Page 1

Horsk媒 Penzi贸n

Zazrima


www.zazrima.eu


Zazrima - Vitajte! Skutočný oddych v lone panenskej prírody vám ponúka horský penzión ZAZRIMA, ktorý sa nachádza na Orave v rázovitej obci Zázrivá v srdci pohoria Malá Fatra. Zázrivá je obľúbeným cieľom pre trávenie voľného času, dovolenky a aktívneho oddychu. Rozľahlá obec má 11 osád, jej chotár hraničí s Kysucami, Horným Považím, Oravou - preto je jej krajina rôznorodá. Penzión s kapacitou 30 osôb ponúka príjemné a pohodlné ubytovanie v dvojposteľových izbách, ktoré sú po dvoch prepojené sociálnym zariadením do jednej bunky. Stravu poskytuje vlastná reštaurácia, k dispozícii bar, spoločenská miestnosť. Parkovanie priamo v objekte, wifi zdarma.


Možnosti športového vyžitia Penzión sa nachádza v jednej z najatraktívnejších oblastí Slovenska, ktorá ponúka množstvo športových aktivít: - turistika - cykloturistika - horská cyklistika - vodná turistika/rafting - jazdectvo - horolezectvo V zimnom období hlavne lyžovanie v Ski centrum Kozinec,Malá Lučivná, Vrátna, Kubinská Hoľa. Obľúbené sú aj skialpinistické a vysokohorské túry v oblasti Malej Fatry.


Relax, regenerácia, zdravie Zdravé lesy,lúky plné kvetov a úžasné prírodné scenérie už sami o sebe pôsobia ozdravujúco a upokojujúco. Lákajú na prechádzky alebo náročnejšie horské túry,zber húb, poľovačky alebo rybolov. Tiesňavy medzi horstvami Veľký a Malý Rozsutec sú povestné bizarnými skalnými prírodnými útvarmi. Svetoznáme termálne kúpalisko v Bešeňovej s celoročnou prevádzkou pôsobí blahodárne na pohybové,dýchacie a urologické ústrojenstvo a má aj priaznivé kozmetické účinky.


Podujatia v Zázrivej a okolí Najznámejším podujatím v Zázrivej sú Zázrivské dni na konci júla, kde na vás čaká bohatý kultúrny program a rôzne originálne súťaže, napríklad vo výrobe korbáčikov. V obci sa konajú aj Medzinárodné majstrovstvá vo Varení bryndzových halušiek. V Terchovej je najznámejšie podujatie Medzinárodný folklórny festival Jánošíkove dni, ktorý má už viac ako 50.ročnú históriu a ročne ho navštívia tisíce účastníkov.


Zazrima

ZAZRIMA Penzión, s.r.o. Ráztoky 42, 027 05 Zázrivá Mob: +421 904 798 300 E-mail: penzion@zazrima.eu www.zazrima.sk Penzión ZAZRIMA Ráztoky 42 027 05 Zázrivá - SLOVAKIA


Horský penzión Zazrima  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you