Page 1

Katalóg čajov a príslušenstva


Matcha


Matcha Izumi 30g Ideálna zmes pre tých,ktorí pijú čaj Matcha po prvý krát. Vhodná na prípravu matcha latte a matcha smoothie.

16,90 €

Matcha Hikari 30g Matcha Hikari je jemná, delikátna a vláčna, žiarivo zelenej farby. Je ideálnou zmesou Matche pre každodenné vychutnávanie tohoto výnimočného čaju. Hikari znamená osvetlenie

23,90 €


Premium Matcha Horai 30g Matcha Horai je pýchou našich farmárov pestujúcich organické čaje. vzácna a vysokokvalitná Matcha. Jemná a sladkastá chuť žiarivo smaragdovej farby. Ideálna pre jedinečné okamihy vychutnávania čaju.

32,90 €

Matcha Hikari 80 g

49,90 €


Matcha Tsuki na varenie 100g Matcha Tsuki je vytvorná a namiešaná, ako ingrediencia pre varenie a pečenie. Bohatá aróma zeleného čaju a svieža zelená chuť, určená pre tých, ktorí chcú pridať do svojich zmrzlín, čokolád, či nápojov zelenú sviežosť.

19,90 €

Premium Matcha Fuku 100g Fuku je prvotriedna Matcha pre kulinárske účely. Ideálna pre tých, ktorí chcú pridať sladkastú chuť Matche Fuku do ich delikátnych výtvorov.

27,90 €


Super Premium Matcha Ten 30g

42,90 â‚Ź


Gourmet


Matcha Latte to Go 200g Matcha Latte od Aiya ješpeciálnou zmesou, vytvorenou na prípravu nápojov z čaju Matcha ako je Matcha Latte a Matcha Ice Tea

13,50 €


Príslušenstvo


Chasen

Bambusové šľahadlo, je základným nástrojom potrebným pre výrobu misky čaju Matcha. Chasen je precízne spletený do 120tich, alebo 80 tich zväzkov, ručne zvezovaných špagátom. Nie je možné vyrobiť ho mechanicky.

Chasen 120 : 24,90 €

Chasen 80 : 12,90 €


Chashaku

Bambusová naberačka , zvaná Chashaku, je tradičným nástrojom, ktorý slúži na odmeranie práškového čaju na prípravu Matche. Pevné steblo bambusu je naparované a s obrosvskou trpezlivosťou zahýbané do správneho tvaru

2,50 €


Tento porcelánový držiak na šľahadlo, importovaný z Japonska , pomáha zachovať dlhovekosť vášho šľahadla tým, že udržiava jeho tvar a po jeho použití umožňuju vzduchu lepšie cirkulovať, aby ho po použití vysušil.

8,90 €


Natsume Natsume je tradičnou nádobou na čaj Matcha. Pre čajový obrad by nebolo vhodné, aby sa Matcha vyberala zo štandardného obalu. Preto pre obradné účely a zároveň ako dekoráciu používame Natsume .

36,90


Čajová miska od Petra Nováka Čajové misky sú všetky vyrobené na hrnčiarskom kruhu a vypálené v drevenej peci. Vo výrobe glazúr sa Petr Novák inšpiruje starými majstrami a dopĺňa ich modernými technikami. Každá miska je originál.

23,90 €


Kyoyu Matcha set Všetko čo potrebujete na to, aby ste mohli začať piť Matchu. (bambusové šľahadlo, naberačka, Matcha Izumi, originál miska od Petra Nováka )

59,00 €


Matchalatte to go set Pripravte si čerstvý ľadový čaj, či matchalatte u Vás doma. (2 poháre na matchalatte, Matchalatte to go 200g, mini-mixér)

29,00 €


Ceny sú platné od 1.9.2012


0902 898 866, 0903 204 039 info@matchalatte.sk


Cenník Matcha a príslušenstva  

Prvý interaktívny cenník čajov, nakupujte priamo z katalógu, priamym prepojením na eshop.

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you