Page 1


Kvalita | Flexibilita | Rýchlosť Spoločnosť Qkomaxit s.r.o. pôsobí na Slovenskom trhu od roku 2008, ako výrobno-dodávateľská organizácia, ktorej hlavné zameranie je povrchová úprava kovov, so špecializáciou na technológiu práškového lakovania s chemickou a mechanickou predúpravou. Ďalší zámer je výroba a montáž odvetraného fasádneho obkladu z hliníkových kompozitných materiálov “Alucobond, Gutbond, Alubond, Dibond, J-Bond“, kompaktných materiálov HPL: FunderMax, Trespa, Kronoplan a cementovláknitých materiálov Cembrit. Spoločnosť sa zaoberá i výrobou a montážou fóliových, svetelných a atypických reklám. Najmladším odvetvím spoločnosti je Qfloor. Zaoberá sa dodávkou a montážou exkluzívnych drevených podláh a drevených a drevoplastových terás.

Činnosť spoločnosti môžeme rozdeliť na 4 odvetvia t e r a s y

a

p o d l a h y


PARTNERI


Úprava povrchu práškovým lakovaním je jedným z hlavných zameraní a jednou zo sekcii spoločnosti Qkomaxit s.r.o. Prvoradým cieľom spoločnosti je v maximálnej miere spĺňať požiadavky zákazníkov, najmä rýchlosťou dodávky požadovaných výrobkov, kvalitou povrchu, ktorú zvyšuje i chemická a mechanická predúprava kovových materiálov, ale i technickou podporou. Vysoká pružnosť, flexibilita a rýchlosť výroby umožňuje promptne reagovať na každú požiadavku odberateľa


PARTNERI


QBOND je sekcia organizácie, ktorá sa zameriava a zabezpečuje komplexnú dodávku odvetraných fasád z kompozitných materiálov typu „Alucobond, Gutbond, Reynobond, Alubond, Dibond, J-Bond a Treska“ a kompaktných materiálov FunderMax, Kronoplan a Senova. Komplexnosť v sebe zahŕňa posúdenie požiadaviek zákazníka, návrh vhodného riešenia, technická podpora, výroba a montáž fasádneho opláštenia. Spoločnosť sa zameriava na plošné výmery (do 1500m2), pričom disponuje prenosnou technológiou, ktorá umožňuje výrobu fasádneho obkladu na mieste, je veľmi efektívna a zabezpečuje vysokú kvalitu prevedenia.


QMEDIA sa zaoberá výrobou dizajnových prvkov do interiéru a exteriéru a výrobou atypických reklám. Každý z týchto výrobkov je špecifický a potrebuje i rovnaký prístup. Vychádzame z predstavy zákazníka, ktorá je dizajnovo a vizuálne úplná a ucelená, ale často krát technicky, technologicky, alebo funkčne nevyhovujúca. Preto hľadáme riešenia a postupy, ktoré spĺňajú tieto požiadavky a ktorými transformujeme víziu do konečného funkčného výrobku.


t e r a s y

a

p o d l a h y


www.qkomaxit.sk

Q_komaxit - lakovňa , 3D reklama a odvetrané fasády  

Inovatívne riešenia v oblasti reklamy, stavebníctva a lakovania.

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you