Page 1

Послання Богородиці від 25 квітня 2008 р. “Дорогі діти! Сьогодні Я також закликаю вас усіх зростати у любові Божій так, як квітка, яка відчуває теплі промені весни. Так само зростайте і ви, Мої любі діти, у любові Божій і несіть її до всіх тих, які перебувають далеко від Бога. Шукайте Волі Божої і чиніть добро кожному, кого Бог поставив на вашому шляху, і будьте світлом та радістю. Дякую, що відповіли на Мій заклик!”

Шукайте Божої волі та чиніть добро Напочатку послання від 25 квітня 2008 року Марія закликає нас зростати у любові Божій. Зростати у любові означає відкритися на Бога, як квітка, так, щоб Він міг нас огорнути й освітити. Це може звершити тільки молитва, бо вона є каналом, через який Бог шле на цю землю Свої любов і благодать. Правдиву молитву може породжувати лише серце, яке дозволяє охопити себе силі Божої любові. Цю любов може охопити лише той, хто молиться від щирого серця, тобто цілим своїм єством. Любов Божа шукає відповіді, а нею є віра. Сповнене вірою серце можна порівняти зі світлом. Віра, як і світло, проганяє темряву, труднощі та сумніви, вона дарує впевненість і силу. Віра осяює шлях кожному, хто її має, і веде так, як хмара осяювала ніч і вела ізраїльтян через пустелю. Ті, котрі очікують від віри ясних і зрозумілих знаків, розчаруються, бо віра перевершує докази та аргументи. Віру не можна виміряти з допомогою науки, бо вона передусім є життям, а життя не завжди можна описати з допомогою знань. Віру можна порівняти із зорями, що серед ночі ведуть рибалок у морі. Вони освітлюють хвилі, по яких пливуть рибалки, проте безпосередньо не показують їм шляху. Марія закликає нас шукати Волю Божу. Вона з’являється нам у Своїй повноті тільки у зустрічі з Христом. Лише шукання і сповнення Божої Волі запровадить нас до Небесного Царства. Ісус каже: “Не кожний, хто промовляє до Мене: Господи! Господи! – ввійде в Царство Небесне, лише той, хто чинить Волю Отця Мого, що на Небі” (Mт. 7,21). Божа Воля є важливішою, ніж наша воля. Пошук і виконання Божої Волі неозначає погубити себе чи свою свободу, навпаки,

це означає звільнитися від щоденного полону гріхів – полону, в якому нас тримають маленькі “божки”. Це може бути влада, гроші, робота чи думки про щось інше тощо. Усі ці ідоли забирають у нас життя, яке дає лише Бог. Усі інші “божки” обіцяють багато, але не дають нічого. Богородиця прийняла Божу Волю, Вона погодилася служити одному Богу й виконувати Його Волю. Тобто Марія сказала “fiat” – “нехай станеться” – і з допомогою Божої благодаті змінила хід історії. Через виконання Божої Волі ми вступаємо у дружні стосунки з Богом. Коли Ісусові сказали, що прийшла Його Матір і брати і що вони Його шукають, Він відповів їм: “Хто Моя Мати та брати Мої? І поглянувши навкруги на тих, які сиділи довкола Нього, каже: Ось Моя Мати та Мої брати. Бо хто чинить Волю Божу, той – Мені брат, сестра і мати” (Mк. 3, 33 - 35). На завершення послання Богородиця закликає нас чинити добро всім людям і бути світлом та радістю. Світлом і радістю може бути лише той, хто щодня засвідчує Божу любов так, як це, наприклад, робила Мати Тереза. Бути свідком означає повністю віддати себе у Божі руки і жити посланням Євангелії до того, як ми передамо його іншим. Особиста зустріч з Богом, що став людиною, допомагає і нам жити з розп’ятим і воскреслим Господом.Нехай Марія, Матір Христа і Церкви, допоможе нам занести всюди послання миру, радості й прощення – послання, яке змінить світ!

o. Данко Перутіна

5  

Послання Богородиці від 25 квітня 2008 р.

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you