Page 1

Tallinn leevendab korteriühistute parkimiskitsikust LK 3

Järgmine number ilmub 27. jaanuaril 2017

13. jaanuar 2017 • Nõmme Sõnumid nr 1 (523)

Nõmme linnaosa vanemaks sai Tiia-Liis Jürgenson Tallinna linnavalitsus nimetas detsembris Nõmme linnaosa vanema ametikohale Tiia-Liis Jürgensoni. Eelmine linnaosavanem Tiit Terik alustas Kadri Simsoni asendusliikmena tööd riigikogus. Nõmme linnaosa halduskogu kooskõlastas Tiia-Liis Jürgensoni kandidatuuri 19. detsembril. Jürgenson on lõpetanud Õigusinstituudi, töötanud osakonna juhatajana Tallinna transpordiametis ja Tallinna ettevõtlusametis, olnud Lasnamäe linnaosa vanema asetäitja ning Tallinna linnaplaneerimise ameti juhataja asetäitja. 1. juulist 2013 kuni 20. detsembrini 2016 töötas ta linnaasutuse Tallinna Turud direktorina. (NS)

Linnaosa jagab graniitsõelmeid

FOTO: TEET MALSROOS / ÕHTULEHT / SCANPIX

Nõmme linnaosa valitsus jagab korteriühistutele ja pensionäridele talviseks libedusetõrjeks tasuta graniitsõelmeid. Huvilistel tuleb ühendust võtta telefonil 645 7333 või e-posti aadressil karmo.kuri@tallinnlv.ee, et kokku leppida, millal ja kust sõelmed kätte saab. (NS)

FOTO: JUKKO NOONI

Männikule rajati moodne jalgpalli­ keskus  ndise tuntud jalgpalluri Mart Poomi ja E Enn Loogi eestvedamisel eelmisel aastal valminud Männiku jalgpalli­ keskus on esimene omataoline Eestis. Mart Poom sai jalgpallikeskuse rajamise ja noorte jalgpalli edendamise eest Nõmmel mullu linnaosa tunnustusauhinna. «Omanäoliseks teeb keskuse multifunktsionaalsus, mis on loonud paremad tingimused jalgpalluritele laagrite ja turniiride korraldamiseks. Loomulikult on keskus sportimiseks avatud ka kohalikele elanikele,» rääkis Poom. «Lisaks kahele jalgpalliväljakule – üks kunstmuruga, teine naturaalse muruga – on keskuses uued riietusja pesuruumid mängijatele, treeneritele ja kohtunikele, avar jõusaal, rühmatreeningute saal, saun, koosolekuruum, kohvik ja hostel, mis mahutab kokku 40 inimest,» rääkis Poom. Võidu tänaval asuv Männiku jalgpallikeskus on koduks Mart Poomi jalgpallikoolile / FC Nõmme Unitedile, kuid

seda kasutavad ka mitmed teised klubid. Näiteks teevad sel talvel Männiku kilehallis trenni jalgpalliklubide Nõmme Kalju ja Tallinna FC Levadia esindusmeeskonnad. Sel kevadel 15. sünnipäeva tähistavas Nõmme Unitedis on kõige vanemad juba ka meeste eest II liigas mängivad 1997.–1999. aastal sündinud noormehed ja kõige nooremad 2010. aastal sündinud poisid. Poomi sõnul on kõik treeningurühmad täis, kuid sel sügisel on kavas avada uus rühm 2012. aastal sündinud poistele. Männiku jalgpallikeskuse kohta leiab lisainfot kodulehelt www.mjkeskus.ee ja Mart Poomi Jalgpallikooli / FC Nõmme Unitedi kohta koduleheküljelt www.fcnommu.ee või facebookist. (NS)

Enn Loog ja Mart Poom Männiku jalgpallikeskuses.

Nõmme Linnaosa Valitsus korraldab pühapäeval, 19. veebruaril Estonia kontserdisaalis Eesti Vabariigi 99. aastapäeva puhul piduliku kontserdi, kuhu on oodatud linnaosa elanikud alates 65. eluaastast. Kontserdid algavad kell 12.00, kell 15.00 või kell 18.00.

Esinevad Rahvusooperi Estonia poistekoor ja noormeeste koor Hirvo Surva juhatusel ning Marko Matvere, klaveril Andres Lemba.

FOTO: HARRI ROSPU

LÜHIDALT

Tasuta piletid on saadaval 23. jaanuarist kuni 10. veebruarini linnaosavalitsuse teenindussaalides Vabaduse pst 77 või Jaama 18. Lisainformatsioon telefonil 645 7333. PILETEID ON PIIRATUD KOGUSES!

Nõmme Sõnumid nr 1 (2017)  

13. jaanuar 2017

Nõmme Sõnumid nr 1 (2017)  

13. jaanuar 2017

Advertisement