impact FX her metresinde ve her bobininde tam sizin arzularınıza uygun olan kompakt ipliği üretir.

C

T

PO

W

ER Eksiksiz kompakt gücü Impact FX ile garanti altına alın. İyi tasarlanmış ve eşsiz konstrüksiyonu sayesinde kompakt güç kaybını önler.

Birinci sınıf kompakt ipliği böylece zorlaştırmadan normal ring iplik gibi üretin – Impact FX ile.

COMPACT QUALITY


Zinser 351 Impact FX Yeni: Dünyanın en uzun kompakt eğirme makinesi 1680 iğ üzerinde mükemmel kompaktlama Oerlikon Schlafhorst dünyanın en uzun kompakt eğirme makinesini sunuyor: 1680 adet iğ kullanımınızı bekliyor. Impact FX bunu mümkün kılıyor.

Kompakt eğirme yeni boyutlarda: Zinser 351 Impact FX Bugün satın alabileceğiniz en yüksek üretim kapasitesine sahip kompakt eğirme teknolojisidir.

Kompakt güç kaybı olmadan oyun oynar gibi daha uzun olmak Impact FX daima tam kompakt güç garanti eder, 1680 adet iğde bile. Bu da daha iyi alan kullanımıyla birlikte en yüksek ekonomiyle kompakt eğirme yapabilme anlamına gelir. Ve bunun yanı sıra da daima her metresinde en uygun şekilde kompaktlanmış ipliğin eğirilmesi güvencesi sağlanır. Bunu ancak Zinser 351 Impact FX sağlar Zinser 351 Impact FX sayesinde, yenilenmiş olan Oerlikon Schlafhorst State-of-the-art-Teknolojisini garanti altına alın. Bizim atılımımızı pazarda kendi rekabet avantajınız haline getirin.

Aerodinamik mükemmelleştirilmiş emiş boruları , düzgün bir hava akışı sağlar, buda süper uzun makineler için çok önemlidir.


OSC/ZIN/08-09/IMP/1-TR

Oerlikon Schlafhorst Zweigniederlassung der Oerlikon Textile GmbH & Co. KG Blumenberger Strasse 143 –145 41061 Mönchengladbach Germany Phone: +49 2161 28 0 Fax: +49 2161 28 2645 Internet: www.schlafhorst.oerlikontextile.com E-Mail: info.schlafhorst@oerlikon.com


Impact FX otomatik olarak kendi kendini temizler Düzenli kontrol aşamalarını artık unutun »Tıkanmaz« en iyi yeni çözümdür Yegane kompaktlama sistemi olarak Impact FX, kendi kendini otomatik olarak temizler. Bu da apronun yapılandırılmasındaki yenilenmiş çözümlerin kullanımıyla ve kombinalardaki malzeme seçimiyle gerçekleşmiştir. Çünkü hava akımı için – ve böylece kompakt güç için de – var olan açıklıkları »tıkanmaz« olmayı sağlarlar. Akıllı Walk-Efekti Walk-Efekti sayesinde apronun bükülme noktasındaki açıklıklar sürekli olarak çaplarını değiştirirler. Kir partikülleri ve lif artıkları deliklerin arasına yerleşemezler.

Apron temiz kalır ... ve yukarıya doğru iletilirler

Kir Partikülleri açıklıkların arasından toplanırlar ...

Gerçekten memnuniyetle neden vazgeçebilirsiniz Buna karşın olarak, örneğin sert bir elek tamburuyla çalışan diğer sistemler tıkanırlar. Çünkü kir partikülleri orada direkt olarak açıklıkların içine bastırılırlar. Kompakt güç ve iplik kalitesi kötüleşirler. Bu nedenle sürekli olarak kontrol yapılmalı ve temizlik için durdurulmalıdır. Impact FX: otomatik olarak sabit kompakt güç Impact FX sayesinde kontrol aşamalarını ve makine duruşlarını unutabilirsiniz. Akıllı sistem otomatik olarak sabit kompakt kalitesini üretir, Her metresinde, her iğinde, her partisinde. Impact FX kendi kendini temizleyen Walk-Efektiyle, eleman gerektiren denetimden ve temizlik nedeniyle üretim duruşlarından tasarruf sağlar.


Impact FX doğrusal hava akımı sağlar Kir birikimlerinden ve makine-duruşlarından vazgeçin Essiz: en uygun aerodinamizm Impact FX’da hava tüm sistem boyunca doğrusal olarak hareket eder. Gizlenmiş dirsekler, köşeler ve kenarlar bulunmaz. Köşeler yok, kir yok, tıkanma yok – aksine basit olarak aynı kalan kompaktlama kalitesi vardır. Bu avantajı size pazarda başka hiç kimse sunamaz. Kalite güvencesi için üretim kesilmeleri mi? Impact FX sayesinde hayır Rakiplerimizin makineleri konstrüksiyonları itibariyle daima durmak zorunda kalırlar. Uygunsuz şekillendirilmiş hava kanalları nedeniyle girdaplar ve kir depoları oluşurlar. Kompakt güç ve böylece kompaktlama kalitesi gitgide düşer. Bu nedenle üretim sürekli olarak büyük bir özenle ve eleman gereksinimiyle denetlenmek ve yeniden oluşturulmak zorundadır – ta ki kalite güvencesi için ‚Acil-Duruşa’ kadar! Diğer sistemlerde maalesef düzenli şekilde gerekli olan önemli büyüklükte bir üretim duruşu. Otomatik olarak güvenli, personel gereksinimi olmaksızın Impact FX buna karşın, akıllı ve olgun bir teknolojiden beklenebildiği şekilde çalışır: güvenli fonksiyonellikle, güvenli kaliteyle ve çarpıcı. Impact FX sayesinde tam kompakt gücü ve otomatik olarak sabit kompaktlama kalitesini belirleyebilirsiniz.

Düz hatlı hava akımı

Aerodinamik olarak çok uygun: hava akımı düz yol üzerindeki bütün partikülleri beraberinde sürükler. Impact FX hiç tıkanmaz ve daima tam kompaktlama gücüyle kompaktlar – otomatik olarak ve hiç bir ilave personel gereksinimi olmaksızın.


Impact FX kendi alçak basınç kombinasına sahiptir Birbiriyle yarışan hava akımlarına engel olun Prensiplerden bağımsız olmak Diğer sistemlere karşın Impact FX kendi ayarlanabilir alçak basınç kombinasına sahiptir. Böylece daima tam kompakt güç kullanıma hazır durumdadır – çünkü kompakt güç iplik kopma emişi tarafından »emilemez«.

Impact FX ile kompaktlama

Konstruktif olarak avantajlı Diğer sistemlerde çoğunlukla sadece bir adet alçak basınç kombinasıyla hem iplik kopma emişi hem de kompaktlama-ünitesi beslenmektedir. Böylece kompaktlama alçak basıncı zaman içinde belirgin bir şekilde optimumun altına düşer. Bunun negatif etkileri: – kompaktlama kalitesinde güçlü değişimler – daha fazla iplik kopmaları.

Impact FX alçak basınç-oluşumu

İplik kopma emişi için biriktirme deposu

İplik kopma emişi İplik kopma emişi için alçak basınç-oluşumu

Impact FX buna karşın daima optimum alçak basınçla ve bu sayede tam kompakt güçle kompaktlar. Hiç tavizsiz kompakt-Alçak basınç Impact FX ile, arzu edilen kalite için optimum olan alçak basıncı hiç tavizsiz elde edebilirsiniz. İplik kopma emişinden ayrı tutulması bunu mümkün kılar. Mutlak sabitlik, her iğde Impact FX alçak basınç sensörlü ve frekans kumandalı motorlu kumanda çevrimi sayesinde kompakt-alçak basıncı sürekli olarak hassas şekilde arzu edilen nominaldeğerde tutar.

Tavizsiz ve hassas: bağımsız, ayarlanabilir bir alçak basınç kombinası Impact FX’de sabit kompakt güç için çalışır. İplik kopma emişi ve biriktirme deposunun doluluk durumu kompaktlama kalitesini etkileyemezler.


Serbest malzeme seçimi Impact FX’i esnek olarak bütün malzemelerle kullanabilirsiniz Tüm hammadde spektrumu boyunca kompakt eğirme Denimden narin ipliğe kadar bütün iplik numaralarında maksimum-kompaktlama kalitesi: Impact FX sayesinde malzeme seçiminde tamamen serbestsiniz. Bütün önemli elyaf tipleri ve bunların karışımları, bütün önemli ring eğirme kalitelerinde ve hassasiyetlerinde işlenebilirler. Kendinize özel uyum sayesinde kompakt ipliğinizin hassas karakteristiği Impact FX ile tam olarak arzu ettiğiniz-kompakt ipliği eğirebilirsiniz: üretime merkezi olarak kumanda edebilirsiniz ve kompaktlamaya kendinize özel olarak hammaddenizde hakim olabilirsiniz. Buna ilave olarak her hammaddeyi hassas ayarlanabilir, müstakil kompakt-alçak basınç yardımıyla eğirebilirsiniz ve böylece farklı elyafların „yoğunlaştırılabilirliklerini“ göz önünde bulundurabilirsiniz. Ayarlamaları merkezi ve konforlu olarak EasySpin-Dokunmatik ekranda gerçekleştirebilirsiniz. Yarn Engineering – ayarlanabilir iplik yapısı, yeni tekstil ürünleri Impact FX ile tam olarak arzu ettiğiniz iplik değerlerine erişebilirsiniz. Kompakt ipliğin karakterini ve yapısını belirleyebilirsiniz ve bunu kullanım amacınıza uygun hale getirebilirsiniz. Impact FX size Yarn Engineering’in bütün olasılıklarını sunar – yeni tekstil ürünleriyle kendinize sürpriz yapın.

ImpactFX_Posterfolder_tr.pdf  

No loss of compact power TR M P A O C Sadece Impact FX kompakt gücü hiç kayıpsız garanti eder Oerlikon Schlafhorst ürünü Impact FX sayesinde...

ImpactFX_Posterfolder_tr.pdf  

No loss of compact power TR M P A O C Sadece Impact FX kompakt gücü hiç kayıpsız garanti eder Oerlikon Schlafhorst ürünü Impact FX sayesinde...

Advertisement