Page 1

Wizja

Nowoczesne i bezpłatne leczenie

Grupa Nowy Szpital to polska sieć szpitali niepublicznych, założona przez Adama Roślewskiego i Marcina Szulwińskiego. Powstała ona z przekonania, że w służbie zdrowia można działać lepiej i efektywniej. Lepiej służyć pacjentom i efektywniej wykorzystywać środki finansowe dostępne w publicznym systemie ochrony zdrowia. Nie reprezentujemy funduszy inwestycyjnych szukających pomnożenia kapitału w obszarze usług medycznych. Grupa Nowy Szpital przejmuje zarząd nad szpitalami by rozszerzać ich działalność medyczną. Naszym celem jest zapewnienie kompleksowych i bezpłatnych usług medycznych. Planując rozwój jednostek medycznych zawsze bieżemy pod uwagę lokalne potrzeby zdrowotne.

Misją Grupy Nowy Szpital jest zapewnienie poczucia bezpieczeństwa zdrowotnego osobom szukającym opieki medycznej. Bezpłatne usługi medyczne realizujemy w podobnym zakresie jak szpitale publiczne. Ale to nie wszystko. Sukcesywnie poszerzamy ofertę świadczeń, by pomagać jak największej liczbie potrzebujących. Trzymamy rękę na pulsie. Wiemy, że medycyna jest jedną z najszybciej rozwijających się dziedzin nauki. Z dnia na dzień tworzą się nowe możliwości diagnostyki i leczenia. Chcielibyśmy, aby nasi pacjenci mogli z tego korzystać.

W partnerstwie z samorządem

Misja społeczna Grupa Nowy Szpital angażuje się w działalność społeczną. Nawiązujemy współpracę z organizacjami pozarządowymi. Nasze szpitale i przychodnie uczestniczą w programach profilaktycznych, by nie tylko leczyć, ale również zapobiegać chorobom. Ratownicy uczą dzieci jak udzielać pierwszej pomocy. Położne w bezpłatnych szkołach rodzenia pomagają przygotować się do porodu i macierzyństwa.

Grupa Nowy Szpital ściśle współpracuje z samorządami w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego. Rozumiemy rolę i zadania stojce przed partnerem publicznym. Chcemy pomogać w ich realzacji dostarczając bezpłatne usługi medyczne wszystkim potrzebującym. Samorząd, przekazując Grupie swój szpital może skupić się na innych ważnych obszarach działalności. W 2011 roku Grupa Nowy Szpital roku jako partner Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po raz czwarty będzie wspierać szpital polowy i czuwać nad zdrowiem Nieustanny rozwój, ciągłe doskonalenie Wszystkie nasze szpitale przechodzą metamorfozę – od gości Kostrzyna nad Odrą poczas Przystanku Woodstock. głębokiego kryzysu do dynamicznego rozwoju. Lokalny szpital po skrzydłami Grupy Nowy Szpital umacnia swoją pozycję. Przestaje samotnie zmagać się z trudnymi realiami polskiej ochrony zdrowia. Wypracowane w szpitalach zyski przeznaczane są na nowy sprzęt, modernizacje i doskonalenie kadry. W naszych placówkach wdrażamy System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008, po to by pacjenci byli leczeni według nowoczesnych i przejrzystych procedur. W Nowym Szpitalu najważniejszy jest pacjent. Zależy nam na tym, by pacjenci leczący się w naszych placówkach wiedzieli, że w trudnych chwilach mogą liczyć zarówno na dobrą opiekę medyczną jak i zrozumienie.

wklejka_s2_wydruk  

Misja społeczna Wizja Grupa Nowy Szpital angażuje się w działalność społeczną. Nawiązujemy współpracę z organizacjami pozarządowymi. Nasze s...

wklejka_s2_wydruk  

Misja społeczna Wizja Grupa Nowy Szpital angażuje się w działalność społeczną. Nawiązujemy współpracę z organizacjami pozarządowymi. Nasze s...

Advertisement