Page 1

Fundacja Współpracy Polsko-Ukraińskiej Polish-Ukrainian Cooperation Foundation Фундація українсько-польської співпраці

Аплікаційна форма учасника конкурсу опису бізнес-ідей в рамках проекту «Бізнес-інкубатор для студентів, викладачів та бізнесу». Заповнюється кандидатом українською мовою

Прізвище, ім’я, по-батькові кандидата Дата народження (ДД-ММ-РІК) Освіта (Навчальний заклад повністю) Повна інформація

ВНЗ

Харківський національний університет міського господарства ім. О.М.Бекетова

Факультет Спец-сть Курс, Група Рік закінчення Мобільний телефон: E-mail (обов’язково) : Профайл в соц.мережах (посилання) Посилання з мережі Інтернет на Ваші досягнення, які б Вас краще характеризували (статті, відео) (Надайте за бажанням) Які тренінги, навчальні курси, програми Ви відвідали за останні 2 роки ?

Іноземні мови, якими Ви володієте та на якому рівні? Мови: (рівень низький, середній, високий) Чи є у вас досвід підприємницької діяльності? 2-3 речення.

Чи є у вас команда однодумців в реалізації Вашої бізнес-ідеї? Вкажіть імена та прізвища (якщо є) Чи займаєтесь Ви громадською діяльністю?

1


Fundacja Współpracy Polsko-Ukraińskiej Polish-Ukrainian Cooperation Foundation Фундація українсько-польської співпраці

Якщо так, то в якій організації і яку роль Ви в ній виконуєте? Досвід роботи або реалізації будьякої ініціативи, проекту Які Ваші очікування від можливого візиту до Польщі? Які знання Ви б хотіли отримати під час візиту? Чи Ви маєте дійсний закордонний паспорт?

Так або Ні

Ім'я та прізвище англійською NAME / SURNAME (точно, як у закордонному паспорті, якщо його маєте)

Кількість сторінок заповненої анкети не обмежується. Кожну клітинку можна збільшувати в частині заповненого матеріалу. Учасники, які заповнюють дану аплікаційну форму автоматично приймають участь в конкурсі на навчальний візит до Польщі.

Заповнену анкету учасника та опис бізнес-ідеї (за встановленою формою) мають бути надіслані до 23 вересня 2013 року до 19.00 на E-mail: pauci.competition@gmail.com Учасники, які надішлють документи, отримають підтвердження про отримання від координаторів проекту.

Проект реалізується завдяки партнерству Міжнародної організації "Фундація польськоукраїнської співпраці ПАУСІ" , ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, Академії Гірничо-Металургійної у Кракові (AGH), громадської організації «Європейський Інститут нерухомості» (Краків, Польща). Проект фінансується Міністерством закордонних справ Польщі, співфінансується та впроваджується Фундацією ПАУСІ та ХНУМГ ім. О.М.Бекетова

2

cGF1Y2lfZmlsZXM1MDQy