Page 1

İş Dünyasına Pasaportunuz

NZMA, size dünya çapında bir mekanda dünya çapında bir derece sunar Hangi dereceyi alacağım?

İki yıllık diploma programından başarılı olarak mezun olduğunuzda dört derece alacaksınız:

1. Sene BTEC İşletme Yüksek Öğrenim Sertifikası

İşletme Diploması 5 & 6. Seviye

İş dünyasında başarılı olmak veya daha yüksek bir eğitim elde etmek istiyorsanız, NZMA sizin için doğru seçimdir. NZMA, dünya çapında tanınan Edexcel Group ile olan ortaklığıyla size İşletme Diploması 5. Seviye (bir yıllık) veya İşletme Diploması (İleri Düzey) 6. Seviye (iki yıllık) programlarına katılma fırsatını sunar.

Neden Edexcel’in BTEC diplomasını seçmeli?

• BTEC, dünyanın her yerindeki kurumların ve öğrencilerin güvenini kazanmıştır.

(Birleşik Krallık derecesi). İşletme diploması 5. Seviye (Yeni Zelanda derecesi).

2. Sene BTEC İşletme Yüksek Öğrenim Diploması (bir dalda uzmanlaşma) (Birleşik Krallık derecesi). İşletme diploması (İleri Düzey) (bir dalda uzmanlaşma) 6. Seviye (Yeni Zelanda derecesi).

Programa katılabilmek için ne yapmalıyım?

Ülkeniz için geçerli olan özel akademik giriş gerekliliklerini öğrenmek için lütfen bizimle doğrudan iletişime geçin.

Uluslararası öğrencilerin:

• 18 yaş ve üstünde olmaları • IELTS 5.5 veya NZMA İngilizce Dil Değerlendirme Sınavında gereken puana sahip olmaları • Geçerli bir vize ile sigortalarının olması gerekmektedir.

2011 Başlangıç tarihleri

14 Şubat, 2 Mayıs, 25 Temmuz ve 10 Ekim

• BTEC, Edexcel (Birleşik Krallık’taki en büyük derece veren kurum) tarafından düzenlenen kaliteli mesleki diplomalar vermektedir.

Uluslararası Öğrenciler İçin Eğitim Ücreti

• 2007 yılında, sadece Birleşik Krallık’ta 1 milyonun üzerinde öğrenci bir BTEC kursuna kaydolmuştur.

NZMA’nın mevcut promosyonlarını öğrenmek için lütfen acentanıza başvurun.

• Yüksek kalite güvencesi, öğrencilerin küresel olarak tanınan bir diploma almalarını sağlar.

TELEFON E-MAIL WEB SİTESİ

+64 9 309 7802 info@nzma.ac.nz www.nzma.ac.nz

Kaynak giderleri de dahil 16,900 Yeni Zelanda Doları (bir yıllık eğitim bedeli)

Kaynak giderleri, tüm kurs masraflarını ve malzemelerini kapsamaktadır (üniformalar ve çalışma malzemeleri). Kaynak giderleri, Yeni Zelanda’ya gelmeden önce ödenmelidir. Uzmanlık alanları derslerinin açılması asgari kayıt sayısının sağlanmasına bağlıdır.


İşletme Diploması 5. Seviye İşletme Diploması 5. Seviye

Neler Öğreneceğim?

• bir yıllık bir programdır

İşletme Diploması 5. Seviye, İşletme Diploması 6. Seviye (İleri Düzey) programının ilk yılını oluşturur. Bu program, genel işletme becerilerinin geliştirilmesine ve bunların işletme ortamında nasıl uygulanabileceğine odaklanır.

• size, pazarlama, idari konular, finans, genel hukuk, insan kaynakları ve işletme stratejileri gibi esas konularda sağlam bir temel kazandırmak üzere tasarlanmıştır.

Aşağıdaki dersle öğretilecektir:

• Yeni Zelanda, Avustralya, ABD ve Birleşik Krallık’taki üniversiteler tarafından tanınan bir derecedir. • sizi Yeni Zelanda’daki kurumlara kabul edilmenizi sağlayacak bir yol sunmak üzere düzenlenmiştir. • bir işe yerleştirerek, size uygulamalı olarak endüstri tecrübesi kazandırma ve bir Yeni Zelanda referansı edinme şansı vermek üzere tasarlanmıştır.

Faydaları:

Tercihi siz yaparsınız. İsterseniz derecenizi alarak, daha ileri seviyede bir eğitim veya çalışmak için yurtdışına gidin, isterseniz Yeni Zelanda’da kalmak için başvurun. Eğer Yeni Zelanda’da kalmak ve eğitiminize devam etmek istiyorsanız, İşletme Diploması 6. Seviye (İleri Düzey) programına devam edebilirsiniz. Bu derece, Yeni Zelanda Dereceler Kurumu (New Zealanda Qualifications Authority – NZQA) onaylı, Birleşik Krallık merkezli bir BTEC derecesidir.

• • • • • • • •

Pazarlama Finans İnsan kaynakları Kuruluşlar ve davranış biçimleri İşletme ortamı Genel hukuk İşletme ortamında karar verme becerisi İşletme stratejileri ve araştırma becerileri

Öğrenciler, ayrıca, sorun çözme, sunum becerileri, özgüven, liderlik, dinleme becerileri, müşteri hizmetleri ve anlaşmazlıkları çözümleme gibi başka kişisel ve mesleki yetenekler de geliştireceklerdir.

İşletme Diploması 5. Seviye

Birinci Seçenek

Mezun olduktan sonra çalışma vizesi alınabilir,Yeni Zelanda da kalınıp profesyonel bir kariyere başlanabilir.

İkinci Seçenek

NZMA’da İşletme Diploması 6. Seviye (İleri Düzey) programına devam edin

Üçüncü Seçenek

Avustralya, ABD veya Birleşik Krallık’ta eğitiminize devam edin

Dördüncü Seçenek

Yeni Zelanda’daki Üniversite Kurumlarına devam edin (Üniversite eğitimine giden garantili yolları öğrenmek için web sitemize bakın)

*Yeni Zelanda Göçmenlik Dairesi tarafından uygun koşulları karşılayan mezunlara 12 aylık bir Mezun İş Arama Vizesi (Graduate Job Search Visa) verilecektir. Uygun koşullar sağlandığı takdirde kalıcı oturum izni de alınabilir.

Daha fazla bilgi edinmek veya hemen kayıt olmak için +64 9 309 7802 numaralı telefondan NZMA’yı arayın veya bize info@nzma.ac.nz adresinden email atın.


İşletme Diploması 6. Seviye Neler Öğreneceğim?

İşletme Diploması 6. Seviye (İleri Düzey) diploma programı, öğrencilerin becerilerini ana uzmanlık alanlarıyla bağlantılı ödevlerle geliştirmelerine olanak tanır. Öğrenciler, ayrıca, en fazla dört dersi seçebilirler

Beş başlıca uzmanlık alanı mevcuttur: 1. 2. 3. 4. 5. İşletme Diploması 5. Seviye programını tamamladıktan sonra Yeni Zelanda’da kalabilir ve NZMA’nın İşletme Diploması 6. Seviye (İleri Düzey) programıyla eğitiminize devam edebilirsiniz. Eğitiminizin ikinci yılında, bu ileri düzey diploma programı size beş uzmanlık alanından birini seçme imkanı tanır. İşletme Diploması 6. Seviye (İleri Düzey) programından mezun olduktan sonra, uluslararası olarak tanınan derecenizle yurtdışındaki bir üniversitede eğitiminizi tamamlayabilir veya Yeni Zelanda’ya yerleşmeyi tercih edebilirsiniz.

Yönetim Pazarlama Finans E-İşletme Stratejileri ve Bilişim Teknolojileri

Ayrıca, aşağıdaki derslerden dördü seçilmelidir: • • • •

MS Office Çözüm Geliştirme Operasyon Yönetimi Endüstri Deneyimi (Staj) İdari Uygulamalar ve Prosedürler

• • • •

Mali Hizmetler Proje Yönetimi Mikro İktisat Makro İktisat

Not: Uzmanlık alanları derslerinin açılması asgari kayıt sayısının sağlanmasına bağlıdır.

İşletme Diploması 6. Seviye (İleri Düzey)

Birinci Seçenek

Mezun olduktan sonra çalışma vizesi alınabilir,Yeni Zelanda da kalınıp profesyonel bir kariyere başlanabilir.

İkinci Seçenek

Yeni Zelanda’da kalın ve onaylı üniversitelerde okuyun

Üçüncü Seçenek

Avustralya’da, Birleşik Krallık’ta, ABD’de veya Yeni Zelanda’da eğitiminize devam edin.

*Yeni Zelanda Göçmenlik Dairesi tarafından uygun koşulları karşılayan mezunlara 12 aylık bir Mezun İş Arama Vizesi (Graduate Job Search Visa) verilecektir. Uygun koşullar sağlandığı takdirde kalıcı oturum izni de alınabilir.

Daha fazla bilgi edinmek veya hemen kayıt olmak için +64 9 309 7802 numaralı telefondan NZMA’yı arayın veya bize info@nzma.ac.nz adresinden email atın.


NII bus T 2011

Sizi işverenlerle buluşturur Redfish İş Bulma Uzmanları

Redfish sadece gerçek sonuçlar elde etmekle ilgilenir – bir iş bulmanın sizin için ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz Mezunlarımız için doğru kariyeri bulmak bizim başlıca hedefimizdir.

Redfish, bize ait olan ve öğrencilerimiz ile mezunlarımıza ideal kariyerlerine başlamalarına yardımcı olmaya odaklanan, diploma öğrencilerimiz için ücretsiz hizmet veren bir istihdam şirketidir. CV yazma ve mülakat becerilerinden, sizi heyecan verici iş fırsatları konusunda teşvik etmeye kadar her ihtiyacınızı karşılayan hizmetlerimiz mevcuttur. Redfish turizm ve işletme endüstrileri alanında uzmandır. Telecom, Air New Zealand, ANZ, SkyCity, Hilton, Westin ve Heritage Otelleri gibi, Yeni Zelanda’nın en büyük işverenlerinin çoğuyla güçlü ortaklıklarımız vardır. Düzenli olarak endüstriyel organizasyonlara ev sahipliği yaparak, öğrencilerimizin potansiyel işverenlerle tanışmalarını ve işverenlerin bir çalışanda neler aradıklarını anlamalarını sağlıyoruz.

“Diploma eğitimimin başlamasından birkaç ay sonra, Redfish CV’mi kusursuz hale getirdi ve bir iş bulmama yardımcı oldu. Eğitim sürecimin büyük bir kısmında bu işyerinde çalıştım ve orada çok şey öğrendim.” – Kayako Nakamura (Japonya) PO Box 6172 Wellesley Street 80 Anzac Avenue Auckland 1141 New Zealand

Bunlara ek olarak, çeşitli staj imkanları da sunmaktayız. Eğer NZMA’de İşletme (Business) Diplomanızın bir parçası olarak staj imkanından faydalanmak isterseniz, Redfish size bu konuda aktif destek sağlayacaktır.

Sadece harika bir derece değil, aynı zamanda harika bir iş bulma desteği!

TELEFON +64 9 309 7802 E-MAIL info@redfish.co.nz WEB SİTESİ www.redfish.co.nz

Business Insert Turkish  

Business Insert Turkish

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you