Page 1


Drevital Drevital pôsobí pod týmto menom na trhu dvanásť rokov, ale v povedomí zákazníkov ako výrobcovia okien sme už viac ako 17 rokov. Značka DREVITAL si na poli výrobcov okien v značne veľkej konkurencii firiem vybudovala dobré meno. Z hľadiska ekonomického je firma finančne stabilná, výrobné aj administratívne priestory máme v budovách, ktoré sú v našom vlastníctve. Nie sme úverovo zaťažení, čo nám poskytuje dostatok možností k rozvoju a rozšíreniu výroby.


Drevené eurookná


Drevené okná sa používajú oddávna a v súčasnosti prežíva drevo v stavebníctve svoju renesanciu. Tento materiál vykazuje minimálnu rozťažnosť. Je pevný a má vynikajúci tepelný odpor, čiže nevytvára tzv. tepelné mosty medzi interiérom a exteriérom. Drevené okná sa vyznačujú svojou neopakovateľnou kresbou a štruktúrou. Správne navrhnuté drevené okná dotvárajú architektonický vzhľad budovy alebo domu. Drevo je nadčasový materiál a jediná obnoviteľná surovina pre výrobu okien.


Na výrobu drevených eurookien je v našich podmienkach využívané s m r e ko v é d r e v o . P o u ž í v a m e smrekový eurohranol nadpájaný /cinkovaný/ a fixný. V ponuke je aj dovážané drevo meranti. Drevené okná sú ošetrené a striekané farbami značky ADLER, ktorá ponúka širokú škálu farieb. V ponuke sú aj ošetrovacie sady, predlžujúce stálosť a pigmentáciu farby.


Plastové okná


Plastové okná vyrábame výhradne z profilov zn. HORIZONT od firmy Pramos a.s. Šitbořice, Česká republika. Firma dovážajúca profily do SR sídli od nás len niekoľko kilometrov, čo nám poskytuje záruku včasného zásobovania aj v mimoriadnych situáciách a časovej tiesni. Tak isto s firmou Pramos v ČR máme vynikajúcu spoluprácu. Krátka vzdialenosť nám umožňuje kedykoľvek v prípade riešení niektorých výrobných problémov navštíviť ich výrobný podnik, kde nám tím odborníkov poradí. Za týchto podmienok vieme garantovať čas výroby plastových okien na 2 – 3 týždne podľa veľkosti zákazky.

Naša firma používa overené kovanie AUBI, ktoré ponúkajú rôzne typy kovaní – otvárané, otváravosklopné, posuvné, kľučky s detskou poistkou, bezpečnostné kľučky proti vypáčeniu


Sedemkomorový profil Penta má modernejší dizajn spĺňajúci podmienky náročného zákazníka. Je charakteristický elegantným zaobleným tvarom. Okenné krídlo vyniká výraznou 2x lomenou zasklievacou lištou, ktorá opticky zmenšuje pohľadovú plochu a spolu s dorazovým tesnením vytvára dokonalú ochranu proti poveternostným podmienkam. Jeho stavebná šírka je 75 mm – jedna z najhrubších na našom trhu. Sklo je do krídlového rámu zapustené hlbšie, čo pri správnom výbere skla zabezpečí výborné tepelnoizolačné a akustické vlastnosti a zabraňuje v maximálne možnej miere tvorbe neželaného kondenzátu na vnútornej strane okna aj pri veľmi nízkych teplotách za predpokladu správneho vetrania. Penta je vystužená 2 mm oceľovými výstuhami. Kovacia drážka je navrhnutá tak, aby zaistila max bezpečnosť. Jej posunutie bližšie k stredu krídla, upevnenie závesov do oceľovej výstuhy a použitie bezpečnostných uzáverov celoobvodového kovania zabraňujú násilnému vypáčeniu.


InterierovĂŠ dvere


Sme stabilná firma, ktorá vyrába kvalitné dýhované interiérové dvere a oblôžkove zárubne. Dvere považujeme za funkčný a zároveň aj estetický prvok interiéru. Pri výrobe používame len kvalitné materiály. Dôraz kladieme na spracovanie a detaily. Dvere aj zárubne vyrobíme aj v atypických rozmeroch a prevedeniach, čím dokážeme uspokojiť aj najnáročnejšieho zákazníka.

Pozrite si náš katalóg:


Referencie


Poliklinika v Topoľčanoch 98 ks okien + vchodové dvere

Polyfunkčný dom - Očná optika v Topoľčanoch 36 ks okien

Radová výstavba rodinných domov v Ivanke pri Dunaji 98 ks okien

A mnoho ďalších významných stavieb a rodinných domov


Kontakt


Sídlo firmy: DREVITAL, s.r.o. D. Jurkoviča 2380 955 01 Topoľčany IČO: 36 326381 DIČ DPH: Sk20217045 Výroba: DREVITAL, s.r.o. Továrenská 10 956 18 Bošany 038 / 542 6465 0905 / 325 471 sekcia PVC okná a dvere: 0910 / 980 657 sekcia drevo a nábytok: 0905 / 205 145 Obchodná kancelária: TOPOĽČANY D. Jurkoviča 2380 955 01 Topoľčany topolcany@drevital.sk 038 / 532 5070 0915 / 760 165 Obchodná kancelária: LEVICE Hypernova Levice drevitallevice@centrum.sk 0905 / 255 654 Obchodné zastúpenie: PRIEVIDZA prievidza@drevital.sk 0905 / 828 996


www.drevital.sk

Drevital  
Drevital  
Advertisement